معرفی بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل - پارسی زی
ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی + دو روش ساده و جدید

ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی + دو روش ساده و جدید

ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی + دو روش ساده و جدید ثبت برند و علامت تجاری یکی از مهم‌ترین کارهایی است که می‌تواند به …

به چه کسانی ترنس میگویند ؟

به چه کسانی ترنس میگویند ؟

به چه کسانی ترنس میگویند ؟ روش های تشخیص افراد ترنس ! مراحل تغییر جنسیت در ایران همانند شهره لرستانی ( مازیار لرستانی ) آشفتگی …

داستان کودکانه پری دریایی کوچک

داستان کودکانه پری دریایی کوچک

داستان کودکانه پری دریایی کوچک دوستان کوچولوی عزیزم! من داستان پری دریایی کوچولو را برایت تعریف می کنم! روزی روزگاری دور و در اعماق اقیانوس، …

چکیده : مرکز خدمات پرستاری آبادیس برترین مرکز پرستاری در تهران با سابقه درخشان در ارائه انواع خدمات پزشکی و پرستاری در سریع‌ترین زمان آماده خدمت به عزیزان ساکن تهران است.

 

این روزها افراد ناتوان و سالمند زیادی هستند که به مراقبت‌های پزشکی، معاینات پزشکی و خدمات پرستاری نیاز دارند؛ اما قادر به اقدامی برای انجام این موارد و رفتن به بیمارستان نیستند. بدون شک باید اقدامی برای این دست از افراد در جامعه که نیاز به خدمات خاصی دارند؛ انجام شود. برخی خدماتی که افراد ناتوان احتیاج دارند شاید نیاز جسمی نباشد، هر روز درصد امید به زندگی در کشور عزیزمان ایران پایین می‌آید و به همین دلیل افراد زیادی به خصوص سالمندان و نوجوانان نیاز به مشاوره‌های یک روانشناس برای التیام روح خود دارند.

شاید شما هم نیاز به یک پرستار مجرب در منزل خود داشته باشید..!!

درست اواسط شیوع بیماری کرونا به دیدار یکی از دوستانم رفته بودم، که آن روزها بسیار نگران مادربزرگ و پدربزرگ سالمند خود بود. مادر دوست عزیزم به رحمت خدا رفته است و هیچ خاله یا دایی نداشت که از مادربزرگ و پدربزرگ محترم او مراقبت کنند. در گفت‌وگویی که داشتیم، متوجه شدم که پدربزرگ دوستم جانباز است و قدرت حرکت ندارد؛ به همین دلیل بسیاری از کارهای بیرون از خانه از جمله خرید تا رفتن به بیمارستان برای چکاب از توان او خارج بود. در آن دوران هم بیرون رفتن از خانه و مراجعه به مراکز درمانی برای افرادی که بیماری زمینه‌ای داشتند؛ خطر زیادی داشت. به همین دلیل برای حل این مشکل به دنبال راه حل بودیم تا این‌که متوجه شدیم مراکزی خدماتی برای افراد سالمند، ناتوان و کودکان وجود دارد که بسیاری از خدمات پزشکی را به همراه تیمی مجرب از پزشکان، پرستاران، مشاوران و روان‌شناسان در منزل به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز ارائه می‌دهند. مرکز خدمات پرستاری آبادیس، یکی از مراکزی بود که در زمان کرونا خدمات پرستاری در منزل را به عام مردم ارائه کرده است.

برترین مرکز شبانه روزی پرستاری در تهران

ما متوجه شدیم، تیم خبره مرکز خدمات پرستاری آبادیس در سال ۱۳۹۹ و زمانی که پاندمی کرونا مردم را به خصوص در شهر تهران بسیار درگیر بیماری کرده بود؛ در منازل‌شان با انواع خدمات پزشکی درمان می‌کرد. نه تنها این تیم در آن زمان با مهارت خود اعتماد بیماران را به خود جلب کرده بود بلکه با موئسسات زیادی از جمله بیمارستان‌های بزرگ داخلی همکاری داشت. به همین سبب بیماران و افراد سالمند در کنار آن‌ها نه تنها آرامش خاطر داشتند، بلکه مراجعان بیماران خود را با اعتماد کامل به دست کادر پزشکی و تجهیزات حرفه‌ای مرکز خدمات پرستاری آبادیس می‌سپردند. مرکز خدمات پرستاری آبادیس، یکی از بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل بود که با گذر زمان و انجام مراحل قانونی در سال ۱۴۰۱ موفق به دریافت پروانه بهره برداری مرکز مشاوره و مراقبت‌های پرستاری در منزل، از سمت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شد. مدارک این شرکت به صورت کاملاً شفاف در دسترس مردم قرار دارند و این مرکز در تمامی نقاط تهران خدمات پزشکی مورد نیاز شما را ارائه می‌دهد.

