بعد از این که دادگاه به طلاق رأی می‌دهد، زن یا مرد باید برای مراحل بعدی اقدام کنند. هر گواهی طلاق یا عدم امکان سازش که دادگاه صادر می‌کند به مدت سه ماه اعتبار دارد. یعنی در این مدت باید به دفترخانه اسناد رسمی برای جاری شدن صیغه طلاق مراجعه شود.

بعد از این که دادگاه به طلاق رأی می‌دهد، زن یا مرد باید برای مراحل بعدی اقدام کنند. هر گواهی طلاق یا عدم امکان سازش که دادگاه صادر می‌کند به مدت سه ماه اعتبار دارد. یعنی در این مدت باید به دفترخانه اسناد رسمی برای جاری شدن صیغه طلاق مراجعه شود.

بعد از این که دادگاه به طلاق رأی می‌دهد، زن یا مرد باید برای مراحل بعدی اقدام کنند. هر گواهی طلاق یا عدم امکان سازش …

نحوه محاسبه قیمت روز خودرو داخلی

نحوه محاسبه قیمت روز خودرو داخلی

نحوه محاسبه قیمت روز خودرو داخلی همانطور که می دانید خودروها چه داخلی و چه خارجی همه با مسئله ای به نام افت قیمت خودرو …

فروشگاه مصنوعات چوبی نصر را بهتر بشناسید

فروشگاه مصنوعات چوبی نصر را بهتر بشناسید

با توجه به گسترش باغ ها و کافه رستوران ها، فعالیت صنایع چوب نصر با تولید تخت های ساده (بدون شبکه های سی ان سی) …

بروکر ifc

بروکر ifc

برای سرمایه‌گذاری در بازار فارکس یا جفت ارزها علاوه بر اینکه تسلط بر دانش اقتصاد و اصول معامله‌گری لازم است، باید به دنبال یک بروکر مناسب نیز باشید. بروکر ifc یکی از بروکرهای اصلی و معتبر بازار فارکس است که به تریدرهای ایرانی نیز خدمات ارائه می‌دهد. این بروکر  فعالبت رسمی خود را از سال ۲۰۰۶ میلادی همزمان با سال ۱۳۸۵ شمسی با پشتیبانی از پنج زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی آغاز کرد و در سال ۲۰۱۴ میلادی موفق به دریافت مجوز از کمیسیون خدمات مالی جزایر ویرجین در کشور ایتالیا شد. در سال ۲۰۲۰ نیز با ایجاد شرکت تابعه ifc markets ltd از نهاد خدمات مالی LFSA یا منطقه لابوآن متعلق به کشور مالزی مجوز فعالیت گرفت. بروکر آی اف سی در طول این سال‌ها همواره به نوآوری و ارائه خدمات متنوع و باکیفیت به مشتریان خود معتقد بوده است. در این مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری درباره بروکر ifc در اختیار شما قرار دهیم و بهترین پلتفرم ترید کردن در این بروکر را نیز معرفی کنیم.

چه ویژگی‌هایی بروکر ifc را به یک بروکر پرطرفدار تبدیل کرده است؟

همانطور که در مقدمه نیز اشاره کردیم بروکر ifc با وجود این که جزو بروکرهای قدیمی و باسابقه بازار فارکس محسوب می‌شود، همواره با ارائه خدمات نوین و متنوع سعی دارد خود را به روز نگه دارد و رضایت مشتریانش را جلب کرد. این در حالیست که سایر بروکرهای باسابقه و قدیمی به این نکته هیچ توجهی ندارند و بدون توجه به نوآوری و نیاز کاربران خود همچنان از متدها و روش‌های قدیمی استفاده می‌کنند. این بروکر اخیرا ارائه کپی تریدینگ به تریدرها را نیز به خدمات قبلی خود اضافه کرده است. البته خدمات بروکر آی اف سی فقط به کپی تریدینگ ختم نمی شود. در بخش بعدی به صورت کامل همه خدمات ارائه شده توسط ifc را مورد بررسی قرار خواهیم داد‌.

کدام خدمات ارائه شده در بروکر if به اعتبار آن افزوده است؟

تنها بروکر معتبری که به مشتریان خود اجازه داده است که برای خود نمادهای اختصاصی بسازند، ifc است. در حال حاضر تعداد نمادهای معاملاتی ارائه شده در سبد معاملاتی بروکر ifc بیشتر از ۶۵۰ نماد معاملاتی است که با اضافه شدن نماد‌های معاملاتی اختصاصی و شخصی سازی شده کاربران به سبد معاملاتی تعداد نمادها به ۳۰،۰۰۰ نماد هم خواهد رسید. در سایر بروکرهای فارکس تعداد نمادهای معاملاتی حداکثر ۲۵۰ مورد است. ویژگی دیگری که آی اف سی را به یک بروکر خاص و منحصر به فرد تبدیل کرده است،‌ ارائه خدمات تیم پشتیبانی در بیشتر از هشتاد کشور جهان است. در وبسایت تراست پایلوت که مخصوص ثبت نظرات کاربران درباره عملکرد بروکرهای فارکس است،  کاربران برای عملکرد این بروکر امتیازهای ۴٫۳ و ۵ را به ثبت رسانده‌اند که یک امتیاز عالی و فوق العاده است و نشان می‌دهد این بروکر در سطح جهان طرفداران بیشماری دارد.

یکی دیگر از دلایل پرطرفدار شدن بروکر آی اف سی مجوزها و رگولیشن‌های متعدد آن است که ملاک و معیار بسیار مهمی برای بررسی و ارزیابی میزان اعتبار و محبوبیت یک بروکر محسوب می‌شود‌. ifc با دریافت رگوله CySec به عنوان یکی از پرقدرت‌ترین و سخت‌گیرانه‌ترین رگوله‌های موجود در اروپا در بین تمام رگوله‌های دنیا ثابت کرد که اعتبار بسیار بالایی دارد. دریافت مجزای رگوله FSA به عنوان رگوله آفشور برای ارائه دادن بهترین خدمات به تریدرهای ایرانی فارسی زبان یکی دیگر از دلایل پرطرفدار بودن این بروکر در بین تریدرهای ایرانی بازار فارکس است. در حال حاضر بیش از ۱۸۰۰۰۰ تریدر و معامله‌گر فعال از هشتاد کشور جهان در این بروکر مشغول ترید کردن و کسب درآمد هستند. تنها کشورهایی که تریدرهای آن‌ها در لیست ارائه خدمات ifc قرار ندارند، کشورهای ژاپن، آمریکا و روسیه هستند.

کدام یک از پلتفرم‌ها بهترین پلتفرم ترید کردن در بروکر ifc به شمار می‌رود؟

حساب‌های معاملاتی در بروکر ifc با توجه به پلتفرم‌های معاملاتی ارائه شده در این بروکر نام‌گذاری و دسته‌بندی شده‌اند‌. به همین دلیل قبل از اینکه بخواهیم درباره نمادهای معاملاتی و حساب‌های معاملاتی این بروکر توضیح دهیم باید با پلتفرم‌هایی که ifc در اختیار تریدرها قرار داده آشنا شوید و از بین سه پلتفرم معاملاتی شامل متاتریدر ۴، متاتریدر ۵ و نت ترید ایکس NetTradex بهترین پلتفرم را شناسایی کنید. هر یک از این پلتفرم‌های معاملاتی در قالب‌های متفاوتی در اختیار تریدرها قرار گرفته‌اند.‌ پلتفرم متاتریدر ۴ برای نسخه کامپیوتر، اندروید، آی او اس، مک، مولتی ترمینال و وب ترمینال عرضه می‌شود. پلتفرم متاتریدر ۵ برای نسخه کامپیوتر، اندروید، آی او اس و وب ترمینال عرضه می‌شود و پلتفرم نت ترید ایکس یا Net TradeX برای نسخه کامپیوتر، اندروید، آی او اس، ویندوز فوت، ویندوز موبایل و نسخه مشاور یا وAdvisors عرضه شده است. پلتفرم نت ترید ایکس به عنوان بهترین پلتفرم معاملاتی بروکر ifc ویژگی‌های متفاوتی با متاتریدر ۴ و ۵ دارد که در بخش بعدی به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

کارگزاری ifc

پلتفرم معاملاتی NetTradeX به عنوان بهترین پلتفرم بروکر ifc چه مزایایی دارد؟

پلتفرم نت ترید ایکس به عنوان بهترین پلتفرم معاملاتی ارائه شده در بروکر آی اف سی یک پلتفرم اختصاصی و ویژه است که فقط برای مشتریان همین بروکر طراحی و ارائه شده است و مزایای بیشماری برای مشتریان بروکر آی اف سی ارائه می‌دهد. این پلتفرم معاملاتی برای تریدرها امکان ساخت نماد معاملاتی به صورت اختصاصی فراهم کرده است. امکان قفل کردن یا لاک کردن معاملات توسط تریدرها نیز یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم نت ترید ایکس است. در حجم معاملاتی این پلتفرم هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. تریدرها بدون محدویت می‌توانند لات معاملاتی خود را حتی به حداقل کاهش دهند. تریدرها در زمان قطع بودن یا کند شدن اینترنت می‌توانند دستورهای شرطی خود را برای اجرا به سرور ارائه دهند. به دلیل برخورداری از زبان NTL امکان اجرای اتوماتیک معامله‌ها در پلتفرم نت ترید ایکس وجود دارد. طبق روش GeWorko می‌توان روی نمادهای معاملاتی اختصاصی نیز معامله کرد.

قابلیت ارتباط معاملات با یکدیگر، شرطی سازی معاملات، امکان افزایش دادن تعداد پنجره‌ها در روی چارت، باز بودن دست تریدرهای کارگزاری ifc در پلتفرم معاملاتی NetTradeX، افزایش سرعت ترید کردن، ارائه ابزارهای تجاری بیشتر و امکان اجرای دستورهای معاملاتی بدون توجه به محدودیت حجم از مزایای دیگر این پلتفرم به شمار می‌روند.

