چگونه بفهمیم پلاگین وردپرس طراحی شده درست کار میکند ؟ - پارسی زی
به دنبال تهیه و خرید ست کامل لباس پرسپولیس هستم. از چه سایتی می توانم این ست ها را خریداری کنم؟

به دنبال تهیه و خرید ست کامل لباس پرسپولیس هستم. از چه سایتی می توانم این ست ها را خریداری کنم؟

به دنبال تهیه و خرید ست کامل لباس پرسپولیس هستم. از چه سایتی می توانم این ست ها را خریداری کنم؟ همانطور که می دانید …

نکات مهم مراقبت از مو قبل و بعد از رنگ مو

نکات مهم مراقبت از مو قبل و بعد از رنگ مو

نکات مهم مراقبت از مو قبل و بعد از رنگ مو از آنجایی که موها عضو مرده ای هستند که ترمیم نمی­شوند نمی­توانیم با انواع …

در مورد تاریخ کانادا بیشتر بدانید

در مورد تاریخ کانادا بیشتر بدانید

در مورد تاریخ کانادا بیشتر بدانید مهمترین وقایع تاریخ کانادا در یک نگاه داشتن اطلاعات کامل در مورد کشوری که قصد ادامه تحصیل در آن …

چگونه بفهمیم پلاگین وردپرس طراحی شده درست کار میکند ؟

طراحی پلاگین اختصاصی با وردپرس

برای صاحبان وب سایت های وردپرسی معمول است که افزونه هایی را برای گسترش ویژگی ها و عملکرد وب سایت خود نصب کنند.

افزونه هایی وجود دارند که امنیت بیشتری را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند عملکرد سایت خود را نظارت کنید. می‌توانید افزونه‌ هایی را نصب کنید که پشتیبان‌ گیری‌های شما را مدیریت می‌کنند، به شما کمک می‌کنند تا یک انجمن یا سرویس چت را اجرا کنید، SEO را بهبود ببخشید، هرزنامه‌ها را به حداقل برسانید، و کارهای بی‌شماری مدیریت سایت را انجام دهید.

به همان اندازه که آنها مفید هستند، استفاده از افزونه ها یک نقطه ضعف بالقوه دارد:

آنها می توانند وب سایت شما را بشکنند!

با این حال، اگر با دقت از آنها استفاده کنید، هیچ نگرانی در مورد آن نخواهید داشت. اما مواردی وجود دارد که باید هنگام انتخاب، آزمایش و نگهداری آنها در نظر بگیرید.

در این مقاله، برخی از راه‌هایی که یک افزونه می‌تواند باعث خرابی یک وب‌ سایت شود را شرح می‌دهیم، سپس پنج راه برای جلوگیری از این مشکل را پوشش می‌دهیم. ما با بحث در مورد اولین کاری که باید انجام دهید اگر یک افزونه سایت شما را از کار بیاندازد، بحث خواهیم کرد.

برای سفارش طراحی سایت همین حالا کلیک کنید

بنابراین، چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

وقتی وب سایت شما به طور غیرمنتظره ای از کار می افتد، این احتمال وجود دارد که یکی از پلاگین های شما ریشه مشکل باشد. اینها برخی از رایج‌ترین روش‌هایی هستند که یک پلاگین می‌تواند در از کار افتادن سایت شما نقش داشته باشد:

۱) پس لرزه های به روز رسانی وردپرس : سازگاری بین CMS و افزونه های شما باید حفظ شود. وقتی وردپرس به‌روزرسانی می‌شود، ممکن است افزونه‌های شما نیاز به به‌روزرسانی یا تغییر پیکربندی داشته باشند تا بتوانند به درستی کار کنند.

برای آشنایی بیشتر با سفارش طراحی وب سایت وردپرس اینجا کلیک کنید

۲)عوارض جانبی به‌روزرسانی افزونه:  وقتی به آخرین نسخه یک پلاگین را به‌روزرسانی می‌کنید، ممکن است فرض کنید که نسخه جدید با نسخه فعلی وردپرس شما کار می‌کند. این همیشه یک فرض مطمئن نیست.

۳)عدم تطابق کد سفارشی: اگر کد منبع سفارشی شده را به وب‌ سایت خود اضافه کرده باشید، ممکن است متوجه شوید که افزونه‌ ای که به تازگی نصب شده است با کد شما خوب بازی نمی‌کند، یا اینکه پس از ایجاد تغییر در خود، یک افزونه قابل اعتماد شروع به کار می‌کند. کد سفارشی.

۴)پلاگین ها منابع سرور شما را کاهش می دهند : افزونه ها می توانند بسیاری از منابع سرور شما را از بین ببرند، که می تواند به عملکرد سایت شما آسیب برساند و حتی ممکن است آن را پایین بیاورد.

۵)یک پلاگین مخرب : توسعه دهندگان بی پروا افزونه هایی را ایجاد می کنند که در ظاهر، آنچه را که می خواهند انجام می دهند، اما در واقعیت، هیچ فایده ای ندارند. به عنوان مثال، آنها می توانند صفحات شما را با تبلیغات پر کنند، بازدیدکنندگان شما را تغییر مسیر دهند و غیره، همه با بی توجهی کامل به عملکرد و ثبات وب سایت شما.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت وردپرس اینجا کلیک کنید

۶)برخورد تم و افزونه ها: ادغام بین افزونه های شما و موضوعی که انتخاب می کنید باید قوی باشد. اگر از یک طرح زمینه بسیار پیچیده یا از یک توسعه دهنده غیرقابل اعتماد استفاده می کنید، ممکن است بین افزونه و طرح زمینه تضاد وجود داشته باشد.

همانطور که می بینید، نقشی که افزونه ها می توانند در مشکلات غیرمنتظره سایت ایفا کنند بسیار مهم است.

منبع : آرتاکد

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 18 خرداد 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.