راهنمای خرید بلیط استانبول به تهران

خرید بلیط استانبول به تهران برای خرید بلیط استانبول به تهران در وبسایت بلیط استانبول کافی است که از کادر جستجو مبدا و مقصد خود …

پارچه ضد کرونا با استفاده از فناوری نانو

پارچه ضد کرونا با استفاده از فناوری نانو

شرکت نانوکس (Nanox) موفق به تولید پارچه ‌ای شده که قادر به از بین بردن ویروس SARS-CoV-۲ در تست‌ های آزمایشگاهی است. نتایج آزمون‌ های …

ضرب فنیِ آیلتس

ضرب فنیِ آیلتس

تا اینجا که هرکجا رفته اید این آیلتس بوده است که شما را ضربه فنی کرده است. اما، برای رفتن به مرحله بعد، اول باید …

نکات افزایش دهنده دقت دستگاه تست قند خون آوان :

 

دستگاه تست قند خون آوان  مشابه با سایر گلوکومتر ها ( دستگاه تست قند خون ) برای شروع تست نیاز به رعایت شرایطی دارد تا کیفیت آزمایش به حداکثر رسیده و نتایج بیشترین میزان دقت را داشته باشند . پیش از شروع ، بهتر است به برخی نکات توجه گردد :

ابتدا این که زمان انجام تست ، بستگی به نظر پزشک دارد . گاها ممکن است پزشک توصیه کند که ازمایش در ساعات ابتدایی صبح و به صورت ناشتا صورت بگیرد . این کار می تواند قند خون پایه فرد را مشخص کند . اما گاهی نیز زمان های دیگری توصیه می شود . ممکن است این زمان شامل قبل از صرف وعده غذایی ، بعد از صرف غذا ، قبل از خواب و … باشد . هرکدام از این بازه های زمانی ، معرف وضعیت خاصی در بدن هستند و تفسیر مربوط به خود را دارند .

از طرف دیگر ، برخی مواد غذایی کاهنده قند خون و برخی دیگر افزایش دهنده ی آن هستند . مصرف این غذا ها پیش از شروع تست ، ممکن است نتیجه ای کاذب به همراه داشته و موقتا ارقام ارائه شده روی مانیتور را بسیار بیشتر و یا کمتر از مقدار واقعی نشان دهد . ارائه نتایج کاذب تاثیرات مهمی در مصرف انسولین داشته و سلامت فرد را به مخاطره می اندازد .

همچنین توصیه می شود پیش از شروع تست ، از انجام فعالیت های ورزشی و به طور کل ، فعالیت های بدنی سنگین خودداری شود . فعالیت های سنگین می توانند موقتا قند خون را کمتر از حد واقعی نشان دهند .

استفاده از نوار تست های سالم که در محیط های استاندارد نگهداری شده اند ، کمک می کند تا کیفیت انجام  کار به بهترین نحو حفظ شود .

دستگاه اوان مجهز به قابلیت تشخیص حجم خون نیست . برخی دستگاه های خاص ، با دریافت نوار تستی که حاوی خون کمتر از مقدار توصیه شده باشد ، الارم ها و پیغام هایی را روی مانیتور اعلام می کند تا فرد ، مجددا تست را با خون کافی انجام دهد . با توجه به عدم این قابلیت در برند آوان ، این مساله باید شخصا توسط فرد کنترل شود . چرا که با دریافت خون ناکافی ، امکان تشخیص غلط وجود دارد . به همین دلیل حتما طبق استاندارد های لازم ، خون وارد نوار گردد .

 

اهمیت استفاده از قلم لنست مدرج در افزایش دقت دستگاه تست قند خون آوان :

 

با توجه به اهمیت حجم خون در روند این کار ، قلم های لنستی در بازار موجود می باشند که به صورت مدرج ، با توجه به تیپ های پوستی مختلف طراحی شده اند . برخی گلوکومتر ها مجهز به قلم هایی هستند که همراه با خرید دستگاه ، به فرد ارائه می شوند . این قلم به صورت تک نیز در فروشگاه ها و سایت های فروش تجهیزات پزشکی موجود می باشد .

نحوه عملکرد قلم مدرج به اینگونه است که سوزن های دو پر یا چهار پر ( با توجه به نوع قلم ) روی آن قرار گرفته ، و محکم می شوند . سپس باید درجه روی ان تنظیم شود . این درجه بندی در برخی قلم ها دارای ۴ درجه ، ۵ درجه الی ۱۲ درجه می باشد . این درجات ، میزان نفوذ سوزن به پوست را مشخص می کند .

