منظور از مراقبت پرستاری در منزل چیست؟ - پارسی زی
چرا سیدنی استرالیا این‌قدر معروف است؟

چرا سیدنی استرالیا این‌قدر معروف است؟

چرا سیدنی استرالیا این‌قدر معروف است؟ سیدنی در ساحل شرقی استرالیا مستقرشده است و پایتخت ایالت نیو ساوت ولز است. این شهر در اطراف یکی …

بررسی تابه تفلون و ویژگی های مهم آن در پخت و پز سریع

بررسی تابه تفلون و ویژگی های مهم آن در پخت و پز سریع

انتخاب نوع مناسب ماهیتابه یا سایر وسایل آشپزی بسیار مهم است. هر نوع ظروف آشپزخانه هدف خاص خود را دارد. با انتخاب نوع مناسب می …

کرید اونتوس اورجینال فقط در عطر فرید

کرید اونتوس اورجینال فقط در عطر فرید

حول و هوش سال ۱۷۶۰ میلادی بود که برند «Creed» توسط جیمز هنری کرید (James Henry Creed) در انگلستان شروع به تولید ادکلن های لوکس برای خانواده سلطنتی بریتانیا …

خدمات پرستاری در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های بهداشتی است که می تواند به راحتی در خانه شما انجام شود. خدمات پرستار برای مراقبت در منزل معمولاً ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است، در حالی که به اندازه مراقبت های پزشکی ارائه شده در یک بیمارستان یا خانه سالمندان مؤثر است.

پرستاری در منزل

یک سرویس پرستاری در خانه، مراقبت های پرستاری شخصی را در خانه ارائه می دهد، همانطور که در یک بیمارستان معمولی ارائه می شود، در حالی که نسبت به بیمار دلسوزتر است و در خانواده بیمار ادغام می شود و پیوند عاطفی با بیمار و خانواده او ایجاد می کند.

خدمات ارائه شده توسط پرستاری مراقبت در منزل توسط پرستاران ثبت نام شده ، فیزیوتراپیست ها و کاردرمانگران از جمله ارائه می شود. و به این ترتیب لازم نیست نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی باشید.

امروزه مردم درک بهتری نسبت به مراقبت‌های بهداشتی در منزل یا خدمات پرستاری در خانه پیدا کرده‌اند که اساساً مراقبت‌های پرستاری ماهر است، در حالی که اصطلاح مراقبت در منزل به خدمات مراقبت‌های غیرپزشکی مانند مراقبت شخصی و همراهی و نظارت اشاره دارد.

پرستاری در منزل

مراقبت های پرستاری کوتاه مدت

پرستاران کوتاه مدت خدمات پرستاری را برای ۱-۴ ساعت یا یک دوره خاص ارائه می دهند. مراقبت‌های پرستاری کوتاه‌مدت، مراقبت‌های پزشکی موقت پس از جراحی ، آسیب یا سایر شرایط پزشکی است که انتظار می‌رود بهبود یابد.

تخصص : واکسیناسیون در منزل ، تزریق در منزل ، نوار قلب در منزل، پانسمان یا مراقبت از زخم در منزل .

مراقبت های پرستاری طولانی مدت

پرستاران طولانی مدت در منزل خدمات پرستاری را به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت ارائه می دهند. مراقبت‌های پرستاری طولانی‌مدت مجموعه‌ای از مراقبت‌های پزشکی، فیزیکی و جراحی برای رفع نیازهای فیزیکی، اجتماعی و عاطفی افرادی است که به طور مزمن بیمار یا ناتوان هستند.

شما می توانید مراقبت های پرستاری ۲۴ ساعته در منزل را با امداد بهار با قیمت های بسیار مقرون به صرفه دریافت کنید. پرستاران در تمام مراقبت‌های پزشکی و حمایتی مورد نیاز برای بیمار در محیط آشنای خانه کمک می‌کنند و به بهبود بهتر و سریع‌تر بیمار کمک می‌کنند.

پرستاری در منزل

پرستاران در منزل

پرستاران به فعالیت های روزانه بیماران نیازمند رسیدگی می کنند. آنها مراقبت های حمایتی را ارائه می دهند. با این حال، آنها مجاز به انجام هیچ گونه اقدام پزشکی نیستند.

