بهترین وکیل اراک ؛ وکیل رایگان و آنلاین اراک و بهترین وکیل خانواده در اراک - پارسی زی
بهترین وکیل ثلاث باباجانی ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در ثلاث باباجانی

بهترین وکیل ثلاث باباجانی ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در ثلاث باباجانی

بهترین وکیل ثلاث باباجانی بهترین وکیل ثلاث باباجانی ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در ثلاث باباجانی در سایت پارسی زی. امیدواریم …

بهترین وکیل حاجی‌آباد ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در حاجی‌آباد

بهترین وکیل حاجی‌آباد ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در حاجی‌آباد

بهترین وکیل حاجی‌آباد بهترین وکیل حاجی‌آباد ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در حاجی‌آباد در سایت پارسی زی. امیدواریم این مطلب مورد …

بهترین وکیل ابرکوه ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در ابرکوه

بهترین وکیل ابرکوه ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در ابرکوه

بهترین وکیل ابرکوه بهترین وکیل ابرکوه ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در ابرکوه در سایت پارسی زی. امیدواریم این مطلب مورد …

بهترین وکیل اراک

بهترین وکیل اراک ؛ وکیل رایگان و آنلاین اراک و بهترین وکیل خانواده در اراک

بهترین وکیل اراک ؛ وکیل رایگان و آنلاین اراک و بهترین وکیل خانواده در اراک در سایت پارسی زی. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

بهترین وکیل اراک کیست

فاطمه محمدیان

وکیل پایه یک

شماره پروانه:

۲۴۷۳۸

مرکزی

شهر:

اراک

تلفن موسسه:

۰۹۱۸۳۶۸۳۱۹۰

تلفن همراه:

۰۹۱۸۳۶۸۳۱۹۰

آدرس موسسه:

اراک خ شهید بهشتی روبروی امامزاده جنب بانک قوامین ساختمان خوارزمی

بیشتر بخوانید : بهترین وکیل کمیجان ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در کمیجان

آشنایی با شهر اراک

شهر اراک، مرکز استان مرکزی است. این شهر در ارتفاع ۱۷۰۸ متری از سطح دریا واقع شده و مساحت آن چیزی در حدود ۷۱۷۸/۹۸ کیلومترمربع است که ۴۲٫۴ درصد کل مساحت استان را شامل می‌شود. شهرستان اراک در جنوب غربی استان تهران و روی مدار ۳۴ درجه و ۵ دقیقه و ۳۰ ثانیه در نیمکره شمالی از خط استوا قرار گرفته و روی نصف‌النهار ۴۹ درجه و ۴۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه طول شرقی از نصف‌النهار گرینویچ قرار گرفته است.

در این شهرستان، شهرهای شهر سنجان، کمیجان، خنداب قرار دارند. همسایگان این شهر از جنوب شهرستان خمین و شازند، از شمال شهرستان ساوه، از شمال غربی شهر همدان، از غرب شهرستان ملایر، خمین و الیگودرز، از شرق محلات و از شمال شرقی تفرش و آشتیان هستند.

بیشتر بخوانید : بهترین وکیل فراهان ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در فراهان

شهرستان اراک دارای ۷ شهرستان تابعه است که در کل ۵۶٫۳ درصد از جمعیت شهری استان را به خود اختصاص داده که از این نظر، پرجمعیت‌ترین شهرستان استان نیز محسوب می‌شود.

کوهستان‌های این ناحیه نیز از دو رشته تشکیل شده است. رشته اصلی از شمال غربی به جنوب کشیده شده و سپس به شمال شرقی متوجه می‌شود و رشته دوم به صورت دو رشته موازی از جنوب به سوی شمال امتداد یافته و در بعضی نقاط به حدی گسترده می‌شود که تعدادی از ارتفاعات آن از شمال غربی شهر می‌گذرد.

وکیل کیست

به طور کلی وکیل کسی است که برای انجام کاری از طرف دیگری مامور می شود.این شغل برای کسانی که دنبال کارهای پر مسئولیت و چالشی هستند مناب است.کار وکیل این است که به مشتریان خود مشورت بدهد و گاهی هم به عنوان نماینده موکل خود عمل کند.هر کسی می تواند مشتری وکلا باشد از مردم عادی گرفته تا گروهی از افراد یا شرکت ها و کارخانجات.توجه داشته باشید که وکیل خوب باید تحصیلات و تجربه کافی داشته باشد.

بیشتر بخوانید : بهترین وکیل تفرش ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در تفرش

همچنین قدرت سخنوری و نوشتاری خوبی هم داشته باشد.برای اینکه وکیل خوبی شوید باید قدرت تجریه و تحلیل اطلاعات ، اعتماد به نفس بالا و قدرت تحمل فشارهای کاری را داشته باشید.ساعات کار یک وکیل متفاوت است و بستگی به شخصی بودن و استخدامی بودن آن وکیل دارد.وکیل هایی که به صورت شخصی کار می کنند معمولا اوقات کاری منعطف دارند و فقط در صورت حضور مشتری و موکل می توانند کار کنند.

وکیل اداری کیست

وکیل ادرای کسی است که بر اساس یک قرارداد اداری باید کارهای ادرای موکلش را انجام دهد.این کارها می تواند هر کاری باشد که در ادرات انجام می شود و دیگر موکل به ادراه نمی رود و وکیل کارش را انجام می دهد.وکیل اداری کسی است که نیازمند علم و تحصیلات حقوقی نیست

و باید فقط بتواند کارهای محوله را انجام دهد.این وکیل تنها وظیفه دارد که امور اداری را پیگری کند و درنتیجه حق وکالت یا حق تصمیم‌گیری از سوی موکل خود را ندارد.

وکیل قضایی کیست

وکیل قضایی کسی است که تحصیلات وکیل شدن را دارد و دارای پروانه وکالت است.به عبارتی باید ۴ سال در رشته حقوق درس خوانده باشد و می تواند دارای تحصیلات تکمیلی نیز باشد.برای وکیل قضایی شدن باید بعد از ۴ سال تحصیلات و کسب مدرک کارشناسی حقوق در آرمون وکالت شرکت کند و پس از طی کردن این دوره و دوره کارآموزی دارای پروانه وکالت شود.این مرحله سخت و دشوار است

بیشتر بخوانید : بهترین وکیل آشتیان ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در آشتیان

و باید مطالعات زیادی داشت.توجه داشته باشید که وکیل پایه یک دادگستری اختیارات بیشتری نسبت به وکیل پایه دو دارد.علاوه بر این در کنار تحصیلات، یک وکیل موفق حتما باید تجربه و مهارت و هوش کافی هم داشته باشد.

وکیل معاضدتی کیست

در همه دعواهای حقوقی هر دو طرف دعوا این حق را دارند که وکیل داشته باشند.

بیشتر بخوانید : بهترین وکیل استان مرکزی ؛ بهترین وکیل آنلاین و طلاق و خانواده و کیفری در مرکزی

اگر کسی به دلیل مشکلات مالی نتواند وکیل بگیرد می تواند از دادگاه درخواست کند و برای او وکیل معاضدتی اختصاص داده دمی شود تا حقش ضایع نشود.

آشنایی با سایر وکلا

وکیل دادگستری سپیده اسکندری

کانون: مرکزی

استان: مرکزی

شهر: اراک

موبایل: ۰۹۱۳۵۱۳۰۷۸۳

تلفن: ۳۳۲۵۲۹۹۷

آدرس: اراک ، ابتدای خیابان ملک ، کوچه نوری زاده، جنب سینما عصر جدید، مجتمع اداری اطلس ، واحد ۱۴

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 23 تیر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.