شنبه , 19 ژوئن 2021

بسیاری از لباس‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد سیاه‌رنگ‌اند. چرا؟ زیرا لباس‌های سیاه را در جاهای مختلفی می‌توانید بپوشید. پوشاک سیاه‌رنگ امتیازهای بسیاری دارند: هیچ‌کس نمی‌داند چه مدت آن‌ها را می‌پوشید. دیدن لکه‌های روی لباس‌های سیاه، مشکل و حتی غیرممکن است. این رنگ به هر فردی می‌آید و افراد با تیپ‌های متفاوت را زیبا جلوه می‌دهد.

پیراهن مجلسی زنانه

پیراهن مشکی کوتاه

پیراهن مشکی کوتاه پیراهن زیبا و دل‌فریبی است که هیچوقت از مد نمی‌افتد. سبک این پیراهن باید درخور شما باشد، با آن احساس راحتی کنید و تن خور آن متناسب با اندامتان باشد. این پیراهن مجلسی زنانه می‌تواند بدون آستین باشد یا این‌که آستین کاپ یا آستین سه‌ربع داشته باشد. همچنین می‌تواند یقه‌هفت، یقه‌قایقی، یقه‌گرد یا یقه‌خشتی باشد.

کت بلیزر مشکی

کت بلیزر مشکی یکی از لباس‌های مهم کمد است؛ زیرا رنگ آن مشکی است و تقریباً با همه چیز می‌توان آن را پوشید. فقط با تغییر دادن اکسسوری می‌توانید تنوع بیشتری در ظاهرتان ایجاد کنید. اگر می‌خواهید بلندتر یا کشیده‌تر به نظر برسید، کت بلیزر بلند بپوشید. کت بلیزر مشکی نباید شل بایستد. این کت یک لباس مهم است که هنگام پوشیدن آن می‌توانید از اکسسوری‌های مختلف استفاده کنید.

شلوار مشکی

شلوار مشکی با جنس مرغوب، از ضروریات هر کمدی‌ست. اگر میخواهید فقط یک شلوار بخرید، شلواری را انتخاب کنید که بلندی قد آن متناسب با پاشنه‌های کفشی باشد که اغلب اوقات می‌پوشید. همچنین اگر می‌توانید شلوار دیگری نیز بخرید، رنگ استخوانی انتخاب مناسبی است.

دامن مشکی

بهتر است یک دامن مشکی میدی داشته باشید که کاملاً متناسب با شکل اندام شما است و جلوه باریک‌تری به شما می‌دهد. مدل دامن به شما و اندامتان بستگی دارد؛ ممکن است یک دامن مدادی یا دامن فون باشد. فکر کنید که چه چیزهایی را می‌توانید با دامن مشکی ساده ترکیب کنید. مشکی نه تنها همواره شیک و زیباست بلکه می‌توان لباس‌های مختلفی را با این رنگ پوشید.

شلوار جین آبی

حداقل یک شلوار جین محبوب خودتان داشته باشید. شما به خوبی می‌دانید که کدام جین جذاب و خوش‌اندام جلوه‌تان می‌دهد و در عین حال احساس راحتی می‌کنید. این شلوار جین باید مد روز باشد و تناسب برش و دوخت آن نقاط قوت اندامتان را نشان دهد.

چرا از هیتواستایل خرید کنیم؟

برند هیتو استایل لباس‌هایی ساده، مدرن و کاربردی طراحی می‌کند. از لحظه‌ای که بیدار می‌شوید روز خود را با لباس پوشیدن آغاز می‌کنید. هیتو استایل با در نظر گرفتن این نکته‌، لباس‌های خود را به‌گونه‌ای طراحی کرده است که تمام نیازهای روزمره را به‌ آسانی برآورده کند. راحتی، تناسب در فرم و رنگ، دیزاین چندلایه و وابسته نبودن به مد و فصل و کیفیت از ویژگی‌های اصلی هیتو استایل است. لباس‌های هیتو با رویکردی طراحی شده‌اند که بتوان هر لباس را در جاهای مختلفی مانند خانه، محل کار، دورهمی‌های دوستانه، مهمانی‌های رسمی، کافه یا سفر پوشید و از استایل «ساده و منحصربه‌فرد» آن لذت برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *