5 اشتباه بسیار بزرگ در خرید کادو برای خانم‌ها - پارسی زی
6+ فایده قهوه که قبل از نوشیدن باید بدانید “فواید قهوه تلخ”

6+ فایده قهوه که قبل از نوشیدن باید بدانید “فواید قهوه تلخ”

قهوه یک نوشیدنی محبوب است که به دلیل توانایی آن در تنظیم تمرکز و افزایش سطح انرژی شما شناخته شده است. در واقع، بسیاری از …

کروماکی لند را بهتر بشناسید

کروماکی لند را بهتر بشناسید

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از شبکه‌های مجازی در زندگی مردم دنیا محبوبیت بیشتری یافته و این موضوع باعث شده است تا افراد بیشتر به دنبال …

اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش جزیره کیش، مروارید خلیج فارس که با ساحلی طلایی‌رنگ و آفتابی درخشان ،با آب‌هایی نیلگون و آسمانی فیروزه‌ای که محیط بسیار …

۵ اشتباه بسیار بزرگ در خرید کادو برای خانم‌ها

چکیده : همه ما می دانیم که تهیه کادو کار ساده‌ای نیست. چرا؟ چون نباید از طرف مقابلمان بپرسیم چه چیزی دوست دارد و یا چه چیزی به کارش می‌آید و باید چیزی را بخریم که هم از آن خوشش بیاید و هم به کارش بیاید. اما هر کسی سلیقه‌ای و نیازهایی متفاوت دارد. می‌بینید که خرید کادو کار سختی ست. به خصوص زمانی که آن فرد برای ما خیلی عزیز باشد و صد البته خرید کادو برای خانم‌ها باشد.

 

همه ما می‌دانیم که تهیه کادو کار ساده‌ای نیست. چرا؟ چون نباید از طرف مقابلمان بپرسیم چه چیزی دوست دارد و یا چه چیزی به کارش می‌آید و باید چیزی را بخریم که هم از آن خوشش بیاید و هم به کارش بیاید. اما هر کسی سلیقه‌ای و نیازهایی متفاوت دارد. می‌بینید که خرید کادو کار سختی ست. به خصوص زمانی که آن فرد برای ما خیلی عزیز باشد و صد البته خرید کادو برای خانم‌ها باشد.

خرید کادو برای خانم‌ها

کلی مقاله در اینترنت هستند که می‌گویند چگونه و چه کادویی را برای همسر خود یا یک خانم بخرید و از این دست صحبت‌ها. ولی ما حرف تازه‌ای داریم. اینجا بجای صحبت از گزینه‌هایی که می‌توانید بخرید، قرار است از مسیر مخالف وارد شویم و به شما بگوییم که چه چیزهایی نخرید. در این صورت است که با انجام ندادن این اشتباهات، بهترین گزینه‌ها را خواهید یافت.

اشتباه اول. خرید لوازم منزل برای کادو روز زن

وقتی بحث خرید کادو برای خانم‌ها مطرح می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد خرید لوازم خانگی است. شاید گمان می‌کنید بیشترین استفاده از لوازم خانگی، برای خانم‌ها است. ولی این وسایل فقط مختص آنها نیست. یعنی فقط و فقط برای خود خودشان نیست. یا دیگران هم از آن استفاده می‌کنند مثل یخچال و اتو و گاز و… یا بیشترین نفع‌ش به افراد خانه می‌رسد مثل غذاساز و مخلوط کن و… .

کادو لوازم منزل

اشتباه دوم. پول و کارت هدیه به جای کادو

کادو تولد برای خانم‌ها خیلی ارزشمند است. یک کادوی جذاب نشانه توجه شما به همسرتان، مادرتان، دوستتان و.. است. زمانی که پول به او هدیه می‌دهید، یعنی برای او وقت نگذاشته‌اید و عملا با این کار خرید کادو برای خانم‌ها را از سر خود باز کرده‌اید. کمی وقت‌گذاری، باید محصولات متنوع را ببینید تا این حرف را تصدیق کنید. کارت هدیه، پول نقد و حتی سکه یک کادو مناسب نیست. بجایش با همان پول هدیه‌ای بخرید یا به جای سکه یک دستبند یا گردنبند طلا تهیه کنید.

اشتباه سوم، چرخیدن در فروشگاه های مختلف به دنبال یک کادو

معمولا برای خرید کادو، از این مغازه، به آن مغازه می‌رویم تا شاید چیز بهتری پیدا کنیم. حتی اگر در مغازه اول هم یک کادو مناسب پیدا کرده باشیم باز راضی نمی‌شویم و به سراغ مغازه دیگر به امید هدیه‌ای بهتر می‌رویم. عین همین موضوع، اگر اهل تکنولوژی باشیم، از یک سایت به سایت دیگر می‌رویم. از دیجی کالا به خانومی، از با سلام به دیوار و شیپور می‌رویم تا شاید جذاب‌ترین کادو برای خانم عزیزمان پیدا کنیم.

ولی راه بهتر، استفاده از موتور جستجوی کادو سایت تحفه چین (tohfechin.ir) است. کافی ست اطلاعاتی از آن خانم و مشخصاتی مثل سن و نسبت بدهید تا به سادگی، کادوهای خیلی خوب و پیشنهادهای کار راه انداز از فروشگاه‌های آنلاین به شما ارائه دهد. بدون اینکه نیاز باشد شما در سایت‌های مختلف بگردید یا با دیدن دسته‌بندی‌های مختلف گیج شوید.

کارت هدیه

اشتباه چهارم، بسته بندی و کادو پیچی زشت

به اعتقاد بعضی‌ها بسته بندی و تزیین یک کادو، به اندازه خود کادو مهم‌ است. چرا؟ چون اولین چیزی که یک خانم با آن مواجه می‌شود ظاهر و کادو پیچی آن هدیه است و خانم‌ها خیلی خیلی به ظاهر کادو اهمیت می‌دهند. پس خیلی به بسته بندی توجه کنید. اگر بسته‌بندی یک کادو را خودتان انجام دهید و روی طراحی و نحوه بسته بندی آن خوب فکر کنید و زمان بگذارید، قطعا برای کسی که این هدیه را دریافت می‌کند، ارزش بیشتری خواهد داشت.

کادوپیچی

اشتباه پنجم، هدیه دادن در زمان و مکان نامناسب

شاید برای آقایان خیلی از این موارد مهم نباشد. ولی برای یک خانم خیلی مهم است که کی و کجا و چطور کادو به او داده می‌شود. زمانی که روی مبل در خانه نشسته است، یا زمانی که در یک رستوران لوکس در حال سرو غذا است. کدام بهتر است؟ شب هنگام، خسته از یک روز پر کار، وقت خوبی برای کادو دادن نیست. بلافاصله بعد از دعوا یا مشاجره و یا هنگامی که موقعیت سختی را می‌گذراند، به طور مثال بچه‌ها در حال دعوا کردن هستند و او عصبانی و ناراحت ا‌ست، یا هنگامی که یکی از وسایل خانه خراب شده است، یا زمانی که خسته و بی‌حوصله است. این ها زمان مناسبی برای هدیه دادن نیست.

در نهایت

کافی است اشتباهاتی که در بالا به شما گفتیم انجام ندهید. آن زمان است که می‌توانید یک کادو عالی برای خانم خود بخرید و هنگام تقدیم، برق شادی را در چشمانش ببینید. چرا که هم در زمان مناسب به او کادو داده اید، هم بسته بندی زیبایی برا آن آماده کرده‌اید و هم کادویی که تهیه کردید او را ذوق زده می‌کند.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 19 آبان 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.