خرید ملک در گرجستان 2022 - پارسی زی
اصلی ترین قطعه مهم خودرو هدلایت

اصلی ترین قطعه مهم خودرو هدلایت

اصلی ترین قطعه مهم خودرو هدلایت هدلایت نوعی از لامپ است که به نسبت سایر لامپ ها مقاومت بیشتری در تصادف دارد و ضمن دارا …

عمل بینی با استفاده از فیبوناچی

عمل بینی با استفاده از فیبوناچی

عمل بینی با استفاده از فیبوناچی   فیبوناچی به طور مستقیم با عمل بینی ارتباطی ندارد ولی می توان اصول و الگوهای فیبوناچی را در …

جاهای دیدنی تفلیس – معرفی بهترین جاذبه ها

جاهای دیدنی تفلیس – معرفی بهترین جاذبه ها

جاهای دیدنی تفلیس – معرفی بهترین جاذبه ها تگ: جاذبه های گردشگری تفلیس تفلیس، شهری که در دو طرف رود متکواری قرار دارد و فقط …

شرایط جدید خرید ملک در گرجستان ۲۰۲۲

به نقل از وب سایت شرکت هلدینگ جئووست – گرجستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی پلی بین آسیا و اروپا به شمار می رود. اقتصاد کشور گرجستان بیشتر بر پایه کشاورزی و گردشگریست. اقتصاد ثابت و بدون تورم باعث شده تا سرمایه گذاران خارجی تصمیم به سرمایه گذاری در این کشور بگیرند. درصد مالیات در کشور گرجستان بسیار پایین است و یکی از مزیت های کشور گرجستان است که باعث جذب سرمایه گذاران می شود. خرید ملک در گرجستان می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری در گرجستان باشد چرا که اقتصاد رو به رشد گرجستان باعث رشد و بالا رفتن ارزش ملک می شود و علاوه بر این سرمایه گذار می تواند به راحتی به اروپا رفت و آمد داشته باشند.

اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک و سرمایه گذاری در گرجستان ۲۰۲۲

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک آسانترین راه برای اخذ اقامت گرجستان هست.

اگر بخواهیم قیمت خرید ملک در کشور گرجستان را با کشور ایران مقایسه کنم باید به شما بگویم که قیمت ملک در گرجستان بسیار پایین تر از ایران است.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کشور گرجستان هستید در واقع به اطلاعات بسیار زیاد نسبت به بازار املاک نیاز خواهید داشت. با بررسی بیش از ۲۰۰ آپارتمان برای فروش و تجزیه تحلیل وضعیت قیمت ها می توان نتیجه گرفت که کدام منطقه بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در املاک گرجستان و جستجوی خانه های فروشی است.

روشهای گوناگون اقامت گرجستان نظیر :

 • اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت
 • اقامت گرجستان از طریق کار
 • اقامت گرجستان از طریق تحصیل
 • اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

مراحل قانونی خرید ملک در گرجستان

طبق قانون گرجستان در مورد ارتقاء و ضمانت فعالیت های سرمایه گذاری، گرجستان‌ اقامت دائم را به خارجی هایی اعطا می کند که حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار آمریکا در مناطق خاصی از اقتصاد گرجستان سرمایه گذاری کنند. طبق آیین نامه های جدیدی که از تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۱۹ به اجرا درآمد، ۲ گزینه مختلف برای دریافت مجوز اقامت سرمایه گذاری (اجازه اقامت دائم) در گرجستان‌ وجود دارد:

با ایجاد یک سرمایه گذاری شخصی در املاک و مستغلات؛ خرید املاک غیر کشاورزی (زمین، آپارتمان، منطقه تجاری و غیره) در گرجستان که بیش از ۳۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا ارزش دارد. یک گزارش ارزیابی باید تهیه شود که نشان می دهد قیمت بازار ملک از ۳۰۰۰۰۰ دلار آمریکا فراتر رفته است. اجازه اقامت سرمایه گذاری در ابتدا به مدت ۵ سال صادر می شود. اگر بعد از ۵ سال متقاضی املاک و مستغلات را به فروش نرساند، به آنها اجازه اقامت دائم گرجستان اعطا می شود.

با خرید ملک، اجازه اقامت موقت گرجستان برای مدت ۶ ماه تا ۶ سال صادر می شود. معمولاً اولین بار برای یک دوره ۶ ماهه یا ۱ ساله است..

بعد از اینکه متقاضی کارت اقامت گرجستان خود را دریافت کرد، همسر و فرزندان وی نیز واجد شرایط دریافت اقامت هستند. پس از ۱۰ سال اقامت مستمر و قانونی در گرجستان، در صورت داشتن شرایط خاص از جمله دانستن زبان محلی، تاریخ و آداب و رسوم و افزایش سرمایه به ۳۰۰ هزار دلار می توانید واجد شرایط درخواست تابعیت گرجستان باشید.

