انرژی درمانی با مهره مار اصل مرموز ترین و خطرناک ترین مار های جهان - پارسی زی
مهندس میلاد مساوات، ناجی صنعت گردشگری جزیره کیش

مهندس میلاد مساوات، ناجی صنعت گردشگری جزیره کیش

مهندس میلاد مساوات، ناجی صنعت گردشگری جزیره کیش جناب آقای مهندس میلاد مساوات که زمان زیادی از زندگی خود را در جزیره کیش و به …

کاشت مژه رو سه روزه یاد بگیر و پول در بیار!

کاشت مژه رو سه روزه یاد بگیر و پول در بیار!

کاشت مژه رو سه روزه یاد بگیر و پول در بیار! حتما شما هم دوستان و همکاران خانمی دارید که با توجه به مشغله کاری …

رزرو تاکسی تلفنی فرودگاه امام

رزرو تاکسی تلفنی فرودگاه امام

یکی از قسمت های مهم هر فرودگاه که اهمیت بسیار بالایی برای مسافران دارد، بخش تاکسی فرودگاهی می باشد. تاکسی های فرودگاه در سال های …

انرژی درمانی با مهره مار اصل مرموز ترین و خطرناک ترین مار های جهان

هدف ما در این محتوا چه خواهد بود:

اکثریت افرادی که در کشور های محدوده خاورمیانه و به خصوص در ایران زندگی می کنند حداقل یک بار هم که شده نام مهره مار را شنیده اند. حال ممکن است بیشتر این افراد اطلاعات دقیقی از نحوه ایجاد مهره مار و دلیل محبوبیت آن نداشته باشند. یا اینکه ممکن است از خواص معجزه آسای این جسم کوچک استخوانی اطلاعاتی نداشته باشند و آن را ابزاری برای کلاهبرداری و بازار گرمی در عرصه انرژی درمانی بدانند. البته با مشاهده وضعیت کنونی که هر مجموعه و شرکتی مهره های مار و سایر ابزار آلات انرژی درمانی را در تناژ انبوه و با قیمت های نا متناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهند، این بی اعتمادی چندان هم بی راه نخواهد بود.

هدف ما در این محتوا آماده سازی یک مقاله جامعه و کامل در زمینه مهره مار اصل است. در واقع می خواهیم ریز و درشت و حقایق و خرافه های مربوط به مهره مار را بدانیم. در نهایت سوال اصلی این است که، آیا استفاده از مهره مار می تواند توجیه علمی نیز داشته باشد یا این موضوع خرافه ای بیش نیست؟ برای رسیدن به پاسخ سوالات خود تا آخر محتوا همراه ما بمانید.

مار های اصیل در جهان

مار های اصیل در جهان

اهمیت مار ها و زندگی پر رمز و راز آن ها از داستان های باستانی تا به امروز:

مار ها حیواناتی پر رمز و راز و از دیدگاه انسان ها موجوداتی خطرناک و گاهی اوقات ترسناک هستند. در واقع به همین دلیل است که کمتر کسی به دنبال سرک کشیدن در محیط زندگی آن ها و یا نگهداری از آن ها در نزدیک خود است. این موضوع از دیرباز برای محققان و دانشمندان علوم زیستی و محققان انرژی درمانی جذابیت زیادی دارد. به همین دلیل سال ها است که به دنبال کسب اطلاعات از نحوه زندگی و تولید مثل این حیوانات هستند.

علاوه بر جنبه علمی و فیزیولوژیک بررسی مار ها، می توانیم به داستان های باستانی نیز اشاره کنیم. مار ها از اولین دوران پیدایش ادبیات داستانی در سراسر جهان از جمله پرکاربرد ترین حیوانات در داستان ها بودند. انرژی این حیوانات مرموز و نقشی که در داستان ها داشتند اکثر اوقات پر رمز و راز بود. همه این مسائل می توانند دلیل های قانع کننده ای بر اهمیت مار ها در قوانین طبیعت و زندگی انسان باشند.

رمز و راز زندگی مار ها

رمز و راز زندگی مار ها

یکی از عجایب زندگی مار ها تولید مهره مار است:

یکی دیگر عجایب زندگی مار ها نحوه تولید مثل و تولید قطعات سنگ مانندی به نام مهره مار اصل است. در این قسمت می خواهیم از هر دو بعد علمی و انرژی درمانی مهره مار را تحلیل کرده و به حقیقت آن پی ببریم. همانطور که گفتیم، این حیوانات مرموز به دلیل سبک زندگی و تغذیه منحصر به فرد خود در خفا و به دور از دسترس انسان و سایر حیوانات زندگی می کنند. تولید مثل آن ها نیز می تواند به ۲ شیوه انجام شود. گونه های مختلفی از مار ها می توانند از طریق بکرزایی تولید مثل کنند. یعنی مار ماده بدون وجود جفت نر می تواند تخم بگذارد. نوع دیگر نیز همان نوع اصلی تولید مثل است که از قرار گرفتن پنیس مار نر در بدن مار ماده رخ می دهد. مار ماده حدود ۱ ماه بعد تخم می گذارد.