تخصص ها : مراقبین ، مراقبت های حمایتی، مراقبت از بیماران مسن (سالمند) ، مراقب ، کمک به فعالیت های روزانه مانند تغذیه، حمام کردن، جابجایی و غیره

چه زمانی به ما نیاز داری؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل ، درمان بیماری یا آسیب است. خدمات پرستاری در منزل معمولاً شامل مراقبت از زخم برای زخم های فشاری یا زخم جراحی، آموزش بیمار و مراقب، درمان وریدی یا تغذیه ، تزریقات ، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت سلامت ناپایدار است.

واکسیناسیون :

در خانه واکسن بزنید و از بیماری های عفونی در امان بمانید. ما واکسیناسیون H1N1 ، تیفوئید ، ذات الریه، هپاتیت و موارد دیگر را توسط پرستاران واجد شرایط برای مراقبت در منزل ارائه می دهیم.

مراقبت پس از جراحی :


مراقبت از بیمار بسیار مهم است و شامل همه چیز از مدیریت درد و تغذیه تا مدیریت تنفسی و مدیریت مایعات است. تحت مراقبت پرستاران ما که به شما در تمام این موارد در آسایش خانه کمک می کنند، زودتر خوب شوید.

مراقبت از کاتتریزاسیون ادراری :

پرستاران ما به خوبی آموزش دیده اند و می توانند به شما در روند مراقبت از کاتتریزاسیون ادرار در خانه کمک کنند. قرار دادن کاتتر، برداشتن کاتتر یا شستشوی مثانه باشد

پانسمان زخم :


آیا می دانستید که فرآیند بهبود بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ما در رسیدگی به انواع زخم‌ها، زخم‌های پس از عمل جراحی، زخم‌های عفونی و زخم‌های فشاری مجرب هستند و بر این اساس مراقبت‌های مناسب از زخم را برای بهبودی سریع‌تر ارائه می‌دهند.

تجویز اکسیژن:


تجویز اکسیژن در شرایط حاد و مزمن مانند تروما، خونریزی، شوک، تنگی نفس، بیماری ریوی و موارد دیگر مورد نیاز است. اگر به یکی نیاز دارید وحشت نکنید. یک پرستار را به خانه صدا بزنید و در حالی که او کارهای ضروری را انجام می دهد، بنشینید.

تزریق :

از دردسر سفر و ساعت طولانی بیمارستان برای یک فرآیند جزئی مانند تزریق یا انفوزیون IV خود را نجات دهید. فقط یک پرستار خانگی را با ما رزرو کنید و یک پرستار باتجربه و ثبت نام شده برای انجام تزریق یا انفوزیون IV مورد نیاز در منزل شما را ملاقات خواهد کرد.

چطور میتوانیم کمک کنیم؟

پرستاران خانگی ما در ارائه خدماتی مانند

 • مراقبت های بعد از جراحی
 • نگهداری از سالمندان
 • مراقبت های مزمن
 • تراکئوتومی
 • مراقبت از کاتتریزاسیون ادرار
 • مراقبت از زخم
 • تزریق ، و انفوزیون IV
 • مراقبت از دیابت

علاوه بر این، آنها همیشه توسط یک پزشک ارشد نظارت می شوند. با دریافت مراقبت ۱۲/۲۴ ساعته از پرستار خانگی ، زودتر خوب شوید .

مزایای مراقبت پرستاری در منزل چیست؟

مزایای مراقبت های بهداشتی در خانه بسیار است. مراقبت پرستاری در منزل علاوه بر راحت بودن نسبت به بستری شدن در بیمارستان یا آسایشگاه، به بهبودی زودتر بیمار نیز کمک می کند، زیرا مشخص شده است که افراد در محاصره شدن در کنار عزیزان خود تمایل دارند زودتر از بیماری یا بیماری خود بهبود پیدا کنند.

 • همچنین از رژیم غذایی و تغذیه پشتیبانی می کند. پرستاران مراقبت های بهداشتی در منزل می توانند برای حمایت از بیمار در غیاب شما حضور داشته باشند.
 • این مراقبت های پرستاری ماهر را در آسایش خانه شما به ارمغان می آورد.
 • مراقبت پرستاری در خانه همچنین به مدیریت شرایط سلامت مزمن برای جلوگیری از بستری شدن غیر ضروری در بیمارستان کمک می کند.
 • خدمات پرستاری مراقبت در منزل همچنین به ارائه مراقبت های بهبودی در منزل پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل بیماری یا آسیب کمک می کند.
 • تمرکز و پشتیبانی یک روی یک را ارائه می دهد.
 • مشتریان نتایج سلامت بهتری دارند.
 • مدیریت دارویی را ارائه می دهد.

