جوشکاری سیار | موارد استفاده از جوشکاری و آهنگری سیار - پارسی زی
کرونا چه اثرات مخربی بر سلامت روان می‌گذارد؟

کرونا چه اثرات مخربی بر سلامت روان می‌گذارد؟

کرونا چه اثرات مخربی بر سلامت روان می‌گذارد؟ در حال حاضر جهان با مشکل بزرگی دست‌وپنجه می‌کند. بیماری کرونا توانسته است سازوکار عادی بسیاری از …

زنان شیک‌پوش به چه کیف‌هایی نیاز دارند؟

زنان شیک‌پوش به چه کیف‌هایی نیاز دارند؟

بانوان معمولاً تمایل دارند برای رفتن به مهمانی‌ها، دورهمی‌های دوستانه، قرارهای کاری یا هر مجلس مهم دیگری یک کیف زنانه مناسب، خاص، شیک و ایده‌آل …

بعد از پاکسازی پوست چه باید بکنیم؟

بعد از پاکسازی پوست چه باید بکنیم؟

به مجموعه‌ای از رفتارهایی که موجب بهبود بافت، رنگ و سلامت پوست می‌شوند، پاکسازی پوست می‌گویند. برای داشتن پوستی با طراوت و شفاف باید از …

جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری سیار یکی از انواع خدمات جوشکاری می باشد که این روزها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. مطمئنا برای همه ما پیش آمده است که نیاز به خدمات جوشکاری داشته ایم اما جوشکار حرفه ای و مطمئنی را نمی شناختیم. ویژگی مهم جوشکاری و آهنگری سیار این است که می توانید تمامی کارهای مربوط به جوشکاری، از کارهای بزرگ گرفته تا ریزه کاری ها را به فردی ماهر و مطمئن بسپارید. گاهی پیش می آید که نیاز می شود کار جوشکاری حتما در محل مورد نظر مثلا خانه یا محل کار انجام شود. در این مواقع پیدا کردن جوشکار ماهری که از کارگاه خود به محل مورد نظر شما بیاید کمی دشوار به نظر می رسد؛ بنابراین بهترین گزینه در این مواقع استفاده از خدمات جوشکاری سیار در تهران می باشد.

برخی از مواردی که در انجام آن ها نیاز به خدمات جوشکاری داریم عبارتند از:

 • ساختن و نصب کردن انواع در و پنجره آهنی
 • ساختن و نصب کردن نرده های آهنی
 • ساختن راه پله فلزی
 • نصب ایرانیت در مکان های مختلف
 • ساختن و نصب کردن سایبان برای در یا کولر
 • ساخت چهار پایه های فلزی برای کولر
 • ساختن انواع آلاچیق
 • نصب یا تعمیر درهای آکاردئونی
 • نصب انواع درهای ضد سرقت
 • و …

خدمات جوشکاری سیار و آهنگری سیار برای ساکنان تهران

برای تمامی کارها و سفارشات جوشکاری خود می توانید از این خدمات استفاده کنید. نیازی نیست که فکر کنید سفارشی بسیار سطحی و پیش پا افتاده است یا اینکه سفارشی خیلی طولانی و بزرگ است. خدمات جوشکاری و آهنگری سیار در تهران تمامی این سفارشات را بر عهده خواهد گرفت.

بسیاری از شرکت های جوشکاری، در میان خدماتی که ارائه می دهند جوشکاری سیار در تهران نیز دارند. کافی است با شرکت جوشکاری مطمئنی تماس بگیرید و سفارش خود را بیان کنید. مشاوران زبده شرکت مورد نظر تمامی راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد. در این مواقع، سفارش شما توسط نیروهای شرکت بررسی می شود و در نهایت بهترین و مناسب ترین راهکار به شما ارائه می شود. هم چنین در صورتی که نیاز باشد برای انجام بررسی بیشتر سفارش شما، نیروهای جوشکار زبده و ماهر شرکت برای بازدید سفارش به محل مورد نظر شما خواهند آمد.

پس از انجام بررسی های لازم بهترین راه حل انتخاب و ارائه می شود. این راه حل اصولا از لحاظ کیفیت انجام کار و هم چنین بحث هزینه و … مقرون به صرفه ترین و حرفه ای ترین راه حل انجام سفارش جوشکاری شما می باشد. در این مرحله قیمت انجام کار برآورد می شود و به صورت قطعی و مشخص به شما اعلام می شود. هم چنین مدت زمان لازم برای انجام کار جوشکاری نیز برآورد و بیان می شود. در صورتی که شما تمامی این موارد را بپذیرید و با انجام کار موافق باشید، جوشکاری سیار انجام کار سفارش شما را بر عهده خواهد گرفت.

هزینه جوشکاری سیار

بحث هزینه یکی از مهم ترین بخش های انجام هر پروژه ای می باشد. البته به یاد داشته باشید که باید قبل از توجه به هزینه، به کیفیت کار فکر کنید. ممکن است کاری با هزینه بسیار پایین انجام شود اما کیفیت مطلوبی نداشته باشد. در این صورت بعد از مدت کوتاهی مجبور می شوید دوباره هزینه ای متقبل شوید و کار را از اول انجام دهید. مطمئنا در این صورت هزینه شما دو چندان خواهد شد. از طرف دیگر زمان و انرژی زیادی نیز در این موارد هدر خواهد رفت.

