فروشگاه اینترنتی اسباب بازی پسرانه ماشین

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی پسرانه ماشین

بسیاری از خانواده ها که به دنبال اسباب بازی برای فرزندشان هستند و در پی آن میخواهند تا بهترین فروشگاه اینترنتی را بشناسند تا خریدی …

فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان امروزه فرش ماشینی یکی از عناصر اصلی در چیدمان منازل است که باید با دقت و متناسب با فضا و دکوراسیون هر …

شرایط و مراحل ثبت شرکت

شرایط و مراحل ثبت شرکت   شرکت های سهامی خاص به صورت تجاری یا غیر تجاری تشکیل می شوند و اعضای شرکت،   متشکل از ۳ سهامدار، …

بیل مکانیکی از ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی است که از یک بوم، دیپر، سطل و کابینی که بر روی یک زیربندی با ریل یا چرخ قرار دارد، تشکیل می‌شود. قیمت قطعات بیل مکانیکی تسیکو، به دلیل شرایط منحصر به فردی آن، مقرون به صرفه و با کیفیت است.

حرکات و عملکرد یک بیل مکانیکی از طریق استفاده از سیال هیدرولیک، با سیلندرهای هیدرولیک و موتورهای هیدرولیک به دست می‌آید، به همین دلیل به آن‌ها بیل هیدرولیک می گویند.

معرفی بزرگترین بیل مکانیکی دنیا

بیل مکانیکی عموما برای تخریب معدن و سایر پروژه‌های بزرگ استفاده می‌شود که، در ادامه به معرفی بزرگترین بیل مکانیکی جهان می‌پردازیم.

بیل مکانیکی EX5500-6 هیتاچی

EX5500-6 هیتاچی در سال ۲۰۰۸ توسط شرکت ماشین سازی ساختمانی هیتاچی ساخته شد. این مدل استاندارد دارای وزن عملیاتی ۵۲۲ تن است، در حالی که نسخه الکتریکی دارای وزن عملیاتی ۵۱۶ تن است.

ظرفیت سطل بکهو ۲۹ متر مکعب و ظرفیت سطل شاول بیل بارگیری ۲۷ متر مکعب است و نیروی واردشده برای شکست بیل مکانیکی شاول برابر با ۱۵۷۰ کیلو نیوتن است. نیروی ازدحام و حفاری بکهو به ترتیب ۱۲۴۰ کیلونیوتن و ۱۳۷۰ کیلو نیوتن است.

هیتاچی EX5500-6 با دو موتور دیزلی ۱۶ سیلندر کامینز QSKTA50-CE به بازار عرضه می‌شود که تقریبا برابر با ۲۸۰۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه، نیرو تولید می‌کند.

بیل مکانیکی EX5600-6 هیتاچی

این بیل مکانیکی در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت هیتاچی ساخته شد که وزن عملیاتی بیل مکانیکی با اتصال بیل آن ۵۳۷ تن است. ظرفیت سطل بکهو ۳۴ متر مکعب و ظرفیت سطل شاول برابر با ۲۹ متر مکعب است.

بیل مکانیکی به ترتیب ۱۳۰۰ کیلو نیوتن و ۱۴۰۰ کیلو نیوتن نیروی حفاری دارد و نیروی ازدحام و شکست بیل به ترتیب ۱۵۲۰ کیلو نیوتن و ۱۵۹۰ کیلو نیوتن است. در حقیقت این مدل با دو موتور ۱۶ سیلندر دیزلی کامینز QSKTA50-CE به بازار عرضه می‌شود و نیرویی معادل ۳۰۰۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه تولید می‌کند.

بیل مکانیکی PC5500-6 کوماتسو

بیل مکانیکی PC5500-6  توسط دفتر مرکزی کوماتسو در توکیو با وزن عملیاتی ۵۳۳ تا ۵۲۲ تن تولید شده است. این دستگاه دارای یک بیل مکانیکی با ظرفیت ۲۹ متر مکعب است.