مزایای استفاده از مرکز خدمات پرستاری آبادیس در منزل

استفاده از خدمات مرکز پرستاری آبادیس باعث می‌شد نه تنها در زمان صرفه جویی شود، بلکه بیماران در محیطی کاملا آرام و بدون استرس ناشی از فضای ناراحت کننده بیمارستان، در خانه خود با صرف سریع‌ترین زمان ممکن بهبود یابند. این امر به ویژه در درمان بیماران سندروم‌ داون و افراد سالمندی که فراموشی داشتند؛ مفید واقع شد. محیط آشنای خانه باعث می‌شد این دست از بیماران دچار اضطراب و فشار روحی و روانی نشوند.

رسیدگی سریع در موقعیت‌های خطر

فشار خون و دیابت از جمله بیماری‌هایی هستند که در سنین بالا ابتلا به آن‌ها شایع است. به همین سبب افرادی که مبتلا به این دست از بیماری‌ها هستند ممکن است هر لحظه در خطر باشند و به خاطر نبود فردی که توانایی مراقبت از آن‌ها را داشته باشد؛ حادثه ناگواری برای آن‌ها رخ بدهد. این افراد نیاز به چکاپ‌های سریع و تزریق دارو دارند و به دلیل عدم توانایی مراجعه حضوری به مراکز درمانی، گاهی جان خود را از دست می‌دهند. شایان ذکر است که بگویم، در این زمان مرکز خدمات پرستاری آبادیس در سریع‌ترین زمان ممکن کم‌تر از ۹۰ دقیقه؛ کادر درمان و تجهیزات مورد نیاز این دست از بیماران را آماده‌سازی می‌کرد.

تیم قوی و ماهر

سارا، دوست من به دلیل این‌که دانشجوی استان دیگری بود، آن زمان به شدت درگیر ویروس کرونا شده بود و نمی‌توانست مسئولیت مراقبت از مادربزرگ و پدربزرگ خودش را به عهده بگیرد و پدر سارا هم از صبح تا شب در شرکت مشغول به کار بود. عدم مهارت در تزریق سرم و انسولین هم، باعث می‌شد از دست آن‌ها کاری برنیاید. به همین خاطر معتقد هستم که مرکز خدمات پرستاری آبادیس، مسئولیت اجتماعی خود را آن زمان به خوبی انجام داد. من و دوستم سارا با مشاوره گرفتن از مشاوران مرکز خدمات پرستاری آبادیس توانستیم با توجه به وضعیت مکانی، روحی، جسمی و اقتصادی خانواده او، پرستارانی مسئولیت پذیر و ماهر را برای مراقبت از پدربزرگ و مادربزرگ او استخدام کنیم. از خوبی‌های دیگر این مرکز داشتن سایت رسمی بود. انواع خدمات مرکز پرستاری در منزل آبادیس به راحتی در دسترس بودند؛ با بررسی آن‌ها می‌توانستیم خدمات مورد نیاز را اعلام کنیم.

پشتیبانی مستمر تا زمان بهبودی شما

به یاد دارم زمانی را که حال مادربزرگ بدتر شده بود، تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته پس از بهتر شدن وضعیت بیمار با ما، درارتباط بودند تا در صورت تغییر حالت بیمار به سرعت تیم پشتیبانی خود را اعزام کنند.

اقتصادی و امن

مرکز خدمات پرستاری آبادیس نه تنها دارای مجوز و پروانه پزشکی است بلکه با بیمه قرارداد دارد؛ به همین دلیل در آن زمان ما نگران هزینه‌های درمانی نبودیم زیرا هفتاد درصد هزینه‌ها به صورت عودت با ارائه رسید توسط بیمه برگردانده می‌شد.

