بیمه حافظ: مزایا و خدمات آن برای مناطق آزاد، اتومبیل، باربری، مسئولیت و... - پارسی زی
آموزش صفر تا صد آهنگسازی + میکس و مسترینگ و کیوبیس

آموزش صفر تا صد آهنگسازی + میکس و مسترینگ و کیوبیس

آموزش صفر تا صد آهنگسازی + میکس و مسترینگ و کیوبیس آموزش آهنگسازی، میکس و مسترینگ از جمله مهارت‌هایی هستند که برای ایجاد آثار موسیقی …

خرید لباس زمستونی با قیمت پارسالی در فروشگاه بیکوپلاس

خرید لباس زمستونی با قیمت پارسالی در فروشگاه بیکوپلاس

خرید لباس زمستونی با قیمت پارسالی در فروشگاه بیکوپلاس فصل سرما در حال نزدیک شدن است و وقت آن رسیده که به سراغ لباس های …

بهترین و قوی ترین سگ ها از برای نگهبانی

بهترین و قوی ترین سگ ها از برای نگهبانی

بسیاری از مردم سگ های نگهبان را مفهومی نسبتاً جدید می دانند. با این حال اگر به گذشته نگاهی بیندازید، یکی از کارهای اصلی سگ …

بیمه حافظ: مزایا و خدمات آن برای مناطق آزاد، اتومبیل، باربری، مسئولیت و…

C:\Users\11\Desktop\shakhes-hafez-300x300.jpg

بیمه حافظ برای مناطق آزاد

ولین شرکت بیمه‌ای که توانست فعالیت خود را در منطقه آزاد کیش آغاز کند، بیمه حافظ بود. در حقیقت این بیمه با هدف تأمین و پشتیبانی نیازهای بیمه‌ای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای فعال در مناطق آزاد مانند کیش، وارد این گوی رقابتی شد؛ مسئله‌ای که برای انواع فعالان تجاری در این منطقه اهمیت زیادی دارد. حالا این سؤال مطرح می‌شود که بیمه حافظ چه خدماتی برای این کار عرضه می‌کند؟ آیا خدمات دیگری هم برای پوشش هزینه‌های درمانی و تکمیلی هم دارد؟ مزیت‌های این شرکت نسبت به بقیه رقبایش چیست؟

معرفی شرکت بیمه‌ی حافظ اولین شرکت خصوصی با هدف تمرکز بر فعالیت در منطقه آزاد کیش به منظور پوشش دهی خدمات و نیازهای بیمه‌ مناطق آزاد در تاریخ ۱۷/۰۲/۸۱ تأسیس شد.

شرکت حافظ با بهره‌گیری از ابزارهای انتقال ریسک از طریق کارگزاران معتبر بین‌المللی و شرکت‌های اتکایی تزار اول جهان و ایران، خدمات بیمه‌های مهندسی، انرژی و پیمانکاری را تحت پوشش خود دارد. همچنین با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و بهره‌گیری از مهندسان و کارشناسان خبره صنعت بیمه کشور و قابلیت‌های علمی و فنی، توانسته تا الآن علاوه بر با قدرت پیش رفتن، خود را یک شرکت مطرح در زمینه بیمه مناطق آزاد کند.

چرا شرکت بیمه حافظ

تفاوت شرکت‌های بیمه در مزایای آن‌ها است. همانطور که در بالا هم نوشتیم، بیمه حافظ علاوه بر خدمات عادی بیمه، موارد مربوط به فعالیت‌های انجام شده در مناطق آزاد را هم تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

مهم‌ترین مزایای شرکت حافظ شامل موارد زیر است:

  • تجربه فعالیت‌های فراملی
  • حذف مالیات بر ارزش‌افزوده از قراردادهای بیمه‌ای
  • مشارکت در پروژه‌‌های مهم داخلی
  • پرداخت خسارت‌های بیمه‌گذاران حداکثر تا سه روز کاری
  • برخورداری از شبکه گسترده ارزیابی و بازدید از موقعیت‌های بیمه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • پاسخگویی سریع به درخواست‌ها و سؤالات به ویژه مدیران ارشد شرکت
  • قابلیت ردیابی سیستم صدور بیمه‌نامه به‌صورت برخط در سراسر کشور
  • دارای تعریف سطح دسترسی برای بیمه‌گذاران محترم جهت کنترل و پایش مستمر

انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه حافظ

بیمه درمان تکمیلی گروهی

به منظور پوشش هزینه‌های بالای درمانی در اثر حوادث و اتفاقاتی که زیر پوشش بیمه عادی نیستند و هزینه بالایی هم دارند، بیمه تکمیلی گروهی حافظ تشکیل شده است. بیمه تکمیلی گروهی حافظ به صورت گروهی و با حداقل ۵۰ نفر به فروش می‌رسد. افراد تحت پوشش می‌توانند از خدمات و مزایای این بیمه در هر نقطه‌ای از کشور و با مراجعه به مراکز طرف قرارداد استفاده کنند. تمامی خدمات مربوط به این بیمه از طریق «شرکت کمک رسان ایران» انجام می‌شود. جراحی مغز، قلب، ریه و پیوند مغز استخوان، زایمان، تصویربرداری، خدمات آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، خرید عینک و سمعک و آمبولانس از موارد تحت پوشش این بیمه هستند.

C:\Users\11\Desktop\60a0c574a5086.jpg

انواع بیمه‌نانه‌های شرکت حافظ و خدمات آن

بیمه اتومبیل

بیمه خودرو به دو گروه بیمه شخص ثالث و بیمه‌نامه‌ی بدنه خودرو تقسیم می‌شود. بیمه‌نامه‌ی شخص ثالث خسارت جانی و مالی به شخص ثالث و بیمه بدنه خسارت‌های وارد به بدنه و قطعات را تحت پوشش می‌دهد. بیمه حافظ با عرضه این دو بیمه، خودرو را در برابر حوادث ناخواسته پوشش می‌دهد.