نیروی شکست و باز شدن بیل مکانیکی در طول عملیات بیل مکانیکی به ترتیب ۱۴۵۰ کیلو نیوتن و ۱۲۹۰ کیلو نیوتن است. همچنین نیروی ازدحام و شکست این بیل مکانیکی به ترتیب برابر ۱۸۷۰ کیلو نیوتن و ۱۸۶۵ کیلو نیوتن است.

بیل مکانیکی PC5500-6 کوماتسو دارای دو موتور دیزلی ۱۲ سیلندر کوماتسو  SDA12V159E-2 است که نیروی ۲۵۲۰ اسب بخار را در ۱۸۰۰ دور در دقیقه تولید می‌کند. بیل مکانیکی دارای یک مدل الکتریکی است که به دو موتور القایی قفس سنجابی با توان خروجی ۱۸۰۰ کیلو وات مجهز شده است.

بیل مکانیکی RH 340/RH 340-B بوسیروس

بیل مکانیکی RH 340/RH 340-B توسط شرکت بین المللی بوسیروس که یکی از شرکت‌های تولید کننده تجهیزات معدنی و زمینی است، ساخته شده است. البته جالب است بدانید که در حال حاضر شرکت بوسیروس متعلق به شرکت کاترپیلار است.

شاول و بکهو ۵۵۲ تن وزن دارد و برای هر دو کار شاول و بکهو در دسترس است. ظرفیت سطل بکهو و شاول  ۳۴ متر مکعب است. نیروی ازدحام و شکست در حین عملیات بیل بکهو به ترتیب ۱۲۷۰ کیلو نیوتن و ۱۲۵۰ کیلو نیوتن است. در ادامه نیز باید گفت که نیروی ازدحام و شکست شاول به ترتیب ۲۲۴۰ و ۱۶۴۰ کیلو نیوتن اندازه گیری شده است.

RH 340/RH 340-B با دو موتور QSK45 با قدرت ۳۰۰۰ اسب بخار یا دو موتور کامینز K1500E با قدرت ۲۵۲۰ اسب بخار عرضه می شود.

بیل مکانیکی R 996 B لیبهر

بیل مکانیکی R 996 B توسط شرکت سازنده تجهیزات سوئیسی لیبهر ساخته شد. این حفار با اتصال شاول دارای وزن عملیاتی ۶۷۶ تن و با اتصال باکت دارای وزن عملیاتی ۶۷۲ تن در بازار قابل دسترس است. ظرفیت بیل مکانیکی با باکت و یا با شاول ۳۶ متر مکعب خواهد شد.

۲۴۳۰ کیلو نیوتن و ۱۹۰۵ کیلو نیوتن به ترتیب، نیروی ازدحام و شکست این شاول است ولی نیروی حفار و شکست بکهو در حین عملیات آن برابر با ۱۵۰۰ کیلو نیوتن و ۱۶۷۰ کیلو نیوتن است. این بیل مکانیکی با دو موتور دیزلی ۱۶ سیلندر کامینز  K 1800 E  ساخته شده که نیرویی معادل با ۳۰۰۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه تولید می‌کند.

بیل مکانیکی H740 OS دماگ

بیل مکانیکی H740 OS در سال ۱۹۹۹ توسط شرکت تجهیزات آلمانی Demag راه اندازی شد ولی بعدها این شرکت توسط کوماتسو خریداری شد. وزن عملیاتی حفار شامل ۷۴۴ تن است و دارای ظرفیت بارگیری ۴۰ متر مکعب و نیروی شکست ۲۳۲۰ کیلو نیوتن است.

بیل مکانیکی H740 OS، برای استخراج معدن KMC در کانادا طراحی شده است که با دو موتور ۱۶ سیلندر Cat 3516B دیزلی به بازار عرضه می شود و نیرویی معادل ۴۰۰۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه تولید می کند.

بیل مکانیکی PC8000-6 کوماتسو

بیل مکانیکی PC8000-6 هم یکی از محصولات شرکت کوماتسو است که با هر دو اتصال شاول و باکت در بازار قابل دسترس است. البته ناگفته نماند که شرکت کوماتسو قطعات لودر، قطعات دامپتراک و قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی دیگری را هم نیز تولید می‌کند.

