استفاده از سبد پلاستیکی برای ذخیره سازی و نظم دهندگی ابزار و سایر وسایل ها :

استفاده از سبد پلاستیکی برای ذخیره سازی و نظم دهندگی ابزار و سایر وسایل ها :

استفاده از سبد پلاستیکی برای ذخیره سازی و نظم دهندگی ابزار و سایر وسایل ها : تعدادی اقلام مختلف وجود دارد که می توانید از …

درآمد زایی با جوجه کشی

درآمد زایی با جوجه کشی

درآمد زایی با جوجه کشی امروزه با توجه به کاهش درآمد های مردم و افزایش هزینه های آنان همگی به دنبال شغل هایی هستند که …

تینت لب چیست؟

تینت لب چیست؟

تینت لب چیست؟ تاثیر آرایش لبها در زیبایی صورت بسیار تاثیر گذار است و شما می توانید با یک رژ لب یا تینت لب خوش …

کسب و کار اینترنتی و کار آنلاین چیست؟  یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که بسیاری از افراد می پرسند این است که کسب و کار اینترنتی چیست و چطور میتوانیم یک کسب و کار آنلاین پولساز راه اندازی کنیم؟! کسب و کار اینترنتی به کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی شود گفته می شود.

 با توجه به شرایط فعلی بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار  دارند به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستد.  اگر شما قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین را دارید  در این مقاله می‌خواهیم از صفر تا صد  شما را با راه اندازی یک کسب و کار آنلاین آشنا کنیم.

  به زبان خیلی ساده کسب و کار آنلاین یعنی اینکه شما در فضای اینترنت کسب و کارتان را راه اندازی کنید. با توجه به اینکه اگر بخواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید نیاز به سرمایه بسیار بالایی دارید در کسب و کار اینترنتی شما بدون نیاز به سرمایه اضافی  می‌توانید کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کنید.

 یکی از بزرگترین مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی این است که به هیچ سرمایه بالایی نیاز ندارد و شما با کمترین سرمایه ممکن می‌توانید کسب و کار شخصی تان را راه اندازی کنید.  اگر هیچ کسب و کاری ندارید می‌توانید  کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنیم و این یک موقعیت مناسب برای شماست. ماست

 اگر بخواهیم درباره سرمایه لازم در اغلب کسب و کارها صحبت کنیم می بینید که اگر بخواهید کسب و کاری راه اندازی کنید ممکن است به صدها میلیون این سرمایه اولیه نیاز داشته باشید. در صورتی که شما با کمترین سرمایه ممکن نهایتاً سرمایه راه اندازی و ساخت سایت میتوانید کسب و کار آنلاین تان را خودتان با سلیقه خودتان راه اندازی کنید.

مزیت های راه اندازی کسب و کار آنلاین چیست؟

 

یکی از بزرگترین مزیت های راه اندازی کسب و کار آنلاین این است که شما بدون نیاز به هیچ هزینه اضافی و با کمترین سرمایه ممکن می توانید کسب و کارتان را راه اندازی کنید. اغلب افرادی که کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند سرمایه بالایی ندارند! اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید و هیچ سرمایه برای راه اندازی کسب و کار آنلاین تان ندارید بهتر است به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشید. چون در کسب و کار اینترنتی هیچ سرمایه زیادی نیاز نیست!

 دومین مزیت راه اندازی کسب و کار اینترنتی این است که اگر شما کسب و کار دارید می توانید به عنوان شغل دوم کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید؛ این می تواند یک فرصت بسیار بزرگ برای شما که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین را دارید باشد. البته در سایت آکادمی سبز ز به صورت کامل درباره راه اندازی کسب و کار اینترنتی با شما صحبت کردیم.  ولی به این نکته توجه کنید که اگر شغل اصلی دارید می توانید در کنار شغل اصلی تان کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کنیم و بعد از اینکه در آمد تا افزایش پیدا کرد کسب و کار فعلی تان را ترک کنید و به سراغ کسب و کار آنلاین تان بروید.

اگر بخواهید یک کسب و کار سنتی و یا یک کسب و کار فیزیکی راه اندازی کنید ممکن است به هزینه های اضافی مثل هزینه تجهیزات، دستگاه ها و یا هزینه های اضافی دیگر مثل هزینه آب، آب برق، گاز  و یا اجاره مکان نیاز داشته باشید. در صورتی که در کسب و کارهای آنلاین اصلاً این طور نیست! دیگر نیازی به هزینه های اضافی ندارید! شما فقط با راه اندازی یک وب سایت می توانید کسب و کار اینترنتی تان راه اندازی کنید.

البته به این نکته هم توجه کنید که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین به یک وب سایت نیاز دارید، نکته مهمی که می خواهم به شما بگویم این است که برای راه اندازی و ساخت سایت اصلاً نه نیازی به هزینه های اضافی است  و نه نیازی به  یادگیری علم برنامه نویسی و کد نویسی. به لطف بزرگ سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس بدون اینکه حتی یک خط کدنویسی و برنامه نویسی بلد باشید  می‌توانید وبسایت های کاملاً حرفه‌ای  با تمام امکانات برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان طراحی کنید.  پس به این نکته توجه کنید که برای راه اندازی سایت نیاز به یادگیری مهارتهای برنامه نویسی و کد نویسی است و نیازی به این دارید که به شرکت های طراحی سایت به افراد برنامه نویس پول های زیادی بدهیم تا برای شما یک وب سایت راه اندازی کنند.  شما خودتان می‌توانید با سلیقه شخصی خودتان هر سایتی با هر امکاناتی برای کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.

میزان رسیدن به درآمد در کسب و کارهای آنلاین به این مورد بستگی دارد که چقدر بابت کسب و کارتان زحمت کشیده! شمال قرار است برای کسی کار کنید و پول دریافت کنید و نه قرار است از ایده های  الکی استفاده کنید. شما کسب و کار شخصی تان را بر اساس این علاقه و تخصصی که دارید راه اندازی می کنید.

جمع بندی

 تا آنجا که فهمید کسب و کار اینترنتی و کسب و کار آنلاین چیست؟ از شما می خواهم که اگر هیچ شغلی ندارید و بیکار هستید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان باشید.  البته سعی می‌کنم در یک مقاله دیگر شما را با راه اندازی کسب و کار آنلاین آشنا کنم.  ولی به این نکته توجه کنید یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی کسب و کار راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.  مهمترین مزیت راه اندازی کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کارهای سنتی این است که شما  به سرمایه بالا و هزینه‌های اضافی نیاز ندارید! شما می توانید حتی در خانه کسب و کار اینترنتی تان را هم راه‌اندازی کنید. امیدوارم با مباحث کسب و کار آنلاین و کسب و کار اینترنتی آشنا شده باشید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 10 آذر 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.