انجام تمام خدمات پزشکی در کمترین زمان ممکن با آنی ازما - پارسی زی
گل گیس، بهترین مرکز آموزش براشینگ مو در تهران

گل گیس، بهترین مرکز آموزش براشینگ مو در تهران

گل گیس، بهترین مرکز آموزش براشینگ مو در تهران چکیده : آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه است که سالهاست …

سورپرایزها و غایبین بزرگ اسکار 2022

سورپرایزها و غایبین بزرگ اسکار 2022

مدتی از معرفی نامزدهای جوایز اسکار ۲۰۲۲ می‌گذرد و همچنان بحث سر سورپرایزها و غایبین این مراسم داغ است. وب سایت لوکتو در این مطلب به سورپرایزها …

رنگ آمیزی منزل با رنگ روغنی روش جدید1402 با تخفیف

رنگ آمیزی منزل با رنگ روغنی روش جدید1402 با تخفیف

رنگ آمیزی منزل با رنگ روغنی روش جدید۱۴۰۲ با تخفیف رنگ آمیزی منزل با رنگ روغنی رنگ آمیزی منزل با رنگ روغنی یکی از روش‌های …

انجام تمام خدمات پزشکی در کمترین زمان ممکن با آنی ازما

در حال حاضر، با پیشرفت طب نوین و استفاده از فناوری های جدید در تشخیص و درمان بیماری ها، امکان ارائه خدمات پزشکی در منزل به شکلی سریع و کارآمد بیشتر شده است. ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در منزل، باعث می ‌شود تا افرادی که نیازمند مراقبت و درمان های پزشکی هستند، بدون مراجعه حضوری به مراکز مختلف و صرف هزینه های اضافی، از خدمات پزشکی در منزل خود بهره‌ مند شوند.

خدمات درمانی و پزشکی در منزل، شامل مجموعه گسترده ‌ای از خدمات است که توسط تیم‌ های پزشکی مجرب ارائه می ‌شود که شامل نمونه گیری خون و ادرار، تصویربرداری پزشکی، تست های تشخیصی، فیزیوتراپی و غیره هستند. مجموعه آنی آزما با انجام این موارد و اعزام تیم های درمانی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

ارائه خدمات پزشکی در منزل با قیمت مناسب

آنی ازما: همراه شما در مسیر سلامتی

گاهی اوقات به دلیل مشغله های روزانه، کمبود وقت و غیره، انجام برخی امور از جمله مراجعه به مراکز درمانی برای بررسی وضعیت سلامتی، امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی، می توان از خدمات موسسه های درمانی آنلاین استفاده کرد. آنی ازما یکی از این موسسات است که انواع خدمات پزشکی مختلف را برای همه افراد در هر مکان و زمانی فراهم می کند.

این روش، بسیار ساده و مقرون به صرفه است؛ زیرا نیازی به صرف هزینه های رفت و آمد ندارید. علاوه بر این، در هر زمان که بخواهید، می توانید آزمایشگاه را به منزل یا محل کار خود ببرید. به همین دلیل، می توانیم بگوییم که آنی ازما همواره در مسیر سلامتی، همراه شما بوده و نیاز هایی که دارید را به سرعت برطرف می سازد.

انواع خدمات درمانی در منزل

معرفی جامع خدمات پزشکی آزمایشگاه آنی ازما

خدمات پزشکی که مجموعه آنی ازما ارائه می دهد، شامل موارد مختلفی هستند که هر کدام دارای شرایط و نیازمندی های خاصی هستند. با داشتن آگاهی کافی در مورد این خدمات و شناسایی نیازهای خود، می توانید خدمات بهتر و دقیق تری را دریافت نمایید. برخی از مهمترین خدمات درمانی و پزشکی این مجموعه شامل موارد زیر می شوند:

انجام مراقبت های پزشکی

مراقبت های پزشکی شامل بررسی و معاینه بیمار، ارزیابی وضعیت سلامتی، ارائه راهنمایی درمانی و تجویز داروها است. پزشکان متخصص یا تکنسین مجرب می ‌توانند به طور مستقیم به منزل شما بیایند و خدمات پزشکی را در محیط آرام و راحت خانه ارائه دهند.

