چگونه عطرادکلن اورجینال و فیک را تشخیص دهیم؟ - پارسی زی
چند نکته مهم در خرید برنج

چند نکته مهم در خرید برنج

چند نکته مهم در خرید برنج کیفیت برنج مرغوب ایرانی با انواع خارجی و تقلبی آن بسیار زیاد می باشد. اما سودجویان بازار، برنج تقلبی …

طرز تهیه موهیتو نعنایی خوشمزه

طرز تهیه موهیتو نعنایی خوشمزه

در فصل‌های گرم سال، نوشیدن نوشابه‌های خنک‌کننده و متنوع به یک لذت بی‌نظیر تبدیل می‌شود. موهیتو به عنوان یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های تابستانی، ترکیبی از …

6 عامل مهمی که منجر به طلاق زوجین می‌شود

6 عامل مهمی که منجر به طلاق زوجین می‌شود

بدون شک یکی از بدترین اتفاقات ممکن در زندگی زناشویی جدایی و طلاق است. طلاق غالبا آخرین راهکار برای پایان دادن به اختلافات زناشویی بوده …

چگونه عطرادکلن اورجینال و فیک را تشخیص دهیم؟

امروزه بیش از هزاران نوع عطر ادکلن در بازار به فروش می رسد اما عده ای به هنگام خرید عطر نمی توانند که چگونه تشخیص دهند کدام یک از عطر یا ادکلن فیک یا اورجینال می باشد. همه ی نیازمند یک عطر یا ادکلن هستیم چون عطر ادکلن ارتباط مستقیم با احساسات و عاطفه ی ما دارد. همچنین رایحه به کمک می کند که همیشه پوست با طراوات و شادابی را داشته باشیم. با یک بار اسپری کردن عطر یا ادکلن متوجه انرژی مثبت می شویم و لازم است قبل از رفتن به محل کار یا مهمانی های بزرگ از عطر یا ادکلن استفاده کنیم. اما باید از عطر ادکلن هایی استفاده کنیم که ماندگاری و پراکندگی زیادی را داشته باشد ولی باید به چندین موارد توجه زیادی داشته باشیم تا رایحه مورد نظر را انتخاب و خریداری کنیم.

نحوه تشخیص عطر ادکلن فیک برای بعضی از افرادی که شناخت کافی را ندارند بسیار دشوار می باشد. قبل از خرید ادکلن مورد نظر باید چندین نکته را در نظر بگیرید تا عطر ادکلن اورجینال و با کیفیت را داشته باشید.

همیشه ما قبل از خرید قیمت را از فروشنده می پرسیم اگر توجه داشته باشید که عطر ادکلن های که قیمت بسیار کمی را دارند می تواند این نوع عطر ها فیک باشند و ماندگاری و پراکندگی ندارد. بالعکس عطر هایی که گران قیمت هستند مطمئن نیستم که آیا این عطر اورجینال باشد در هر دو حالت چه گران قیمت و یا چه ارزان قیمت باشد ما نمی توانیم آنها را انتخاب کنیم ارزان قیمت فیک است و گران قیمت توانایی مالی نداریم یا همان فیک را به گران قیمت به ما می فروشند.

قیمت عطر هایی که متوسط و از لحاظ غلظت ماندگاری خوبی داشته باشند می توانیم آن را انتخاب کنیم اما باز سر دو راهی گیر می کنیم که آیا این نوع عطر یا ادکلن اورجینال می باشد؟ برند های اصلی همیشه به درستی از چندین موارد استفاده می کنند مانند بر روی شیشه عطر یا ادکلن اسم را حک کاری می کنند یا از ویژگی مانند درب چوبی باکس اصلی که بارکد دارد استفاده می کنند بعضی از عطر ادکلن ها همان شرکت و برند تستر آن را تولید می کند اغلب عطر های تستر قیمت پایینی را دارند و جعبه بعضی از عطر های تستری سفید و بر روی جعبه نام تستر نوشته شده است. پس قبل از خرید عطر ادکلن باید به باکس اصلی بارکد خصوصیات های عطر هایی که شرکت های عطر سازی درست می کنند مانند درب چوبی یا هر خصوصیت دیگری که دارد توجه داشته باشید.

اما وقتی که عطر ادکلنی را پیدا می کند که قیمت پایین را هم دارد و باکس اصلی می باشد و غلظت ماندگاری خوبی را دارد این نوع عطر یا ادکلن شرکتی می باشد. عطر های شرکتی مانند جانوین وینچستر اجمل می توانند عطر ادکلن اصلی شبیه سازی کنند اما بعضی از آنها ماندگاری نسبتا کمی را دارد. این نوع عطر شرکتی مناسب آن دسته افرادی می باشد که ادکلن مخصوصی را استفاده می کنند اما از لحاظ توانایی مالی نمی توانند باکس اصلی را خریداری کنند. اکثر عطر های شرکتی بر روی شیشه عطر یا باکس نام برند شرکت را حک کاری می کنند که نحوه تشخیص آن نوع عطر ادکلن بسیار آسان می باشد.

به نقل از سایت فروشگاهی ادکلند

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 13 اسفند 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.