معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره

پنجره دوجداره رامی‌توان ابزاری کارآمد درزندگی ‌مدرن دانست؛ چراکه امروزه زندگی در شهرهای پرجمعیت، مارا با چالش‌های جدیدی روبه‌رو کرده ‌است. درواقع شکل جدیدی ازخطرات که غیرقابل لمس و پنهان است؛ همانند آلودگی‌های صوتی، گرد و غبار و آلاینده‌ها که در محیط منزل نیز می‌توانند، برای ما خطرسازباشند. کاربرد و وظیفه پنجره دوجداره و پنجره  upvcاتفاقا همین مسئله است که افراد را از این دست خطرات پنهان، مصون می‌دارد. این مسئله به مرور زمان، به یک علت برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره تبدیل شد. اگر شما نیز ساکن شهرهای آلوده و پرجمعیت هستید و قصد نصب پنجره دوجداره را دارید، خواندن این یادداشت را از دست ندهید؛ چرا که در این یاداشت سعی کرده‌ایم به هرآنچه در فرایند خرید و نصب پنجره دو جداره به آن نیاز دارید، بپردازیم.

هرآنچه از ویژگی‌های پنجره دوجداره باید بدانیم‌.

همانطور که پیشتر گفتیم، به دلیل افزایش خطرات و آلودگی‌های موجود، پنجره‌ دوجداره خود را در سبد خرید ساختمانی خانواده‌ها جای کرده است. علاوه بر آن، از الزامات تعیین شده توسط نظام مهندسی در ساختمان‌های نوسازمحسوب می‌شود و شما قبل از خرید و نصب پنجره‌های دوجداره، باید به چند نکته و البته ویژگی‌های این نوع از پنجره‌ها دقت ویژه‌ای داشته ‌باشید. پنجره‌ دوجداره به دلیل ویژگی شیشه‌‌های آن دوجداره نامیده می‌شود و پوشش اطراف شیشه آن، می‌تواند از انواع پروفیل چون، پروفیل‌های چوبی، آلومینیومی و یا UPVC تشکیل و ساخته‌ شود.

این فرم‌ و ساختار به پنجره‌ دوجداره کمک می‌کند تا در برابرعوامل شیمیایی محیطی مانند: باران‌های اسیدی، گازهای آلاینده، نور خورشید و اشعه ماورابنفش مقاوم باشند و با هر نوع آب و هوای سازگاری لازم را داشته ‌باشند.

upvc ؛ پروفیلی مطمئن در پنجره‌های دوجداره!

همانطورکه پیشتر ذکرشد، یکی از پروفیل‌های مورد استفاده در پنجره دوجداره، متریال upvc است؛ اما پروفیل پنجره upvc چه ویژگی و یا تفاوتی با سایر پروفیل‌ها دارد؟! پنجرهupvc  که عضوی از پنجره دو جداره محسوب می‌شود، دارای ویژگی زیراست:

 • پنجره‌ upvcدوجداره به دلیل استفاده از پروفیل upvc، ضد آب هستند. همچنین این پروفیل در برابر رطوبت تاثیرپذیر نیست؛ درصوتی که آلومینویم و چوب با زنگ زدگی و پوسیدگی روبه‌رو هستند.
 • پنجره یو پی وی سی، یک عایق حرارتی بسیار مناسب محسوب می‌شود. درواقع این پنجره با حفظ گرما و سرمای محیط داخلی، مصرف انرژی را تا حد بالایی کاهش می‌دهد.
 • پنجرهupvc، مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش و آتش‌سوزی دارد.
 • پنجره یو پی وی سی در برابرعوامل مخرب بیرونی که از طول عمر یک پنجره می‌کاهد، بسیار مقاوم است.

چه معیارهایی قیمت پنجره دوجداره را تعیین می‌کند؟

احتمالا پس از خواندن ویژگی پنجره دوجداره و پنجره upvc، این سوال درذهنتان ایجاد شده‌باشد که قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟! و یا وجود چه معیارهایی بر قیمت پنجره upvc تاثیر می‌گذارد؟ اولین واکنش به این سوال را می‌توان اینگونه مطرح کرد: قیمت این دست از پنجره‌ها به نسبت کاربرد زیاد خود، بسیار مناسب و مقرون به‌ صرفه است. اما در پاسخ به سوال دوم در رابطه با قیمت پنجره دوجداره می‌توان گفت که عوامل زیادی در قیمت گذاری پنجره‌های دو جداره تاثیر گذار هستند. اما مهم‌ترین عوامل تعیین کننده در قیمت پنجره دوجداره به شرح زیر است:

 • برند پروفیل UPVC و مدل مورد نیازتان
 • نوع شیشه‌ی به کار رفته
 • ابعاد و اندازه پنجره درخواستی شما
 • نوع و برند یراقی که در ساخت پنجره مورد استفاده قرارمی‌گیرد
 • سایرهزینه‌هایی که در فرایند خرید (حمل، نصب و…) متقبل می‌شویم.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره چه مزایایی رابه همراه دارد؟

با توجه به ویژگی‌هایی که گفته شد، احتمالا همه‌ی ما به این نتیجه رسیده باشیم که وقت تعویض پنجره‌ قدیمی با دوجداره است. اما اگر تا این لحظه هنوز به این نتیجه نرسیده‌اید، اجازه دهید چند نکته مهم دیگر را بررسی کنیم.

