آموزش تعمیرات موبایل تبریز با ارائه مدرک بین المللی - پارسی زی
پردرآمدترین دوره برنامه نویسی در تبریز

پردرآمدترین دوره برنامه نویسی در تبریز

پردرآمدترین دوره برنامه نویسی در تبریز اگر می خواهید بدانید در پردرآمدترین آموزش برنامه نویسی تبریز آموزش ببینید و پر کاربردترین زبان های برنامه نویسی را بشناسید …

اهمیت سرویس کولر آبی در پیشگیری از ویروس کرونا

اهمیت سرویس کولر آبی در پیشگیری از ویروس کرونا

شاید باور نکنید و یا تا قبل از خواندن این مطلب نمیدانستید که سرویس و تعمیر کولر آبی در انتقال و پیشگیری از ویروس کرونا …

چرا گردشگران خارجی به ایران می‌آیند؟ دلایل عمده و نکاتی درباره اقامت

چرا گردشگران خارجی به ایران می‌آیند؟ دلایل عمده و نکاتی درباره اقامت

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام خانه سفر پارس، روزگاری قرارگیری در مسیر جاده ابریشم پای سیاحان را به ایران باز می‌کرد و امروز زیبایی‌های به‌جامانده …

آموزش تعمیرات موبایل تبریز با ارائه مدرک بین المللی

چگونه مدرک بین المللی تعمیرات موبایل بگیریم؟

همانگونه که مطلع هستید امروزه موبایل به یکی از لوازم مهم ضروری در زندگی انسان تبدیل شده است که بدون وجود آن زندگی کمی سخت است؛ زیرا با استفاده از موبایل های امروزی علاوه بر برقراری ارتباط، از امکانات بیشتری مانند دوربین، پخش موسیقی و فیلم، اینترنت، شبکه های اجتماعی و غیر بهره مند میشوید و بیشتر افراد کارهای روزمره خود را با تلفن همراه انجام می دهند.

به دلیل اهمیت زیاد موبایل که در زندگی افراد دارد و هر شخصی دارای حداقل یک موبایل می باشد پس شغل تعمیرات موبایل از جمله مشاغل پر کاربرد در جامعه بوده و می تواند درآمد بالایی را برای فرد ایجاد کند.

ولی برای انجام این کار لازم به فراگیری آموزش های مورد نیاز این زمینه است و باید فرد مدرک مربوطه را دریافت کند.

یکی از مزایای انتخاب دوره آموزش تعمیرات موبایل، آموزشگاه کاف در تبریز ارائه مدرک معتبر فنی است. به این ترتیب که کارآموز بعد از سپری کردن دوره تعمیر موبایل در تبریز، هم مدرک معتبر خود آموزشگاه را اخذ میکند و هم برای دریافت مدرک فنی حرفه ای معرفی می شود.

اهمیت مدرک فنی و حرفه ای چیست؟

بیشتر شغل ها به دقت و مهارت فنی بالایی نیاز دارند و این مهارت ها فقط از راه تحصیلات آکادمیک به دست نمی آید و نیازمند به بدست آوردن مهارت های عملی هم هست.

سازمان فنی و حرفه ای به ارائه آموزش های مختلفی در حوزه های فنی مختلف می پردازد که افراد با شرکت کردن در این دوره ها توانایی کسب مهارت های مربوطه و در نهایت دریافت مدرک فنی و حرفه ای میشوند.

مدرک فنی و حرفه ای اعتبار زیادی دارد که فراد پس از دریافت آن میتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

تعدادادی از آموزشگاه ها به ارائه مدرکی به کارآموزان میپردازند که مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای نیست و افراد قبل از ثبت نام در این آموزشگاه ها باید در رابطه با نوع مدرک ارائه شده مطمئن شوند.

آموزشگاه تعمیرات کاف ،با برگزاری دوره های تعمیر موبایل در تبریز این امکان را به کارآموزان میدهد که بتوانند با مدرکی که مورد تایید فنی و حرفه ای هست وارد بازار کار شوند.

مدرک بین المللی فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل چیست؟

مدارک فنی و حرفه ای از سه دسته مدارک رسمی، مدارک مورد تایید و مدارک گذراندن مهارتی تشکیل میشود که در بین آنها مدرک رسمی جزء ارزشمندترین مدارک فنی و حرفه ای است که بوسیله سازمان فنی و حرفه ای ارائه می شود.

با استفاده از این مدرک کار آموزان تعمیر موبایل میتوانند وام خود اشتغالی گرفته و مجوز لازم برای راه اندازی کسب و کار مربوطه را کسب کنند.

علاوه بر آن این مدرک به زبان های دیگر هم میتواند ترجمه شود تا برای دریافت ویزای کار از طریق آن اقدام شود. مدرک رسمی فنی و حرفه ای در بیشتر کشورهای جهان که زیر نظر سازمان جهانی کار هستند ،معتبر است. با استفاده از مدرک بین المللی تعمیرات موبایل می توان مجوز لازم برای راه اندازی این کار را کسب و شروع به کار کرد.

مراحل دریافت مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

برای اینکه بتوان مدرک بین المللی تعمیرات موبایل را دریافت کرد ،لازم است تا در ابتدا آموزشگاه هایی که به مدرک رسمی فنی و حرفه ای ارائه میئهند را پیدا کرد و در این آموزشگاه ثبت نام انجام داد.

