5 شرکت برتر ارائه دهنده اینترنت اختصاصی - پارسی زی
نفقه در سال 1400 چقدر است؟

نفقه در سال 1400 چقدر است؟

تعریف نفقه در زبان ساده و عامیانه به خرج و مخارجی که مرد باید به زن با شرایط عقد دائم پرداخت کند نفقه می گویند. مرد این وظیفه …

اجاره هیلتی سبک در تهران برای تخریب‌های سطحی

اجاره هیلتی سبک در تهران برای تخریب‌های سطحی

اجاره هیلتی سبک در تهران برای تخریب‌های سطحی اجاره هیلتی سبک یا سنگین به میزان تخریب ساختمان بستگی دارد. اگر شما هم در صنعت ساختمان …

قیمت پروتز پا زیر زانو چقدر است؟ آیا بیمه هزینه ساخت آن را پرداخت می کند؟

قیمت پروتز پا زیر زانو چقدر است؟ آیا بیمه هزینه ساخت آن را پرداخت می کند؟

قیمت پروتز پا زیر زانو چقدر است؟ آیا بیمه هزینه ساخت آن را پرداخت می کند؟ پروتزها را با توجه به نوع اندام قطع شده …

۵ شرکت برتر ارائه دهنده اینترنت اختصاصی

امروزه اینترنت تبدیل به یکی از ضروری‌ترین نیازها شده است؛ به گونه‌ای که کسب‌وکارهای مختلفی به دنبال تهیه پرسرعت‌ترین اینترنت هستند. کسب‌وکارها برای اینکه پایداری خود را حفظ کنند، می‌توانند از اینترنت اختصاصی بهره ببرند. مجموعه‌های مختلفی وجود دارند که پهنای باند اختصاصی را ارائه می‌دهند؛ اما در این شرایط تنها استفاده از شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت اختصاصی پیشنهاد می‌شود.

شرکت‌های برتر توانسته‌اند اینترنت با پایدارترین سرعت را در اختیار کاربران بگذارند. البته قبل از هر چیزی کاربران می‌توانند نسبت به دریافت مشاوره اقدام کنند و تمامی سؤالاتی که در ذهن دارند را جویا شوند. اگر به دنبال اینترنت اختصاصی هستید، کسب اطلاعات لازم درباره بهترین شرکت‌ها به شما پیشنهاد می‌شود؛ پس این شما و این ۵ شرکت برتر!

آشنایی با بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت اختصاصی

شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت اختصاصی شامل چه مواردی می‌شوند؟

شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت اختصاصی شامل گزینه‌های مختلفی می‌شوند؛ اما اگر بخواهیم به معرفی پنج مورد از مهم‌ترین آن‌ها بپردازیم آسیاتک، رسپینا، شاتل، صفرویک و یاقوت در اولویت قرار می‌گیرند. هرکدام از این شرکت‌ها ارائه‌دهنده خدمات گوناگونی هستند. اگر شما نیز به دنبال دریافت اینترنت سازمانی هستید، آشنایی با این شرکت‌ها را فراموش نکنید. در ادامه هر پنج گزینه را معرفی خواهیم کرد.

آسیاتک؛ کسب رتبه اول برای اینترنت پرسرعت

اولین شرکتی که قصد معرفی آن را داریم، آسیاتک است. این شرکت برای اولین بار از سال ۱۳۸۷ خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را آغاز کرد. این شرکت سرویس‌های متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد. آسیاتک نمایندگی‌های مختلفی را در شهرهای ایران پایه‌گذاری کرده و ارائه‌دهنده خدمات متنوعی به همراه قیمت‌های گوناگون است. لازم به ذکر است هر ساله بین شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت اختصاصی نظرسنجی برگزار می‌شود. آسیاتک توانسته چندین بار رتبه اول را کسب کند.

آسیاتک از بهترین و به‌روزترین روش‌ها در جهت راه‌اندازی اینترنت استفاده می‌کند. سرعت اینترنت ارائه‌شده توسط این مجموعه بسیار بالا است و کاربران می‌توانند روزهایی بدون قطعی اینترنت را تجربه کنند؛ پس اگر به دنبال جدیدترین فناوری‌ها در کنار اینترنت پرسرعت و باکیفیت هستید، می‌توانید به آسیاتک اطمینان کنید.

