برترین وب سایت های حوزه وکالت - پارسی زی
​​انقلابی در تولید دارویی: تضمین کنترل کیفیت بی نظیر

​​انقلابی در تولید دارویی: تضمین کنترل کیفیت بی نظیر

​​انقلابی در تولید دارویی: تضمین کنترل کیفیت بی نظیر فناوری پیشرفته استانداردهای صنعت داروسازی را افزایش می دهد. در یک گام مهم در جهت تضمین …

برش لیزر فلزات چیست

برش لیزر فلزات چیست

برش لیزر فلزات چیست دستگاه برش لیزر فلزات به صورت گسترده در صنایع مختلف در شرکت و تولید های بسیار متفاوت به کار گرفته می‌شود …

اطلاعات کامل از بام تهران و ساعت کاری مجموعه در ایام کرونا

اطلاعات کامل از بام تهران و ساعت کاری مجموعه در ایام کرونا

بام تهران که از آن به عنوان بام ولنجک نیز یاد می شود از جاذبه های محبوب در شمال تهران و در منطقه ولنجک می …

برترین وب سایت های حوزه وکالت

بهترین سایت انتخاب وکیل، سایتی است که متشکل از تعدادی وکیل متخصص و موفق در تمام حوزه های حقوقی است. وکیل متخصص در هر حوزه وکیلی است که در خصوص قوانین و مقررات حوزه تخصصی خود تسلط و آگاهی کامل داشته باشد. سایت های موفق در زمینه وکالت مهمترین قوانین و مقررات و اطلاعات کافی در مورد مشکل حقوقی افراد را مطرح می کنند تا مخاطب با آگاهی کامل بهترین وکیل را انتخاب کند. بهترین سایت های انتخاب وکیل و سایت های موفق در زمینه وکالت شامل گروه حقوقی میعاد عدالت، دادگران حامی، گروه وکلا آپادانا و ره جویان عدالت است.

چگونگی تشخیص دفتر وکالت معتبر و مناسب

میعاد عدالت

میعاد عدالت یکی از سایت های موفق در زمینه وکالت است که با بیشتر از یک دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات به افرادی که مشکل حقوقی در زمینه کیفری، حقوقی، ملکی، ثبتی، خانواده، تعزیرات و گمرک دارند در حوزه های مختلف فعالیت می کند. از مهم ترین ویژگی های سایت حقوقی میعاد عدالت شامل پشتیبانی تمام وقت از موکلین در ارائه خدمات مشاوره حقوقی، بکارگیری وکلای متخصص و باتجربه در زمینه های تخصصی و دارای بالاترین میزان موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری است.

چگونگی تشخیص دفتر وکالت معتبر و مناسب

برای پیدا کردن دفتر وکالت معتبر نیاز به یک وکیل با تجربه در تمام حوزه‌های حقوقی است. در واقع پیدا کردن دفتر وکالت مناسب برای کارهای حقوقی نیازمند یک وکیل خوب و متخصص در این زمینه است. که به حل درست و سریع پرونده بتواند کمک کند. به دلیل گستردگی پرونده های حقوقی، می توان گفت که برخی از وکلا در یک زمینه توانایی و تبحر خاصی دارند.یک دفتر وکالت معتبر باید دارای توانایی، سابقه و تخصص لازم برای حل پرونده و حق الوکاله منصفانه ارائه دهد، تا بتواند به خوبی از عهده حل پرونده شما برآمده و شما آسوده خاطر کارهای خود را به آنها بسپارید.

در واقع بهتر است از آنجایی که پرونده‌های موجود در دادگستری در دسته های مختلفی از قبیل، پرونده‌های، قضایی، جنایی، تقسیم ارث، مالیات، جزایی، مشکلات خانوادگی ، طلاق و … دسته بندی می‌گردد، لذا هر کدام از دفاتر دادگستری در برخی از این پرونده‌ها دارای تخصص و سابقه بیشتری می باشند. پس بهتر است با توجه به نوع پرونده خود، به سراغ وکلا و دفاتر وکالت معتبر بروید.سایت میعاد یکی از سایت موفق در این زمینه می‌باشد.