از خدمات مراقبت پرستاری در منزل چه انتظاری باید داشت؟

پرستاری در منزل تنها پس از توصیه پزشک شروع می شود و برای بیمار مهم است که به اندازه پزشک به پرستار خانگی مراجعه کند. خدمات پرستاری همانطور که قبلا ذکر شد توسط پرستاران ثبت نام شده ارائه می شود که در حمایت های پزشکی مداوم و مراقبت های توانبخشی کمک می کنند .

مراقبت های اولیه پزشکی که می توان از یک دستیار پرستار انتظار داشت به شرح زیر است:

 • پرستاران مراقبت در منزل از طرف خود رژیم غذایی بیمار را بررسی می کنند، فشار خون، دما، ضربان قلب و تنفس را اندازه گیری می کنند.
 • به طور منظم بررسی کنید که آیا بیمار به درستی از نسخه و سایر درمان ها پیروی می کند یا خیر
 • در مورد سلامتی خود و هر نوع درد تجربه شده پرس و جو کنید
 • بررسی ایمنی بیمار توسط پرستار در منزل، اینکه آیا تجهیزات پزشکی برای مراقبت از بیمار مورد نیاز است و امکان سنجی آن در منزل
 • به بیمار در مورد مراقبت از خود آموزش دهید
 • و از همه مهمتر به طور مرتب با پزشک هماهنگ کنید تا یک دوره مراقبت بهداشتی مناسب را ارائه دهید.

هزینه مراقبت پرستاری در منزل چقدر است؟

خدمات پرستاری در منزل در حال حاضر به دلیل افزایش هزینه های بستری در بیمارستان، در دسترس بودن خدمات مراقبت های بهداشتی با کیفیت و تقاضای سالمندانی که محیط آشنا را به بیمارستان ها و خانه های سالمندان استریل ترجیح می دهند، بسیار مورد تقاضا است.

هزینه خدمات پرستاری مراقبت در منزل بسته به بحرانی بودن بیماری و مدت زمان خدمات مورد نظر متفاوت است. با این وجود، هزینه خدمات پرستاری مراقبت در منزل در مقایسه با بستری شدن در بیمارستان بین ۲۰ تا ۵۰ درصد ارزان‌تر است.

آماده شدن برای خدمات پرستاری در منزل

آمادگی قبلی مناسب برای مراقبت های بهداشتی در منزل برای استفاده حداکثری از خدمات پرستاری در منزل ایده آل است. قبل از اینکه از خدمات پرستاری بهره مند شوید، باید چند کار انجام دهید.

 • یک لیست تماس اضطراری شخصی ایجاد کنید
 • نسخه و سایر گزارش های خود را آماده داشته باشید
 • لیست تماس پزشک شما
 • فهرستی از وظایف مورد انتظار از خدمات پرستار آنلاین تهیه کنید
 • هر دستورالعمل خاصی را که دوست دارید پرستار بداند به پرستار توضیح دهید

مراقبت های پرستاری در منزل را در نزدیکی خود دریافت کنید

با در دسترس بودن خدمات پرستاری در منزل، دیگر نیازی به استرس در مورد مراجعه به کلینیک یا بیمارستان و تشدید آسیب ندارید. اگر به خدمات پرستاری در نزدیکی خود در خانه نیاز دارید امداد بهار راه حلی برای شماست. با ما با شماره ۰۹۱۲۳۸۳۳۸۶۹ تماس بگیرید و با پرستاران واجد شرایط و با تجربه در خانه وقت بگیرید. شما بهترین پرستاران آموزش دیده را دریافت خواهید کرد تا به شما در بازگرداندن زندگی عادی خود در اسرع وقت کمک کنند.

استخدام پرستار در خدمات خانگی با بسیار آسان است. خدمات پرستاری حرفه ای ما در منزل مراقبت جامع و دلسوزانه در منزل را ارائه می دهد. با خدمات پرستاری ۱۲/۲۴ ساعته ما در منزل، مراقبت دلسوزانه توسط پرستاران مرد/زن با تجربه ارائه می‌شود. به ما اعتماد کنید تا با ارائه خدمات استثنایی پرستاری در منزل متناسب با نیازهای شما، آسایش و رفاه را برای عزیزانتان در خانه تضمین کنیم.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 26 بهمن 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.