استراتژی های پرسود برای خرید اتریوم در سال جاری - پارسی زی
دادخواست طلاق توافقی از طرف مرد

دادخواست طلاق توافقی از طرف مرد

دادخواست طلاق توافقی از طرف مرد وقتی زن و مرد بتوانند بر سر مسئله طلاق به توافق برسند، می‌توانند دادخواست طلاق توافقی بدهند. این نوع …

مناسب‌ترین گل‌ها برای هدیه دادن کدامند؟

مناسب‌ترین گل‌ها برای هدیه دادن کدامند؟

مناسب‌ترین گل‌ها برای هدیه دادن کدامند؟ گل، یکی از لطیف‌ترین هدیه‌هایی است که می‌توانید به دیگران کادو دهید. تمامی گل‌ها زیبایی خیره کننده‌ای دارند اما …

ظروف پذیرایی پرکاربرد

ظروف پذیرایی پرکاربرد

ظروف پذیرایی پرکاربرد استفاده از ظروف مسی برای نوشیدن آب و انواع نوشیدنی، میل کردن غذا و نگهداری از مواد غذایی می تواند بسیار مفید …

استراتژی های پرسود برای خرید اتریوم در سال جاری

در سال ۲۰۲۴ یک قدم جلوتر بمانید: اما ابزارها و روش­های ضروری و سودآور در خرید اتریوم کدامند؟ در دنیای پویای دیجیتال سرمایه گذاری، یک قدم جلوتر ماندن فقط یک خواسته نیست، بلکه یک ضرورت است. با ورود به سال ۲۰۲۴، چشم انداز سرمایه گذاری در دنیای دیجیتال با سرعتی سرگیجه‌آور به تکامل خود ادامه می‌دهد و چالش‌ها و فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاران و فعالان بازار سرمایه ایجاد می‌کند. برای پیمایش در این حوزه‌ی همیشه در حال تغییر و دستیابی به موفقیت، به ابزارهای مناسب برای کسب درآمد و پولسازی نیاز دارید.

در این راهنمای جامع، برخی ابزارها و استراتژی‌های ضروری کسب درآمد با خرید اتریوم را توضیح خواهیم داد. هر یک از این شیوه‌ها نقش کلیدی در کمک به سرمایه گذاران برای مهار قدرت دنیای دیجیتال ایفا می‌کنند و آنها را قادر می‎سازند تا با منابع کسب درآمد خود ارتباط برقرار کنند، تعامل‎های موجود را افزایش دهند و در نهایت به اهداف تجاری و مالی خود دست یابند.

چگونه در اتریوم (ETH) سرمایه گذاری کنم؟

اگر به سرمایه گذاری در اتریوم فکر می‌کنید و در انتخاب مابین بیت کوین یا اتریوم مردد مانده‌اید در جای درستی هستید. بیایید همه چیز درباره ارز دیجیتال اتریوم، قیمت سرمایه گذاری و تبدیل آن را بررسی کنیم و همچنین آن را با سرمایه گذاری در بیت کوین مقایسه کنیم.

صادقانه بگویم، اتریوم می‌تواند دو معنی داشته باشد:

  • شبکه اتریوم که یک پلتفرم نرم افزار منبع باز مبتنی بر فناوری بلاک چین است که صاحبانش را قادر می‌‌سازد تا قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز بسازند.
  • یا اتریوم که یک ارز رمزپایه است که بر روی پلتفرم اتریوم ساخته شده است. نام رسمی این ارز اتر می‌باشد و ما در اینجا به آن به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری می‌پردازیم. وقتی در مورد خرید، معامله، سرمایه گذاری یا پرداخت با اتریوم صحبت می‌کنیم، موضوع بحث ما اتر می‌باشد.

رمز ارز اتریوم مدت‌هاست که پس از ارز دیجیتال اصلی یعنی بیت کوین در رتبه دوم قرار دارد. اتریوم دومین سهم بازار پس از بیت کوین است و پس از بیت کوین دومین حجم سرمایه گذاری را در بین ارزهای دیجیتال دارد. بنابراین، ETH به عنوان یک سرمایه‌گذاری جذاب برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به فضای کریپتو در نظر گرفته می‌شود.

