خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت یا کشلس - پارسی زی

مبل راحتی چوبی، جلو مبلی چوبی فروشگاه ایران میز iranmiz.com

موضوع: مبل راحتی چوبی، جلو مبلی چوبی مبل راحتی ایران میز چوبی یکی از انواع مبل راحتی می باشد که معمولا به صورت تمام پارچه ای …

بهترین روش‌های مهاجرت (جدید)

بهترین روش‌های مهاجرت (جدید)

بهترین روش‌های مهاجرت (جدید) مهاجرت می‌تواند باعث پیشرفت و رشد افراد شود. امروزه بسیاری از افراد تمایل مهاجرت به کشورهای مختلف را دارند. به همین …

مطالعه کتاب درسی برای کنکور کافیست؟

مطالعه کتاب درسی برای کنکور کافیست؟

کنکور یک مرحله سرنوشت ساز برای هر شخصی است. شما با دادن آزمون کنکور مسیر زندگی خود را مشخص می‌کنید و تصمیم می‌گیرید که در …

خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت یا کشلس

این روزها کمتر کسی با خود وجه نقل حمل می‌کند. اکثر مردم به دنبال راهی هستند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن تراکنش‌های بانکی خودشان را از جمله کارت به کارت انجام دهند. دستگاه کارت به کارت، دستگاهی است که با فراهم کردن امکان کارت به کارت کردن وجه غیر نقد می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. یکی از دغدغه‌های افرادی که نیاز به خرید دستگاه کارت به کارت دارند، قیمت این دستگاه‌ها است. به خصوص اینکه در اکثر مواقع باید کل هزینه دستگاه به صورت یکجا پرداخت شود. با این حال با فراهم شدن خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت، می‌توان با حداقل هزینه این دستگاه‌ها در پاساژها، مجتمع‌های رفاهی و تفریحی و تجاری و مراکز مختلف دیگر مورد استفاده قرار داد. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد نحوه خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت با شما صحبت کنیم.

خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت + تعداد قسط و شرایط

دستگاه کارت به کارت چیست و چه انواعی دارد؟

حال که با هدف خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت این مقاله را می‌خوانید، اجازه دهید تا شما را با انواع این دستگاه‌ها آشنا کنیم. دستگاه‌های کارت به کارت به دستگاه‌هایی گفته می‌شوند که امکان انتقال وجه را با کارت فراهم می‌کنند. این دستگاه‌ها در مراکز مختلف، مجتمع‌ها، پاساژها و … دیده می‌شوند و کاربردهای بسیار زیادی برای مردم دارند.

حتی با وجود اینکه بسیاری از مردم از همراه بانک‌های گوشی تلفن استفاده می‌کنند، ولی به دلیل محدود بودن سقف کارت به کارت با این نرم افزارها، استفاده از دستگاه‌های کارت به کارت نیز برای آن‌ها ضروری است. دستگاه‌های کارت به کارت به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌شوند. در هنگام خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت باید مشخص کنید که نیاز به کدام یک از این دستگاه‌ها دارید تا قیمت دقیق‌تر به شما اعلام شود.

دستگاه ATM

دستگاه ATM یا دستگاه خودپرداز، یکی از انواع دستگاه‌های کارت به کارت است که می‌تواند انواع خدمات بانکی را از جمله دریافت وجه نقد، کارت به کارت، واریز به حساب، دریافت موجودی و … را به افراد ارائه کند. این دستگاه‌ها به دلیل اینکه امکان دریافت وجه نقد را به شما می‌دهند، قیمت بالاتری نسبت به دستگاه کش لس و غیر نقدی دارند. به همین خاطر، خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت هزینه‌برتر خواهد بود.

دستگاه کش لس

دستگاه کش لس، یکی دیگر از انواع دستگاه‌های کارت به کارت است؛ اما همانطور که از نام این دستگاه مشخص می‌باشد، بدون وجه نقد به مردم خدمات ارائه می‌کند. در واقع این دستگاه همه اقدامات ضروری بانکی مانند کارت به کارت، انتقال به حساب، دریافت موجودی، پرداخت قبض و … را انجام می‌دهد، ولی قادر به ارائه وجه نقد به مردم نیست. به همین خاطر سرعت کارت به کارت و سایر اقدامات دستگاه کش لس بالاتر بوده و می‌توان این دستگاه را با قیمت ارزان‌تری سفارش داد. از این رو اگر هدف شما خرید اقساطی دستگاه کارت با کارت با کمترین هزینه است، می‌توانید این دستگاه‌ها را انتخاب کنید.

خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت امکان‌پذیر است؟

با وجود نیاز مردم به استفاده از دستگاه کارت به کارت، هر یک از صاحبان مشاغل، ساختمان‌ها و مجتمع‌های تجاری و تفریحی می‌توانند از دستگاه‌های کارت به کارت برای افزایش درآمد و رفع نیاز مردم استفاده کنند. با این حال یکی از دغدغه‌های این دسته از افراد، بالا بودن هزینه خرید دستگاه کارت به کارت است. به ویژه در شرایطی که نیاز به خرید چند عدد دستگاه کش لس برای یک مجموعه باشد.

برخی از مراکز فروش دستگاه خودپرداز، امکان خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت را برای مشتریان فراهم کرده‌اند. در این صورت شما می‌توانید به جای اینکه کل هزینه مربوط به خرید دستگاه کارت به کارت را به صورت یکجا پرداخت کنید، قادر به پرداخت اقساطی خواهید بود. شرایط دریافت این دستگاه‌ها به صورت اقساطی توسط خود مراکز فروش مشخص می‌شود.

دستگاه کارت به کارت چیست و چه انواعی دارد؟

خرید اقساطی دستگاه کش لس چه مزایایی دارد؟

دستگاه کش لس، دستگاهی است که به دلیل داشتن امکانات عالی و سرعت العمل خوب، توانسته به عنوان یکی از محبوب‌ترین انواع دستگاه‌های کارت به کارت شناخته شود. بنابراین، اگر هدف شما جلب رضایت مشتریان و بهره مندی از امکانات یک دستگاه کارت به کارت پرسرعت است، در خرید اقساطی دستگاه کش لس شک نکنید. از جمله مزایای خرید اقساطی دستگاه کش لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کاهش هزینه اولیه برای خرید دستگاه

اولین مزیت برای خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت، کاهش هزینه اولیه برای خرید است. اگر می‌خواهید هزینه خرید دستگاه کارت به کارت را کاهش دهید و به درآمد بالایی برسید، نیازی نیست که از همان ابتدا کل هزینه خرید دستگاه کارت به کارت را به صورت یکجا پرداخت کنید. بلکه می‌توانید با قسط بندی هزینه خرید دستگاه کارت به کارت، خرید به صرفه‌تری داشته باشید.

کاهش کارمزدهای دریافتی و افزایش سوددهی

دستگاه کش لس نسبت به دستگاه خودپرداز دارای سود بیشتری است. چرا که بخش زیادی از کارمزد دستگاه‌های ای تی ام مربوط به دریافت وجه نقد است که در این دستگاه امکان دریافت وجه نقد وجود ندارد. به همین خاطر با خرید قسطی دستگاه کارت به کارت، می‌توانید سود خودتان را از داشتن این دستگاه‌ها افزایش دهید. این در حالی است که این دستگاه‌ها سرعت العمل بالایی برای انجام سایر تراکنش‌ها به غیر از کارت به کارت دارند.

جلب رضایت مردم برای استفاده از این دستگاه‌ها

دستگاه کش لس سرعت العمل بالایی برای انجام تراکنش‌های غیر نقدی از جمله کارت به کارت دارد. در مراکز شلوغ که هر یک از مردم نیاز به دریافت خدمات کارت به کارت دارند، می‌توان از این دستگاه برای دریافت خدمات سریع‌تر استفاده کرد. در چنین شرایطی، رضایت مردم برای استفاده از دستگاه‌های کارت به کارت افزایش پیدا می‌کند و تقاضای بیشتری برای استفاده از این دستگاه‌ها خواهند داشت. این موضوع برای افزایش سود این دستگاه‌ها نیز موثر است.

