کاهش وزن 81 پوندی (40 کیلوگرم) یک مرد بریتانیایی با تکنیک عجیب - پارسی زی
همه چیز درباره ی کلاه ایمنی

همه چیز درباره ی کلاه ایمنی

همه چیز درباره ی کلاه ایمنی آیا می توانید یک سرباز در خط مقدم جنگ را بدون کلاه تصور کنید؟ می توان برای کلاه ایمنی …

فرهنگ مردم تبریز

فرهنگ مردم تبریز

فرهنگ مردم تبریز تبریز یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای کشورمان به‌شمار می‌آید که در گذشته برای ایام طولانی پایتخت ایران نیز بود. این شهر …

کاملترین مقایسه‌ انواع سماور زغالی برای انتخاب بهترین نوع آن

کاملترین مقایسه‌ انواع سماور زغالی برای انتخاب بهترین نوع آن

کاملترین مقایسه‌ انواع سماور زغالی برای انتخاب بهترین نوع آن سماور ذغالی یکی از لوازم منزل است که حس نوستالژی را خاطرنشان می‌کند. ویژگی انواع …

Son of Barry Sherman – Jonathon Sherman می دانست که باید تغییراتی ایجاد کند. در سال ۲۰۱۷، هنگام حضور در کامیک کان سن دیگو، متوجه شد که خودش از راه رفتن در اطراف رویداد شروع به لنگیدن می کند. در ۳۷ سالگی، کرو در پیش دیابت بود، داروی فشار خون مصرف می کرد و احساس می کرد خیلی بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کرد باید باشد.

او می‌گوید: «من نسبت به بدنم ناامنی زیادی داشتم و این موضوع به نحوه ارتباط و تعامل من با همه اطرافیانم سرایت کرد.

در حین قدم زدن در اطراف کلاه، کرو فردی را دید که تی شرت Nerd Fitness پوشیده بود. او که فوراً مجذوب شد، شروع به تحقیق در مورد شرکت در محل کرد. او متوجه شد که Nerd Fitness برای کمک به کاهش وزن، به دست آوردن قدرت و زندگی بهتر و سالم‌تر به‌طور کلی هدف قرار گرفته است. و به گفته کرو، این صدا درست شبیه چیزی بود که او نیاز داشت.

 

یکی از اولین گام‌ها در سفرهای تناسب اندام بسیاری از افراد این است که بدانند کجا هستند، چگونه به آنجا رسیده‌اند و چرا تغییر را انتخاب می‌کنند. این در اصل “چرا بزرگ” است. کرو زمانی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ به Nerd Fitness مراجعه کرد، Big Why خود را به یاد آورد.

او گفت: «نگران بودم که چگونه سلامت جسمانی‌ام بر سلامت ذهنی و شناختی‌ام تأثیر می‌گذارد و می‌خواهم آن را تغییر دهم.» «احساس می‌کردم که سلامت جسمی‌ام حافظه، سرعت فکر و خلاقیتم بدتر شده است. به پایین نگاه کردم یا در آینه نگاه کردم و عزت نفسم را بالا می برد.

 

شروع و پایداری از طریق سادگی
تا سال ۲۰۲۰، کرو به مدت دو سال به صورت انفرادی از برنامه‌های تمرینی و تغذیه Nerd Fitness کار می‌کرد، اما همچنان به دلیل چالش‌های درون برنامه‌ها و زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش از مسیر خارج شد. او سپس تصمیم گرفت با جستجوی مشاوره حرفه ای، سطح خود را ارتقا دهد. هنگامی که کرو با تیلور، مربی تناسب اندام جدید خود جفت شد، توانست مفاهیم ساده ای را مشخص کند که بلافاصله به روشن شدن مسیر سفر تناسب اندام او کمک کرد.

کرو می‌گوید: «از اینکه در نهایت متوجه شدم که این واقعاً فقط مربوط به کالری دریافتی، بلند کردن وزنه‌ها و خوابیدن است، شگفت‌زده شدم.

کرو شروع به پیگیری یک هدف کالری روزانه بر اساس کل انرژی مصرفی روزانه خود کرد. او قصد داشت حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ کالری کمتر از آن باقی بماند تا یک تا دو پوند در هفته کم کند.

او می گوید: “ساده ترین راه برای من برای کاهش کالری این بود که مطمئن شوم آنها را ننوشیده ام.

 

وقتی نوبت به ایجاد زمینه برای یک طرح می‌رسد، کرو اشاره می‌کند که تیلور او را تشویق کرد که به این فرآیند مانند یک آزمایش نزدیک شود.