بون شک بدون وجود بیت کوین هرگز اتریومی وجود نداشت. با این حال، به نظر می‌رسد که اتریوم از بسیاری جهات از بیت کوین جلوتر است و دربرگیرنده پیشرفته‌ترین فناوری در ارز دیجیتال می‎باشد.

آیا اتریوم ارزش خرید دارد؟

اتریوم نسبت به بیت کوین قیمت مناسبتری دارد و در عین حال سود بالقوه آن بسیار بالاست. اتریوم را می‌توان در بازار ارزهای دیجیتال با کمک صرافی ارزهای دیجیتال خریداری کرد، پلتفرم‌های رمزنگاری خرید اتریوم را آسان می‌کنند و به مشتریان اجازه می‌دهند تا اتریوم را با یک کارت اعتباری یا به صورت نقدی و به قیمت دلار بر اساس آخرین شاخص بازار کریپتو خریداری کنند.

آیا می‌توانم با سرمایه گذاری در اتریوم درآمد کسب کنم؟ بهترین شیوه‌ها برای این مقصد کدامند؟

مطمئناً می‌توان با سرمایه گذاری در اتریوم درآمد کسب کرد. مانند هر سرمایه گذاری، زمان بندی کلید اصلی است. هنگامی که اتریوم برای اولین بار وارد بازار شد، پذیرندگان اولیه می‌توانستند اتریوم را با حدود یک دلار خریداری کنند. اتریوم در سال ۲۰۱۸ به بالاترین قیمت بیش از ۱۴۰۰ دلار رسید که در نوع خود یک سود کلان به شمار می‌رود.

هرکسی که اتریوم خود را در سال ۲۰۱۸ و در اوج قیمت فروخت، سود باورنکردنی به دست آورد. با این حال، سرمایه گذارانی که فکر می‌کنند بهترین روزهای اتریوم در پیش است، صبورانه منتظرند. اما تاریخ نشان داده است که هر گونه افزایش علاقه به ارز دیجیتال می‌تواند به اندازه بیت کوین برای اتریوم نیز اثرگذار باشد.

اولین گام سرمایه گذاری در اتریوم

برای سرمایه گذاری در اتریوم، فقط باید اتریوم بخرید. همچنین برای ذخیره آن باید یک کیف پول ارز دیجیتال تهیه کنید. صرافی‌های ارز دیجیتال با کیفیت بالا، کیف پول‌های رمزنگاری داخلی رایگان را برای ذخیره اتریوم و سایر کوین‌های شما ارائه می‌کنند.

سپس، قیمت اتریوم خود را ردیابی کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که چه زمانی سرمایه‌گذاری خود را بفروشید و نقد کنید. شما به راحتی می توانید همه این کارها را در صرافی ارزهای دیجیتال انجام دهید.

  • یک صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنید و اقدام به افتتاح حساب کنید.
  • اتریوم را با کارت اعتباری/دبیت، یا مبادله بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال بخرید.
  • این پلتفرم وجوه شما را به مقدار اتریومی که انتخاب می کنید تبدیل می کند.
  • هنگامی که اتریوم در کیف پول شما قرار گرفت، با همگام شدن با قیمت ETH و روند بازار، سرمایه گذاری خود را دنبال کنید.
  • هنگامی که آماده کسب سود هستید، اتریوم خود را بفروشید یا تبدیل کنید.

استراتژی اصلی در سرمایه گذاری ETH

هنگام خرید اتریوم به عنوان سرمایه گذاری، سرمایه گذار باید از خود بپرسد که آیا اتریوم را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت یا کوتاه مدت می خواهد. اگر قصد سرمایه گذاری بلندمدت دارید، ممکن است انتخاب کنید که اتر خود را برای سال‌های زولانی حفظ کنید، به این امید که قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه اتریوم به جریان اصلی تبدیل شوند. زمانی که این اتفاق بیفتد، هر کسی که در اتریوم سرمایه‌گذاری قدرتمندتری انجام داده باشد، در موقعیت بازار قوی خواهد بود.