نت ترید ایکس IFC

معرفی حساب‌های معاملاتی ارائه شده در بروکر ifc

همانطور که در بخش‌های قبلی مقاله نیز اشاره کردیم دسته بندی حساب‌های معاملاتی بروکر ifc طبق پلتفرم‌های معاملاتی این بروکر انجام شده است. در پلتفرم متاتریدر ۴ برای ثبت نام و افتتاح حساب استاندارد فیکس هزار دلار موجودی نیاز است. ضریب اهرمی در حساب استاندارد فیکس  ۲۰۰ و میزان کارمزد یا اسپرد  ۱٫۸ است‌. یکی دیگر از حساب‌های پلتفرم متاتریدر ۴ حساب میکرو فیکس نام دارد. تریدرها برای ثبت نام در این نوع حساب معاملاتی به یک دلار احتیاج دارند و ضریب اهرمی در حساب میکرو ۴۰۰ و میزان کارمزد یا اسپرد ۱٫۸ است. برای آشنایی جامع با حساب‌های بروکر IFC به این لینک مراجعه نمایید.

در پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۵ نیز امکان افتتاح دو نوع حساب شامل حساب استاندارد شناور و حساب میکرو شناور وجود دارد. در حساب استاندارد شناور حداقل موجودی مورد نیاز هزار دلار، ضریب اهرمی ۲۰۰ و میزان کارمزد یا اسپرد ۰٫۴ است. در حساب میکرو شناور نیز حداقل موجودی یک دلار، ضریب اهرمی ۴۰۰ و میزان کارمزد یا اسپرد ۰٫۴ است.  در پلتفرم معاملاتی NetTradeX حساب استاندارد هم به صورت فیکس و هم به صورت استاندارد ارائه شده است‌‌. تریدرها برای افتتاح این نوع حساب به هزار دلار احتیاج دارند. در نوع فیکس میزان کارمزد یا اسپرد ۱٫۸ و در نوع شناور ۰٫۴ و ضریب اهرمی آن نیز ۲۰۰ است. برای افتتاح حساب مبتدی فیکس و شناور در پلتفرم نت ترید ایکس به یک دلار موجودی نیاز است. میزان اسپرد در حساب مبتدی ثابت ۱٫۸ و در مبتدی شناور ۰٫۴ و ضریب اهرمی ۴۰۰ است.

 

آشنایی با مراحل ثبت نام در بروکر ifc

برای ثبت نام در بروکر ifc ابتدا باید مدارکی را که برای احراز هویت در این بروکر لازم است آماده کنید. این مدارک عبارتند از: مدارک شناسایی شامل تصاویر کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و گواهینامه، مدارک اثبات آدرس و محل سکونت شامل قبض جدید برق، آب یا گاز، نام شهر و کد پستی. البته با توجه به حذف قبض‌های کاغذی مرحله ارسال قبض در احراز محل سکونت حذف شده است.

بعد از ورود به سایت بروکر ifc و انتخاب گزینه تریدر شخصی باید نام و نام خانوادگی را به انگلیسی وارد کرده و سپس یک ایمیل فعال و معتبر را وارد کنید. بعد از تکمیل فرم ثبت نام روی ایمیلی که از طرف بروکر برایتان ارسال شده کلیک کنید و مراحل ثبت نام را ادامه دهید. بعد از پشت سرگذاشتن مراحل انتخاب حساب معاملاتی، انتخاب پلتفرم معاملاتی، انتخاب نوع حساب، انتخاب اهرم و ارزحساب روی گزینه افتتاح حساب کلیک کرده و وارد مراحل احراز هویت و ارسال مدارک هویتی به بروکر شوید. در هر قسمت از مراحل ثبت نام اگر سوال یا ابهامی برایتان پیش آمد با تیم پشتیبانی بروکر آی اف سی تماس بگیرید تا راهنمایی‌ها لازم را به شما ارائه دهند.

images_1673941237.png

جمع بندی

در این مقاله به معرفی ویژگی‌ها و بهترین پلتفرم معاملاتی بروکر ifc پرداختیم. این بروکر همواره از طریق ایمیل همه اخبارهای جدید سیاسی و اقتصادی جهان را که بر روی عملکرد بازار فارکس تاثیرگذار هستند، برای تریدرهای خود ارسال می‌کند. پشتیبانی فارسی ifc در روزهای همه روزهای هفته به جز روز یکشنبه از ساعت هشت و نیم صبح تا نه و نیم شب به وقت کشور ایران آماده پاسخگویی به تریدرهای ایرانی این بروکر معتبر است. امیدواریم از مطالعه این مقاله به همه اطلاعات مورد نیاز خود درباره بهترین پلتفرم معاملاتی بروکر آی اف سی دست پیدا کرده باشید. این مقاله، بخش کوتاهی از ارزیابی جامع بروکر IFC در وبسایت بهترین هست بوده که در رسانه پارسی زی ارائه شده است. برای خواند اصل مقاله، برروی لینک کلیک کرده و از منوی وبسایت، بخش سرمایه‌گذاری را انتخاب نموده و در زیر آن، بروکر IFC را انتخاب نمایید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 29 دی 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.