بازی کن و دلاری درآمد داشته باش ! - پارسی زی
چه ازدواج هایی به طلاق ختم می شوند؟

چه ازدواج هایی به طلاق ختم می شوند؟

وقتی گاتمن روانشناس دانشگاه واشنگتن و بنیانگذار موسسه گاتمن و روانشناس دانشگاه کالیفرنیا-برکلی و رابرت لونسون ، تحقیق در رابطه با سنگ اندازی به همراه …

بلوبانک میلیونی شد

بلوبانک میلیونی شد

بلوبانک میلیونی شد بلو اکنون به‌علاوه‌ی شما در بلندترین شب سال در بلندترین نقطه ایستاد به گزارش روابط عمومی بلوبانک، استارتاپ پیشرو حوزه نئوبانک ایران …

هزینه اجاره خودرو سر به فلک زد!

هزینه اجاره خودرو سر به فلک زد!

هزینه اجاره خودرو سر به فلک زد! امروزه دیگر همه نام اجاره خودرو را شنیده اند و یا شاید هم از خدمات آن استفاده کرده …

بازی کن و دلاری درآمد داشته باش !

تا حالا به این فکر کردید بازی کنید و لذت ببرید در عین حال درآمد هم داشته باشید ؟ اونم درآمد ارزی و دلاری ؟

همچنین به راحتی با وجود تحریم ها به نقد کردن درآمد ارزی خود مشغول شوید!

توی این پست بهترین سایت ها و بازی های کسب درآمد را بهتون معرفی می کنم .

به راحتی بازی دلخواهتان را انجام دهید و درآمد کسب کنید .

فقط باید به چند نکته توجه کنید.

سطح وریفای و احراز هویت بازی ، نحوه انتقال و کف مبلغ قابل انتقال و …

سایت جی تو جی ( G2G )

این سایت مهیج قابلیت خرید و فروش اقلام درون بازی ، حساب های بازی ، مربیگری بازی ، پوسته های بازی ، کارت های هدیه ایمن و با سهولت انجام می شود.

سایت G2G مسئول پوشش دهی پرداخت جهانی به خریداران گیم وبازی می ‌باشد. امروزه پرداخت با بیش از ۲۰۰ روش با ۲۲ ارز مختلف توسط G2G وجود دارد. در ایران به راحتی نقد کردن درآمد G2G را انجام دهید. جی تو جی انواع مختلفی از پرداخت ها و همچنین روش های برداشت را برای خریداران و فروشندگان ارائه می‌دهد. این موضوع قطعا باعث می‌شود تا g2g مزایای رقابتی در بسیاری از پورتال‌های تجارت الکترونیک موجود در صنعت گیم حرفه ای را بدست آورد.

چند نمونه از مهمترین مزایای فعالیت در سایت G2G عبارتند از:

🞎 عدم محدودیت سنی برای فعالیت و ساخت اکانت G2G

🞎 امکان ثبت آگهی فروش برای تمامی بازیهای آنلاین پس از وریفای اکانت

🞎 G2G امکان چت و تعامل آنلاین بین کاربران سایت

🞎 با افتتاح اکانت G2G ارائه خدمات سریع، آسان و متنوع و نیز پشتیبانی سریع برای کاربران سایت پس از وریفای اکانت G2G

🞎وجود روش های مختلف برای برداشت وجه پس از افتتاح اکانت G2G

سایت الدورادو ( Eldorado )

الدورادو در اسپانیایی به معنای “طلایی” می باشد . در اصل El Hombre Dorado (“مرد طلایی”) یا El Rey Dorado (“پادشاه طلایی” ) بود. اصطلاحی که اسپانیایی ها در قرن شانزدهم برای توصیف یک رئیس قبیله افسانه ای (زیپا) یا پادشاه قوم موئیسکا، مردم بومی کلمبیا به کار بردند، که به عنوان یک مراسم آغازین، خود را با گرد و غبار طلا پوشانده و در آن غوطه ور شده است. دریاچه گواتاویتا افسانه های پیرامون الدورادو با گذشت زمان تغییر کرد، زیرا از یک مرد، به شهر، به پادشاهی و در نهایت به یک امپراتوری تبدیل شد.

مکان دوم برای الدورادو از شایعات استنباط شد. که الهام بخش چندین سفر ناموفق در اواخر دهه ۱۵۰۰ در جستجوی شهری به نام Manoa در سواحل دریاچه Parime یا Parima بود.

دو تا از معروف ترین این اکسپدیشن ها توسط سر والتر رالی رهبری می شد. در تعقیب این افسانه، فاتحان اسپانیایی و بسیاری دیگر به جستجوی شهر و پادشاه افسانه‌ای آن در مناطقی از کلمبیا، ونزوئلا، و بخش‌هایی از گویان و شمال برزیل پرداختند. در جریان این اکتشافات، بسیاری از شمال آمریکای جنوبی، از جمله رودخانه آمازون، نقشه برداری شد. در آغاز قرن نوزدهم، اکثر مردم وجود شهر را به عنوان یک افسانه رد کردند.

