از چه موادی در بنر تسلیت و چاپ دیجیتال استفاده میشود؟ - پارسی زی
میکروفن بی سیم عصای دست سخنرانان

میکروفن بی سیم عصای دست سخنرانان

میکروفن بی سیم عصای دست سخنرانان همانطور که می دانید میکروفن بی سیم ابزاری است که به نوازندگان، سخنرانان، تولیدکنندگان محتوا، https://titrehdagh.com/%d8%ac%d8%b1%d8%a7-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%81%d9%86-%db%8c%d9%82%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%ae%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%9f/که خبری از سیم …

کاربرد میله های توقیت کننده در ساخت و ساز

کاربرد میله های توقیت کننده در ساخت و ساز

کاربرد میله های توقیت کننده در ساخت و ساز میله های فولادی معمولاً در ساخت و ساز ، به ویژه برای تقویت سازه های بتنی …

اشتباهات رایج در هنگام استفاده از فر توکار

اشتباهات رایج در هنگام استفاده از فر توکار

اشتباهات رایج در هنگام استفاده از فر توکار استفاده صحیح از فر توکار نه‌تنها موجب پخت بهتر غذاها و شیرینی‌ها می‌شود، بلکه از خراب شدن …

 

  1. از چه موادی در بنر تسلیت و چاپ دیجیتال استفاده میشود؟

تهیه متریال:

بعد از تصمیم گیری برای انجام سفارش باید تمام نیازهای اطلاعاتی مربوط به کار رو تامین کنید. منابع متنی، تصویری و پیشنهادهایی که نسبت به کار دارید. بهتر هست همه آنها به صورت مدون و قابل بررسی و مقایسه باشن. مثلا پیشنهادهایتان رو بنویسید. الویت بندی کنید و در صورت وجود پیشنهاد دیگه با لیست خودتان مقایسه کنید. دقت کنید نظری رو که نمیتوانید از ذهنتان خارج کنید و روی کاغذ ترسیم کنید همان بهتر که همانجا بماند.

کاغذ نیز جزء متریال و مواد اصلی مربوط به ادامه پروژه هست که باید از همین ابتدای کار آن رو در نظر داشته باشید و در صورت لزوم تهیه کنید. چرا که جدای از بحث قیمت کاغذ در کشور ما که به ساعت و دقیقه تغییر میکند، وجود یا عدم وجود کاغذ مورد نظرتان در بازار نیز حائز اهمیت هست و ممکن هست دستخوش شرایط بازار آسان یا سخت باشه. همچنین با مراجعه به بخش چاپ آنلاین دیجیتال چاپ کوثر میتوانید این محصول را به صورت آنلاین ثبت سفارش انجام دهید.

C:\Users\user\Desktop\s1.jpg

طراح و واحد طراحی:

در این مرحله نیاز به یک طراح یا واحد طراحی دارید که جدای از طراحی، آماده سازی فایل های آماده چاپ شما رو نیز انجام بده. دقت کنید که در انتخاب چنین واحد و شخصی دقت داشته باشید. اینکه مراکز یا افرادی عنوان مرکز طراحی و طراح برای خود استفاده کنند زیاد به چشم میخوره اما اینکه واقعا در این کار تخصص لازم و کامل رو داشته باشن نیاز به بررسی دقیق داره.

خلاصه کلام از مراکز و افراد با تجربه مشخص و مناسب استفاده کنید و صرف ادعای قیمت پایین تر کارتان رو خراب نکنید. چرا که مراحل بعدی زیادن و نیاز هست که برای کیفیت و در کل کار بهتر فایل حرفه ای و مناسبی با رعایت تمام استاندارهای مورد نیاز داشته باشید.