آسیاتک یکی از بهترین گزینه‌ها است

رسپینا؛ ارائه‌دهنده اینترنت سریع و قابل‌اعتماد

اگر به دنبال پهنای باند اختصاصی سریع و قابل‌اعتماد هستید، رسپینا می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. در میان شرکت‌های ارائه‌دهنده، رسپینا توانسته به بالاترین تعداد BGP دست پیدا کند. همچنین از کامل‌ترین پوشش‌دهی برخوردار است؛ به گونه‌ای که بیشتر از ۴۶۰ پاپ سایت را به نام خود ثبت کرده است. در سرعت و حجم هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. همچنین باند را هم به صورت متقارن و هم نامتقارن ارائه می‌دهد.

نصب و راه‌اندازی اینترنت اختصاصی توسط این مجموعه رایگان بوده و افراد می‌توانند از خدمات امکان‌سنجی نیز بهره ببرند. پایداری سرویس یکی از برترین مزایای پهنای باند اختصاصی رسپینا است؛ زیرا آمار به ثبت رسیده توسط این مجموعه ۹۹٫۵ درصد بوده که یک آمار فوق‌العاده و چشمگیر است.

این مجموعه پهنای باند را از چند مسیر متنوع تأمین می‌کند و همین باعث ایجاد پایداری بالا شده است. در انتها باید بگوییم رسپینا پشتیبانی خود را به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد و کاربران به صورت ۲۴ ساعته می‌توانند با کارشناسان ارتباط برقرار کنند.

شاتل؛ دارای بهترین تیم پشتیبانی

بدون شک اسم شاتل به گوشتان خورده است. شاتل علاوه بر اینکه توانسته نام خود را در بین شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت اختصاصی ثبت کند، در وارد کردن جدیدترین تکنولوژی‌های مرتبط با اینترنت نیز موفق عمل کرده است. به دلیل موفقیت‌های روزافزون، شاتل نمایندگی‌های متعددی در سراسر کشور دارد. کاربرانی که از اینترنت سازمانی شاتل استفاده کرده‌اند، نسبت به آن رضایت کافی داشته‌اند.

همین مورد می‌تواند مجموعه‌ها و کاربران متعددی را مجاب به انتخاب و استفاده از خدمات آن کند. دلایل مختلفی وجود دارند که رضایت کاربران را باعث شده‌اند. پشتیبانی مناسب یکی از مهم‌ترین آن‌ها به حساب می‌آید. بر اساس نظرسنجی‌های ثبت‌شده، کاربران شاتل را به عنوان بهترین شرکت ارائه‌دهنده اینترنت سازمانی انتخاب کرده‌اند. این مجموعه سعی کرده است اینترنت سازمانی را در زمانی بسیار اندک برای مشتریان خود راه‌اندازی کند؛ ازاین‌رو در صورت ثبت سفارش می‌توانید بعد از مدت زمانی اندک، از اینترنت پایدار نهایت بهره را ببرید.

صفرویک؛ شخصی‌سازی اینترنت برای کاربران

صفرویک یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت اختصاصی بوده که آغاز به کار آن از سال ۱۳۷۷ رقم خورده است. این شرکت توانسته در کنار بهترین پرسنل و نیروی انسانی، از ویژه‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و بهره ببرد و بدین صورت پرسرعت‌ترین اینترنت سازمانی را ارائه دهد. صفرویک نقاط مختلف کشور را تحت پوشش خود در آورده است؛ به همین دلیل شاهد نمایندگی‌های گوناگون آن در سراسر ایران هستیم.

