مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک - پارسی زی
مدل زیر مانتویی شیک زنانه و دخترانه

مدل زیر مانتویی شیک زنانه و دخترانه

مدل زیر مانتویی مدل زیر مانتویی شیک زنانه و دخترانه همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. شومیز زیر …

مدل دسته گل رز شیک و لاکچری مخصوص هدیه دادن

مدل دسته گل رز شیک و لاکچری مخصوص هدیه دادن

مدل دسته گل رز مدل دسته گل رز شیک و لاکچری مخصوص هدیه دادن همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان …

مدل بلوز مجلسی زنانه و دخترانه شیک و مد روز

مدل بلوز مجلسی زنانه و دخترانه شیک و مد روز

مدل بلوز مجلسی مدل بلوز مجلسی زنانه و دخترانه شیک و مد روز همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار …

مدل آرایش صورت

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

دنیای آرایش و میکاپ مکانی از ترفندهاست که با استفاده از آن می توانید نواقص چهره خود را بپوشانید. هنگام آرایش باید به شکل صورت و چهره خود دقت کنید و آرایشی را بر اساس فرم چهره و رنگ پوستتان انجام دهید. یکی از عوامل مهم زیبایی و ماندگاری آرایش کرم پودر مورد استفاده در آرایش است

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

اکثر خانم ها بدون آرایش احساس خوبی ندارند و تمایل به آرایش ساده و ملایم دارند و باید در هنگام میکاپ به یک سری نکات توجه کنید و همچنین از آرایش غلیظ خودداری نمایید تا جذابیت چهره تان چندین برابر باشد. از این رو، با انتخاب یک میکاپ زیبا چهره خانم ها و دختر خانم ها زیبایی منحصر به فردی به خود میگیرد و بسته به موقعیت مکانی مورد نظرتان می توانید آرایش زیبا و خاصی داشته باشید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

آرایش صورت برای هر سن و پوستی متفاوت است. درواقع هر رده سنی باید متناسب با وضعیت پوست و چهره اش آرایش کند. آرایش ملایم صورت بیشتر برای نوجوانان و افرادی که تمایل به آرایش روزانه صورت دارند مناسب است. در این نوع آرایش صورت و میکاپ، چهره شخص تغییر زیادی نکرده، حالت طبیعی خود را حفظ کرده و صرفاً باعث پنهان کردن نقص های احتمالی صورت می شود. به این نوع آرایش، آرایش لایت نیز گفته شده که به سادگی و بدون نیاز به لوازم آرایش حرفه ای قابل انجام است.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

گریم و آرایش صورت یک امر سلیقه ای و شخصی است به این معنی که هر شخص بسته به تعریفی که از مفهوم زیبایی دارد نوع میکاپ و رنگهای لوازم آرایشی مورد نیاز خود را انتخاب می کند. البته در این میان نباید فراموش کرد که در آرایش صورت نکاتی نیز وجود دارد که فراتر از سلایق شخصی، به شکلی همیشگی و تثبیت شده باعث جذابیت بیشتر آرایش و صورت شما میشود. بعنوان مثال باید با تفاوت های آرایش صورت شب و روز آشنا شده و بدانیم از کدام نوع و رنگ لوازم آرایش استفاده کنیم.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

توجه داشته باشید که هر فرم چهره و هر رنگ پوستی میکاپ مخصوص به خود را دارد بنابراین بهتر است ابتدا شما فرم چهره خود را بشناسید سپس از بین این مدل میکاپ هایی که برای فرم چهره شما معرفی شده اند آرایشی بی نظیر و زیبا را انتخاب نمایید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

برای میکاپ صورت قبل از هر چیز باید از مرطوب کننده مناسبی استفاده نمایید و بعد از زدن مرطوب کننده برای دوام بیشتر میکاپ خود از پرایمر آرایشی استفاده کنید. زدن کرم پودر مرحله بعدی آرایش چهره است و شما باید چهره خود را به کمک کرم پودری که یک یا دو درجه از رنگ پوست تان روشن تر است بپوشانید تا رنگ پوست تان طبیعی تر به نظر برسد.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

به کمک کانسیلر می توانید لک و عیب های موجود در صورت خود را پنهان کنید همچنین به کمک کانسیلر می توانید سیاهی های زیر و اطراف چشم هایتان را محو نمایید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

چشم ها مهم ترین بخش از صورت را تشکیل می دهند از این رو بهتر است شما از مدل آرایش چشم مناسبی برای میکاپ چشم های خود استفاده نمایید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

کشیدن سایه چشم یکی از مهم ترین مراحل آرایش چشم را تشکیل می دهد و رنگ سایه چشم بهتر است یک یا دو درجه روشن تر از رنگ ابروها انتخاب شود. توجه داشته باشید که سایه های رنگ تیره برای قسمت های خارجی پلک چشم مناسب هستند و سایه های رنگ روشن نیز برای قسمت های داخلی پلک چشم مناسب تر می باشند برای گوشه داخلی چشم نیز می توانید از سایه های درخشان استفاده نمایید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

خط چشم نیز باعث می شود تا فرم چشم ها بی نظیر و جذاب تر به نظر برسد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل خط چشم به فرم چشم های خود توجه داشته باشید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

مژه مصنوعی باعث می شود تا چشم های شما درشت تر به نظر برسند بنابراین بهتر است ابتدا مژه های خود را فر دهید سپس آن ها را ریمل بزنید و از مژه های دانه ای استفاده نمایید تا آرایش چشم های شما طبیعی تر به نظر برسد.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

