راهنمای خرید لیوان تبلیغاتی + چاپ لیوان تبلیغاتی گیفتو - پارسی زی
درمان میخچه و میخچه کف پا

درمان میخچه و میخچه کف پا

میخچه چیست؟ میخچه، یعنی توده ای که در اثر افزایش ضخامت پوست در ناحیه ای از بدن ایجاد میشود و دردناک است. میخچه اکثرا در …

نکاتی برای سفر به نگین خلیج فارس

نکاتی برای سفر به نگین خلیج فارس

نکاتی برای سفر به نگین خلیج فارس جزیره کیش به دلیل داشتن آب و هوای تمیز و مناسب، وجود تفریحات آبی و غیرآبی مختلف و …

معرفی انواع پارتیشن شیشه ای

معرفی انواع پارتیشن شیشه ای

معرفی انواع پارتیشن شیشه ای یکی از مواردی که افراد زیادی تمایل به استفاده از آن در دکوراسیون منزل داشته اند پارتیشن شیشه ای می …

چرا لیوان تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است ؟

همیشه تبلیغاتی موفق و باعث توسعه برندینگ و رونق فعالیت مشاغل می شود که بر پایه یک استراتژی درست و کاربردی بنا شده باشد و یکی از این استراتژی های بسیار کاربردی و موثر، می تواند استفاده از هدایای تبلیغاتی محبوب و پر استفاده یا به قولی پر مخاطب برای تبلیغات باشد. در واقع لیوان تبلیغاتی همان چیزی است که هم بنابر تجربه و هم بنابراذعان بسیاری از آنالیزورهای حوزه هدیه تبلیغاتی یک محصول استراتژیک و بسیار کاربردی محسوب می شود.

می تواند همچون یک بمب تبلیغاتی عمل کند و تبلیغات ناکارآمد و غیر موثر را بهبود بخشیده و در یک روند رو به جلو قرار دهد. شاید لیوان تبلیغاتی اعتبار خود را از این موضوع می گیرد که انسان در طول روز به ۸ لیوان آب نیاز دارد واستفاده از مایعات بخشی از ضروریات زندگی اوست لذا ابزار استفاده از مایعات هم تبدیل به نوعی الزام می شود.

گروه هدیه تبلیغاتی گیفتو مرکز فروش انواع لیوان تبلیغاتی + چاپ لیوان تبلیغاتی در انواع مدل ها

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و بررسی قیمت لیوان تبلیغاتی لینک زیر را چک کنید

https://www.gifto.biz/promotional-mug-containers/

 

خرید لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان تبلیغاتی

کاربرد و استفاده های لیوان تبلیغاتی در حوزه هدایای تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی و بطور کلی لیوان ها برای این تولید می شوند تا بتوان به واسطه آنها اقدام به نوشیدن انواع مایعات چه نوشیدنی داغ مثل چای و قهوه و… و چه نوشیدنی سرد مثل آب و آبمیوه و… کرد. اما علاوه بر ابزار نوشیدن که خاص لیوان ها می باشد، لیوان تبلیغاتی از یک وجهه تبلیغاتی نیز برخوردار است که با چاپ تبلیغات بر روی آن، تبدیل به نوعی محصول تبلیغاتی می شود.

از لیوان های تبلیغاتی به دو شکل استفاده می شود، نوعی از آنها که از جنس کاغذ و پلاستیک است برای مکان های عمومی و پذیرایی از جمعیت های زیاد مثل استفاده در سمینارها و همایش ها یا رستوران ها و ادارات و… و نوع دیگر که از جنس فلز و شیشه و سرامیک تولید می شود به عنوان هدیه تبلیغاتی برای هدیه به مخاطبان و مشتریان بهره گرفته می شود که هر دو نوع دو وجه مشترک دارند یکی اینکه برای نوشیدن انواع مایعات به کار می روند و دوم بر روی هر دو نوع لیوان تبلیغاتی، تبلیغات کسب و کارها اعم از طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی و… چاپ می گردد.

 

خرید لیوان تبلیغاتی + قیمت لیوان تبلیغاتی

 لیوان تبلیغاتی سرامیکی + قیمت لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی از جمله لیوان های بسیار پرطرفدار و محبوب حوزه تبلیغات است چون به لحاظ چاپ محدودیت رنگ ندارد و امکان چاپ بی نظیر و با کیفیتی هم بر روی آن اعمال می شود. از لیوان تبلیغاتی سرامیکی برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد استفاده می شود و به صورت های داخل رنگی، دسته رنگی یا تماما سفید تولید می شود و سپس با استفاده از چاپ سابلیمیشن که مناسب چاپ تبلیغات بر روی این مدل لیوان است یا بعضا چاپ تامپو و… خدمات چاپ با کیفیتی بر روی آن انجام می پذیرد. البته دسته ای نیز از لیوان های سرامیکی هستند که به آنها لیوان سرامیکی جادوئی یا حرارتی می گویند که با ریختن نوشیدنی گرم به داخل آنها تغییر رنگ می دهند که برای چاپ روی آنها معمولا از چاپ دیجیتال استفاده می شود.