صفرویک که توانسته در بین شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت سازمانی جای بگیرد، از پشتیبانی خوب و قابل قبولی بهره‌مند است؛ به همین دلیل توانسته در کسب رضایت مشتریان خود موفق عمل کند. لازم به ذکر است این پشتیبانی‌ها به صورت ۲۴ ساعته هستند. خدمات اینترنت اختصاصی این مجموعه شامل گزینه‌های مختلفی می‌شوند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به فهرست زیر اشاره داشته باشیم:

  • پهنای باند به صورت اشتراکی
  • پهنای باند به صورت اختصاصی ساعتی
  • پهنای باند به صورت اختصاصی حجمی
  • پهنای باند به صورت اختصاصی اینترنت

کیفیت اینترنت در هرکدام از خدمات ارائه‌شده بالا است و در کنار آن می‌توانید شاهد قیمت مناسب نیز باشید. همچنین صفرویک این قابلیت را دارد تا به شخصی‌سازی اینترنت مطابق با درخواست سازمان‌ها و کاربران بپردازد. در کل این مجموعه با بردن جوایز مختلف و همچنین شرکت در انواع همایش‌ها می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تهیه اینترنت سازمانی باشد.

تهیه اینترنت پرسرعت از صفرویک

یاقوت؛ معتبرترین شرکت ارائه دهنده اینترنت سازمانی

به آخرین گزینه از شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت سازمانی، یعنی یاقوت، می‌رسیم. سازمان‌هایی که به دنبال رشد در مسیر کاری خود هستند، می‌توانند از اینترنت با پهنای باند اختصاصی شرکت یاقوت بهره ببرند. سرویس‌های اینترنت ارائه شده توسط این مجموعه کاملاً پایدار هستند و به همین علت می‌توانید اعتبار سازمان خود را افزایش دهید. اینترنت سازمانی یاقوت دارای مزایای متعددی است که مهم‌ترین آن‌ها در فهرست زیر جای می‌گیرند:

  • نصب و راه‌اندازی آن در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.
  • از پشتیبانی اختصاصی بهره‌مند بوده و به صورت ۲۴ ساعته همراه با کاربر است.
  • دارای پوشش‌دهی وسیع است و پهنای باند را به میزان کافی ارائه می‌دهد.
  • لازم به ذکر است اینترنت سازمانی یاقوت بدون محدودیت و همراه با سرعت بالا است.

شهرهای مختلفی وجود دارند که توسط این مجموعه تحت پوشش اینترنت سازمانی قرار گرفته‌اند. بوشهر، اصفهان، تهران، اهواز، خرم‌آباد، بندرعباس، مرکزی، ساوه، قم، همدان، زنجان، قزوین، ارومیه، تبریز، کرمان و کرج در لیست شهرهای تحت پوشش قرار می‌گیرند. یاقوت از روش‌های مختلفی برای ارائه اینترنت اختصاصی استفاده می‌کند که شامل شبکه رادیویی، شبکه کابلی و فیبر نوری می‌شوند.

کاربران قبل از اینکه خرید خود را نهایی کنند، می‌توانند نسبت به دریافت مشاوره و امکان‌سنجی رایگان اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین بعد از امکان‌سنجی به کاربران یک هفته مهلت تست داده می‌شود. در طول دوره قرارداد نیز کاربران می‌توانند پهنای باند را افزایش یا کاهش دهند. اگر به دنبال رفاه و افزایش اعتبار هستید، یاقوت مناسب‌ترین گزینه برای شما خواهد بود.

یاقوت؛ یکی از بهترین پیشنهادات برای تهیه اینترنت سازمانی

به دنبال اینترنت اختصاصی هستید؟

حالا که با ۵ شرکت برتر آشنا شدید، شاید به دنبال این باشید هر چه سریع‌تر خدمات مربوطه را دریافت کنید. هرکدام از شرکت‌های ذکر شده توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورند؛ ازاین‌رو می‌توانید با خیالی راحت نسبت به دریافت اینترنت با پهنای باند اختصاصی اقدام کنید. به‌طورکلی مجموعه یاقوت با ارائه بهترین خدمات می‌تواند یکی از فوق‌العاده‌ترین پیشنهادها باشد.

یاقوت برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی اینترنت سازمانی را راه‌اندازی و نصب کرده است و همین موضوع می‌تواند دلیلی باشد تا به راحتی به خدمات ارائه‌شده اطمینان داشته باشید. بوتان، سن‌ایچ، مزمز، مای‌بی‌بی و… تنها تعدادی از برندهای معروف هستند. پس در میان شرکتهای برتر ارائه دهنده اینترنت سازمانی یاقوت یک نام درخشان است که می‌تواند مسیری نورانی را برای مجموعه شما هموار کند.

آخرین بروز رسانی در : شنبه 14 آبان 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.