دلیل اهمیت مهره مار اصل

اما موضوع مورد بحث ما که تولید مهره مار اصل است، فقط در نوع تولید مثل جنسی ایجاد می شود. مهره مار یک غضروف است که در بالای چشم های مار قرار گرفته است. این غضروف بعد از جفت گیری مار ماده و نر از هر کدام به صورت یک مهره خارج می شود. بعد از مدتی تبدیل به یک جسم استخوان مانند می شود. اگر بخواهیم تولید مهره مار را از لحاظ علمی توجیه کنیم، می گوییم که مار ها دارای گیرنده های امواج مغناطیسی هستند. در بدن آن ها بخش های خاصی جهت جذب این امواج و ایجاد فانکشن های درونی خاص وجود دارد.

دلیل تشکیل مهره مار اصل و خروج آن در حین جفت گیری نیز دقیقا همین فعل و انفعالات است. مار ها در حین جفت گیری با جفت خود امواج مغناطیسی خاصی را رد و بدل کرده و در نهایت هر دو همزمان این مهره ها را خارج می کنند. در واقع می توانیم اینگونه بگوییم که مهره مار اصل حتما باید به صورت جفتی باشد. ارزش و اهمیت آن ها بر این اساس است که، متعلق به جفت ماری باشند که در آن لحظه با هم جفت گیری کرده اند.

 

مهره های مار شاه کبری و مار دابویا

مهره های مار شاه کبری و مار دابویا

هندو های باستان به دنبال یافتن مهره مار اصل هستند:

از توضیحات فوق می توان دریافت که رها کردن مهره مار اصل توسط دو مار در حال جفت گیری، یکی از جالب ترین و حیرت آور ترین اتفاقاتی است که می تواند رخ بدهد، زیرا همانطور که می دانیم خروج این مهره ها فقط به واسطه امواج الکترومغناطیسی است. فعل و انفعالاتی که به واسطه امواج الکترومغناطیس رخ می دهد، نشان دهنده وجود حجم گسترده ای از انرژی های مثبت در این جفت سنگ ها است. هندو ها و مردم ساکن در کوهستان های هندوستان به معجزه مهره مار در زندگی انسان، اعتقاد و باور قلبی دارند. تعداد زیادی از آن ها زندگی خود را وقف پیدا کردن عجیب ترین مار های جهان کرده اند. آن ها در صدد هستند معجزه آسا ترین مهره های مار را بیابند!

۲ نوع از قوی ترین مهره مار های اصل:

همانطور گفتیم تمامی مار ها بعد از جفت گیری این مهره ها را رها می کنند و می توان تمام آن مهره ها را مهره مار اصل نامید. اما دو نوع از مهره مار های اصل وجود دارند که در سراسر جهان پر آوازه هستند. قدرت مغناطیسی و انرژی آن ها بر محیط باور نکردنی است. همانطور که گفتیم مار ها حیواناتی خطرناک و در عین حال مرموز هستند. این موضوع منجر شده انسان از محیط زندگی آن ها فاصله بگیرد. حال موضوع بحث ما دو گونه از وحشی ترین و خطرناک ترین مار های دنیا هستند.

مهره مار شاه کبری و مهره مار دابویا

مار شاه کبری اولین گونه از خطرناک ترین و سمی ترین مار های جهان است. اندازه بسیار بزرگ این مار، سرعت حرکت فوق العاده بالای آن و سم خطرناک موجود در نیش آن، آن را به یکی از خطرناک ترین موجودات جهان تبدیل کرده است. ۹۷ درصد از مارهای شاه کبری در صحرا های هندوستان زندگی می کنند. در واقع به همین دلیل است که، بومی های منطقه مهارت و توانایی بالایی در پیدا کردن مهره مار های آنها کسب کرده اند. با توجه به اینکه مار شاه کبری قوی ترین و خطرناک ترین مار محسوب می شود، می توان گفت که قوی ترین مهره مار را نیز می تواند تولید کند. قدرت امواج مغناطیسی موجود در مهره مار اصل شاه کبری برای هندو های این منطقه بدیهی است. خواص موجود در این مهره ها در سراسر دنیا به عنوان یک معجزه طبیعی شناخته می شود.