انواع خدمات مرکز خدمات پرستاری آبادیس همراه همیشگی بیماران

تفاوتی ندارد شما چه مشکلی داشته باشید، مرکز خدمات پرستاری آبادیس با پرس و جو از وضعیت شما و سابقه پزشکی که دارید، درمان و خدمات درمانی مورد نیاز شما را فراهم می‌کند. برخلاف دیگر مراکز پرستاری در منزل که تنها به نگهداری از سالمندان ختم می‌شود، این مرکز انواع خدمات را در رنج سنی مختلف در منزل خودتان به شما ارائه می‌دهد. این خدمات می‌تواند خدمات پزشکی یا خدمات روان‌پزشکی باشد فرقی نخواهد داشت. با توجه به اطلاعاتی که از آن زمان تا به حال از این مرکز در دست داریم، مرکز خدمات پرستاری آبادیس در حال حاضر خدمات مختلفی را در زمینه‌های زیر ارائه می‌دهد.

خدمات مربوط به بخش آی سی یو و سی‌سی یو

این مرکز تمامی تجهیزات مورد نیاز خدمات اتاق آی سی یو در منزل را مانند: تخت بیمارستانی قابل تنظیم، وسایل جراحی و حفاظتی، لباس‌های یک‌بار مصرف و دستکش‌های مخصوص، تجهیزات مربوط به تزریقات دارو، دستگاه‌های مورد نیاز جهت نظارت وضعیت بیمار از جمله مانیتور قلبی، تنفسی، فشار خون، مادون قرمز و… را دارد. تجهیزات مراقبت از بیماران قلبی (سی‌سی‌یو)، معمولاً به سختی یافت می‌شود اما مرکز خدمات پرستاری آبادیس تمامی تجهیزات مورد نیاز را برای بیمارانی که مشکلات حاد قلبی دارند در مرکز خود تدارک دیده است.

خدمات توانبخشی و مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف

این مرکز خدمات متنوع دیگری از جمله خدمات توانبخشی و مشاوره‌ای نیز ارائه می‌دهد، که ممکن است هر کدام از ما به آن احتیاج پیدا کنیم. در زمینه پزشکی، خدمات مشاوره‌ای و توان بخشی به ارائه خدماتی می‌گویند که به افراد کمک می‌کند تا به بهبودی در وضعیت سلامت خود برسند و با مشکلات جسمی یا روحی خود مقابله کنند. این خدمات شامل مشاوره‌های پزشکی، روانشناسی، تغذیه، فیزیوتراپی، کاردرمانی، توانبخشی اجتماعی و روانی و… می‌باشد.

یکی از موارد مهمی که در خدمات مشاوره‌ای و توانبخشی در زمینه پزشکی انجام می‌شود؛ ارائه مشاوره در زمینه درمان و پیشگیری از بیماری‌ها و عوارض آن‌ها است. از جمله این بیماری‌ها می‌تواند بیماری‌های عفونی، قارچی، میکروبی یا ویروسی باشد. افراد می‌توانند به کمک مشاوران پزشکی، روش‌های بهتری برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها را بیاموزند و اقدام به ایجاد تغییرات سالم در روند زندگی خود نمایند.

هم‌چنین، خدمات توانبخشی در زمینه پزشکی به افراد کمک می‌کند تا با مشکلات جسمی و روانی خود مقابله کنند و بهبودی یابند. این خدمات شامل توانبخشی پس از بیماری یا جراحی، تمرینات فیزیوتراپی، توانبخشی حرکتی، توانبخشی شناختی، توانبخشی شغلی و غیره می‌باشد. به طور کلی، خدمات مشاوره‌ای و توانبخشی در زمینه پزشکی به افراد امکان می‌دهد تا با حفظ و بهبود سلامت خود، کیفیت زندگی بهتری داشته باشند.

سرم‌تراپی و تزریقات

تزریقات یکی دیگر از مهم‌ترین خدماتی است که مرکز خدمات پرستاری آبادیس ارائه‌ می‌دهد. انجام سرم تراپی و تزریقات با تهیه تجهیزات ضروری آن یعنی سرنگ، سرم‌ها، محلول‌های دارویی مهم و کم یاب باعث آرامش خاطر بیمار، صرفه‌جویی در زمان و تسریع بهبود بیمار می‌شود.