وزن عملیاتی این ماشین با شاول برابر با ۷۵۲ تن و وزن عملیاتی بکهو برابر با ۷۷۳ تن است و ظرفیت بیل با شاول و باکت برابر با ۴۲ متر مکعب ارائه می‌شود. نیروی جمعی بازو و نیروی جمعی سطلی آن به ترتیب برابر با ۱۷۶۵ کیلو نیوتن و ۱۹۶۱ کیلو نیوتن است.

بیل مکانیکی R9800 لیبهر

این بیل در سال ۲۰۰۸ در کارخانه کولمار فرانسه ساخته شد و در حالت فعلی این دستگاه، با هر دو اتصال شاول با وزن عملیاتی ۸۰۰ تن و با اتصال باکت بکهو با وزن عملیاتی ۸۱۰ تن، در دسترس است .

ظرفیت این بیل با باکت و یا شاول برابر با ۴۳ متر مکعب ارائه می‌شود و ازدحام و شکست شاول آن برابر با ۳۰۹۰ کیلو نیوتن و ۲۳۶۵ کیلو نیوتن است. نیروی حفاری و شکست در حین عملیات بکهو به ترتیب ۱۷۶۰ و ۱۹۸۰ کیلو نیوتن است.

Liebherr R9800 دارای دو موتور دیزلی ۱۶ سیلندر کامینز QSK60 با قدرت ۴۰۰۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه یا دو موتور ۱۲ سیلندر دیزلی MTU با ۳۸۲۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه است.

بیل مکانیکی  EX8000-6 هیتاچی

این نوع بیل در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت هیتاچی با وزن عملیاتی ۸۱۱ تن ساخته شد. این وسیله قابلیت بارگیری با شاول و کار با بکهو را هم دارد. ظرفیت سطل بیل مکانیکی EX8000-6 هیتاچی برابر با ۴۰ متر مکعب و ظرفیت سطل شاول آن هم برابر با ۴۰ متر مکعب است. این بیل دارای نیروی ازدحام ۲۸۷۰ کیلو نیوتن و نیروی شکست ۲۲۳۰ کیلو نیوتن است.

هیتاچی EX8000-6 با دو موتور دیزلی ۱۶ سیلندر کامینز QSKTA60-CE عرضه می شود که نیرویی برابر با ۳۸۸۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه تولید می‌کند. مدل الکتریکی (هیتاچی EX8000E-6) به دو موتور الکتریکی هیتاچی TFOA-KK با توان خروجی ۲۴۰۰ کیلو وات مجهز شده است.

بیل مکانیکی RH400 بوسیروس

Bucyrus RH400 بزرگترین بیل مکانیکی جهان است. در سال ۱۹۹۷ توسط Terex راه اندازی و قبل از اینکه بخش تجهیزات معدنی آن توسط Bucyrus در سال ۲۰۱۰ خریداری شود، در سال ۲۰۱۱ توسط کاترپیلار خریداری شد.

شاول بیل مکانیکی قادر است ۴۵ متر مکعب خاک را نگه دارد. این دستگاه دارای نیروی جمع شدن بازو و نیروی شکست به ترتیب ۳۳۰۰ و ۲۴۰۰ کیلو نیوتن است. Bucyrus RH400 با وزن ۹۸۰ تن با دو موتور ۱۶ سیلندر Cat 3516B یا Cummins QSK60 دیزلی به بازار عرضه می‌شود و می‎تواند حداکثر توان خروجی ۴۴۰۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ دور در دقیقه را تولید کند.

بزرگترین بیل مکانیکی ولوو چه نام دارد؟

بیل مکانیکی EC950F ساخته شده توسط شرکت ولوو دارای وزن عملیاتی ۹۴ تن است. شما می‌توانید قیمت قطعات لودر ولوو را از طریق ارسال درخواست خود به شماره موبایل‌های زیر ( از طریق واتساپ ) ثبت نمایید یا با شماره واحد فروش شرکت در تماس باشید.

شماره واحد فروش: ۰۳۵۳۸۲۲۱۲۵۴ (داخلی ۱۰۲ یا ۱۰۱)

شماره واتساپ شرکت:

۰۹۱۳۱۵۴۹۳۷۷

۰۹۳۹۱۵۴۹۳۷۷

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 12 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.