در صورتی که شما از شرکت جوشکاری حرفه ای و مطمئنی تقاضای خدمات جوشکاری سیار داشته باشید می توانید با خیالی آسوده کار خود را به آن ها بسپارید و از با کیفیت بودن نتیجه کار مطمئن باشید. در مورد هزینه های انجام جوشکاری و آهنگری سیار در تهران نیز نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا قبل از شروع کار، سفارش شما بررسی خواهد شد و هزینه انجام کار به شما اعلام می شود. موارد متعددی است که روی تعیین قیمت و هزینه جوشکاری تأثیر می گذارد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • نوع کار
 • مدت زمان مورد نیاز جهت انجام کار
 • موادی که برای انجام کار مورد نیاز است
 • نوع خاص جوشکاری که برای انجام سفارش شما انتخاب می شود (مانند جوشکاری توسط گاز اکسیژن، جوشکاری در حالت جامد، جوشکاری مقاومتی، جوشکاری قوس الکتریکی و …)
 • انجام کار توسط جوشکار حرفه ای یا مبتدی
 • میزان تعرفه ها و نرخ هایی که اتحادیه جوشکاران بیان می کند.
 • وزن قطعاتی که جوش می خورند.
 • و …

اصولا گفته می شود که اگر نیاز به انجام جوشکاری مقاومتی باشد، هزینه جوشکاری سیار بیشتر خواهد شد؛ اما زمانی که جوشکاری قوس الکتریکی انجام می شود، هزینه جوشکاری و آهنگری سیار در تهران کمتر می باشد.

مزایای استفاده از خدمات جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری سیار در تهران

نیاز به جوشکاری و آهنگری به نوعی با زندگی همه ما آمیخته شده است. در هر کجای خانه و محل کار خود را که نگاهی بیندازیم بی شک با اشیای آهنی و فلزی زیادی روبرو خواهیم شد. همین موضوع ساده می تواند نشان دهنده جایگاه آهن و سایر فلزات در زندگی روزانه بشر باشد. هر کجا هم که آهن و فلزات کاربرد داشته باشند نیاز به خدمات جوشکاری و آهنگری به چشم می خورد. به همین علت گفته می شود که جوشکاری یکی از حرفه های پر کاربرد در جوامع امروزی می باشد. استفاده از خدمات جوشکاری سیار مزایای زیادی دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • با یک تماس تلفنی به راحتی می توانید سفارش جوشکاری خود را به جوشکاری ماهر و با تجربه بسپارید.
 • قبل از انجام کار می توانید نرخ انجام جوشکاری مورد نظر خود را جویا شوید.
 • قبل از انجام کار می توانید ایده ی خود را با مشاوران با تجربه شرکت جوشکاری در میان بگذارید و بهترین راه حل را دریافت کنید.
 • نیازی به مراجعه به کارگاه جوشکاری نیست و تمام کارهای سفارش شما در محل مورد نظر شما انجام خواهد شد.
 • می توانید تمامی سفارشات جوشکاری خود را که مدت ها جمع شده است به جوشکار سیار بسپارید.
 • و …

 

خدمات ارائه شده توسط جوشکاری سیار

خدمات جوشکاری سیار بسیار گسترده است و موارد بسیار متنوع و متعددی را در بر می گیرد. برخی از انواع خدماتی که توسط جوشکار و آهنگر سیار ارائه می شود عبارتند از:

تمامی جوشکاری های مربوط به در و پنجره مانند جوشکاری جا قفلی برای در حیاط، در انباری و یا در پارکینگ، جوشکاری، تعمیر و تعویض انواع لولاء در و پنجره، تعمیر انواع در های ریلی و آکاردئونی، تعمیر جک شکسته در پارکینگ و …

تمامی جوشکاری های مربوط به سقف مانند آهن کشی انواع سقف های شیبدار و شیروانی، پوشش سقف با پلی کربنات، پوشش سقف گلخانه، پوشش سقف حیاط خلوت و …

جوشکاری های مربوط به نرده و حفاظ مانند نرده روی دیوار، نرده استیل دور استخر، نرده شاخ گوزنی، نرده استیل بالکن و تراس، نرده بوته‌ای، نرده استیل راه پله، نرده آبشاری، نرده فرفورژه و …

تمامی این مثال ها تنها بخش از مواردی است که برای انجام آن ها نیاز به خدمات جوشکاری سیار  در شرق تهران وجود دارد.

 

جوشکاری سیار در تهران

اگر ساکن تهران هستید و نیاز به خدمات جوشکاری و آهنگری سیار در تهران دارید می توانید از خدمات جوشکاری سیار در تهران مجموعه تهران ولدر استفاده کنید. تمامی مناطق تهران اعم از شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران، جنوب تهران و مرکز تهران توسط تهران ولدر ساپورت می شود. در هر کجای تهران که هستید می توانید به راحتی با یک تماس تلفنی سفارش خود را مطرح کنید و تمامی مشاوره های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 1 بهمن 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.