اما با داشتن استراتژی بلندمدت، شما سودهای کوتاه مدت بالقوه‌ای را که با تجارت اتریوم در بازار حاصل می‌شوند، از دست می‌دهید. توصیه می‌کنیم که اتریوم را به طور فعال معامله کنید تا با خرید در زمان کم بودن قیمت و فروش آن در زمان افزایش قیمت سود کسب کنید. این استراتژی نه تنها سود بلافصلی را برای دارندگانش فراهم می‌کند، بلکه به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا درس‌های مهمی در مورد حرکات ETH در بازار بیاموزند و ایده بهتری از ارزش بلندمدت آن به دست آورند.

یک رویکرد ترکیبی، که در آن مقداری ETH به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت نگهداری می‌شود و قسمتی از آن به طور فعال مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای سرمایه گذاران بهترین گزینه و سودمندترین استراتژی است.

قطعا اتریوم بخرید، اما ازکجا؟

اتریوم قطعا ارزش خرید دارد اما از کجا و چگونه اتریوم بخریم؟ موفقیت شبکه اتریوم ثابت کرده است که اتریوم دارای بقای درازمدت است و با گسترش بیشتر فناوری بلاک چین، اهمیت خرید اتریوم در دنیای مالی همچنان رو به افزایش می‌باشد. این یک واقعیت آشکار است که اتریوم ارز جدید اینترنتی است. اما اطمینان حاصل کنید که اتریوم را از طریق پلتفرمی خریداری می‌کنید که پاداش‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری شما ارائه می‌دهد و ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت مؤثر دارایی‌های شما را فراهم می‌کند.

آیا باید روی اتریوم سرمایه گذاری کنید یا بیت کوین؟

اتریوم از نظر فنی موقعیت “بهتری” دارد و بیت کوین سهم بازار بیشتری نسبت به اتریوم تصاحب کرده است. اما آیا ETH در دراز مدت سرمایه گذاری بهتری نسبت به BTC است؟

بیایید نگاهی به چند تفاوت کلیدی بین این دو ارز دیجیتال بیندازیم:

اتریوم از نظر تکنولوژیکی الگوریتم پیشرفته‎تر و سرعت تراکنش بسیار بالاتری نسبت به بیت کوین دارد، حتی اگر خرید آن ارزان‎تر باشد و ارزش هر کوین نسبت به بیت کوین کمتر باشد.

موانع کمی برای تبدیل شدن اتریوم به ارز جایگزین برای ارزهای فیات و کالا وجود دارد. احتمالاً هر چیزی را می‎توان با استفاده از اتریوم معامله کرد، اما این نقطه قوت اتریوم در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال نیست چرا که همه ارزهای دیجیتال می‎‎توانند این کار را انجام دهند. در عوض، چیزی که اتریوم را ارزشمندتر از بیت‌کوین می‌کند، زبان برنامه‌نویسی است که اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند وجود داشته باشند.

توصیه اصلی در رویکرد خرید اتریوم چیست؟

همه سرمایه گذاری‌ها شامل ریسک‌های مختلفی هستند و توصیه‌ معمول سرمایه‌گذاران این است که فقط در سرمایه‌گذاری‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که می‌توانید از عهده آن برآیید، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می‌تواند به همان اندازه سرمایه‌گذاری‌های سنتی مانند طلا، نفت یا سهام بی‌دغدغه و خالی از ابهام باشد.

همانطور که همه می‌دانیم بیت کوین، اتریوم و سایر دارایی‎های دیجیتال تحت تأثیر عملکرد بازار سهام قرار دارند. با این حال، سودمندی اتریوم در ایجاد قراردادهای هوشمند و این واقعیت که بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر مبتنی بر شبکه اتریوم قرار دارند به این معنی است که ETH ممکن است در درازمدت، سرمایه گذاری هوشمندانه‌تری نسبت به بیت کوین باشد.

صندوق سرمایه گذاری اتریوم

برخی از شرکت‌ها تصمیم گرفته‌اند از علاقه فزاینده به اتریوم با ارائه Trust بهره ببرند. سرمایه گذاران می‌توانند سهام تراست‌ها را که شرکت‌های سهامی عام هستند خریداری کنند تا ارزش سهام را برای سرمایه گذاران بیشتر نمایند. با وجود اینکه Trustهایی وجود دارند که ETH معامله می کنند، ما به سرمایه گذاران توصیه می‌کنیم که اتریوم را مستقیماً خریداری کنند.

 

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 23 فروردین 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.