بیمه عمر و حقایقی که نمایندگان بیمه نمی گویند در بیمه سنتر - پارسی زی
مجتمع تجاری جهیزیه ایران؛ بهترین مرکز خرید لوازم منزل در تهران

مجتمع تجاری جهیزیه ایران؛ بهترین مرکز خرید لوازم منزل در تهران

مجتمع تجاری جهیزیه ایران؛ بهترین مرکز خرید لوازم منزل در تهران اگر دنبال خرید لوازم جهیزیه و لوازم منزل هستید به جای چرخیدن در شهر …

مهندس افشین اسمعیل نوری ممقانی مهندسی برق

مهندس افشین اسمعیل نوری ممقانی مهندسی برق

مهندس افشین اسمعیل نوری ممقانی مهندسی برق در این بخش معرفی رشته مهندسی برق قدرت به قلم افشین اسماعیل نوری ممقانی ارائه شده است . …

مدیکال استوز قدم به قدم کنکور با شماست

مدیکال استوز قدم به قدم کنکور با شماست

کنکور یکی از بزرگ ترین و اصلی ترین مسائل و دغدغه های دانش آموزانی است که از بچگی رویای قبول شدن در رشته و دانشگاه …

بیمه عمر و حقایقی که نمایندگان بیمه نمی گویند در بیمه سنتر

وقتی از واقعیت های صنعت بیمه صحبت می کنیم باید در جایگاه علمی و فعال در بازار بیمه کشور باشیم تا حقیقت خدمات شرکت های بیمه و انواع پوشش های بیمه را بررسی و به دور از سبک فروش اکثر سایت های بیمه و شرکت های بیمه واقعیت را به مردم بگوییم.

به عنوان مثال پاسخ به این سوال که چرا بیمه عمر نخریم !!! چرا بیمه عمر برای همه لازمه؟ دلیل اهمیت بیمه عمر چیه؟ چرا بیمه عمر در دنیا برای شرکت های بیمه اهمیت زیادی داره و بخش زیادی از توجه شرکت های بیمه روی این پوشش بیمه ای هست را در بیمه سنتر بررسی میکنیم.

ما در bimeh.center به انواع نظرسنجی ها خواهیم پرداخت و نظرات مخاطبین را را خواهیم گرفت و بدون جنبداری از هیچ بیمه گر یا شرکت بیمه ای اطلاعات را آزادانه ارائه خواهیم نمود برخی از بررسی های جدید ما در ادامه مطلب:

کدام بیمه عمر بهتر است ؟

کدام بیمه عمر بهتر است این سوالی است که تقریبا همه افرادی که قصد خرید بیمه عمر را دارند میپرسند و به دنبال جواب آن هستند تا بتوانند در بین انواع بیمه‌هایی که از طرف شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می شود بهترین گزینه را انتخاب کنند. در این مطلب سعی میکنیم تا با بررسی ابعاد مختف و ارائه شاخص های متفاوت به شما کمک کنیم تا بهترین بیمه عمر را برای خود انتخاب کنید.

سود بیمه عمر ملت چقدر است؟

میزان سود قطعی(تضمینی) بیمه عمر ملت برای دو سال اول ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳درصد و برای سال‌های بعد تا ۱۰ درصد می‌باشد. در کنار سود قطعی(تضمینی) ، سود مشارکتی بیمه ملت نیز به بیمه نامه‌های عمر تعلق میگیرد.

جدول بیمه عمر سینا چیست؟

در زمان استعلام بیمه عمر سینا با توجه به اطلاعاتی که در فرم پیشنهاد وارد میکنید جدولی دریافت میکنید که نحوه محاسبه بیمه عمرتان را به شما نشان میدهد.

مشخصات متمایز بیمه عمر، بیمه باران

پنج نفر به طور همزمان میتوانند تحت پوشش بیمه ای قرار بگیرند.

سن بیمه شده از ۵ سال تا ۱۰۶ سال می تواند باشد.

حق بیمه سپرده با حق بیمه پوشش های میتونه جدا از هم محاسبه بشه.

برای مقابله با شرایط تورمی نرخ حق تعدیل از ۰ تا ۵۰ درصد است.

پوشش مستمری ناشی از ازکارافتادگی از یک تا چهار برابر حق بیمه سالیانه است.

مستمری ناشی از ازکارافتادگی بیمه گذار.