رژگونه باعث ایجاد تغییرات مثبت در فرم صورت می شود از این رو کشیدن رژگونه یکی از مهم ترین مراحل میکاپ صورت را تشکیل می دهد.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

برای گریم لب ها بهتر است ابتدا از بالم لب استفاده نمایید تا خشکی پوست لب برطرف شود سپس به کمک خط لبی مناسب اطراف لب هایتان را خط بکشید تا برجسته به نظر برسند و از رژ لبی که با رنگ خط لب هماهنگی و مطابقت دارد برای آرایش لب های خود استفاده نمایید.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

در انتخاب آرایش لایت استفاده از وسایل آرایشی همچون سایه، رژ لب، رژ گونه و … به شکل کمرنگ و ملایم تر استفاده می شود، در این سبک آرایشی استفاده از رنگهایی با تنالیته گرم مناسب تر هستند، همانطور که گفتیم آرایش لایت، چهره را طبیعی تر نشان داده و از جمله سبک های آرایشی است که به دلیل سادگی و جیغ نبودن آن، می توان برای هر مراسم و یا مکانی مورد استفاده قرار داد، استفاده از هایلایتر در سبک ارایش لایت کابرد زیادی دارد و آن را می توان به دو شکل کرم و یا پودری مورد استفاده قرار داد

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

برای زدن کرم پودر از یک براش یا اسفنج آرایشی مرطوب استفاده کنید و اگر لازم بود آن را روی گردن و نزدیک گوش‌تان هم بزنید. کرم پودر زدن با انگشت باعث می‌شود باکتری‌های دست‌تان به پوست منتقل شوند و دچار مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه شوید. با این حال اگر با استفاده از اسفنج راحت نیستید، دست‌های‌تان را قبل از کرم پودر زدن کاملا بشویید. به هر حال باید مقدار مناسبی از کرم پودر (در این مرحله ترجیحا مایع) را بزنید؛ به این صورت که از وسط صورت خود شروع و ترجیحا با حرکات ضربه‌ای به سمت بیرون حرکت کنید. کرم پودر را کاملا روی کل صورت‌تان پخش کنید؛ به نحوی که هیچ ردی از آن باقی نماند.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

هدف استفاده از کانسیلر در آموزش آرایش صورت این است که تمام قرمزی‌ها، جوش‌ها و همچنین تیرگی دور چشم پوشانده شود. برای اینکه تیرگی دور چشم را با کانسیلر مخفی کنید، از کانسیلری که یک درجه روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست است کمک بگیرید و آن را به صورت دو مثلث کوچک برعکس زیر چشم‌های‌تان بزنید. علاوه بر این قسمت پایین پل بینی، چانه، وسط پیشانی و بالای لب بالایی‌تان را هم کانسیلر بزنید. به طور کلی کانسیلر را می‌توان در هر قسمتی که جوش یا تیرگی دارید استفاده کرد. تنها نکته مهم این است که پس از زدن کانسیلر، مطمئن شوید هیچ مرز و خط مشخصی به جای نگذاشته و کاملا با کرم پودرتان مخلوط شده است. البته برخی افراد ترجیح می‌دهند ابتدا از کانسیلر و سپس از لایه اولی کرم پودر مایع استفاده کنند. ترتیب این دو مرحله بیشتر به سلیقه و تجربه شما بستگی دارد. امتحان کنید در کدام حالت صورت شما صاف‌تر و درخشان‌تر به نظر می‌رسد.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

آرایش پوست چرب و خشک با هم متفاوت است و برای هر کدام باید از محصولات مختلفی استفاده کرد. برای تشخیص کرم پودر مناسب در گام اول نوع پوست‌تان را تشخیص دهید. اگر پوست‌تان چرب است، از پنکک مات و یا کرم پودرهای مایع فاقد چربی (oil-free) استفاده کنید. همچنین کرم پودرهایی که مواد معدنی دارند برای پوست چرب مناسب هستند؛ زیرا مانع جلوه براق پوست می‌شوند. اما اگر پوست خشکی دارید، بهتر است از کرم پودر مایع و یا استیک آبرسان استفاده کنید. به همین ترتیب اگر پوست شما مختلط و ترکیبی است، بهتر است برای نقاط چرب‌تر صورت (معمولا ناحیه T) از کرم پودر مخصوص پوست چرب و برای قسمت‌های دیگر از کرم مخصوص پوست خشک کمک بگیرید. علاوه بر این اگر پوست حساسی دارید، قبل از خرید کرم پودر ترکیبات آن را به دقت بررسی کنید که حاوی الکل، عطر، اسانس، پارافین و روغن‌های نفتی مانند گلیسیرین و وازلین نباشند؛ زیرا این مواد باعث تحریک پوست‌تان می‌شود.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

وقتی کرم پودر می‌زنید، همه صورت‌تان رنگ یکنواختی پیدا می‌کند. یکی از تکنیک های آرایشگران حرفه ای در آموزش آرایش صورت این است که حتما از هایلایتر و کانتور برای نقاط خاصی از صورت استفاده می‌کنند و به این صورت به چهره عمق و بعد زیبایی می‌بخشند.

مدل آرایش صورت جذاب و بسیار شیک

 

مدل خط چشم ساده و شیک دخترانه

مدل خط چشم ساده و شیک دخترانه

مدل خط چشم ساده و شیک دخترانه همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد…..

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 23 فروردین 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.