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی + قیمت لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی به جهت فراوانی مواد اولیه اش که از پلاستیک است و همچنین قیمت ارزانی که در مقایسه با سایر لیوان های تبلیغاتی دارد حتی با وجود غیر قابل بازیافت بودنش در طبیعت، همواره مورد توجه کسب و کارهای کوچک و بزرگ قرار گرفته است. در واقع این نوع از لیوان های تبلیغاتی در دو گونه تولید می شوند دسته ای که یک بار مصرف هستند و جنسی از لاک نشکن و منعطف دارند و دسته دیگر که یک بار مصرف نیستند و جنسی از پلاستیک سخت دارند. در هر صورت برای چاپ بر روی انواع لیوان تبلیغاتی پلاستیکی از چاپ تامپو، چاپ سابلیمیشن و… استفاده می شود.

لیوان تبلیغاتی شیشه ای + قیمت لیوان شیشه ای تبلیغاتی

این مدل لیوان شیشه ای تبلیغاتی جنسی از بلور و شیشه دارد و در دو نوع مات یا براق تولید می شود. برای سرو انواع نوشیدنی های گرم وسرد مناسب است و حتی جنبه تزئینی نیز دارد. برای چاپ تبلیغات روی این دسته از لیوان ها از چاپ سیلک یا چاپ کوره ای و… استفاده می شود.

 لیوان تبلیغاتی فلزی + قیمت لیوان فلزی تبلیغاتی

لیوان فلزی تبلیغاتی به جهت جنس بدنه بسیار باکیفیتش  که از فلزات ساخته شده از دوام واستحکام بسیار بالایی نیز برخوردار است منتها شاید کمی قیمت بالای تولید آن به مذاق کسب و کارها خوش نیاید اما عمر طولانی آن قیمت بالایش را توجیه پذیر خواهد کرد. با اینحال تبلیغات بر روی این محصول که به صورت هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می شود، معمولا با استفاده از چاپ و حکاکی لیزری، چاپ سیلک، چاپ تامپو و… صورت می پذیرد.

 

شما می توانید جهت خرید لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان تبلیغاتی از طریق شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو به بیش از ۵۰ مدل لیوان تبلیغاتی دسترسی داشته و به راحتی مقایسه کنید و می توانید قیمت لیوان تبلیغاتی را بررسی نموده و سفارش خود را ثبت نمائید. خدمات چاپ لیوان تبلیغاتی در شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو به سرعت انجام می گردد و همکاران بخش فروش در شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو با ارائه راهنمایی کامل ، شما را کمک خواهند کرد تا بهترین خرید لیوان تبلیغاتی را تجربه کنید.

WWW.GIFTO.BIZ  مرکز فروش هدایای تبلیغاتی 🔸

۰۲۱۶۳۴۲۹۰۰۰ پاسخگویی در ساعات اداری

۰۹۰۲۱۰۱۲۹۳۰ پشتیبانی واتساپ و تلگرام

🔸 کانال تلگرام  : https://t.me/gifto
🔸 اینستاگرام : https://www.instagram.com/gifto.ir 🔸 وب سایت :  www.gifto.biz

نقش و اهمیت لیوان تبلیغاتی در حوزه تبلیغات

نقش و اهمیت لیوان تبلیغاتی را می توان بر اساس اهمیت نوشیدن مایعات در طول روز توسط انسان تشخیص داد که برای این کار معمولا به وسیله ای چون لیوان احتیاج دارد. بر این اساس ابزار نوشیدن که لیوان باشد رابطه نزدیکی با زندگی ما انسان ها دارد و تبلیغات بر روی آن می تواند بهتر و موثرتر دیده شود.

چاپ لیوان تبلیغاتی

قیمت لیوان تبلیغاتی در هدایای تبلیغاتی گیفتو

قیمت لیوان تبلیغاتی را جنس ساخت آن تعیین می کند و از یک جنس و متریال تا جنس و متریالی دیگر دارای قیمت های متفاوتی است. اما با اینحال خرید از مجموعه های تولیدی پر سابقه و دارای تجربه زیاد چون مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که روش های تولید بهینه را می داند، به شما در خرید محصولات و هدایای تبلیغاتی قیمت مناسب تر کمک می کند. همچنین انجام مشاوره های کارآمد در این مجموعه که توسط متخصصین و حرفه ای های این حوزه ارائه می شود در انتخاب بهتر و درست تر به یاری شما خواهد آمد.

روش های چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی در گیفتو

هرچند هدایای تبلیغاتی لیوان تنها محدود به لیوان های سرامیکی و کاغذی نمی شود و از انواع دیگری نیز چون ماگ یا لیوان های شیشه ای و پلاستیکی و … هم استفاده می شود اما این دو نوع چون از انواع پرکاربرد و رایج آنها هستند و از طرفی تقریبا از چاپ مشابهی نیز با آنها برخوردارند لذا قصد داریم فقط به روش های چاپ بر روی این دو نوع لیوان بپردازیم.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 21 دی 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.