تست‌ های تشخیصی

برخی از تست ‌های تشخیصی می‌ توانند در منزل انجام شوند. از جمله این تست ها می توانیم به آزمایش خون، آزمایش ادرار، تست های مولکولی و غیره اشاره کنیم. توجه روزافزون به طب پیشگیری و غربالگری بیماری ها باعث به وجود آمدن تکنولوژی‌ های مختلف در زمینه انجام سریع و دقیق تست ‌های آزمایشگاهی در خانه شده اند.

ویزیت تیم درمانی در منزل

ارائه خدمات پرستاری

خدمات پرستاری در منزل شامل انجام مراقبت های ویژه، تعویض بانداژ، تزریق دارو، مراقبت از بیماران مزمن و مراقبت از سالمندان است. پرستاران مجرب مجموعه آنی ازما به منزل شما اعزام می شوند و به نیازهای پزشکی شما رسیدگی می کنند.

فیزیوتراپی و توانبخشی

درمان فیزیکی و توانبخشی نیز می ‌تواند جزو خدمات پزشکی باشد که امکان انجام آن در منزل وجود دارد. در این مورد نیز فیزیوتراپ یا تکنسین متخصص در این زمینه، تمرینات درمانی را در منزل برای شما ارائه می دهد.

مراقبت های پزشکی در شرایط خاص

در صورت بروز وضعیت اضطراری پزشکی، مثل حملات قلبی، سکته مغزی یا تروما، تیم اورژانس پزشکی مجموعه آنی ازما در سریع ترین زمان ممکن به منزل شما اعزام شده و درمان های اولیه را به سرعت انجام می دهد تا زمانی که به مرکز درمانی منتقل شوید.

تست های آزمایشگاهی در خانه

تشخیص و درمان دقیق بیماری ها با خدمات آزمایشگاهی آنی ازما

به دلیل افزایش تقاضا برای خدمات پزشکی در منزل، استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی و بررسی های دقیق در منزل نیز رایج شده است. در این بین، مجموعه آنی ازما با تشخیص و درمان دقیق بیماری ها در منزل، بالاترین کیفیت خدمات را ارائه می دهد.

خدمات آزمایشگاهی در منزل، امکان انجام تست ‌های تشخیصی مختلف را در محیط خانه فراهم می‌ کند. این خدمات شامل جمع ‌آوری نمونه ‌های بیولوژیکی مانند خون، ادرار، مدفوع، بیوپسی و غیره هستند که در نهایت به آزمایشگاه منتقل می‌شوند. در آن جا توسط پرسنل آزمایشگاهی مجرب و حرفه ای، تحلیل و تشخیص داده می ‌شوند.

معاینات تخصصی و فوق تخصصی در آنی ازما

انجام معاینات تخصصی و فوق تخصصی در منزل، یکی از مهمترین خدمات پزشکی بوده که به بیماران امکان می ‌دهد تا معاینات تخصصی خود را در محیط آرام و راحت منزل انجام دهند. این نوع خدمات برای بیمارانی که به دلیل محدودیت ‌های جسمی، محدودیت های رفت و آمد یا دیگر عوامل، قادر به مراجعه به مطب پزشک نیستند، بسیار مفید هستند.

معاینات تخصصی در منزل شامل مجموعه‌ ای از فرآیندها و تست ‌های تشخیصی هستند که توسط پزشکان متخصص یا فوق تخصص در محیط منزل بیمار انجام می ‌شوند. این معاینات شامل ارزیابی و بررسی تخصصی بخش ‌های مختلف بدن می ‌شوند و به منظور تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری ‌ها به کار می روند.

آزمایشات ژنتیک، هورمون شناسی و میکروبیولوژی در آنی ازما

برای انجام آزمایشات ژنتیکی، هورمون شناسی و میکروبیولوژی در منزل، ابتدا باید نمونه ‌برداری بیولوژیکی انجام شده و سپس نمونه ‌ها به آزمایشگاه ارسال شوند. در برخی موارد، شرکت ‌ها و سازمان‌ هایی وجود دارند که خدمات آزمایشات تخصصی را به صورت خانگی ارائه می ‌دهند که در مجموعه آنی ازما امکان انجام این آزمایشات وجود دارد.