 • پنجره‌های قدیمی عموما از جنس چوب بودند و بعد از آن آلومینیوم وارد بازارشد. نکته‌ای که در اینجا مطرح می‌شود این است که این متریال‌ها در پروفیل با مشکلاتی چون پوسیدگی و زنگ زدگی روبه شدند.
 • تعویض پنجره قدیمی با دوجداره، ازهدر رفتن انرژی، جلوگیری می‌کند. تکنولوژی استفاده شده در این نوع پنجره از هدررفت انرژی و هزینه‌های مربوط به آن جلوگیری می‌کند.
 • در جامعه امروز، سارقین حرفه‌ای‌تر شده‌اند. پنجره‌های دوجداره دارای شیشه‌های محکم‌تری هستند و آسیب رساندن به شیشه آن‌ها به نسبت دشوار است.
 • وجود آلودگی‌های صوتی در شهرهای پرجمعیت از دغدغه بسیاری ازشهروندان امروزی است و پنجره‌های قدیمی قابلیت مقاومت در برابر صدا را ندارند. اما کاربردهای اساسی پنجره دوجداره، دقیقا رفع همین مشکل است.
 • با توجه افزایش زلزله در سالهای اخیر تجربه نشان داده است، پنجره‌های قدیمی توان مقابله در برابر لزرش‌ها را نداشته و خسارت‌های زیادی به‌بار آورده است. اما با نصب پنجره دوجداره، شیشه این پنجره‌ها دربرابر زمین لرزه مقاومت دارند و خرد نخواهند شد.

به طور کلی باید اضافه کرد، پنجره‌های قدیمی کاربردهای موجود در نسل جدید پنجره‌ دو جداره را دارانیستند. درواقع پنجره دوجداره، با توجه به نیازشهروندان در برابر خطرات مدرن ساخته شده است.

بررسی و معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره!

امروزه درهنگام ساختمان سازی خرید پنجره دوجداره نیز از الزامات است؛ چراکه با توجه به کاربردهای مثبت، نظام مهندسی استفاده از پنجره دوجداره در ساختمان را ملزم دانسته است. بنابراین دراین بخش به‌برسی و معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره خواهیم پرداخت. درحال حاضر “دیده بان” یکی از موفق‌ترین فروشنده‌های پنجره دوجداره محسوب می‌شود. سایت دیده‌بان ایمن  انواع پنجره دوجداره باکیفیت را در دسترس مشتریان قرار داده است.

خرید از طریق سایت فروش پنجره دوجداره چند مزیت را برای ما مشتریان به همراه دارد؛ مهم‌ترین آن سرعت در نصب و عدم اتلاف وقت و انرژی است. همچنین در صورت خرید از سایت دیده بان، شما امکان مقایسه قیمت‌ها محصول مشابه یا سایر فروشنده‌ها دارید. شاید مسئله بسیار مهم و قابل مقایسه در سایت‌های فروش، بحث گارانتی محصولات سایت فروش باشد.

نکات خرید پنجره دو جداره از سایت دیده بان ایمن پارسیان

در هنگام خرید از سایت دیده بان (dideban-cctv.com) به نکات موجود در سایت دیده بان دقت داشته ‌باشید. ها ز‌ نصب پنجره دوجداره با گارانتی محصول، عموما دارای شرایط زیر است:

 • نمایندگان رسمی و گارانتی کنندگان، گارانتی را فقط بر روی قطعه و درمحل تعمیرگاه شرکت خود ارائه می دهند. پس در صورتی که بتوانید محصول را باز نموده و به تعمیرگاه شرکت مراجعه نمایید، نیازی به پرداخت هزینه اضافه جهت گارانتی محصول نیست. اگر لازم باشد، کارشناس شرکت به محل نصب بیایند و قطعه را در محل نصب گارانتی نمایند، لازم است هزینه ارسال کارشناس به محل پروژه را پرداخت نمایید.
 • ارسال کارشناس نصب جهت گارانتی کردن محصول، از یک تا ۷۲ ساعت به طول می‌انجامد.

کلام پایانی

باگذشت زمان، خطرات جامعه سنتی در مواجهه با مدرنیته تغییر کرده است؛ چرا که خطرات در دنیای امروز، بسیار فراگیراست. در واقع همه چیز خطرناک است و هیچ چیز خطرناک نیست. این بدین معناست که ما بسیاری ازخطرات را لمس نمی‌کنیم؛ آلودگی هوا درمحیط یا آلودگی‌های صوتی که به آن عادت کرده‌ایم، از آن دست مواردیست به طورمستقیم برسلامت روان و جسم تاثیر می‌گذارند. به یاد داشته باشید که با استفاده از پنجره دوجداره، می‌توان تا حد زیادی از این خطرات دورماند و خانه را مکانی امن و با آرامش با ظاهری مدرن و زیبا تبدیل کرد.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.