خروجی (۱):

همانطور که در مرحله قبل توضیح دادم، لازم هست فایل خروجی کارتان پس از طراحی تمام استاندارهای مورد نیاز و مبتنی بر نوع چاپ و استفاده ای که از این طرح میکنید رو دارا باشه. این بدان معناست که تنها ذخیره فایل طراحی بدون توجه به اتفاقات و نیازهای بعدی چاپ کمکی به شما نمیکند. بلکه طراح باید بسیاری نکات رو قبل از ذخیره و ارسال فایل در نظر بگیره و گاهی حتی تغییراتی در فایل مورد نظر ایجاد کند. مواردی مانند نوع کاغذی که قرار هست بر روی آن چاپ انجام بشه. یا فاصله صفحات به واسطه نوع صحافی تغییر میکند. یا اینکه چه مقدار و از کدام جهت از طرح در چاپخانه و پس از آن در صحافی برش میخوره رو باید کاملا زیر نظر داشته باشه و تمهیدات لازم رو برای آن اندیشیده باشه.

قالب سازی:

برای آن دسته از محصولاتی که نیاز به برش خاص و غیر صاف (مثل جعبه) میبایست قالب طراحی و ساخته بشه. طراحی قالب به همراه طرح کار در واحد طراحی انجام میشه و فایل قالب رو نیز برای ساخت به قالب سازی بفرستید. محصول قالب سازی، صفحهای چوبی یا فلزی هست که به اصطلاح «تیغه» میگن. تیغ ها در لترپرس بر روی کاغذهای چاپ شده اجرا میشن.

چاپ افست

افست در واقع به حالتی از یک سیستم چاپ اطلاق میشه و در قاعده کلی چاپ افست یک سیستم چاپ بوده که امروزه به طور بسیار وسیع جهت انواع چاپ کاتالوگ، پوستر، کارت ویزیت فرم های عمومی و به طور کلی جهت تبلیغات و هرآنچه که یک چاپخانه قصد داره بر روی کاغذ و با تعداد زیاد و کیفیت مطلوب چاپ بشه مورد استفاده قرار میبگیره .

C:\Users\user\Desktop\s3.jpg

اهمیت و تاثیر رنگ بر چاپ افست

باید گفت در هر سفارش چاپی به خصوص چاپ افست رنگ خروجی بسیار مهم هست. از طرفی نوع نوشتار در سفارش چاپی اهمیت داره، دادن اهمیت به رنگ و انتخاب صحیح آن نیز بسیار اهمیت داره. برای خوانده شدن متن باید نوشتار به صورتی باشه که خوب دیده بشه. به کار بردن رنگ های مناسب در نوشتار به شکل صحیح در براورده سازی این مقوله بسیار ارجحیت داره.

چاپ بنر تسلیت

برای چاپ بنر تسلیت بهتر هست ابتدا سطح توقعمان رو از بنر مورد نظرمان مشخص کنیم. به عنوان مثال بنرهایی که به مدت کمتری مورد نیاز هستند مانند بنرهای حجاج و یا قهرمانان و یا بنرهای تسلیت که تنها یک هفته ممکن هست بر روی محلی نصب باشه، میتونه ارزان تر باشن، و به همین صورت بنرهایی که برای مدت طولانی باید در معرض دید همگان قرار بگیره از بنرهایی که دارای کیفیت بالاتر و قیمت نسبتا بالاتری هستند استفاده بشه. تمام این موارد کاملا به نظر و سلیقه شما بستگی داره. برای استفاده از بنر تسلیت چاپ کوثر به لینک قبل مراجعه کنید و ثبت سفارش آنلاین انجام دهید.

جوهرهای مورد استفاده در چاپ بنر

چاپ بنر به دلیل مجاورت در هوای آزاد ویژگی هایی داره. جوهر های مطلوب برای چاپ بنر سالونت ‏‎(SOLVENT) ‎‏ ‏میلد سالونت‎ (MILD SOLVENT) ‎‏ اکو سالونت‎(ECO-SOLVENT) ‎‏ و یو وی ‏‎(UV)‎‏ هست خاصیت عمده این ‏جوهرها ثبات و عدم افت رنگ در مقابل نور آفتاب و عوامل محیطی هست و کیفیت اولیه بنر شما در طول مدت استفاده حفظ میشه.‎

C:\Users\user\Desktop\s2.jpg

 

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 11 اسفند 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.