سبد های سرمایه گذاری با نرخ های سود تضمینی متفاوت.منافع هر سبد برای بیمه گذار بعد از ۱۰ روز از پایان هر دوره ۳ ماهه در پورتال بیمه گذار قابل مشاهده است.و تا پایان ماه بعد ،از هر دوره ۶ ماهه قابل برداشت است.

 پوشش بیماری‌های لاعلاج بیمه عمر البرز

یکی از پوشش‌های بیمه عمری که شرکت بیمه البرز ارائه می‌کند، پوشش بیماری‌های لاعلاج است که فقط برای زیر ۷۰ سال ارائه می‌شود و سرمایه قابل ارائه در این پوشش معادل ۳۰ درصد سرمایه فوت به هر علت و حداکثر تا ۲۰ میلیون تومان می‌باشد.

چگونه ادعای خسارت در بیمه کنیم؟

برای اینکه ادعای خسارت معتبر باشد ،بیمه گذار باید:

۱٫ثابت کند خطر تحت پوشش،به وقوع پیوسته است.برای مثال،بیمه گذار به طور مستقیم به علت وقوع خطری که تهت پوشش بیمه نامه بوده،دچار زیان شده است.این امر معمولاً با تکمیل فرم خسارت صورت میپذیرد.

۲٫شواهد و مدارکی در زمینه میزان خسارت مالی ارائه نماید. این شواهد و مدارک می تواند رسید خرید، هزینه تعمیر و موارد مشابه باشد.

اگر چه اثبات خسارت بر عهده بیمه گذار است،اما این وظیفه بیمه گر است که ثابت کند خسارت وارده جزو استثنائات بیمه نامه یا متقلبانه بوده است.در غیر اینصورت باید خسارت را پرداخت کند.

نتایج یک نظرسنجی در رابطه با بهترین بیمه عمر از نظر مردم

علاوه بر نتایج گزارش رضایتمندی بیمه گذاران که توسط بیمه مرکزی ارائه می شود در زیر نموداری از یک نظر سنجی مردمی در مورد کدام بیمه عمر بهتر است ؟ که در یک سایت بی طرف بیمه انجام شده را مشاهده میکنید. طبق این نظر سنجی بیمه پاسارگاد با ۴۲٫۵ درصد آرا بهترین بیمه عمر از نظر مردم میباشد.

این نظر سنجی در یک بازه زمانی ۳ ماهه و تنها از کاربرانی که در صفحات مرتبط با بیمه عمر فعالیت داشته‌اند توسط سایت بیمه تایم انجام شده.

از این دست مطالب در سایت bimeh.center بررسی خواهد شد

ما در مجموعه بیمه سنتر بر این باوریم که یکی از دلایل اصلی ضریب نفوذ بیمه در جامعه عدم آگاهی مردم نسبت به صنعت بیمه است.

برای بهبود این ضعف ما بر آن آمدیم که در این مجله اینترنتی آگاهی جامعه را نسبت به صنعت بیمه و به طور کلی خودِ بیمه افزایش دهیم و به صورتی منصفانه هم به نقاط ضعف و هم به نقاط قوت این صنعت در کشور بپردازیم.

و مردم جامعه را نسبت به حق و حقوق خود نسبت به شرکت های بیمه و قوانین و مقررات بیمه آگاه سازیم تا مشکلات موجود را برای مردم و همینطور شرکت های بیمه گر کاهش دهیم و از اطلاف وقت و هزینه جلوگیری کنیم.

ما معتقد هستیم که اگر جامعه از حقوق قانونی خود در زمینه بیمه آگاهی داشته باشد هم در موقع عقد قرارداد و هم در زمان دریافت خسارت از منافع خود دفاع کند.همچنین این آگاهی موجب افزایش کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های بیمه بازرگانی میشود و هر طرف قرارداد از این موضوع منتفع می شوند.

ما در این مجموعه سعی داریم که به هدف اصلی و رسالت بیمه کمک کنیم تا این این صنعت بتواند آرامش را در فعالیت ها و زندگی بیمه گذاران ایجاد کند. همچنین تلاش میکنیم با نگاهی ژونالیستی شرکت های بیمه و محصولاتشان را بررسی کنیم تا شما هموطنان عزیز بتواند بهترین محصول موجود در بازار را دریافت و از مزایای آن استفاده کنید.

باشد که در انجام این اهداف موفق باشیم.

 

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 26 اسفند 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.