راهنمای کامل برای انتخاب و خرید میز عسلی تک - پارسی زی
مزایای کرایه جرثقیل

مزایای کرایه جرثقیل

مزایای کرایه جرثقیل ایمنی حفظ ایمنی خودرو یکی از اساسی‌ترین قسمت هر کسب و کاری چه برای صاحبان کسب و کار چه برای مشتریان می‌باشد …

مرکز تخصصی شنوایی سنجی و تجویز سمعک در ساری

مرکز تخصصی شنوایی سنجی و تجویز سمعک در ساری

مرکز تخصصی شنوایی سنجی و تجویز سمعک در ساری تعداد زیادی مرکز تخصصی شنوایی سنجی و تجویز سمعک در ساری وجود دارد. کار کلینیک شنوایی …

تامپون مغز و اعصاب (پنبه دمدار) چیست و چه کاربردی دارد؟

تامپون مغز و اعصاب (پنبه دمدار) چیست و چه کاربردی دارد؟

تامپون مغز و اعصاب (پنبه دمدار) چیست و چه کاربردی دارد؟ تامپون‌ مغز و اعصاب محصولی کاربردی در جراحی‌های مختلف به خصوص جراحی‌های مغز و …

راهنمای کامل برای انتخاب و خرید میز عسلی تک

اگر برای تغییر دکوراسیون خانه و یا تکمیل جهیزیه، به فکر خرید مبلمان هستید، بعد از اینکه سبک مبلمان مورد نظر خود را انتخاب کردید اکنون باید به سراغ خرید میز پذیرایی بروید. تعداد میزی که سفارش می‌دهید باید با تعداد مبلمان همخوانی داشته باشد. از طرفی نباید تضادی بین سبک طراحی میز پذیرایی با مبلمان وجود داشته باشد. بنابراین برای انتخاب میز عسلی تک باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید که در این مطلب این نکات را برای شما ارائه می‌کنیم. کارشناسان ما در سایت پامیکس سعی کرده‌اند یک راهنمای جامع و کامل برای خرید میز عسلی تک را در این مقاله در اختیار شما قرار دهند. لطفا با ما همراه باشید.

راهنمای کامل برای انتخاب میز عسلی تک

توجه داشته باشید که کوچکترین عضو در دکوراسیون داخلی بر روی زیبایی ساختمان شما تأثیر می‌گذارد. بنابراین در انتخاب میز عسلی تک باید بسیار دقت کنید چون این میز هم زیبایی دکوراسیون و هم زیبایی مبلمان شما را متاثر می‌کند. برای اینکه بتوانید میزی با کیفیت بالا، بهترین کارایی و قیمت مناسب انتخاب کنید، به چند نکته که در ادامه بیان ذکر شده است توجه داشته باشید:

۱-     انتخاب میز عسلی تک براساس شکل و اندازه

در اولین قدم شما باید ابعاد انواع میز عسلی تک را بررسی کنید و با فضای ساختمان خود تطبیق دهید. اگر سالن پذیرایی شما کوچک است نباید میز عسلی‌ تک بیش از اندازه بزرگ باشد. از طرفی دیگر ارتفاع میز عسلی باید با ارتفاع مبلمان تطابق داشته باشد تا مهمان به راحتی بتواند از میز استفاده کند. پس اگر خرید حضوری دارید، حتما روی مبل بنشینید و ارتفاع میز را کنترل کنید اما اگر از سایت‌های فروشگاهی همانند پامیکس خرید می‌کنید، حتما در قسمت مشخصات، ارتفاع میز را با ارتفاع مبلمان تطبیق دهید.

۲-    طراحی و جنس میز عسلی تک

همانگونه که گفتیم باید سبک طراحی میز عسلی  تک با مبلمان یکسان باشد. فرض کنیم که شما مبلمان سلطنتی خریده‌اید. بنابراین باید به سراغ میز عسلی با طراحی سلطنتی بروید چرا که تضاد بین مبل و میز، زیبایی دکوراسیون شما را از بین می‌برد. همچنین مبلمان سلطنتی با چوب ساخته می‌شوند. بنابراین اگر شما میز عسلی‌ ام دی اف را انتخاب کنید، زیبایی مبلمان سلطنتی را از بین خواهید برد و هر چه هزینه برای خرید مبلمان صرف کرده‌اید از دست می‌رود.

۳-     انتخاب جنس میز عسلی

حتماً به کیفیت و دوام تریال به کار رفته در میز توجه کنید. اگر می‌خواهید میز چوبی بخرید، مطمئن شوید که چوب در برابر فشار و حتی در برابر حشرات و رطوبت مقاوم است و اگر لیوان آب روی چوب بریزد، طبله نمی‌کند. تمامی این موارد را از کارشناسان فروش سؤال کنید تا بتوانید میز عسلی با کیفیت در اختیار داشته باشید.

۴-    رنگ میز عسلی تک

در مرحله بعد برای انتخاب میز عسلی تک، به سراغ رنگ میز بروید. همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که باید هارمونی بین رنگ میز عسلی تک با مبلمان و سایر اعضای دکوراسیون وجود داشته باشد. تضاد بیش از حد رنگ‌ها باعث می‌شود آرامش فضا کم شده و از طرف دیگر زیبایی طراحی داخلی شما به شدت تحت تأثیر قرار می‌گیرد. به طور کلی ترکیب رنگ‌ها باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر هماهنگی با یکدیگر، فضای ساختمان شما را روشن و دلباز جلوه دهد.

۵-    قیمت میز عسلی تک

توصیه می‌کنیم که برای انتخاب میز عسلی تک، در آخرین مرحله به سراغ قیمت بروید. تا زمانی که از نظر کیفیت، طراحی، جنس و رنگ میز عسلی مطمئن نشده‌اید، به قیمت توجه نکنید چون ممکن است ارزان بودن میز، شا را وسوسه کند و بعد از انتخاب خود پشیمان شوید. بهترین کار برای اینکه از قیمت مطمئن شوید این است که به فروشگاه‌های مختلف مراجعه کنید و قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

سخن پایانی

مسلماً اگر شما بخواهید به صورت حضوری به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید و انواع مبل میز عسلی تک و قیمت‌های آن‌ها را با هم مقایسه کنید، وقت زیادی از شما گرفته می‌شود. بهترین کار این است که به سایت‌های فروشگاهی همانند پامیکس مراجعه کرده و محصولات آن‌ها را در کنار هم قرار دهید تا هم تنوعی از انواع میز عسلی تک را در پیش روی خود داشته باشید و هم در نهایت انتخابی عالی و با قیمت مناسب نصیب شما گردد.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 15 خرداد 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.