چه زمانی باید برای تعویض پرستار کودک اقدام کنیم؟ - پارسی زی
چگونه از پیدایش سوسک در منزل جلوگیری کنیم؟

چگونه از پیدایش سوسک در منزل جلوگیری کنیم؟

چگونه از پیدایش سوسک در منزل جلوگیری کنیم؟ سوسک ها (سوسری ها) حشراتی هستند که میلیون ها سال است بر روی کره زمین زندگی می …

چرا باید از مخازن آب تحت فشار استفاده کنیم؟ 

چرا باید از مخازن آب تحت فشار استفاده کنیم؟ 

چرا باید از مخازن آب تحت فشار استفاده کنیم؟ استفاده از مخازن آب تحت فشار در سیستم‌های تأمین آب شهری و صنعتی امری بسیار ضروری …

با کمک وب سایت شابش خانه‌ی ایده‌آل خود را سریع تر پیدا می کنید!

با کمک وب سایت شابش خانه‌ی ایده‌آل خود را سریع تر پیدا می کنید!

با کمک وب سایت شابش خانه‌ی ایده‌آل خود را سریع تر پیدا می کنید! تهران، شهری پرجمعیت و با اقشار مختلف است. سبک زندگی و …

Child Care & Nanny Services - Mom and Dad Home Care

چه زمانی باید برای تعویض پرستار کودک اقدام کنیم؟

خدمات پرستاری در منزل شامل انواع متفاوتی نظیر فیزیوتراپی در منزل، ویزیت پزشک متخصص در منزل، اجاره تجهیزات پزشکی، مراقبت از سالمند در منزل، مراقبت از کودک در منزل، تزریق سرم در منزل و… می باشد که مراقبت از کودک در منزل یکی از آنهاست.

برخی از خانواده ها به دلایل مختلفی از جمله شاغل بودن پدر و مادر ترجیح می‌دهند که پرستار کودک استخدام کنند تا بتواند به صورت تمام وقت یا ساعتی از فرزند آنها مراقبت و نگهداری های لازم را داشته باشند اما بنا به شرایطی خانواده ها مجبور میشوند که پرستار کودک شان را تعویض کنند و یک پرستار جدید استخدام کنند.

شما می توانید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا بتوانید با شرایطی آشنا شوید که در صورت به وجود آمدن آن ها برای فرزند خود حتما عوض کردن پرستار کودک را در اولویت قرار بدهید و با یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل آشنا شوید….

پرستار کودک چه وظایفی دارد؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که پرستار کودک باید به وظایف که در قرارداد ذکر شده است به خوبی دقت کند و آنها را انجام بدهد اما مسئولیت پذیر بودن، همراه و یاور ، متعهد و وفادار، مرتب و با حوصله ، دقیق و منظم به همراه حساس و محتاط بودن از جمله وظایف عمومی پرستار کودک است.

قطعاً پرستارانی که دارای این خصوصیت ها باشند به خوبی می توانند از کودکان مراقبت کنند و نیازهای آنها را برطرف کنند.

In Home Child Care | Nanny Services and Backup Care | Safe At Home

تعویض پرستار کودک

خانواده هایی که پرستار کودک خودشان را عوض میکنند دلایل های خاص و مشخص خود را دارند اما به صورت کلی موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید:

  • اگر کودک شما در کنار پرستار حس نگرانی و استرس و اضطراب دارد باید زمان به او بدهید، چرا که ممکن است در ابتدا این رفتارهای پرخاشگرانه از کودکان نشان داده شود اما به تدریج برطرف خواهد شد ولی اگر این روند غمگینی ادامه دار باشد نیاز به بررسی و ارزیابی دقیق است.
  • اگر پرستار کودک نسبت به درخواست های والدین بی اهمیت باشد نمی تواند نیازهای کودک را به نحواحسن بشناسد.
  • پرستار کودک زمانی که برنامه های روزانه خود را به والدین اعلام نمی کند می تواند یکی از نشانه هایی باشد که نیاز به تعویض پرستار وجود دارد چرا که والدین باید در خصوص وقت گذراندن فرزندان کاملا مطلع باشند.
  • در صورتی که کودک شما دچار آسیب شده باشد ممکن است پرستار در زمان بازی از او مراقبت لازم را انجام نداده باشد؛ پرستار کودک وظیفه دارد تا از نزدیک تمام فعالیت های کودک را زیر نظر بگیرد تا دچار حادثه نشود. (شما مراقبت از کودک در منزل را به عهده ی پرستار گذاشته اید تا بتواند به بهترین شکل نگهداری فرزند شما را انجام بدهد).
  • اگر پرستار شما همیشه دیرتر از زمان مشخص شده می رسد نمی توان به او اعتماد کرد چرا که متعهد بودن و وقت شناسی جزء ویژگی های یک پرستار خوب است.
  • پرستار کودک اجازه نمی دهد تا کودک کثیف و بد شکل باشد؛ اگر بعد از روز کاری به خانه می روید و می‌بینید فرزند شما با لباس های کثیف و دستهای نشسته است مطمئن باشید یک پرستار حتی نتوانسته مراقبت های اولیه برای فرزند شما انجام بدهد.
  • اگر کودک شما همیشه خسته و گرسنه است باید به برنامه خواب مناسب و تغذیه کودک تان شک کنید؛ یک پرستار حرفه ای به این موارد دقت ویژه میکند.
  • در صورتی که رفتار ناشایسته ای از پرستار کودک سر بزند نباید اجازه دهید از فرزند شما مراقبت کند و اعتماد کردن به این افراد میتواند نتیجه ای منفی را برایتان به دنبال داشته باشد. (البته این مورد در هر شرایطی مثل مراقبت از سالمند در منزل بسیار مهم و ضروری است).

Cómo delegar el cuidado de tus hijos sin aprehensiones | El Mundo al Instante

آرین طب

برای اینکه بتوانید بهترین پرستارها را استخدام کنید و از خدمات پزشکی بی نظیری بهره مند شوید کافیست که سری به وبسایت آرین طب بزنید. در این مجموعه انواع خدمات پرستاری در منزل و خدمات پزشکی در منزل نظیر فیزیوتراپی در منزل، ویزیت پزشک متخصص در منزل، اجاره تجهیزات پزشکی، مراقبت از سالمند در منزل، مراقبت از کودک در منزل، تزریق سرم در منزل و… به شما عزیزان با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ها ارادئه می گردد. همچنین با بروزترین و جدیدترین اخبار و مقالات پزشکی روزانه با شما همراه خواهد بود….

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 8 آذر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.