سپس با گذراندن مراحل مختلف تعمیر موبایل در آموزشگاه برای کسب مهارت و افزایش آن می توان به راحتی مدرک بین المللی تعمیرات موبایل را دریافت کرد. این مراحل عبارتند از:

آموزش های آکادمیک و تئوری به کارآموزان:

قبل از ارائه آموزش های عملی لازم است تا به صورت علمی نیز افراد با موبایل و قطعات مختلف آن آشنایی پیدا کنند تا در ادامه یادگیری راحتری داشته باشند.

در این مرحله در شروع کار به کارآموزان انواع مباحث در رابطه با تعمیرات موبایل آموزش داده میشود و کارآموزان با ساختار موبایل و قطعات مختلف آن به صورت تئوری آشنا می شوند. این مرحله دارای اهمیت ویژه ای است زیرا یک دید کلی به کارآموز میدهد و تا اندازه ای با کلیات کار آشنا می شوند.

معرفی برندها و مدل های مختلف موبایل:

بعد از آشنایی های تئوری با مباحث مختلف، در مرحله بعدی به معرفی انواع برندهای مختلفی که در بازار موبایل وجود دارند از جمله آیفون، سامسونگ، سونی، هوآوی و غیره به کارآموزان پرداخته میشود و سیستم عامل های اندروید و ios نیز توضیح داده میشود. روش عیب یابی و چگونگی تعمیرات موبایل در این برندها و سیستم عامل ها نیز ارائه می شود.

معرفی ابزار کارهای تعمیرات موبایل:

از دیگر موارد ضروری و مورد نیاز که باید به آن توجه کرد ، آشنایی با انواع ابزارهای تعمیر موبایل است. زیرا بدون آشنایی و چگونگی کار کردن با ابزار کار امکان دارد افراد در ادامه دچار مشکل در تعمیرات شوند و به گوشی آسیب برسانند.

در این مرحله از آموزش ها انواع ابزارها و وسایلی که در تعمیرات موبایل استفاده میشود به کارآموزان معرفی میشود و چگونگی کار کردن با آنها در موارد مختلف آموزش داده می شود.

ارائه آموزش های عملی به کارآموزان:

بعد از سپری کردن مراحل ذکر شده لازم است تا افراد نحوه عیب یابی و تعمیرات موبایل را به شکل عملی آموزش دیده و با جزئیات آن آشنا شوند. چنانچه که می دانید آموزش های تئوری و آکادمیک هیچ وقت نمی تواند جای آموزش های عملی را بگیرد و لازم است تا برای کسب مهارت بالا در تعمیرات موبایل، انواع قطعات موبایل را به صورت عملی مشاهده کرده و با آنها کار شود.

آموزشگاه تعمیر موبایل در تبریز با در اختیار قرار دادن گوشی های مختلف برای هر کارآموز این امکان را برای آنها فراهم کرده تا آموزش ها را به صورت عملی آغاز کنند.

که امکان کار کردن با برندهای مختلف گوشی برای کارآموزان وجود دارد و این افراد می توانند به تعمیر و تعویض قطعات مختلف گوشی تحت نظارت مربی خود بپردازند.

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل :

در پایان بعد از سپری کردن آموزش های لازم ضروری است تا در آزمون هایی که از طرف فنی و حرفه ای برگزار میشود شرکت کرده تا در صورت کسب نمره لازم، مدرک بین المللی به شما اعطا میشود.

کار آموزان ابتدا باید در آزمون تئوری شرکت کنند که این آزمون از تعدادی سوال در رابطه با تعمیرات موبایل تشکیل شده و در صورت به حد نصاب رسیدن نمره مورد نیاز، در آزمون عملی شرکت میکنند.

در آزمون عملی یک موبایل در اختیار فرد قرار داده می شود و باید مشکل آن به طور کامل رفع شود. این مشکل ممکن است نرم افزاری و یا سخت افزاری بوده که در هر صورت برای کسب نمره نیاز به تعمیر آن می باشد.

این آزمون ها دارای مدت زمان مشخصی بوده و تعمیر گوشی هم باید در مدت زمان تعیین شده انجام گیرد تا نمره مورد نیاز برای قبولی کسب شود. در این آزمون کیفیت کار ارائه شده، سرعت عمل و نحوه کار درست با ابزار مورد نظر مد نظر قرار گرفته و در نمره دهی موثر است.

پس از طی کردن مراحل گفته شده و سپری کردن دوره تخصصی نزد یک فرد با تجربه، مدرک بین المللی تعمیرات موبایل به فرد داده می شود و با استفاده از این مدرک امکان اشتغال در این حوزه در ایران و سایر کشورها وجود خواهد داشت.

پس علاقمندان با ثبت نام در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در تبریز میتوانند با سپری کردن این مراحل مدرک بین المللی تعمیرات موبایل اخذ کنند و به عنوان یک تعمیر کار حرفه ای در ایران و سایر کشور ها مشغول به کار شوند.

منبع : آموزشگاه کاف | kaf-edu.com

 

ممنونیم که از پیج اینستاگرام ما حمایت می کنید و عضو می شوید

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 27 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.