معرفی برترین برندهای کوله پشتی در دنیا!

معرفی برترین برندهای کوله پشتی در دنیا!

کوله پشتی مسافرتی از جمله ضروریترین وسایلی است که هر مسافری آن را با خود حمل میکند، این وسیله، لوازم دیگر را در خود جای میدهد و با وارد کردن کمترین فشار به کمر و پاها، حمل و نقل آن راحتتر صورت میپذیرد. برای آشنایی با برندهای برتر کوله پشتی مسافرتی در دنیا با ما همراه باشید.

ضرورت تهیه کوله پشتی مسافرتی

کوله پشتی مسافرتی همان طوری که از نام آن پیداست برای به همراه داشتن وسایل ضروری در هنگام سفر مورد استفاده قرار میگیرد. دارای فضاهای جدا کننده متنوع بوده و میتوانید وسایل ضروری جهت روشن کردن آتش، کیسه خواب، ظروف مواد غذایی، مواد غذایی، زیر انداز، چراغ قوه و… را در آن قرار دهید.

بدون استفاده از کوله پشتی مسافرتی، حمل وسایل کار دشوار و در مواقعی غیر ممکن محسوب میشود، اگر قصد تهیه نمودن این محصول را دارید بهتر است در ابتدا مواردی را مد نظر قرار دهید مثلا بیشتر مواقع سفرهای شما چند روزه هستند؟ در چه شرایط آب و هوایی میخواهید از کوله پشتی مسافرتی استفاده کنید؟ چه حجمی از وسایل را میخواهید در آن جای دهید؟

پاسخ دادن به سؤالاتی که در قسمت قبل ذکر شد، شما را به داشتن انتخابی مناسب، نزدیک میکند. توجه داشته باشید که انتخاب خود را از برندهای شناخته شده انجام دهید زیرا از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و با توجه به داشتن شکل ارگونومیک، کوله پشتی مسافرتی فشار کمتری به شانههای شما وارد میکند.

اگر با برندهای معتبر و شناخته شده آشنا نیستید، با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی بهترین برندهای کوله پشتی مسافرتی بپردازیم و ویژگیهای منحصر به فرد هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

1234891041_TravelBP_Inteior_Stylized.jpg

شناخت بهترین برند کوله پشتی مسافرتی

کوله پشتی مسافرتی در برندهای مختلف، متفاوت است و تفاوت آن مربوط به ویژگی های کاربردی است که سبب افزایش یا کاهش محبوبیت آن میگردد. در ادامه به معرفی برندهای مختلف و ویژگیهای مربوط به آن میپردازیم:

  1. DELSEY:

بهترین برند شناخته شده کوله پشتی مسافرتی برند دلسی میباشد، طراحی آن به صورتی است که میتوانید در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید، دارای چرخ است و در سطوح صاف به عنوان کوله چرخدار کاربرد دارد. بندهای متنوعی بر روی آن قرار داشته و در مسافرت به عنوان ساک و کوله نیز مورد استفاده قرار میگیرد. بسیار سبک است، دارای رویه ی ضد آب بوده و همچنین طراحی ارگونومیک در بخش بندهای آن بکار رفته تا کمترین فشار را به شانهها وارد کند. زیپها قابلیت قفل شدن داشته و بندها و کمربند آن قابلیت تنظیمی دارد، مدلی که هیچوقت از داشتن آن پشیمان نمی شوید.

بندهای کوله پشتی دلسی به گونهای طراحی شده اند که به راحتی تهویه هوا صورت گرفته و فضای گودی کمر را میپوشاند. دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ، مدل و سایز بندی است و در صورت انتخاب، میتوانید خرید اینترنتی کوله پشتیهای دلسی را از طریق همین سایت انجام دهید.

Delsey-TRAMONTANE-SAC-VOY-SAD-CAB-55-PARENT.jpg

  1. OSPREY:

این برند از کوله پشتی مسافرتی، به راحتی به یک ساک تبدیل شده و میتوانید آن را با خود حمل نمایید، دارای کمربند بوده و در هنگام پیاده روی، سنگینی بر دوش خود احساس نمیکنید. زیپهای قابل قفل شدن دارند و تمامی زیپ های آن در قسمت جلویی است.

337920-00-d-714471.jpg

  1. NOMATIC:

این برند از کوله پشتی مسافرتی، نسبت به مدلهای دیگر، قیمت بالاتری داشته، از استحکام بالایی برخوردار است و همچنین دارای فضابندی متنوعی است که هر چیزی به راحتی در آن جای میگیرد. طراحی سادهی آن برای افراد مینیمالیست جذاب بوده و در انواع مسافرتها کاربرد دارد. یک انتخاب هوشمندانه با گارانتی مادام العمر که این نوع کوله پشتی مسافرتی را در سه برند اول لیست ما قرار میدهد.

DSCF5088.jpg

  1. KELTY:

این برند از کوله پشتی مسافرتی دارای طراحی اسپرت بوده و برای مسافرت از چند ساعت تا چندین روز مناسب است. دارای سایزی مناسب برای افرادی که قصد حمل کیسه خواب و یا زیرانداز را با خود دارند، دارای کمربند در قسمت ران بوده و وزن آن بسیار سبک است. اگر جزو افراد قد بلند هستید، این برند انتخاب مناسبی برای مسافرت است زیرا حجم بزرگی دارد و به خوبی وسایل در آن قرار میگیرند.

1470917718_IMG_668798.jpg

استفاده از کوله پشتی مسافرتی مزایای زیادی را برای مسافران دارد، مسافرت با هواپیما، قطار، ماشین شخصی، دوچرخه و یا حتی به صورت پیاده مستلزم وجود این وسیله است. این محصول به گونه ای طراحی شده که میتوانید وسایل ضروری را با خود حمل کنید و در عین فشار زیادی را به ناحیهی کمری وارد نکند.

وزن سبک آن به شما این امکان را میدهد که بتوانید راحتتر حرکت کنید و جلوی دست و پای شما را نمیگیرد، ضد آب بوده و لازم نیست نگران خیس شدن وسایلتان باشید. توجه داشته باشید که اگر میخواهید در هنگام مسافرت، لپ تاپ، تبلت، دوربین عکاسی و وسایلی از این قبیل را با خود به همراه داشته باشید، بهتر است در هنگام خرید به این گزینه دقت نمایید.

همه چیز در دسترس شماست و هیچ وسیله ای گم نمیشود، این وسیله دارای فضاهای متعددی است که از یکدیگر جدا هستند. به همین دلیل وسایل ضروری همیشه در دسترس شما بوده و هیچ گاه وسایل ریز به ته کوله پشتی نمیرود. با انتخاب درست کوله پشتی مسافرتی، از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

 

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.