آنی ازما امکان ارائه آزمایشات ژنتیکی خانگی را برای همه افراد فراهم می‌ کند. این آزمایشات معمولا از طریق نمونه ‌برداری خون، تحلیل ژنتیکی مشخصی را انجام می ‌دهند. مثلا می ‌توانید اطلاعاتی درباره انتقال بیماری ‌های وراثتی، خصوصیات فیزیکی، تاریخچه خانوادگی و سایر خصوصیات ژنتیکی خود را کسب کنید.

علاوه بر این، برخی آزمایشات هورمون شناسی در منزل نیز در این مجموعه انجام می شوند. مثلا آزمایش‌ های مرتبط با سطح هورمون‌ های تیروئید، هورمون‌ های جنسی، هورمون رشد و سایر هورمون‌ های بدن را می ‌توان در منزل انجام داد. نمونه ‌برداری خون یا تحلیل ادرار، ممکن است برای این آزمایشات مورد استفاده قرار بگیرد.

انجام آزمایشات میکروبیولوژی در منزل، از دیگر خدمات پزشکی است که مجموعه آنی ازما آن ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. به این ترتیب، آزمایشات مرتبط با شناسایی باکتری ‌ها، ویروس ‌ها، قارچ ‌ها و سایر میکروارگانیسم ‌ها را می ‌توان در منزل انجام داد. نمونه ‌برداری مناسب مانند گرفتن نمونه از دست، دهان، ناحیه تناسلی و غیره، در این موارد استفاده می شود.

خدمات تصویربرداری پزشکی با کیفیت بالا در آنی ازما

خدمات تصویربرداری پزشکی با کیفیت بالا در منزل، یک راه حل مناسب برای ارائه خدمات پزشکی و تشخیصی به بیماران است. امروزه کاربرد تصویربرداری پزشکی در تشخیص و درمان بیماری ها، گسترش بیشتری پیدا کرده است و امکان انجام روش هایی مانند سی تی اسکن، رادیولوژی، توموگرافی و ماموگرافی در محیط منزل وجود دارد.

این خدمات برای افرادی که به دلایل مختلف، نمی ‌توانند به مراکز پزشکی مراجعه کنند، بسیار مفید خواهد بود. مثلا برای افراد مسن، معلولان یا بیمارانی که در خانه بستری هستند، ارائه این خدمات پزشکی به عنوان یک راه حل موثر و مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود.

تصویربرداری در منزل توسط تیم تخصصی و تکنسین‌ های ماهر مجموعه آنی ازما انجام می ‌شود. آن ها با همکاری و هماهنگی با بیمار و خانواده، تصویربرداری پزشکی باکیفیت و دقیقی را انجام می ‌دهند. سپس تصاویر به پزشک متخصص ارسال می ‌شوند تا تشخیص نهایی را بررسی و اعلام کند.

آنی ازما: ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل

با توجه به رشد گردشگری سلامت و توریسم درمانی در ایران، نیازهای مربوط به دریافت خدمات پزشکی بیشتر شده است. با توجه به این نوع نیازها در جامعه، سرویس آنی آزما توسعه یافته است تا شما را در مسیر سلامتی یاری کند. این مجموعه با تلاش و دقت مثال زدنی، برای فراهم کردن خدمات درمانی در منزل فعالیت می کند.

با مراجعه به سایت آنی ازما و تنها با چند کلیک ساده، می ‌توانید یک آزمایشگاه کامل با تجهیزات مختلف را به خانه یا محل کار خود بیاورید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان آنی ازما به محل مورد نظر اعزام می شوند، شرایط شما را بررسی کرده و نمونه‌ برداری را انجام می ‌دهند. سپس نمونه ‌ها را به بهترین آزمایشگاه ‌ها منتقل می‌ کنند.