افراد با پوست های نازک می توانند درجات کمتر را انتخاب کنند . اما افرادی که پوست آن ها به دلایل مختلفی از ضخامت بالا برخوردار است ، باید درجات بیشتر را تنظیم کنند . در نتیجه ، خون کافی از محل خارج می شود . این مساله با توجه به اهمیت حجم خون ارائه شده روی نوار تست در نظر گرفته شده است . تا با کمک این کار ، همواره نمونه خون به اندازه کافی بوده و نتایج با درصد خطا همراه نباشد .

 

نحوه نگهداری نوار تست قند خون آوان :

 

نوار تست قند خون آوان  مجهز به الکترود هایی هستند که نمونه خون را با کمک کاتالیزور های شناساگر قند ، مورد بررسی قرار می دهد . این معرف شیمیایی از حساسیت محیطی بسیار بالایی برخوردار است . به نحوی که سریعا با عوامل محیطی از جمله اکسیژن هوا ، رطوبت موجود در محیط  و … واکنش نشان داده ، و دچار اکسیداسیون می گردد . به همین دلیل ، نیاز است تا طبق روش های ویژه ای نگهداری شوند .

بسته بندی نوار های تست آوان به گونه ای طراحی شده اند که از محصول تا مقادیر بسیاری در برابر عوامل محیطی نگهداری می کند . با این حال ، لازم است تا نکاتی در ارتباط با مصرف آن ها رعایت شود .

ابتدا در ارتباط با نحوه نگهداری ، نوار ها باید به طور کامل از نور خورشید ، حرارت و گرما ، رطوبت محیطی ، سرما و یخ زدگی و … به دور باشند . تمامی این عوامل روی بخش معرف قند اثرگذاشته و ان را اکسید می کند . از طرف دیگر ، باید در محلی قرار داشته باشند که از اسیب های فیزیکی نیز دور باشند . نوار هایی که دچار شکستگی ، خراش ، تاب برداشتن و … باشند ، نمی توانند پردازش قند خون را انجام داده و نتایج آن ها از اعتبار ساقط است .

بهترین محل برای نگهداری آن ها ، درون کمد اتاق است . چرا که این محیط ها از نور خورشید و سایر عوامل محیطی به دور بوده ؛ و جریان هوا در ان راکد می باشد . محصول باید تا زمان نیاز درون بسته ها نگهداری شده و پیش تر ، از ان خارج نشوند .

در زمانی که نیاز به تست قند خون وجود داشت ، باید یک عدد نوار از سمت پایانه انتهایی آن برداشته شده ، و فورا درب جعبه بسته شود . این کار از تخریب سایر نوار های موجود در بسته بندی نیز محافظت می کند .

از طرف دیگر ،در منازلی که در آن ها کودک خردسال و یا حیوانات خانگی وجود دارد ، باید در محلی دور از دسترس نگهداری شود . چرا که امکان بازکردن درب بسته و در دهان کردن آن ها وجود دارد .

 

تاریخ انقضا نوار تست قند خون آوان :

 

معمولا روی تمامی نوار ها ، تاریخی ثبت شده است که ممکن است به ان تاریخ ، یک سال و یا بیشتر ، زمان باقی مانده باشد . این مساله در شرایطی ست که محصول هنوز به صورت آکبند بوده و پلمپ بسته را باز نکرده باشند . به محض باز کردن این بسته بندی ، تاریخ انقضا ان کاهش پیدا می کند . در این شرایط ، بهترین زمان مصرف نوار ها تا سه ماه است .

بعد از گذشت سه ماه ، نوار ها رو به اکسید شدن رفته و استفاده از آن ها اصلا توصیه نمی شود . چرا که نوار اکسید شده ، از دقت بالایی برخوردار نیست .

بسته بندی نوار تست آوان به گونه ای  صورت گرفته است که بعد از باز کردن پلمپ نیز بیشترین محافظت را از محصول به عمل آورد . در این شرایط ، بهتر است حتما ان را در بسته بندی مخصوص به خود نگه داشته و از جابجا کردن آن خودداری نمود .

این مساله باید هنگام خرید نیز مورد توجه قرار بگیرد . هنگام خرید نوار تست ، باید دقت شود که محصول کاملا پلمپ بوده و از خریداری بسته های باز شده خودداری گردد . از طرف دیگر ، بسته هایی که ناسالم بوده و به هر علتی مخدوش شده باشند ، می توانند از حالت آکبند خارج شده و هوای جاری وارد ان شده باشد . در نتیجه  ، ممکن است عمر مفید ان به اتمام رسیده باشد . امکان تشخیص نوار سالم و فاسد شده وجود ندارد . به همین دلیل ، باید از خرید محصولاتی که بسته بندی های آسیب دیده دارند خودداری نمود .