او می‌گوید: «هیچ غذا، حرکت، یا نبود هیچ کدام، خارج از محدوده بود. «ما چیزی را امتحان می‌کنیم و بعداً آن را ارزیابی می‌کنیم.» تیلور به‌عنوان یک مربی دستور نمی‌دهد، بلکه مسیرهایی را با مسئولیت‌پذیری از طریق کاوش مشترک تشویق می‌کند. این به کرو کمک کرد تا با اطمینان در این فرآیند سرمایه‌گذاری کند.

علاوه بر این، کرو به چالش کشیده شد تا «هدف‌های اینجا و اکنون» را تعیین کند – معیارهایی که به اندازه‌ای ساده برای دستیابی به آن‌ها سخت می‌شد که بهانه‌جویی برای این‌که چرا نیستند.

یکی از نمونه‌های هدف اینجا و اکنون که او هنوز از آن استفاده می‌کند، نظارت بر خواب است، به‌ویژه بعد از تمرین. او می گوید: “من شروع به تجربه برخی اختلالات در خواب کرده ام و کمی تحریک پذیرتر از حد معمول هستم.” من شدت این [اختلال‌ها] را کنترل می‌کنم (من از مقیاس ۱ تا ۱۰ استفاده می‌کنم) تا ببینم آیا برای بدتر شدن تغییر می‌کند یا خیر. اگر اینطور باشد، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که برای یک هفته وزن خود را از وزنه برداریم.»

تیلور به کرو کمک کرد تا بر روی اهداف کوچک اصلی مانند آن بنا شود و به اهداف بزرگتر و بلندتر با گذشت زمان کمک کرد. پس از اینکه کرو شروع به دیدن نتایج کرد، متوجه یکی از کلیدهای سلامت و تناسب اندام شد:

او می‌گوید: «انگیزه بعد از رفتار می‌آید و نه قبل از آن، و ایجاد ساختارهایی برای جلوگیری از تناسب اندام و سلامتی راهش است.»

دستور العمل برای موفقیت
در طول چهار سال بعد، زندگی کرو ۱۸۰ سال طول کشید. او چندین عادت اساسی و مؤثر را برای حفظ خود در مسیر درست شروع کرد – مانند آماده کردن غذا. او حداقل دو وعده غذایی در روز آماده می کرد تا از وسوسه هایی مانند خوردن ناهار در یک رستوران فست فود جلوگیری کند. او همچنین وسایل تمرینی خود را آماده نگه می دارد و هر زمان که به آن نیاز داشت آماده استفاده است.

او خاطرنشان می‌کند: «این چیزها برای من کار می‌کنند، اما فکر می‌کنم تلاش برای آسان کردن رفتارهای تناسب اندام و سلامتی برای هر کسی مفید است.

روتین تمرین
در مورد رژیم تمرینی خود، کرو از دستور العمل شش روزه در هفته تمرین با وزنه، تناسب اندام عملکردی، قبل از تمرین و پیاده روی سریع پیروی می کند که شکل مورد علاقه او از ورزش است.

او شش روز در هفته در باشگاه گاراژ خود وزنه می زند، دو روز به تمرین پاها، دو روز به حرکات هل دادن و دو روز برای حرکات کششی اختصاص دارد.

تجهیزات او عبارتند از:

 • بشقاب هالتر و یک هالتر استاندارد
 • مجموعه ای از دمبل های قابل تنظیم
 • یک قفسه اسکوات متصل به دیوار
  یک کابل و سیستم قرقره سنگفرش شده که صفحات ۱ اینچی را می گیرد و تعدادی تسمه به سبک TRX که با حلقه های المپیک از سقف آویزان شده است.
 • کرو دمبل‌های قابل تنظیم خود را به‌عنوان قطعه مورد علاقه‌اش «بدون بهانه» از تجهیزات تمرینی می‌داند و به ترکیبی از عملکرد و قابلیت انتقال اشاره می‌کند.

  در حالی که روال پیاده روی او در طول سال ها تغییر کرده است، او اکنون چهار بار در روز و هر بار حدود ۳۰ دقیقه پیاده روی می کند.

  او می گوید: “من به دنبال برنده شدن در هیچ نمایش بدنسازی یا گرفتن روبان در مسابقات سه گانه نیستم.”

  کرو می افزاید: «در شروع کار، ده دقیقه پیاده روی بیش از حد کافی بود تا مرا باد کند و باعث درد مچ پا شود». «پیشرفت‌های کوچک در طول روزها، هفته‌ها و ماه‌ها به من این امکان را می‌داد که بتوانم ۱۰ مایل بدون توقف یا آسیب رساندن بدوم.

  انجام ۱۰ حرکت اسکات کمکی با وزن بدن یک روز در میان در نهایت منجر به جلسات ۱ ساعته لیفتینگ در ۶ روز در هفته شد. تمرکز روی قرار دادن یک پا در جلوی پای دیگر می‌تواند به راه رفتن در اطراف سیاره منجر شود بدون اینکه حتی متوجه شوید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 27 فروردین 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.