در معرفی دومین گونه از مشهور ترین مار های جهان می توانیم به گونه مار دابویا اشاره کنیم. این گونه از مار ها نیز بیشتر در هندوستان یافت می شوند. به دلیل قدرت زیاد و چابکی در شکار و نیش زهرآلود خود شهرت جهانی دارند. مار های دابویا نیز یکی از قوی ترین مار های جهان در زمینه تولید مهره مار اصل محسوب می شوند. قدرت و عظمت این مار ها منجر می شود امواج الکترومغناطیسی فوق العاده قوی در مهره های خود ذخیره کنند. مهره مار اصل مار دابویا به عنوان یکی از مشهور ترین مهره مار ها در سراسر جهان به فروش می رسد.

توانایی به دست آوردن مهره مار اصل مار شاه کبری و مار دابویا:

همانطور که از مطالب فوق می توان دریافت، به دلیل خطرناک بودن این گونه از مار ها، یافتن مهره مار اصل آن ها نیز امری دشوار است. در واقع می توان گفت افراد عادی به هیچ عنوان نمی توانند به صحرا رفته و به این مهره های مار دسترسی پیدا کنند. به این دلیل که رو به رو شدن با این مار ها در محیط زندگیشان ممکن است باعث به خطر افتادن جان افراد شود.

به همین دلیل است که، تنها بومیان منطقه و افرادی که هنر و مهارت لازم را دارند می توانند مهره مار شاه کبری و دابویا را پیدا کنند. همین موضوع نادر و کمیاب بودن این مهره ها منجر می شود قیمت خرید بالایی داشته باشند. بنابراین موضوع کلاهبرداری دقیقا در همین جا مطرح می شود. مثلا کلاهبرداران در زمینه انرژی درمانی، ادعا می کنند که می توانند مهره مار شاه کبری را تنها با ۲۰ هزار تومان برای شما تهیه کنند!

خواص مهره مار اصل شاه کبری از دیدگاه هندو های باستان:

  • مهره مار شاه کبری انرژی مغناطیسی فوق العاده بالایی دارد. یکی از خواص فوق العاده مشهور آن بخت گشایی در جوانان است. انرژی مثبت این مهره در کوتاه مدت منجر به گشایش بخت و رخ دادن اتفاقات مثبت در زندگی جوانان دم بخت می شود.
  • یکی دیگر از خواص این مهره ها حل مشکلات است. این سنگ با جذب انرژی های مثبت به سمت دارنده خود و دفع انرژی های منفی بینش را ارتقا می دهد. در نتیجه می توانید به راحتی از پس مشکلات خود بر بیایید.
  • مهره مار شاه کبری رزق و روزی را افزایش می دهد.
  • مهره مار شاه کبری خودباوری را در فرد افزایش می دهد. با نگه داشتن این مهره ها در نزدیک خود در کوتاه مدت روحیه و حس خود باوری در شما تقویت می شود.

خواص مهره مار اصل مار دابویا از دیدگاه هندو های باستان:

  • مار دابویا نیز یکی از قوی ترین مار های جهان است و مهره مار آن می توانند برای دارنده خود معجزه کند.
  • رزق و روزی فرد دارنده مهره مار افزایش می یابد و زندگی وی سرشار از برکت و رفاه خواهد شد.
  • این مهره جادویی با انرژی قوی خود اتفاقات خوب را برای صاحب خود به ارمغان می آورد.
  • با جذب انرژی مثبت از کائنات منجر به تقویت روحیه می شود.
  • انرژی بالای این سنگ باعث می شود که به خودتان باور داشته باشید. خودباوری را می توانیم کلید اصلی حل مشکلات بدانیم. در واقع به همین دلیل است که هندو ها مهره مار دابویا را کلیدی برای حل مشکلات می دانند.
  • مهره مار دابویا یکی از قوی ترین سنگ های بخت گشا محسوب می شود. نگه داشتن جفت مهره این سنگ باعث می شود، جفتی که توسط سرنوشت برایتان مقدر شده به سمت شما جذب شود.

نکات مهم و پایانی در زمینه نحوه تشخیص مهره مار اصل

به عنوان نکته پایانی می توانیم به سوال اکثر علاقمندان در مورد نحوه تشخیص مهره مار اصل پاسخ دهیم. در پاسخ به این پرسش باید گفت که راه خاصی برای تشخیص اصل و تقلبی بودن این مهره ها توسط افراد عادی وجود ندارد. تنها متخصصان این زمینه و افراد با تجربه هستند کی می توانند از انرژی مهره و سایر جزئیات ریز، اصل و تقلبی بودن آن را تشخیص دهند. به همین دلیل برای قرار نگرفتن در معرض کلاهبرداری بهتر است از افراد معتبر و با سابقه در زمینه فروش مهره مار اصل خرید کنید.

منبع: سایت شامگاه

خرید مهره های مار اصل از افراد با سابقه

خرید مهره های مار اصل از افراد با سابقه

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 6 بهمن 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.