جهت اخذ اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک لازم است که حتماً از قوانین گرجستان و آثار حقوقی آن اطلاعات کامل داشته باشید. پیشنهاد می شود برای تحقیق درباره قیمت های ملک مانند آپارتمان، خانه ویلایی، مغازه، رستوران، هتل و سایر املاک و تشخیص مناطق بهتر حتماً از یک وکیل مجرب که به همه قوانین خرید ملک در گرجستان تسلط داشته باشد، کمک بگیرید.

خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان ۲۰۲۲

مزایای خرید ملک در گرجستان

قیمت املاک و مستغلات در تفلیس از پایین ترین نرخ از هر پایتختی در جهان توسعه یافته میباشد، که قیمت آپارتمانهای تمام شده با شروع از کمتر ۳۰۰۰۰ دلار است. برای هر کسی که به دنبال خرید املاک و مستغلات بین المللی در جای دیگری است و قیمت های خارج از دستری را پیدا کرده است، تفلیس مقصد مناسبی برای خرید است.

 • به طور مداوم تعداد گردشگران افزایش می یابند

تعداد گردشگرانی که هر ساله به تفلیس می روند، رو به افزایش است. در نیمه اول سال ۲۰۱۷ تنها تعداد گردشگران بازدید کننده از این شهر بیش از ۳۰٪ افزایش یافته و تعداد بازدید کنندگان بین المللی که وارد فرودگاه تفلیس می شدند بیش از ۴۲ ٪ کاهش یافته است. و هنوز هم رشد زیادی در تعداد نفراتی که به تفلیس می آیند وجود دارد. در حال حاضر اکثر بازدید کنندگانی که به این شهر می آیند از خاورمیانه اوکراین، روسیه و کشورهای آسیای میانه هستند. تعداد پروازهای مستقیم به اروپای غربی هنوز محدود است. اما با اضافه شدن مداوم مسیرهای جدید تفلیس می تواند در انتظار افزایش تعداد گردشگران ولخرج اروپایی باشد که طی چند سال آینده از این شهر بازدید می کنند.

 • نرخ اشتغال بالا

تعداد گردشگرانی که از تفلیس بازدید می کنند با سرعت بسیار بیشتری از تعداد اتاقهای هتل به بازار افزوده می شوند.این منجر به اشغال بسیار عالی بیش از ۸۰٪ برای املاک و بازاریابی خوب می شود و نرخ نسبتاً زیاد اتاق به خصوص در شلوغ ترین ماه های تابستان میشود.

 • عدم رقابت

در حالی است که تعداد قابل توجهی از آپارتمان ها در حال حاضر در تفلیس برای اجاره برای تعطیلات بلند مدت و کوتاه مدت وجود دارد، بسیاری از آپارتمان ها به پایان رسیده است و به سلیقه گرجستانی مبله شده است. عدم وجود اقامتگاه های اساسی در این شهر باعث شده که تبدیل به بازار بین المللی جذاب و پر هزینه تبدیل شود.

 • سقف اجاره باورنکردنی

بازده اقتصادی اساسی است. تقاضای زیاد و عرضه کم، دستورالعمل بازده عالی است. قیمت خرید بسیار مناسب ملک در تفلیس را اضافه کنید و به اگر دنبال بازپرداخت بسیار عالی اجاره ای هستید، برای داشتن املاک مناسب در مکان مناسب به روشی مناسب که می توانید به بازده اجاره ناخالص حداکثر ۲۰ % مراجعه کنید.

 • پتانسیل سود سرمایه

با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تفلیس امروز شما در اولین موج سرمایه گذاران املاک و مستغلات قرار خواهید گرفت که از فرصت های منحصر به فرد این شهر استفاده می کنید. این فرصتها هنوز برای همیشه مخفی نخواهد ماند. و هنگامی که بقیه جهان از پتانسیل بیدار شدن از قیمت معاملات املاک و مستغلات تفلیس در حال افزایش سریع است.

در نتیجه، پذیرندگان اولیه که وارد بازار می شوند، می توانند با چشم انداز افزایش قیمت آپارتمانشان، منتظر افزایش سریع سرمایه باشند.

 • هیچ مانعی برای خریداران خارجی وجود ندارد

برخی از کشورها خرید ملک برای خارجی ها را دشوار می کنند. در گرجستان اینگونه نیست.خریداران قادر به خرید ملک در اینجا به طور کامل و تحت شرایطی مشابه با خریداران گرجی داخلی هستند. سیستم ثبت املاک فوق العاده سریع و مستقیم هدایت می شود. آپارتمان ظرف چند ساعت می تواند به نام شما ثبت شود.

 • بدون مالیات برای املاک

هزینه ثبت نام یک ملک در گرجستان بسته به سرعت پردازش شما فقط ۵۰-۲۰۰ لاری/ دلار ۲۰-۸۰ است. هیچ تمبر یا معادل آن برای پرداخت وجود ندارد. جلوگیری از هزینه های پنهان مالکیت دارایی که در بیشتر کشورها مشترک است.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 5 بهمن 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.