مهم ترین نکات قبل و پس از زایمان چیه؟مشاوره مامایی چه کمکی میکنه؟

مهم ترین نکات قبل و پس از زایمان چیه؟مشاوره مامایی چه کمکی میکنه؟

چکیده : مشاوره مامایی خدماتی چون روابط زناشویی و درمان تضمینی تنبلی خمدان و تعیین جنسیت و زایمان آسان را ارائه میدهد   مشاوره مامایی مشاوره …

چرا شستشوی فرش در قالیشویی بهتر انجام می شود؟

چرا شستشوی فرش در قالیشویی بهتر انجام می شود؟

چرا شستشوی فرش در قالیشویی بهتر انجام می شود؟ شستشوی فرش از قدیم یکی اموری بوده است که برای اهالی خانه اهمیت بالایی داشته است. …

آشنایی با چند مورد از خدمات پذیرایی در هتل پارسیان استقلال

آشنایی با چند مورد از خدمات پذیرایی در هتل پارسیان استقلال

آشنایی با چند مورد از خدمات پذیرایی در هتل پارسیان استقلال بیش از ۵۰ سال پیش و زمانی که پای بزرگ ترین برند هتلداری جهان …

تاثیر آموزش درست کردن کاردستی

متاسفانه گاهی شرایط به نوعی می شود که کودکان در محیط خانه یا حتی در مدرسه دیگر نمی توانند کودکی کنند و البته این ما هستیم که باید به آنها اجازه بدهیم تا لذت های بچگی شان را تجربه کنند و باید به آنها کمک کنیم تا با انجام کارهای ساده همچون ساخت کاردستی از مزیت های بی نظیر آن برای کودکی و آینده شان بهره مند گردند.

برای اینکه بتوانید کودک خود را خلاق تربیت کنید و موجب شوید تا استعدادهای آن ها شکوفا شوند باید خودتان پیش از هر چیزی از خلاقیت استفاده کنید مثلا وقتی می‌خواهید برای کودک خود کاردستی درست کنید از کاردستی با کارتن یا کاردستی با کاموا استفاده کنید تا کودک به راحتی متوجه شود که می‌توانند از هر چیزی حتی موارد بی فایده برای خود کاردستی های زیبا درست کند و به دنبال این باشد که ایده های جدید را خلق کند و از موارد دور ریختنی کاردستی های زیبا درست نماید. به زبان ساده تر می توان گفت مربیان و والدین وظیفه دارند تا خلاقیت را در کودکان تقویت کنند چرا که در آینده می تواند برای آنها بسیار مفید باشد.

اگر که میخواهید از کاردستی با مقوا یا کاردستی با کارتن برای کودکان خود چیزی را بسازید باید از خلاقیت استفاده کنید و وارد دنیای کودکان شوید و برای کودکان خود یک زمینه کامل از بازیهای تخیلی را به وجود بیاورید. با داشتن یک تخیل قوی قطعاً می‌توان به خلاقیت و پویایی قابل تحسین رسید.

شاید در نگاه اول فکر کنید که اصلا توانایی ساخت هیچ کاردستی مثل کاردستی کاغذی یا کاردستی با کاموا و… را ندارید اما شما با می توانید با مشاهده کلیپ ، فیلم و حتی تصاویر ساخت کاردستی به راحتی انواع کاردستی (کاردستی با کاغذ,کاردستی با کاموا,کاردستی کاموایی, ,کاردستی گل,کاردستی کاغذی و…) را برای فرزندان تان بسازید؛ بدین منظور میتوانید از وب سایت نتران استفاده کنید که قطعا در این رابطه کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

نتران به عنوان یک رسانه آموزش و فناوری محسوب می‌شود که ویدیو های دنیای تکنولوژی، کلیپ های آموزشی و… را به صورت بروز و جدید در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد؛ شما می توانید مدرن‌ترین آموزش ساخت لوازم را به راحتی مشاهده کنید و در خانه به بصورت عملی آنها را انجام بدهید و از آموزش‌های بی‌نظیر آن بهره مند گردید.

ساخت کاردستی با کارتن (چراغ راهنمایی و…)

برای ساخت کاردستی نیازی نیست که حتماً از وسایل گران استفاده کنید بلکه در کنار شما وسایل های بسیار ساده وجود دارد که می‌توان برای خلق ایده های جدید از آنها استفاده کرد، در واقع ساخت کاردستی می‌تواند بسیار موثر در ایده و هوش کودک و بروز خلاقیت‌های آن باشد و به موفق تر شدن کودک در آینده بسیار کمک می‌کند و جز فاکتورهای اصلی برای رشد و شکوفایی استعداد های آن به شمار می رود.

کاردستی کاموایی، کاردستی کاغذی و کاردستی با کارتن جزء مواردی محسوب می شوند که شاید ساده به نظر بیایند اما می توانند ساعت ها کودک را مشغول به بازی کنند.

  • جعبه های کارتنی ساده و به درد نخور را بردارید و با آنها برای فرزندانتان تخت اسباب بازی درست کنید یا با استفاده از مقوا صندلی اسباب بازی برای کودکانتان بسازید. اگر کودک شما از رانندگی و پلیس بازی خوشش می آید کافی است که با کاردستی با کارتن یا با استفاده از مقوا چراغ راهنمایی بزرگی برای او بسازید و قطعا کودکان از این کاردستی استقبال می کنند.
  • با استفاده از کارتن می‌توانید جاده، پل و… را بسازید و از کودکان بخواهید تا با استفاده از ماشین های اسباب بازی خود در این جاده ها حرکت کنند و مشغول بازی شوند.
  • یکی دیگر از کاردستی هایی که علاوه بر زیبایی بلکه مورد پسند بسیاری از کودکان نیز واقع می شود ساختن اجاق گاز یا کابینت با کارتن خالی است؛ شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر بیاید اما اگر از آموزش های نتران استفاده کنید به راحتی می توانید برای کودک خود یک آشپزخانه جذاب و کوچک با کارتن بسازید و قطعاً از دیدن چنین آشپزخانه‌ای بسیار خوشحال خواهد شد و ساعت ها مشغول خاله بازی می گردد.
  • میتوان با جعبه کارتن به راحتی یخچال یا تلویزیون نیز برای کودکان تان بسازید. ایده بهتر این است که با کارتن خانه بازی برای کودک ایجاد کنید و سپس این موارد را بعد از ساختن در خانه بازی کارتنی بگذارید.
  • برای پسربچه ها میتواند ساخت یک پارکینگ یا ساخت ماشین کنترلی بسیار جذاب باشد یا حتی درست کردن جامدادی آنها را تشویق به نوشتن و نقاشی کردن نماید. برای این که به کارتان تنوع بدهید بعد از ساخت خانه بازی با کارتن می توانید از کاردستی گل یا کاردستی کاغذی هم استفاده کنید و در این خانه بازی قرار بدهید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 4 اردیبهشت 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.