چهارشنبه , 12 می 2021

تعبیر خواب سیل

تعبیر خواب سیل

در این مطلب از سایت پارسی زی در مورد تعبیر خواب سیل ، سونامی و باران و زلزله در خانه چیست می پردازیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

سیل در خواب

تعبیر خواب علمی جالب است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خواب ببینید سیل آمده است . برای دانستن این تعبیر خواب با ما همراه باشید.  تفسیر خواب سیل و آب دارای معانی بسیار متفاوتی می باشد بسته به خواب طرف دارد. در این مقاله از سایت پارسی زی همراه ما باشید ما برای شما به طور اختصاصی و کامل تعبیر خواب سیل را با حالات مختلف بازگو کرده ایم. در ادامه با تعبیر خواب سیل از دیدگاه معبران بزرگ آشنا خواهید شد. معبرین خواب مشهور تفسیر کلی دیدن سیل در خواب را فتنه و دشمن و اتفاقی بزرگ می دانند که به هر صورتی ممکن است خودش را نشان دهد.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب سفر رفتن کربلا و مکه و مشهد

اگر شخصی در خواب ببیند که در حال مقابله با سیل هست تفسیر این می باشد که : یـعـنـی با دشمن درگیر می‌شوی.

اگر شخصی در خواب ببیند که از سیل بیرون آمده‌ تفسیر این می باشد که : یـعـنـی بر دشمن پیروز خواهی شد.

جابر مغربی دیدن سیل در خواب را این گونه تفسیر می کند: اگر شخصی در خواب سیل ببیند تفسیر آن این است که می گوید خراب شدن مکانی در سیل یعنی منفعتی به آن مردم می رسد.  به این معنا است که مردم آنجا را از پادشاه سودی رسد.

ابن سیرین دیدن سیل در خواب را این گونه تفسیر می کند: اگر شخصی در خواب سیل ببیند تفسیر آن این است که دشمنی بزرگ یا پادشاهی ظالم داند .

اگر شخصی در خواب ببیند با سیل در کوشش بود تفسیر آن این است که با دشمنی درافتد. اگر شخصی در خواب ببیند از سیل بیرون آمده تعبیر و نشانه آن این است که بر دشمن ظفر یابد.

اگر شخصی در خواب ببیند سیل در خواب در ملکِ سردسیر تفسیر آن این است که ناراحتی و اندوه بوده است. اگر شخصی در خواب ببیند سیل در خواب در ملکِ گرمسیر تفسیر آن این است که سود و شادی بوده است.

اگر شخصی در خواب ببیند سیل به خانه یا به کوچه درشد تفسیر آن این است که گشایش می باشد.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب هشت پا ، اختاپوس سیاه و زرد و کوچک دیدن

امام جعفر صادق (ع) دیدن سیل در خواب را این گونه تعبیر می کند: اگر شخصی در خواب سیل ببیند تفسیر آن این است که چهار وجه دارد : ۱-  دشمنی بزرگ ۲- پادشاهی ستمگر ۳- لشگر غالب ۴- فتنه و بلا

ابراهیم کرمانی دیدن سیل در خواب را این گونه تفسیر می کند: اگر شخصی در خواب سیل ببیند تفسیر آن این است که اگر در تابستان آب رودخانه باغ میوه‌دار و سرسبزی را به طور کلی خراب کرده و از بین برده است تعبیر آن احتمال نابودی و هلاکت پادشاه آنجا وجود دارد، یا اینکه پادشاهی بزرگتر او را از پادشاهی برکنار می‌کند.

اسماعیل بن اشعث دیدن سیل در خواب را این گونه تفسیر می کند: اگر شخصی در خواب ببیند آب رودخانه زمین تو را غرق کرده و کشت تو را از بین برده است تفسیر آن این است که از پادشاه در امان می‌مانی و از او ایمن می‌شوی

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب فالوده ؛ بستنی شیرین و خوردن و دیدن رشته فالوده

تعبیر دیدن سیل در خواب

اگر شخصی در خواب ببیند دور از جریان سیل ایستاده اید و از محلی امن به آن نگاه می کنید تعبیر و بیانگر این می باشد که : از گزند حادثه در امان می ماند و با این که آن اتفاق مهم واقع می شود به شما گزندی وارد نمی آید .

اگر شخصی در خواب ببیند در سیل هست و آب به سوی شما می آید تعبیر و بیانگر این می باشد که : حادثه شما را در بر می گیرد.

اگر شخصی در خواب ببیند سیل شما را فرا گرفت و دستتان به جائی استوار است و آب نمی تواند شما را بشوید و ببرد تعبیر و بیانگر این می باشد که : خطر کمتر است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب فندق ؛ خوردن در بارداری برای زن باردار

اگر شخصی در خواب ببیند سیل جاری است اما آب آن روشن است و ماهی آن در آن شنا می کند تفسیر این می باشد که : حادثه ای بزرگ چنان که گفتم اتفاق می افتد اما نیک فرجام است. هرچه آب سیل گل آلود وکثیف باشد خطر بیشتر و غم و اندوه حاصله از وقوع حادثه پیش بینی نشده افزون تر می باشد.

اگر شخصی در خواب ببیند سیل بدون خشم و خروش و حتی بی آنکه شما بترسید و بگریزید وارد خانه شما شد تفسیر این می باشد که : خوب است و سودی عایدتان می گردد اما اگر خشم و خروش داشته باشد نیکو نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *