بهترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲-2023 - پارسی زی
بهترین کرم روشن کننده و سفید کننده واژن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی و بدن

بهترین کرم روشن کننده و سفید کننده واژن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی و بدن

بهترین کرم روشن کننده و سفید کننده واژن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی و بدن برای انتخاب بهترین شامپو کراتینه کننده، به موارد زیر توجه …

تبلیغات ارزان در اینستاگرام با بالاترین میزان تاثیرگذاری

تبلیغات ارزان در اینستاگرام با بالاترین میزان تاثیرگذاری

تبلیغات ارزان در اینستاگرام با بالاترین میزان تاثیرگذاری تبلیغات ارزان در اینستاگرام امروزه جزو نیاز های اساسی کاربران این شبکه اجتماعی می باشد. وقتی با …

کم مصرف ترین ماینرها با تراهش بالا

کم مصرف ترین ماینرها با تراهش بالا

مقدمه کم مصرف ترین ماینرها با تراهش بالا در این مقاله سعی داریم بهترین ماینرها با مصرف برق کم و بازدهی بالا یا همان تراهش …

هر گیمر به شیوه ای خاص در بازی ها حاضر شده و با ترفندهای خود آن ها را به انجام می رساند. سلیقه افراد در کنار راهکارهای مورد نظر آن ها با هم فرق می کند. ضمن این که بازیکنان از توانمندی های جسمانی، بصری و شنیداری متفاوتی بهره می برند. به طور مثال، میزان تمرکز و سرعت برقراری ارتباط بین تصاویر دیده شده و عملکرد دست با هم فرق دارد. در برخی بزنگاه ها لازم است که بازیکن خلاق باشد. خلاقیت در همه گیمرها به مرحله شکوفایی نرسیده است. یکی از بازی هلی موبایل محبوب و پر طرفدار جهان، پابجی موبایل است. ضمن این که در کل جهان از دامنه طرفداری گسترده ای بهره می برد. بی شک، طرفداران این بازی و بازیکنان آن دارای تفاوت های زیادی هستند. همه آن ها به یک شکل بازی نمی کنند. ‌از این رو امکان تنظیم بخش های مختلف این برنامه برای کاربران مختلف فراهم شده است. بهترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ در ادامه معرفی می شوند.‌ البته توجه کنید این موارد یکی از بهترین و معمول ترین نوع روش های تنظیمی می باشد. شما می توانید به تناسب شرایط خود آن ها را تغییر دهید.

تنظیمات پابجی موبایل

در تمامی دستگاه ها، بخشی به عنوان تنظیمات دستگاه یا تنظیمات برنامه وجود دارد. این بخش فرد را قادر می سازد تا به تغییر و تحول بخش های مختلف بپردازد. اما مگر این کار چه سودی دارد؟ آیا در روند کارکرد برنامه یا دستگاه موثر است؟؟ همان طور که گفته شد رابطه معنا داری بین تنظیمات برنامه ای و بازی یک بازیکن وجود دارد. به این تناسب حتما توجه کنید. آیکون مربوط به تنظیمات، شبیه چرخ دنده طراحی شده است. این چرخ دنده روی صفحه اصلی برنامه پابجی موبایل، در قسمت راست و پایین قرار  دارد. در  این بخش چندین قسمت مختلف وجود دارد. برای هر قسمت تعریف و کارکرد متفاوتی موجود است. در این جا به طور مختصر به معرفی قسمت های مختلف می پردازیم. بهترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ بازیکن را در شرایطی آسوده و  راحت جهت یک بازی موفق قرار می دهد.

تنظیمات پابجی

بهترین تنظیمات Basic  پابجی موبایل ۲۰۲۲

در بخش تنظیمات پایه از پابجی موبایل ۲۰۲۲ چندین قسمت اهمیت زیادی دارند.

 • Aim Assis: نشانه گیری و هدف قرار دادن مهاجم در حال حرکت را راحت تر می نماید.
 • Bolt_Actio crossbow Firing Mode: اگر روی گزینه Tab‌ قرار بگیرد حالت شلیک و سرعت شلیک را بهتر می نماید.
 • Blocked Sigh Warring: اخطار بصری برنامه و نوعی هشدار خبر رسان برای جلوگیری از برخورد به موانع می باشد. به خصوص وقتی که در حال تیراندازی هستید.
 • Display Left_Side Fire: در مواقع بحرانی و شرایط سخت بازی شما را هدایت می‌کند. می توانید کنترل بهتری روی بازی خود داشته باشید. به خصوص در زمانی که دو گزینه برای شلیک وجود داشته باشید.
 • Gyroscope: این گزینه دقت نشانه گیری شما را بسیار بیشتر می نماید.

بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل ۲۰۲۲

تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل ۲۰۲۲ موارد زیر را شامل می شود. با توجه به تعاریف هر کدام می توان آن ها را متناسب با سبک و توانایی گیمر تغییر داد.

 • Graphics: به شناسایی بهتر دشمنان و داشتن یک بازی بسیار روان کمک می نماید. در واقع این گزینه نرخ فریم برنامه را تا سطح حداکثر بالا می برد.
 • Style: این گزینه در تشخیص دشمنانی با پوشش و اسکین روشن بسیار کمک کننده است. البته باید روی colorful   قرار بگیرد تا بهترین کارکرد را داشته باشد.
 • Colorblind Mode:  افرادی که کور رنگ هستند این گزینه را فعال می کنند. تشخیص رنگ ها و شناسایی دشمنان برای آن ها ساده تر می شود.
 • Brightness: این بخش مربوط به نور صفحه نمایش است. تنظیم نور صفحه در شناسایی دشمن کمک کننده می باشد. بهترین درجه این بخش در حدود ۱۱۸ برآورد شده است.

بهترین سنسیویتی پابجی موبایل ۲۰۲۲

بخش سنسیویتی پابجی موبایل دارای قسمت های مختلفی است. این بخش جزو مهم ترین و عملکردی ترین بخش های تنظیمات می باشد. زیرا با یکی از مهم ترین تاکتیک های مبارزه سروکار دارد. هدشات زدن و شلیک به سر دشمن در گرو تنظیمات موثر این بخش است.

 • حساسیت دوربین: تنظیمات حساسیت دوربین مربوط به زمانی است که فرد در حالت شلیک قرار نداشته باشد. یعنی در این مرحله، تنظیمات صورت گرفته مربوط به قبل از شلیک است. در واقع به نشانه قرار دادن هدف مرتبط می باشد. گزینه های مختلفی در این جا دیده می شود. گزینه اول مربوط به حالت سوم شخص بوده و گزینه دوم، اول شخص را پشتیبانی می کند. معمولا درجات حالت اول شخص در مقایسه با حالت سوم شخص کمی بیشتر است. در حالت های اسکوپ با افزایش عدد اسکوپ، درجه آن در سطح پایینی قرار داده می شود. یعنی حساسیت دوربین و سرعت چرخش آن در درجات پایین تری قرار می گیرد. به طور کلی، هر چه دامنه دید و محدوده آن بزرگ تر شود به دقت بیشتری نیاز می باشد. بنابراین لازم است سرعت چرخش دوربین پایین بیاید.
 • حساسیت ADS : این بخش از حساسیت، دوربین را رها کرده و به سراغ کاراکتر و شخصیت حاضر در بازی می رود. در این جا گزینه های مربوط به حالت های اول شخص و سوم شخص، درجات پایبن تری نسبت به قبل دارند. اما باز هم اول شخص نسبت به سوم شخص درجه بیشتری به خود می گیرد. همانند حالت قبل لازم است اسکوپ بالا درجه کم تری به خود بگیرد. دلیل آن هم قبلا بیان شد. اما این قسمت یک تفاوت مهم با حساسیت دوربین دارد. در این بعد از نشانه گیری، شلیک نیز صورت می گیرد.
 • حساسیت ژیروسکوپ: ژیروسکوپ بخشی مهم در رابطه با تنظیمات سنسیویتی پابجی موبایل است. در تنظیم نمودن میزان حساسیت بسیار موثر خواهد بود. در این جا، حالت های اول شخص و سوم شخص در محدوده ۳۰۰ تا ۴۰۰، با توجه با بازیکن درجه بندی می شود. اسکوپ ۱ نیز همین عدد را به خود اختصاص می دهد. اما در مراتب بالا تر اسکوپ، این درجه شروع به افت می کند.

بهترین تنظیمات Pick up در پابجی موبایل ۲۰۲۲

بخش Pick up  بخشی مهم از تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ می باشد. این بخش با انواع سلاح اصلی و فرعی دست و پنجه نرم می کند. البته با انواع مهمات و تجهیزات مهم در طول بازی نیز مرتبط می باشد. به شما کمک می کند بر روی این حیطه تسلط و کنترل بیشتری داشته باشید. ضمن این که گزینه های مختلفی نیز دارد. گزینه Auto pick up  شما را به طور خودکار صاحب اسلحه پیش رویتان می کند. البته در زمانی که سلاح نداشته باشید. گزینه دیگری به طور خودکار برداشتن سلاح را متوقف کند. این حرکت در زمانی است که کیف شما جای اضافی برای گنجاندن اسلحه جدید را نداشته باشد. بخشی نیز به تنظیم نمودن لوازم اولیه و مواد محترقه اختصاص دارد.

پابجی موبایل

بهترین تنظیمات صدا در پابجی موبایل ۲۰۲۲

صدا در بازی پابجی موبایل از اهمیت وافری برخوردار است. در این بازی سه نوع صدا وجود دارد. صدای اول، صدای کاراکترها و بازیکنان بوده که به صورت صوتی با هم صحبت می‌ کنند. صدای دوم، صدای پس زمینه بازی است که پخش می شود. صدای نوع سوم مربوط به فعالیت  و عملکرد بازیکن می باشد. به طور مثال صدای حاصل از شلیک تیر و درگیری کاراکترها نوعی از آن می باشد. زبان بازی نیز در این جا قابل تنظیم می باشد.

جمع بندی

حالا به نظر شما بهترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ چیست؟؟ هر بازیکن با توجه به سلیقه و نحوه بازی خود تنظیمات خاصی را می طلبد.در ضمن پیشنهاد ما برای خرید یوسی پابجی موبایل سایت جمینجا می باشد موارد کلی ارائه شده در این جا، برای درک بهتر موضوع و حالت های تنظیمی مختلف می باشد. این موارد می تواند به شما کمک نماید تا در رفتن به سمت حرفه ای شدن راه سختی نداشته باشید.

منبع : https://geminja.com

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 25 مرداد 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.