کاهش فضای اشغالی با نصب دستگاه

یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت، کاهش فضای اشغال شده در یک مجتمع مسکونی یا تجاری است. دستگاه‌های کش لس به دلیل اینکه امکان دریافت وجه نقد را به مردم نمی‌دهند، دارای ابعاد و سایز کوچک‌تری هستند. از این رو می‌توان در هر مکانی از جمله ایستگاه‌های اتوبوس، مجتمع‌های مسکونی و تجاری، اداره‌ها و شرکت‌ها از این دستگاه‌ها استفاده کرد. نصب ساده و سریع این دستگاه روی دیوار نیز از جمله برتری‌های آن‌ها محسوب می‌شود.

شرایط قسط برای خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت

برای خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت، در ابتدا باید بخشی از هزینه خرید این دستگاه‌ها را به صورت نقدی پرداخت کنید. سپس مابقی هزینه به همراه سود و درصد اقساط محاسبه می‌شود تا به صورت ماهانه اقساط خرید دستگاه کش لس را پرداخت نمایید. باید توجه داشته باشید که قیمت هر قسط از این دستگاه‌ها بستگی به نوع دستگاه انتخابی، تعداد قسط در نظر گرفته شده و همچنین شرایط سود فروش قسطی دارد.

در صورتی که امکان پرداخت هزینه‌های بیشتر برای هر قسط را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که تعداد اقساطی پیشنهادی را پایین بیاورید تا سود دریافتی از شما نیز به حداقل برسد. در غیر این صورت می‌توانید با افزایش تعداد اقساط برای خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت، هزینه هر قسط را پایین بیاورید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت، می‌توانید با بهترین مرکز فروش دستگاه کارت به کارت همراه باشید.

خرید اقساطی دستگاه کش لس چه مزایایی دارد؟

قیمت نقدی دستگاه کش لس کارت به کارت چقدر است؟

دستگاه کش لس یا کارت به کارت دیواری، یکی از بهترین دستگاه‌هایی است که می‌تواند با قیمت مناسب بخرید و از امکانات کامل آن بهره مند شوید. قیمت نقدی دستگاه کش لس برای کارت به کارت بستگی به نوع دستگاهی دارد که انتخاب می‌کنید. بعضی از این دستگاه‌ها دارای امکانات متنوع و کیفیت بالایی هستند که این موضوع باعث می‌شود تا قیمت نقدی دستگاه‌های کش لس افزایش پیدا کند.

برخی از مدل‌های دستگاه کش لس یا کارت به کارت نیز دارای ظاهر جمع‌وجورتر و ظاهر ساده‌تری هستند که این موضوع باعث می‌شود این دستگاه‌ها قیمت مناسب‌تری داشته باشند. برای مشاهده قیمت خرید نقدی دستگاه کارت به کارت، می‌توانید به سایت مجموعه ای تی ام پست تهران مراجعه کنید.

قیمت بروز و دقیق این دستگاه‌ها برای خرید نقدی در این سایت به شما اعلام شده است. همه دستگاه‌های ارائه شده در این سایت دارای امکانات عالی هستند و با پشتیبانی حرفه‌ای به شما اعلام می‌شوند تا بتوانید با خیالی راحت، بهترین دستگاه‌های کارت به کارت را خریداری کنید.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد نحوه خرید اقساطی دستگاه کارت به کارت با شما صحبت کردیم. با توجه به ارزان قیمت بودن دستگاه‌های کش لس برای کارت به کارت، شاید بتوانید بدون نیاز به پرداخت اقساطی این دستگاه‌ها را خریداری کرده و در فروشگاه‌ها و مراکز مختلف مورد استفاده قرار دهید. فقط کافیست که به مجموعه معتبر برای خرید دستگاه کارت به کارت مراجعه کنید تا با خیالی آسوده این دستگاه‌ها را سفارش داده و از خدمات پشتیبانی نیز استفاده کنید.

مجموعه ای تی ام پست تهران، بهترین دستگاه‌های کارت به کارت و کش لس را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌کند. خدمات پشتیبانی حرفه‌ای، تنوع بالای دستگاه‌های کش لس و … از جمله برتری‌های این مجموعه محسوب می‌شوند.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 25 دی 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.