 

محل و نحوه خرید نوار و دستگاه تست قند خون آوان :

 

این محصولات ، شامل دستگاه تست قند خون آوان  و نوار های تست آوان ، باید از مراکزی خریداری شوند که تحت نظارت و مجوز اداره تجهیزات پزشکی کشور باشند . این مراکز همواره تحت نظارت این ارگان بوده تا محصولات از ضمانت سلامت ، اصالت و … برخوردار باشند . همچنین با توجه به حساسیت بالای نوار ها  ، محل نگهداری و شرایط نگهداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . مراکزی که تحت نظارت ارگان ذکر شده باشند ، از محل های نگهداری خاصی نیز برای این تجهیزات ویژه برخوردار هستند . در نتیجه تمامی محصولات از عمر مفید و سلامت برخوردارند .

در حال حاضر ، خرید اینترنتی این محصولات نسبت به سایر روش ها از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است . سایت هایی جهت فروش و مشاوره تخصصی محصولات پزشکی تاسیس شده اند . از نمونه این سایت ها می توان به سایت تخصصی بی گزند اشاره نمود . اینگونه سایت ها با داشتن کادر مجرب و متخصص ، می توانند پیش از خرید ، مشاوره های دقیقی در ارتباط با انتخاب بهترین دستگاه ها بر اساس بودجه و خواسته ها معرفی کنند .

سپس فرد به لیستی کامل از محصولات دست پیدا کرده و تمامی گزینه ها همراه با عکس ، مشخصات دقیق ، قابلیت ها و نیز قیمت در اختیار وی قرار می گیرند .

با انتخاب گزینه مورد نظر و پرداخت هزینه ، محصول در سریع ترین زمان درب منزل ارسال می گردد . در این شرایط ، می توان خرید اقلام جانبی دستگاه از جمله نوار های تست و سوزن لنست را نیز از طریق همین سایت انجام داد . خدمات پشتیبانی پس از فروش ، همواره اماده ارائه نحوه صحیح استفاده از محصول ، برطرف نمودن مشکلات احتمالی و سایر خدمات می باشند . به همین دلیل ، نگرانی بابت خدمات پس از فروش نیز وجود نخواهد داشت .

این نحوه ی خرید ، کمک می کند تا افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز خدمات درمانی ، بتوانند همواره خرید خود را انجام داده و محصولات را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند .

 

چرا برند آوان ؟

 

برند اوان ، یکی از بهترین دستگاه تست قند خون ایرانی  است . این محصول با توجه به تولیدات داخلی ، همواره در دسترس مشتریان بوده و با داشتن نمایندگی های فعال ، هرگونه نیاز به پشتیبانی و خدمات تعمیراتی را  حمایت می کند .

خط تولید این محصول همواره فعال بوده و با داشتن قیمت مقرون به صرفه ، می توان در هر زمان به تمامی اقلام و لوازم جانبی آن دسترسی داشت . قیمت مناسب آن باعث شده است تا افرادی که به طور دائم و به دفعات زیاد نیاز به تست قند خون دارند ، بتوانند با هزینه ای مناسب ، ان را خریداری کنند . این امر برای بیماران دیابتی از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که برخی از این افراد ، نیاز است تا روزانه بین سه الی چهار مرتبه در روز ، اقدام به تست قند خون نمایند . در این شرایط ، استفاده از برند های خاص ، می تواند هزینه های سنگینی را در بلند مدت به همراه داشته باشد . به همین دلیل ، اکثر افراد ترجیح می دهند از برند های با کیفیت ایرانی از جمله آوان استفاده کنند .

این برند که با تمرکز بر بیماری دیابت تاسیس شده است ، همواره سعی بر تولید محصولات و ارتقا انان داشته است تا بتوان این بیماری را به نحو مطلوبی کنترل نمود .

با کمک بازاریابی های مناسب ، در کنار داشتن کیفیت عالی ، محصولات تولید شده توسط این برند به خوبی در ایران توزیع شده و در واقع اولین برند ایرانی محسوب می شود که دستگاه قند خون تولید داخل کشور را به ثبت رسانده است .

تمامی محصولات دارای تاییدیه های وزارت بهداشت و تجهیزات پزشکی کشور هستند . همچنین با توجه به استاندارد  های جهانی بوده و سطوح آن با سطوح استاندارد بین المللی برابری می کند .

 

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 10 مهر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.