درک روحیات و شخصیت افراد با تابلوهایی که انتخاب می‌کنند. - پارسی زی
درآمد طراحان سایت در سال 1401 توسط کیت وردپرس مشخص شد!

درآمد طراحان سایت در سال 1401 توسط کیت وردپرس مشخص شد!

درآمد طراحان سایت در سال ۱۴۰۱ توسط کیت وردپرس مشخص شد! سلام عشقای من حالتون چطوره امروز می خواهیم در مورد موضوع باحال و جذاب …

امیر مسعودی

امیر مسعودی

امیر مسعودی امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک کنکور را بهتر بشناسیم. همانطور که می دانید دروس ریاضی و فیزیک از دشوارترین درس های …

چه نکاتی را باید در مورد واردات و ترخیص کالا بدانیم ؟

چه نکاتی را باید در مورد واردات و ترخیص کالا بدانیم ؟

واردات به معنای وارد کردن محصول یا خدماتی است که در خارج از کشور تولید شده و در کشور ما وارد شده و مورد استفاده …

درک روحیات و شخصیت افراد با تابلوهایی که انتخاب می‌کنند.

 

استفاده از انواع تابلو دکوراتیو، نه‌تنها باعث افزایش جذابیت دکوراسیون داخلی منزل ما می‌شود؛ بلکه نشان‌دهنده روحیات و شخصیت‌های درونی ما نیز است. حال این سؤال مطرح است که چگونه می‌توان از طریق انتخاب تابلو، به شخصیت فردی اشخاص، پی برد؟! در ادامه این مطلب، به پاسخ این سؤال خواهیم پرداخت؛ و خواهیم دانست که تابلوهای دکوراتیو هنری، چگونه در زندگی روزانه ما تأثیر می‌گذارند.

D:\Web Design\Projects\Arikan\SEO\reportage\content\sara.modo75\سفارش 359370  11تایی\درک روحیات و شخصیت افراد با تابلوهایی که انتخاب می‌کنند\attachment.jpg

 تابلو دکوراتیو چیست؟

تابلوها از جمله لوازمی هستند که باهدف زیباتر کردن محیط زندگی یا کاری، به دکوراسیون داخلی اضافه می‌شوند. تابلوهای دکوراتیو دارای انواع مختلفی هستند و معمولاً یک تصویر یا نقاشی هنری و زیبا را به نمایش می‌گذارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید؛ انتخاب تابلو برای یک محل می‌تواند بیانگر سلیقه شخصی، تفکرات و روحیات شما باشد! حال این سؤال مطرح است که انتخاب تابلو دکوراتیو، چگونه بر روحیات و شخصیت فردی اشخاص اثر می‌گذارد؟

همان‌طور که گفتیم هدف از طراحی و ساخت تابلوهای دکوراتیو، تأثیرگذاری بر محیط است؛ بنابراین انتخاب تابلو مناسب برای یک اتاق بی‌روح و هسته می‌تواند، جانی دوباره به آن ببخشد! برای مثال: انتخاب یک تابلو دکوراتیو با رنگ‌های شاد و گرم داخل یک اتاق با رنگ‌های سرد، می‌تواند احساس زندگی و شادی را به محیط بازگرداند. ازآنجایی‌که سلیقه شخصی هر فرد مانند یک زبان بی‌صدا؛ مربوط به روحیات و احساسات درونی افراد است؛ انتخاب تابلو می‌تواند بازتاب خوبی برای آن باشد.

D:\Web Design\Projects\Arikan\SEO\reportage\content\sara.modo75\سفارش 359370  11تایی\درک روحیات و شخصیت افراد با تابلوهایی که انتخاب می‌کنند\1.jpg

انتخاب تابلو چگونه شخصیت افراد را نشان می‌دهد؟

همان‌طور که گفتیم انتخاب تابلو دکوراتیو باشخصیت، سلیقه و روحیات هر فرد ارتباط مستقیم دارد؛ بنابراین اگر فردی یک تابلو دکوراتیو با تصویر طبیعت را انتخاب کند؛ نشان‌دهنده علاقه شخص به طبیعت و آرامش است. همچنین انتخاب تابلوهایی با تصاویر پرانرژی، نمادی از شخصیت فعال افراد و یا تصاویر هنری با مضمون انسان، نشان‌دهنده شخصیت اجتماعی افراد است.

ارتباط میان انتخاب تابلو دکوراتیو با احساسات فردی چیست؟

مشاهده تابلوهای دکوراتیو با طرح‌ها و مضامین گوناگون می‌تواند احساسات متفاوتی را در افراد ایجاد و تقویت کند؛ برای مثال: انتخاب تابلو دکوراتیو طبیعت، احساس تمرکز و آرامش را درون افراد ایجاد و تقویت خواهد کرد؛ همچنین استفاده از تابلو دکوراتیو هنری از یک هنرمند معاصر می‌تواند باعث افزایش خلاقیت یا انگیزه درون افراد شود.

