عوارض جانبی رژلب نا مناسب - پارسی زی
نکات مهم و کلیدی در خرید و نصب تلویزیون شهری و ویدئو وال

نکات مهم و کلیدی در خرید و نصب تلویزیون شهری و ویدئو وال

نکات مهم و کلیدی در خرید و نصب تلویزیون شهری و ویدئو وال ویدئو وال ها و انواع تلویزیون شهری در خط مقدم نمایش بصری …

راز براشینگ حرفه‌ای

راز براشینگ حرفه‌ای

برای انجام یک براشینگ تخصصی لازم است ابتدا ابزارهای زیر را به منظور نتیجه بهتر فراهم کنید. دستگاه سشوار مناسب: بهتر است دستگاه حداقل ۱۸۰۰ …

همه چیز درباره مرکز تعمیرات سامسونگ و پچ کورد شبکه

همه چیز درباره مرکز تعمیرات سامسونگ و پچ کورد شبکه

همه چیز درباره مرکز تعمیرات سامسونگ و پچ کورد شبکه تعمیرات لوازم خانگی samsung خود از جمله ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین …

عوارض جانبی رژلب نا مناسب

C:\Users\hp\Desktop\Lipstick\Lido Lipstick.jpg

روغن‌های معدنی مورد استفاده در رژلب، منافذ پوست را مسدود کرده و مسئول بسیاری از اثرات مضر دائمی هستند. پس مهم است از چه نوع برندی استفاده می‌کنید، که کم‌ترین عوارض را داشته باشد.

مهم‌ترین مؤلفه کیت آرایش زنانه احتمالاً رژلب است. بسیاری از رژلب‌ها حاوی سرب هستند، که بسیار مضر است و باعث آسیب‌های جبران ناپذیری برای سلامتی می‌شود. برخی مواد شیمیایی مضر و فلزات سنگین نیز می‌توانند باعث سرطان ‌شوند.

عوارض جانبی مضر استفاده از رژلب

فلزات سنگین باعث نارسایی کلیوی می‌شوند

رژلب حاوی فلزات سنگین مضر مانند کادمیوم، منیزیم و کروم است. تمام این فلزات می‌توانند باعث بیماری‌های خطرناک و آسیب به اعضای بدن شوند. مقادیر بسیار زیاد کادمیوم می‌تواند خطر نارسایی کلیوی را افزایش دهد. استفاده مکرر از رژلب می‌تواند تومورهای شدید معده را ایجاد کند. پس از چه رژلبی استفاده کنیم؟ کارشناسان لیدو در تلاش برای ایجاد محصولی بدون این مواد بوده‌اند و رژلب جامد لیدو را بدون این فلزات خطرناک ارائه دادند.

سرب برای سیستم عصبی مضر است

سرب یکی از ترکیبات رایج در اکثر رژلب‌ها است. سرب یک نوروتوکسین است، که بر سیستم عصبی اثر مضر دارد. هم‌چنین می‌تواند باعث آسیب مغزی، عدم تعادل هورمونی و نا باروری شود. سرب واقعاً خطرناک است. پس باید در انتخاب رژلب دقت زیادی داشت. ولی در حین جست‌وجو برای خرید بهترین‌ها، سری به رژ‌لب‌های گیاهی لیدو بزنید.

C:\Users\hp\Desktop\Lipstick\Lipstick Lido.jpg

مواد نگهدارنده مورد استفاده در رژلب، باعث ایجاد سرطان می‌شود

مواد نگهدارنده مورد استفاده در رژلب‌ها فرمالدئید و پارابن هستند، که به عنوان عوامل سرطان زا شناخته شده‌اند. رژ‌لب‌هایی که از این مواد نگهدارنده استفاده می‌کنند باعث تحریک چشم‌ها، سرفه، خس خس سینه و سوزش روی پوست می‌شوند. روغن‌های معدنی مورد استفاده در رژلب، منافذ پوست را مسدود کرده و مسئول بسیاری از اثرات مضر دائمی هستند. پس باید به دنبال رژهایی باشید، که از روغن‌های گیاهی و سالم استفاده می‌کنند هم‌چنین باید دارای ویتامین Eباشند تا اثرات بد آن را بر طرف کند.

مواد شیمیایی موجود در رژلب به بدن آسیب می‌رساند

گر چه بیسموت اکسیکلراید یک ماده شیمیایی است که برای ماندگاری رژلب استفاده می‌شود، اما برای بدن بسیار مضر است. این نگهدارنده‌ها اثرات بسیار بدی بر بدن خواهد داشت. تا می‌توانید محصولی را بخرید، که از مواد شیمیایی کم‌تری بر خوردار باشد.

رژلب باعث افزایش هضم سموم می‌شود

رژلب‌ها بیش‌تر اوقات استفاده می‌شوند، از جمله هنگام غذا خوردن. مدت‌ها بعد از استفاده، زنان آن‌ها را هنگام خوردن به طور تصادفی مصرف می‌کنند. این باعث افزایش تأثیر سموم موجود در رژلب می‌شود. رژلب یا براقیت لب باعث افزایش بیش از میزان روزانه مجاز مصرف آلومینیوم، کادمیوم، کروم و منگنز می‌شود. این‌ها به مرور زمان در بدن جمع می‌شوند و باعث مسمومیت می‌شوند.

در اینجا برخی از عوارض جانبی عمده ناشی از مواد شیمیایی مضر و فلزات سنگین موجود در مارک‌های برجسته رژلب و براق لب وجود دارد. پس باید چه کرد؟ از رژلب استفاده نکرد؟

نه، این اصلاً امکان پذیر نیست. پیشنهاد ما به شما یک محصول گیاهی است. خرید رژلب لیدو می‌تواند شما را از بسیاری از عوارض مصون نگه دارد.

C:\Users\hp\Desktop\Lipstick\Lips and lipstick Stock Photo 04.jpg

 

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 11 اسفند 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.