امریه سربازی در سپاه - پارسی زی
ضرب فنیِ آیلتس

ضرب فنیِ آیلتس

تا اینجا که هرکجا رفته اید این آیلتس بوده است که شما را ضربه فنی کرده است. اما، برای رفتن به مرحله بعد، اول باید …

معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره

معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره

پنجره دوجداره رامی‌توان ابزاری کارآمد درزندگی ‌مدرن دانست؛ چراکه امروزه زندگی در شهرهای پرجمعیت، مارا با چالش‌های جدیدی روبه‌رو کرده ‌است. درواقع شکل جدیدی ازخطرات …

پیچ و رولپلاک سنگ نمای سازه لوکس

پیچ و رولپلاک سنگ نمای سازه لوکس

پیچ و رولپلاک سنگ نمای سازه لوکس می خواهم شما را با یک مجموعه که کار پیچ و رولپلاک نما انجام می دهد آشنا کنم …

امریه سربازی در سپاه

امریه سربازی در سپاه می تواند یکی از بهترین راه ها برای فرار از گذراندن دوران خدمت سربازی در پادگان ها باشد و همین امر مزیت مهمی به شمار می رود. البته قبل از هر چیز بهتر است از شرایط پذیرش در امریه سربازی سپاه از طریق مشاورانی خبره و کاردان همچون مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل مطلع شوید. البته به جز این موضوع کسب اطلاعاتی در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری امین و دیگر ارگان های نظامی هم برای افراد و سربازان مشمول خدمت الزامی و مهم به نظر می رسد.

 

با توجه به این موضوع که دریافت اطلاعاتی در رابطه با امریه سربازی در سپاه از جمله مراحل و زمان دریافت امریه برای تمامی افراد الزامی و مهم به نظر می رسد از این جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با این امر از طریق مشاوری خبره مهم به نظر می رسد. از این رو، برقراری تماس و ارتباط با مشاوران حاضر در مرکز مشاوره امریه سربازی در سپاه می تواند برایتان بسیار مهم و کمک کننده باشد.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان دریافت امریه سربازی در سپاه پاسداران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲ تماس از سراسر کشور و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲ (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

دریافت امریه سربازی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت شرایطی برای هر فرد متقاضی امکان پذیر بوده و هر فردی نمی تواند در این فراخوان شرکت کند

 

 

شرایط دریافت امریه سربازی در سپاه شامل چه مواردی می شود؟

گذراندن دوران سربازی سپاه در قالب امریه تحت شرایطی برای افراد و متقاضیان انجام می شود. شرایطی بسیار مهم که در صورت نداشتن آن ها نمی توانید اقدامی برای شرکت در این امریه انجام دهید.

اولین شرط بسیار مهم برای دریافت امریه سربازی در سپاه این است که مدرک دانشگاهی شما حال چه لیسانس چه فوق لیسانس و چه دکتری باید در رشته ای باشد که سپاه پاسدارن به آن نیاز دارد.

از طرف دیگر، قبل از اقدام برای دریافت امریه سربازی در سپاه الزاماً باید از بسیجی بودن خود حال چه به صورت عادی و چه به شکل فعال مطمئن شوید.

شرط مهم دیگر این که به هیچ وجه خود را در زمانی غیر از زمان مقرر برای خدمت سربازی معرفی نکرده باشید و به عبارت ساده تر غیبت نخورده باشید.

مورد آخر داشتن کارت سبز است که بسیار مهم است و الزاماً فرد باید از آن برخوردار باشد.

 

 

 

برای دریافت امریه سربازی در سپاه چه مراحلی را باید طی کرد؟

دریافت امریه سربازی در سپاه طی مراحلی برای هر فرد انجام می شود که الزاماً باید در زمان تصمیم به دریافت امریه از آن مطلع شوید.

قدم اول برای دریافت این امریه اسن است که با دانشگاه محل تحصیل خود که از آن فارغ التحصیل شده اید حساب خود را تسویه کرده و در ادامه نامه تسویه حساب را به سازمان نظام وظیفه بدهید.

بعد از تحویل نامه به سازمان نظام وظیفه نوبت به انجام مابقی کارها با مراجعه به بخش کارگزینی ارگان یا سازمان دولتی مورد نظر شما می رسد.

موضوع مهمی که الزاماً باید به آن توجه لازم را مبذول دارید این است که بیشتر از شش ماه برای انجام کارهای خود برای دریافت امریه بیشتر زمان ندارید.

 

 

 

برای دریافت امریه سربازی در سپاه به چه مدارکی نیاز است؟

دریافت امریه سربازی در سپاه به تهیه مدارکی هم از جانب فرد مشمول و متقاضی نیاز دارد که الزاماً باید از آن مطلع باشید.

مدارکی بسیار مهم که در صورت عدم تهیه آن ها امکان ثبت نام در این امریه را ندارید.

به عنوان نمونه و از میان این مدارک مهم می توان به تحویل معرفی نامه هایی از سازمان بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد شهید یاد کرد که در صورت تحت پوشش بودن در این ارگان ها باید برای این امر اقدام بفرمایید.

 

 

 

 

 

در چه صورتی برای دریافت امریه در ارگان سپاه در اولویت قرار دارید؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که در صورت داشتن شرایطی خاص در اولویت پذیرش برای دریافت امریه در ارگان سپاه هستید.

به این ترتیب که در صورتی که ازدواج کرده و متأهل هستید و یا بنا به دلایلی همچون فوت پدر سرپرستی خانوار را بر عهده دارید در اولویت پذیرش و دریافت امریه در سپاه قرار دارید.

البته افرادی که بنا به بیماری و یا دلایل دیگر از رزم معاف شده اند هم در اولویت دریافت امریه سربازی در سپاه قرار دارند و این موضوع شامل حالشان می شود.

 

 

 

لزوم دریافت خدمات مشاوره برای دریافت امریه در سپاه چیست؟

دریافت امریه برای ارگان های نظامی مختلف از جمله سپاه معمولاً با سختی هایی همراه بوده و پیچیدگی های خاص خودش را دارد.

در واقع، هر فرد برای این امر نیاز به دریافت شماری از مدارک مهم داشته و باید شرایطی خاص و ویژه هم داشته باشد.

اینجاست که فردی آگاه به مسائل سربازی و دریافت امریه می تواند کمک بزرگی به فرد کند و راهنمایی های لازم را برای وی به عمل آورد.

در این میان هیچ فردی بهتر از یک مشاور متخصص و باتجربه در این زمینه نمی تواند به فرد کمک کند و با ارائه اطلاعاتی مفید در خدمت وی باشد.

پس دقت داشته باشید که این موضوع یعنی استفاده از خدمات مشاوره تا چه اندازه می تواند مهم و ضروری تلقی شود.

 

 

برای آشنایی با شرایط عمومی و اختصاصی دریافت امریه اگان نظامی سپاه پاسداران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲ تماس از سراسر کشور و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲ (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

آخرین بروز رسانی در : جمعه 7 مرداد 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.