راهنمای کامل بیمه حافظ را در اینجا بخوانید:

https://bimeh.com/mag/hafez-insurance/

بیمه مسئولیت

این شرکت بیمه‌ای با عرضه بیمه مسئولیت، اتفاقات و حوادثی را که فردی به دیگری وارد می‌کند، تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه مسئولیت کارفرما در برابر دیگران، مسئولیت حرفه‌ای، تولیدکنندگان کالا، عمومی و مدنی و مسئولیت مدنی ناشی از قرارداد بین پیمانکاران و خریداران کالا از بیمه مسئولیت هستند.

بیمه مهندسی

این بیمه‌ی شرکت حافظ، خطرات و اتفاقات پروژه‌های صنعتی، عمرانی و ساختمانی را تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه مهندسی حافظ به دو صورت دوره عملیات ساخت و نصب و دوره بهره‌برداری تقسیم می‌شوند که هر کدام شرایط خاص خود دارند.

بیمه‌های خاص

یکی از مهم‌ترین مزایا و قابلیت‌های بیمه حافظ، مربوط به پوشش بیمه‌های خاص است. از آنجا که مرکز فعالیت این شرکت در مناطق آزاد به ویژه کیش است، پوشش دهی خطرات مربوط به موارد خاص اهمیت زیادی پیدا می‌کند. بیمه کشتی و هواپیما دو بیمه خاص مهم تحت پوشش بیمه حافظ هستند.

در بیمه کشتی، اتفاقاتی که برای انواع کشتی و شناورهای فعال در آب‌های بین‌المللی می‌افتد، تحت پوشش بیمه حافظ قرار خواهند گرفت. بیمه بدنه و ماشین آلات، بیمه مسئولیت در برابر خدمه، مسافران و افراد ثالث، خطرات ناشی از جنگ و اتفاقات ناشی از دزدی دریایی از جمله موارد تحت پوشش بیمه کشتی حافظ هستند.

در بیمه هواپیما، حوادث و اتفاقاتی از جمله زیان‌های مالی و جانی به مسافران، مسئولیت مالکان و بهره‌برداران فرودگاه، باند فرودگاه، نقل‌وانتقال فرودگاه و بار مسافران و مسئولیت هواپیما در آشیانه و تعمیرگاه تحت پوشش قرار می‌گیرد.

از آنجا که در مناطق آزاد، حمل‌ونقل بیشتر از طریق کشتی و هواپیما انجام می‌شود، پوشش دهی اتفاقات و جبران خسارت برای شرکت‌های فعال اهمیت زیادی دارد. بیمه حافظ با فعالیت به صورت تخصصی در این حوزه توانسته نام برند خود را مطرح کند.

بیمه آتش‌سوزی

این بیمه‌نامه‌ی شرکت حافظ تمامی خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار به اموال و دارایی‌های ساختمان، تأسیسات، تجهیزات، انبار و پنل های خورشیدی را تحت پوشش قرار می‌دهد. از آنجا که واحدهای صنعتی فعال در مناطق آزاد بیشتر از همه در معرض آتش‌سوزی هستند، بیمه حافظ خدمات انعطاف‌پذیری را برای این حوزه در نظر گرفته است.

بیمه آتش سوزی یکی از خدماتی است که برخی از شرکت‌های بیمه‌ای آن را ارائه می‌کنند. اگر در مورد بیمه آتش سوزی نیازمند اطلاعات بیشتری هستید پیشنهاد می‌کنیم به اینجا مراجعه نمایید.

بیمه باربری

بیمه باربری حافظ از دیگر بیمه خاص این شرکت است که با یکی از شروط بین‌المللی بندهای TOTALLOSS C,B,A انستیتوی بیمه گران لندن انجام می‌شود. در این نوع بیمه، کالاها در هنگام حمل با شرایط نوشته در بیمه‌نامه تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. بیمه باربری صادراتی، وارداتی، داخلی و ترانزیت، چهار نوعی هستند که بیمه حافظ به شرکت‌ها و فعالان حوزه حمل‌ونقل عرضه می‌کند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه‌نامه‌ی آتیه حافظ متعهد می‌شود تا هزینه‌های درمانی بیماری‌های خاص را تحت پوشش قرار دهد. همچنین این ‌یک سرمایه گذاری بوده که بیمه‌گذار با پرداخت مبلغ معینی در هر ماه، می‌تواند بعد از چند سال، اصل مبلغ به همراه سود را به صورت یکجا یا مستمری دریافت کند.

C:\Users\11\Desktop\87540.jpg

بیمه حافظ و پوشش‌های آن

بیمه انرژی

بیمه انرژی حوادثی را تحت پوشش قرار می‌دهد که در هنگام استخراج و انتقال نفت، گاز و پالایش آن‌ها اتفاق می‌افتند. در واقع اتفاقاتی که از زمان استخراج و انتقال تا نصب به اشخاص یا تجهیزات وارد می‌شود، تحت پوشش بیمه انرژی حافظ هستند. بیمه انرژی حافظ دارای عنوان‌های مختلفی است که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند.

خرید بیمه حافظ

بیمه حافظ با تأکید بر تأمین نیازهای بیمه‌ای شرکت‌ها و فعالان حوزه اقتصادی در مناطق آزاد از جمله کیش فعالیت خود را آغاز کرد. آن‌هایی که به دلیل حضور در کیش به دنبال خرید بیمه مناطق آزاد هستند، بیمه حافظ می‌تواند انتخاب عالی باشد.

منبع: سایت بیمه دات کام(https://bimeh.com)

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 2 آذر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.