ارتباط میان انتخاب تابلو با تفکرات شخصی چیست؟

انتخاب تابلو برای اتاق‌خواب، سالن پذیرایی یا محل کار، نیازمند صرف زمان و تفکر کافی است. به همین علت بهتر است قبل از خرید و انتخاب تابلو، از خود سؤالات اساسی زیر را بپرسید:

 1. مشاهده این تابلو دکوراتیو، چه احساسی را درون من ایجاد و تقویت می‌کند؟
 2. کدام تابلو دکوراتیو می‌تواند مناسب شخصیت من است؟
 3. تابلو دکوراتیو را برای چه مکانی می‌خواهم استفاده کنم؟
 4. و…

پاسخ به این سؤالات و مشابه آن‌ها می‌تواند به نیازسنجی دقیق و انتخاب بهتر تابلو دکوراتیو به شما کمک نماید. توجه داشته باشید که اگر هدف شما از انتخاب تابلو، نصب آن در اتاق کار است؛ استفاده از تصاویری که باعث ایجاد خلاقیت و انگیزه در شما می‌شود؛ انتخاب بهتری است. همچنین تابلو دکوراتیو برای اتاق‌خواب، باید القاکننده احساس آرامش برای شما باشد.

D:\Web Design\Projects\Arikan\SEO\reportage\content\sara.modo75\سفارش 359370  11تایی\درک روحیات و شخصیت افراد با تابلوهایی که انتخاب می‌کنند\2.jpg

رنگ‌های استفاده شده در تابلو دکوراتیو، چه تأثیری در روحیه اشخاص دارند؟

همان‌طور که در قبل گفتیم؛ رنگ‌های به‌کاررفته در یک تابلو دکوراتیو می‌تواند نقش کلیدی و بسیار مهمی در تأثیرگذاری در روحیه افراد داشته باشد. رنگ‌ها دارای انرژی و احساسات متفاوتی هستند و هر رنگ می‌تواند پیامی منحصربه‌فرد را به اشخاص انتقال دهد. برای مثال:

استفاده از رنگ سبز باعث ایجاد احساس امنیت، رنگ آبی باعث ایجاد احساس آرامش و رنگ قرمز باعث ایجاد احساس شور و انرژی خواهد شد. درصورتی‌که با انتخاب تابلو، قصد دارید روحیه یا احساس خاصی را درون خودتان تقویت کنید؛ بهتر است قبل از خرید تابلو دکوراتیو و طراحی داخلی دکوراسیون منزل، با مبحث روان‌شناسی رنگ‌ها آشنا شوید.

 در زمان انتخاب تابلو، به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

اکنون که با ارتباط میان انتخاب تابلو دکوراتیو با روحیات و شخصیت افراد آشنا شدید؛ نوبت به آشنایی با نکات مهم در زمان خرید تابلو رسیده است. این نکات عبارت است از:

 1. در زمان انتخاب تابلو، حتماً به محیط و تصویر تابلو دقت کنید. بهتر است تصویر تابلو شما با محلی که می‌خواهید آن را نصب کنید؛ تناسب داشته باشد.
 2. به رنگ‌های استفاده شده در تابلو دکوراتیو و هماهنگی آن با محیط پیرامون، توجه کنید.
 3. به ابعاد و اندازه‌های تابلو دکوراتیو توجه کنید. استفاده از تابلوهای خیلی بزرگ برای منازل کوچک یا تابلوهای کوچک برای یک سالن پذیرایی بزرگ، مناسب نمی‌باشد.

 پاسخ به سؤالات متداول پیرامون ارتباط انتخاب تابلو باشخصیت و روحیه افراد:

 1. چرا در زمان انتخاب تابلو دکوراتیو باید به رنگ‌های استفاده شده در آن توجه کنیم؟

رنگ‌ها دارای انرژی‌های مختلفی هستند و تأثیر بسیار زیادی در احساسات افراد می‌گذارند؛ بنابراین استفاده از تابلوهایی با رنگ‌های شاد و مثبت می‌تواند تأثیر بسیار خوبی در روحیه شخصی افراد بگذارد.

 1. چگونه بهترین تابلو را باتوجه‌به شخصیت خود انتخاب کنیم؟

برای انتخاب تابلو باتوجه‌به شخصیت درونی خود، تنها کافی است به سلیقه هنری خود گوش دهید! زیرا سلیقه هر فرد، کاملاً باشخصیت او ارتباط دارد. همچنین برای داشتن یک انتخاب خوب بهتر است در زمان انتخاب تابلو به سایز، رنگ و طرح تابلو و همخوانی آن با محیط، توجه کنید.

 بهترین تابلو دکوراتیو را چگونه انتخاب و خریداری کنیم؟

در این مطلب به ارتباط میان شخصیت و روحیه درون افراد با انتخاب تابلو دکوراتیو آشنا شدیم؛ همچنین دانستیم که در زمان انتخاب و خرید تابلو دکوراتیو باید چه سؤالاتی را از خود پرسیده و به چه نکاتی توجه کنیم؟ شما می‌توانید با مراجعه به http://www.arikanart.com/ ، انواع تابلو دکوراتیو را با صدها طرح متنوع در سایت آریکان آرت مشاهده کرده؛ و یکی را باتوجه‌به سلیقه و نیازتان خریداری کنید.

 

تابلو دکوراتیو سایت آریکان آرت، به علت چاپ‌شدن با جدیدترین دستگاه‌های مجهز به پیشرفته‌ترین فنّاوری، کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید به‌سادگی این تابلوها را شسته و خیالتان از ماندگاری وضوح تصویر آن آسوده باشد. همچنین لازم به ذکر است که امکان سفارش تابلو دکوراتیو اختصاصی نیز در آریکان آرت، وجود دارد. درصورتی‌که شما طرح خاصی مدنظرتان باشد؛ می‌توانید فایل تصویر موردنظر را با ابعاد و سایر ویژگی‌های تابلو سفارش دهید؛ سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن تابلو دکوراتیو خود را دریافت نمایید.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 3 بهمن 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.