چگونه مبل خود را رفو کنیم+رفع سوختگی سیگار - پارسی زی
هزینه اپلای برمیگرده با Free Apply لتسگو یونی

هزینه اپلای برمیگرده با Free Apply لتسگو یونی

هزینه اپلای برمیگرده با Free Apply لتسگو یونی هزینه اپلای بخشی از هزینه های مهاجرت تحصیلی بشمار میرود که لتسگو یونی در طرح نوآورانه ای …

در دیفرتو تفاوت همه چیز رو به زبون خودمونی بفهمید!

در دیفرتو تفاوت همه چیز رو به زبون خودمونی بفهمید!

در دیفرتو تفاوت همه چیز رو به زبون خودمونی بفهمید! تا به حال شده دو تا موضوع رو با هم قاطی کنید و توی گوگل …

رپرتاژ آگهی خبری

رپرتاژ آگهی خبری

رپرتاژ آگهی خبری یکی از راه های تبلیغات به صرفه و دقیق است که امروزه مسئولان و مدیران برای بالا بردن سئو فروشگاه های اینترنتی …

چگونه مبل خود را رفو کنیم+رفع سوختگی سیگار

امروزه کمتر خانه‌ای را می‌توان پیدا کرد که از مبلمان استفاده نکرده باشد. این وسایل به دلیل اینکه همواره مورد استفاده قرار می‌گیرند، بسیار احتمال دارد که مورد آسیب قرار بگیرند. از آنجایی هم که جایگزین کردن این وسایل، از نظر اقتصادی اصلا بصرفه نیست، باید بدانید که بهترین روش تعمیر مبل در منزل چیست و چگونه می‌توان با کمترین هزینه، آن‌ها را تعمیر کرد. در این مقاله ما قصد داریم تا مراحل رفوگری مبل در منزل را مورد بررسی قرار داده و به شما در این مسیر کمک کنیم؛ با ما همراه باشید.

.

رفو چیست ؟ به مجموعه کار هایی که هدف آها رفو گری و یا تعمیرات مبلمان است، رفو میگویند.رفو مبل از لحاظ اقتصادی خیلی مقرون بصرفه هست، و اگر به فکر رفو گری مبل نباشید؛ باید نسبت به خرید مبلمان نو و یا تعویض رویه اقدام کنید.

زمانی که مبل‌ها دچار آسیب‌های مختلفی مانند سوختگی، پارگی، سوراخ شدن، سائیدگی، پوسته پوسته شدن رویه مبل و… شده باشند، می‌توان از عملیات رفوی مبل استفاده کرد.  در بسیاری از مواقع، رفو کردن مبل تنها در خصوص تعویض روکش و پارچه آن و یا در خصوص دوخت و دوز آن استفاده می‌شود. اما در صورت داشتن مهارت، قسمت‌های داخلی مبل که دچار آسیب و خسارت شده‌اند می‌توانند رفو و تعمیر شوند.

چه زمانی مناسب رفوگری مبل است ؟ زمانی که مبل شما دچار پوسیدگی و یا خرابی و… شده، و باعث از بین رفتن زیبایی ظاهری شده. باید نسبت به تعمیرات مبل و یا رفوی مبل اقدام کنید.

برای رفو مبل بهتر است از یک کارشناس تعمیر مبل کمک بگیرید زیرا مراحل کار دارای ریزکاری های حساس است، و اگر خوب رفو نشود. هیچ خاصیتی ندارد.

آسیب هایی که نیاز به رفوی مبل دارند!

مبل ها همانند فرش ها استفاده زیادی در طول روز دارند، و به همین علت ممکن است. آنها دچار خرابی و یا آسیب دیدگی شوند، به همین سبب ما یسری آسیب های رایج را برای شما لیست کردیم.

۱_پارگی و پارچه و رویه اصلی

۲_سوختن رویه مبل در اثر سیگار،اتو،آتیش و…

۳_سوراخ شدن رویه مبل بر اثر نوک تیز شیئ

۴_پوسیدگی و پارگی بر اثر مواد شیمیایی

جهت استعلام هزینه رفو گری و یا تعمیرات مبل در تهران با ما تماس بگیرید.

کارگاه تعمیرات مبل پارس:۰۲۱۲۲۹۶۵۲۷۸

شماره مدیریت:۰۹۱۲۱۳۷۱۹۵۲

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 17 دی 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.