ویزیت در منزل بدون نیاز به انتظار در مطب

مرکز خدمات پرستاری آبادیس برای ممکن شدن این امر، تجهیزات پزشکی برای ویزیت در منزل شامل انواع تجهیزات پزشکی قابل حمل را آماده‌سازی می‌کند. چراغ قوه اسکوپ یا پن کلاسفه (Penlight) یکی از تجهیزات مهم پزشکی برای بررسی گوش، گلو و چشم بیماران در منزل است. این تجهیزات برای بررسی و تشخیص مشکلات استفاده می‌شود. در موارد ضروری‌تر حتی مواردی که شما باید برای آن وقت گرفته و ساعت‌ها در بیمارستان منتظر بمانید، مانند: سنوگرافی، اکو و نوار قلب، رادیولوژی و دیگر موارد نیز در منزل انجام خواهد شد.

برای انجام ویزیت پزشک در منزل ، پزشک معالج به تجهیزات زیر دارد:

۱٫ فشارسنج: برای اندازه‌گیری فشار خون بیمار به منظور ارزیابی وضعیت سلامت قلب و عروق.

۲٫ اکسیمتر: برای سنجش غلظت اکسیژن در خون بیمار به صورت غیر مخرب.

۳٫ تراشو: برای اندازه‌گیری دمای بدن بیمار به منظور تشخیص حالت تب و تشخیص بیماری‌های عفونی و التهابی.

۴٫ گوش‌تراش: برای بررسی گوش بیمار و تشخیص مشکلات گوشی.

۵٫ سماعه: برای بررسی عملکرد قلب و ریه بیمار توسط پزشک.

۶‌. فانتوماسکوپ: برای بررسی بخش‌های مختلف بدن بیمار و تشخیص مشکلات فیزیکی.

۷٫ ابزارهای ضروری مانند شات یا سوزن‌ها برای بررسی و جمع‌آوری نمونه‌های بدنی به منظور تشخیص بیماری‌ها.

۸٫ دستکش، ماسک و لباس‌های تمیز جهت بهداشت شخصی و جلوگیری از انتقال عفونت‌ها.

۹٫ کیت اولیه‌ای برای اورژانس‌های پزشکی احتمالی.

۱۰٫ دفترچه پزشکی برای ثبت نتایج معاینات و دستورات پزشکی.

۱۱٫‌چکش رفلکس

۱۲٫ اسکوب

۱۳٫ اسپاتول

۱۴٫ آنتی بیوتیک‌ها

۱۵٫ مسکن

۱۶٫ فشارسنج

۱۷٫ بانداژ

تمامی این تجهیزات در پیشرفته‌ترین نسخه خود با بهترین تکنولوژی در دسترس پزشک و در منزل شما قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

توسعه تکنولوژی و پیشرفت فناوری در حوزه پزشکی امروزه باعث شده است تا بدون نیاز به فضای زیاد و وسیع و طی کردن مسافت‌های طولانی، برای آرامش خود و عزیزان‌مان بتوانیم از انواع خدمات پزشکی با بهترین تجهیزات و رفاه کامل در منزل خود برخوردار شویم.همان‌طور که مرکز خدمات پرستاری آبادیس مجهز به تمامی تجهیزات و تکنولوژی‌های به روز در زمینه پزشکی است، هدف مرکز خدمات پرستاری آبادیس خدمت به تمامی بیماران با هرگونه شرایط جسمی در هر زمانی می‌باشد و جمیع پرسنل خدمات پرستاری آبادیس روز و شب تمامی تلاش‌شان را می‌کنند که بتوانند با تیم پزشکی خود دردهای جسمی و روحی شما عزیزان را التیام ببخشد.

جهت تماس با مرکز خدمات پرستاری آبادیس از طریق شماره تماس‌های زیر نیز می‌توانید اقدام فرمایید (پاسخگویی ۲۴ ساعته) :

۰۲۱۲۲۴۸۲۹۳۳

۰۹۱۲۸۹۰۷۲۰۹

۰۲۱۵۵۹۷۱۶۹۰

کارشناسان ما آماده‌اند تا به شما کمک کنند و خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما را فراهم کنند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت کمک، با ما تماس بگیرید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 3 اردیبهشت 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.