تیم آنی ازما با تحلیل اطلاعات مربوط به همه آزمایشگاه ‌های تهران و سراسر ایران، بهترین خدمات پزشکی را برای شما در نظر می گیرد. این بدان معنا است که بدون دردسر و اتلاف وقت، آزمایش خود را انجام داده و به سرعت نتایج آزمایش مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

مزایای انجام خدمات پزشکی در آزمایشگاه آنی ازما

همان طور که پیش تر ذکر کردیم، استفاده از خدمات پزشکی در منزل، دارای مزایای زیادی است. از جمله مزایای این خدمات، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

راحتی و آسانی در انجام تست های آزمایشگاهی

این خدمات به شما امکان می‌ دهند که در محیط آرام و امن منزل، تست های لازم را انجام دهید، بدون اینکه نیازی به مراجعه به مطب پزشک یا بیمارستان داشته باشید. این مسئله برای افرادی که محدودیت حرکتی دارند یا در مراحل بحرانی درمان هستند، بسیار مهم خواهد بود. علاوه بر این، با دریافت خدمات پزشکی در منزل، تماس کمتری با بیماران دیگر خواهید داشت و خطر ابتلا به عفونت های مختلف نیز کاهش پیدا می کند.

صرفه ‌جویی در زمان

با دریافت خدمات پزشکی در منزل، نیازی به صرف وقت و انرژی برای رفت و آمد به مراکز درمانی نیست. این موضوع به شما امکان می ‌دهد تا زمان بیشتری را برای فعالیت‌ های دیگر خود، مراقبت از خانواده یا استراحت در اختیار داشته باشید.

ارتباط نزدیک تر با تیم پزشکی

از آن جایی که تیم پزشکی به منزل شما اعزام می شوند، ارتباط مستقیم و نزدیک تری با پزشک و سایر اعضای تیم درمانی خواهید داشت. این ارتباط نزدیک می ‌تواند به روند درمانی بهتر و مراقبت های بهداشتی و درمانی اصولی در منزل منجر شود.

تعرفه های مقرون به صرفه خدمات پزشکی در آنی ازما

هزینه و تعرفه خدمات پزشکی مجموعه آنی ازما متفاوت بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال، نوع آزمایش، تجهیزات مورد استفاده، تیم اعزامی و غیره، می توانند باعث تفاوت در تعرفه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در منزل شوند. تیم آنی ازما با استفاده از تیم مجرب و تجهیزات مدرن و پیشرفته، همواره بهترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها را در مورد ارائه خدمات پزشکی در نظر می گیرد.

سوالات متداول

چه خدماتی در آزمایشگاه آنی ازما ارائه می شود؟

انواع خدمات پزشکی از جمله نمونه گیری، تصویربرداری پزشکی و معاینات مختلف.

هزینه انجام هر کدام از خدمات پزشکی چقدر است؟

هزینه انجام خدمات پزشکی به نوع خدمات و سایر عوامل بستگی دارد.

آیا برای انجام خدمات پزشکی نیاز به نوبت قبلی است؟

از آن جایی که مجموعه آنی ازما، خدمات پزشکی در منزل ارائه می دهد، برای دریافت این خدمات فقط باید درخواست خود را در سایت مجموعه ثبت کنید.

آزمایشگاه آنی ازما در چه ساعاتی از روز فعالیت می کند؟

این مجموعه، دارای فعالیت ۲۴ ساعته است.

آدرس و شماره تماس آزمایشگاه آنی ازما چیست؟

آدرس: تهران – نارمک – خیابان دردشت

شماره های تماس: ۰۲۱۷۷۷۱۸۶۵۴ – ۰۹۱۲۹۴۱۴۸۴۴٫

چگونه می توانم به صورت آنلاین نوبت خدمات پزشکی بگیرم؟

به راحتی با مراجعه به سایت مجموعه آنی ازما، می توانید زمان و مکان مورد نظر برای دریافت خدمات را ثبت کنید.

آیا آزمایشگاه آنی ازما بیمه های درمانی را قبول می کند؟

یکی از خدمات مجموعه آنی ازما، انجام آزمایشات پزشکی با پذیرش بیمه سلامت است.

نتایج آزمایشات پزشکی چقدر طول می کشد تا آماده شود؟

معمولا بین یک تا دو هفته.

چگونه می توانم نتایج آزمایشات پزشکی خود را به صورت آنلاین دریافت کنم؟

با مراجعه به سایت آنی ازما، امکان مشاهده نتایج آزمایش به صورت آنلاین وجود دارد.

 

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.