حوزه های تخصصی سایت میعاد عدالت

میعاد عدالت در حوزه های تخصصی حقوقی به صورت ویژه و حرفه ای فعالیت دارد که این حوزه ها به شرح ذیل است:

 • وکیل خانواده که شامل وکیل طلاق، وکیل مطالبه مهریه و نفقه و ….
 • وکیل چک در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری چک
 • وکیل ملکی شامل انواع دعاوی ملکی حقوقی و کیفری مانند اثبات مالکیت، دعوای خلع ید، تصرف عدوانی و ….

دادگران حامی

دادگران حامی یکی از بهترین سایت های موفق در زمینه وکالت است که در حوزه های تخصصی توسط وکلای متخصص و باتجربه در حوزه تخصصی فعالیت می کند. دادگران حامی انواع مشاوره حقوقی را به صورت حضوری، تلفنی، آنلاین به افرادی که مشکل حقوقی دارند ارائه می کند.

حوزه های تخصصی سایت دادگران حامی

سایت حقوقی دادگران حامی به صورت تخصصی در حوزه های حقوقی ذیل توسط وکلای متخصص و با تجربه پرونده های موکلین را رسیدگی می کند:

 • انواع دعاوی ملکی
 • انواع دعاوی خانواده
 • نواع دعاوی تجاری
 • دعاوی اداری
 • دعاوی ایرانیان مقیم خارج از کشور
 • انواع دعاوی کیفری

گروه وکلای آپادانا

یکی از سایت های موفق در زمینه وکالت گروه وکلای آپادانا است.گروه وکلای آپادانا خدمات حقوقی شامل مشاوره حقوقی، پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست را توسط وکلای پایه یک دادگستری که تسلط و آگاهی کامل بر قوانین و مقررات حقوقی در حوزه تخصصی خود را به افراد ارائه می کنند. یکی از دلایل اصلی موفقیت پرونده ها در گروه وکلای آپادانا ارجاع پرونده های حقوقی و کیفری به وکلای متخصص در حوزه تخصصی مرتبط با تجربه و تسلط وکیل پایه یک دادگستری است.

حوزه های تخصصی گروه وکلای آپادانا

 • وکیل خانواده
 • وکیل دعاوی مالی
 • وکیل ملکی
 • وکیل تجاری
 • وکیل امور قراردادها

ره جویان عدالت

ره جویان عدالت یکی از بهترین سایت های انتخاب وکیل است که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای از وکلای پایه یک دادگستری با داشتن سالها تجربه و تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری بهترین خدمات را به موکلین و افرادی که مشکلات حقوقی دارند ارائه کرده است. ره جویان عدالت پرونده های حقوقی را به وکیل متخصص در حوزه تخصصی وی ارجاع داده تا با صرف کمترین زمان و هزینه بهترین نتیجه به دست آید. ره جویان عدالت از معتبرترین و قدیمی ترین سایت های حقوقی است که در تهران فعالیت می کند.

حوزه های تخصصی ره جویان عدالت

سایت حقوقی ره جویان عدالت در حوزه های تخصصی حقوقی به شرح ذیل فعالیت می کند:

 • انواع دعاوی ملکی
 • انواع دعاوی خانواده
 • انواع دعاوی چک حقوقی و کیفری
 • انواع دعاوی ملکی
 • انواع دعاوی کیفری

با توجه به مطالبی که در مورد بهترین سایت انتخاب وکیل و سایت های موفق در زمینه وکالت بیان شد سایت های حقوقی موفق شامل میعاد عدالت، دادگران حامی، گروه وکلای آپادانا و ره جویان عدالت است که هر یک از این سایت های حقوقی در زمینه تخصصی فعالیت می کند. بنابراین هر یک از افرادی که مشکل حقوقی دارند با توجه به نوع مشکل حقوقی می توانند از مشاوره و وکالت حقوقی وکلای پایه یک دادگستری هریک از این سایت های موفق در زمینه وکالت بهره مند شوند تا با صرف کمترین زمان و هزینه به نتیجه موفق در پرونده های حقوقی و کیفری دست یابند.

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 28 فروردین 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.