لوله گالوانیزه چیست و چگونه می توان آن را تهیه کرد ؟

   لوله گالوانیزه لوله ای فلزی است ، که با یک لایه از عنصر روی پوشیده شده است . روی با مانعی که در برابر خوردگی ایجاد می کند باعث می شود تا لوله در معرض عناصر محیطی در فضای باز قرار بگیرد . در واقع به عنوان  سد محافظ در برابر آسیب های ناشی از رطوبت عمل می کند .

   این نوع لوله در تاسیسات مختلفی استفاده می شود . پیش از سال ۱۹۷۰ ، از فولاد گالوانیزه برای لوله های آبرسانی در ساخت و ساز استفاده می شد . همچنین از آن در ساخت  فضا های رو باز که در آنها  استحکام فولاد مورد نظر باشد ، استفاده می شود . فضاهایی مانند آلیاژ مورد استفاده در  نرده و ریل راه آهن ، داربست و نرده های محافظ .

لوله گالوانیزه

   اما ویژگی منحصر به فرد لوله گالوانیزه نوع رفتار آن در محیط های مرطوب است ، این ویژگی باعث می شود تا بتوان از این لوله در سطح وسیعی از تاسیسات و شبکه های آبرسانی و خطوط انتقال آب از آنها استفاده کرد .

   لوله گالوانیزه به دلیل استحکام و قیمت مناسبی که دارد می تواند گزینه بسیار خوبی برای اکثر لوله کش ها یا افرادی که قصد ساخت تاسیسات را دارند باشد . چر اکه لوله های گالوانیزه نسبت به لوله های مسی و فولادی مقاومت بالاتری نسبت به خوردگی داشته و می توانند عمر مفید طولانی تری را به شما ارائه دهند .

قیمت لوله گالوانیزه

   اما در رابطه با قیمت لوله گالوانیزه صحبت شد ، در ابتدا باید بدانیم چه ویژگی هایی در تعیین قیمت لوله گالوانیزه مهم است .

   اولین فاکتور که در مورد قیمت لوله گالوانیزه مورد بحث است ، قیمت خام لوله خام آن است . این لوله خام پس از طی فرایند کارگاهی با لایه ای از روی پوشانده می شود اما باز هم متهمترین فاکتور قیمت آن لوله آهنی یا فولادی هسته آن است .

   یکی از این فاکتور ها قیمت عنصر روی است . روی فلزی است که در خانه شماره ۳۰ در جدول تناوبی قرار گرفته است . این فلز رنگی سفید متمایل به آبی دارد که در معرض رطوبت به سرعت از خود  واکنش نشان می دهد . این واکنش باعث تیره شدن رنگ روی می شود . همچنین این فلز به هنگام سوختن رنگ سبز متمایل به فیروزه ای از خود تولید می کند . قیمت این فلز تاثیر زیادی بر روی قیمت لوله گالوانیزه دارد .

خرید لوله گالوانیزه

   از آنجایی که ساخت تاسیسات غالبا هزینه های زیادی دارند ، نمی توان چشم و گوش بسته اقدام به خرید مواد اولیه آنها کرد . امروزه شرکت های زیادی اقدام به ساخت و فروش لوله های گالوانیزه می کنند ، شما می توانید با کمک آهن سنتر خریدی مطمئن و بدون حاشیه داشته باشید .

   شما می توانید ابتدا از شماره ۰۲۱۴۸۴۱۷ استعلام قیمت ها را گرفته و با توجه به بودجه خود اقدام به خرید کنید . سپس یک پیش فاکتور از سوی  کارشناسان شرکت  برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تایید شما ، هزینه فاکتور پرداخت خواهد شد . در نهایت محصول خریداری شده ظرف مدت نهایتا ۲۴ ساعت برای شما ارسال خواهد شد .

آهن سنتر

   این شرکت می تواند در زمینه خرید انواع آهن آلات به شما کمک کند .از مزایایی که می توان به آنها اشاره کرد مواردی مانند ، ارائه فاکتور رسمی ، گواهی اصالت و پاسخگویی ۲۴ ساعته است .

   همچنین به لطف پیشرفت فضا های اینترنتی شما این امکان را دارید که لوله های گالوانیزه خود را از هر نقطه ای در ایران سفارش دهید . سپس با استفاده از امکان حمل و نقل کشوری آهن سنتر سفارش خود را در هر نقطه دیگری از ایران دریافت کنید .

   همچنین برای استفاده از لوله های گالوانیزه در تاسیسات پیچیده ممکن است نیاز به اعمال تغییر روی آنها باشید ، اگر بخواهید این کار را خودتان انجام دهید ممکن است متحمل هزینه های زیاد و صرف وقت زیادی باشید ، و نهایتا به دلیل عدم تخصص نتیجه مطلوب را بدست نیاورید . اما شما می توانید با بهره گیری از خدمات ویژه کار خود را راحت کنید .

   خدماتی مانند آهنگری ، آبکاری و ماشین کاری این امکان را به شما می دهد که لوله گالوانیزه خود را با عالی ترین کیفیت دریافت کرده و نگران هیچ مشکلی نباشید .

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.