در بازی معبد الدورادو، ﺷﻤﺎ در نقش ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﺎﺟﺮاﺟﻮﯾﺎن ﺟﺴﻮر و کنجکاو ﻫﺴﺘﯿﺪ . ﺑﻪ ﺟﺴﺘﺠﻮی یافتن ﺷﻬﺮ ﮔﻤﺸﺪه ﻣﯽ ﭘﺮدازﯾﺪ. ﺷﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ در ﻧﻘﺶ رﻫﺒﺮاﻧﯽ ﺷﺠﺎع و بی باک ، گروه ﺧﻮد را ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ال دورادو ﻫﺪاﯾﺖ ﮐﻨﯿﺪ. هربازیکن باید ﺗﯿﻤﯽ از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن را ﺑﺮای ﺳﻔﺮ ﺧﻮد انتخاب و ﺗﺠﻬﯿﺰات مهم را گردآوری و ﺳﻔﺮ ﺧﻮد را ﻋﺎﻗﻼﻧﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ‌رﯾﺰی و مدیریت نماید.

این بازی در دسته بازیهای خانوادگی طبقه بندی می شود که البته چاشنی استراتژی و ماجراجویی بالایی دارد و از مکانیزم های کارت کشیدن (Card Drafting)، دک بیلدینگ ! ()، مدیریت دست (Hand Management)، برد ماژولار (Modular Board)، مسابقه (Race) بهره میبرد. این بازی در وبسیات معبر BoardgameGeek تواسنته امتیاز بالای ۷٫۶ را کسب کند و در حال حاضر رتبه ۲۰ م برترین بازیهای خانوادگی دنیا را دارد.

سایت IGVAULT ( آیجی ولت )

IGvault یکی از معتبرترین و قدیمیترین وبسایتهای خرید و فروش بازیهای آنلاین است که به دلیل فضای امن و خدمات متنوع و کارامدی که ارائه میدهد خیلی سریع به بزرگترین مرجع برای گیمرها تبدیل شد.

البته سایهای دیگری نیز در این زمینه فعالیت میکنند؛ که اگر بخواهیم بزرگترین رقیب IGvault را نام ببریم بدون شک سایت G2G این عنوان را به خود اختصاص میدهد.

مزایای سایت آیجی ولت

🞎عدم محدودیت سنی برای فعالیت و ساخت اکانت

🞎 IGvault امکان ثبت آگهی فروش برای تمامی بازیهای آنلاین پس از وریفای اکانت

🞎 IGvault امکان چت و تعامل آنلاین بین کاربران سایت

🞎 با افتتاح اکانت IGvault ارائه خدمات سریع، آسان و متنوع و نیز پشتیبانی سریع برای کاربران

🞎 سایت پس از وریفای اکانت IGvault وجود روش های مختلف برای برداشت وجه پس از افتتاح اکانت IGvault

البته سایهای دیگری نیز در این زمینه فعالیت میکنند؛ که اگر بخواهیم بزرگترین رقیب IGvault را نام ببریم بدون شک سایت G2G این عنوان را به خود اختصاص میدهد.

بازی پاپجی

پاپجی PupG بازی مهیجی هست که شما بصورت Arcade Mode و Classic Mode امکان بازی را دارید. با شناخت دقیق اسلحه ها و … امکان شکست حریف را دارید.

شما از طریق فروش اکانت خود و ارتقا آن ، ساخت کانال یوتیوب ، شرکت در بازی های آنلاین و … امکان کسب در آمد از این بازی را دارید.

نحوه راه اندازی کانال یوتیوب

✓ اولین قدم این است که یک کانال یوتیوب ایجاد کنید و سپس شروع به آپلود ویدیو کنید.

✓ سپس باید از ۱۰۰۰ دنبال‌کننده و ۴۰۰۰ ساعت زمان تماشا عبور کنید تا از کانال یوتیوب خود از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید.

✓ شروع به تولید محتوای با کیفیت کنید و بازدید ویدیوهای خود را با رشد خود بهبود بخشید ، استفاده از یک دوربین DSLR خوب، نورپردازی و غیره برای این کار توصیه می‌شود اما می‌توانید در ابتدا با گوشی هوشمند خود شروع کنید.

✓ تعامل یکی از مهم‌ترین عوامل برای کسب درآمد از یوتیوب است که هر چه بیشتر مخاطبان خود را درگیر کنید، یوتیوب بیشتر شما را به صورت رایگان تبلیغ می‌کند. بنابراین سعی کنید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

✓ همچنین بازاریابی، زمانی که تازه شروع کرده‌اید بسیار مهم است؛ اما نیازی به بازاریابی پولی نیست، فقط می‌توانید لینک ویدیوهای خود یا لینک کانال خود را در فیسبوک، اینستاگرام یا هر رسانه اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید. سعی کنید یک تصویر کوچک قابل کلیک و جالب بسازید تا مردم را ترغیب کند تا روی ویدیوی شما کلیک ‌کنند و این باعث بهبود تعداد کلیک و همچنین زمان تماشای شما می‌شود.

مجموعه پی توییت در زمینه نقد کردن درآمد ارزی و دلاری در زمینه انواع بازی ، درآمد فریلنسری و کلیه خدمات مالی بین المللی آماده ارائه خدمات می باشد.

سوالی باشد با کمال میل پاسخگو هستیم .

 

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 30 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.