روشن شدن اولین مشعل المپیک هنرهای جهان با انرژی سبز و تکنولوژی NGPS توسط مرتضی آقاخانی - پارسی زی
تاچ ال سی دی موبایل

تاچ ال سی دی موبایل

تاچ ال سی دی موبایل تاچ ال سی دی گوشی موبایل اصلی ترین و مهم ترین قطعه در موبایل های هوشمند است که کارکرد آن …

راهنمای گام‌به‌گام و نکات مهم در خرید انگشتر طلا

راهنمای گام‌به‌گام و نکات مهم در خرید انگشتر طلا

چکیده : این مقاله برای خرید بهتر شما عزیزان می باشد و در آن به نکاتی پیرامون خرید انگشتر طلا و معرفی سایت اینترنتی طلا و …

همه چیز درباره تعمیرات تلویزیون در کاردون!

همه چیز درباره تعمیرات تلویزیون در کاردون!

همه چیز درباره تعمیرات تلویزیون در کاردون! اگر متوجه شدید که بر روی تلویزیون شما آب ریخته است بلافاصله دستگاه را از برق بکشید. شاید …

روشن شدن اولین مشعل المپیک هنرهای جهان با انرژی سبز و تکنولوژی NGPS توسط مرتضی آقاخانی

در گفت و گو با آقای محسن نبوی مشاور اطلاع رسانی مجموعه family film awards آمریکا

شرکت NGPSبه عنوان یک شرکت تکنولوژی در جهان با مدیریت مرتضی آقاخانی، تاکنون ۳۰ اختراع بدون مشابه در زمینه انرژی سبز در جهان را ثبت، طراحی و ساخته است. این شرکت با هدف استفاده بیشتر مردم از این انرژی جهت سالم سازی محیط زندگی و کره زمین در حال فعالیت و کار می‌باشد. این شرکت با یک تیم متشکل از یازده نخبه ایرانی جزء قویترین شرکت‌های تکنولوژی در جهان است به حساب می‌آید که بخشی از افتخارات این مجموعه به شرح زیر است :

• ثبت ٣٠ اختراع جهانی

• اولین و تنها دستگاه تولید برق از جاذبه با شماره پتنت جهانی PCT/IB2017/050400

• کسب رتبه برترین اختراع سال ۲۰۱۷ در جهان

• ساخت اولین خودرو کاملا سبز در جهان با انرژی جاذبه زمین

•ساخت اولین موتور سیکلت برقی جهان بدون محدودیت مسافت با استفاده از جاذبه زمین .

•ساخت اولین دستگاه پمپ آب با استفاده از انرژی جاذبه و بدون نیاز به برق

• ساخت قویترین مونوپل جهان ( آهن رباى تک قطبی)

•ساخت اولین دستگاه ضد جاذبه

•ساخت کم مصرف ترین کارواش جهان ، مصرف یک لیتر آب برای شستشوی هر ماشین

•کم مصرفترین واتر واکر جهان بدون نیاز به منبع ذخیره آب

و ده ها تکنولوژی جدید که تا این زمان بدون هیچ رقیب علمی و تجاری در حال پیشرفت است .

المپیک فرهنگ و هنر و مشعل المپیک:

المپیک فرهنگی و هنری OLYMPIA AWARDS نتیجه سالها تفکر و تجربه و نیت کمک به مردم جهان از طریق هنر و سینما توسط دکتر المپیا جلینی بنیانگذار Family Film امریکا است که در ۲۴ آوریل ۱۹۸۱ در امریکا ثبت شد و در ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ به صورت رسمی و بین‌المللی در جهان ثبت گردید.

در این راستا شرکت NGPS به عنوان اسپانسر و همکار علمی المپیک هنر Olympia Awards کار طراحی و ساخت مشعل این المپیک را به انجام رساند. به دلیل اهمیت خاص المپیک هنر و اهداف انسانی و کمک به بشریت از طریق هنر و سالم سازی فضای خانواده، مشعل این المپیک نیز باید پیامها و نشانه‌های خاصی را در بر بگیرد تا بتواند به نوعی نشان دهنده اهداف انسانی و جهانی المپیک هنر باشد. این مشعل توسط مرتضی آقاخانی مدیر عامل کمپانی NGPS طراحی و ساخته شده به طوری که دارای پیامهای خاصی برای بشریت و مدیران اجرایی در تمام نقاط جهان است.

مهمترین نماد این المپیک و هر المپیک دیگری در جهان ، مشعل آن المپیک است که نماد جهانی و معرف آن رویداد به مردم جهان است . طی تحقیقات و مذاکرات گسترده بین دکتر المپیاد جلینی و مرتضی آقاخانی، توافق شد تا مشعل توسط شرکت NGPS طراحی و ساخته شود که با اهداف هر دو کمپانی هماهنگ و موازی باشد.

این مشعل اولین مشعل المپیک جهان با انرژی سبز به حساب می‌آید که قرار است در این المپیک از آن استفاده شود.

مشخصات مشعل و معنای نمادین اجزای آن:

صفحه اصلی مشعل از یک صفحه ذوزنقه ای شکل با ابعاد خاص طراحی شده که پس از محاسبه مساحت آن به مقیاس کوچک از خشکی کره زمین می‌رسد و نمادی از خشکیهای روی کره زمین است.

نوار نگاتیو فیلم :

نگاتیو نیز با توجه به اینکه در المپیک فرهنگ و هنر فیلم نیز یکی از رشته های المپیکی می باشد مورد استفاده قرار گرفته است. ابعاد نگاتیو نیز ۹۹ سانتى متر در ۴/٣سانتی متر می باشد که با محاسبه مساحت آن به عدد ۴۳۲ خواهیم رسید ، ۴۳۲ همچنین شماره فرکانس آرامبخش ترین فرکانس روی زمین می باشد. نگاتیو با چرخش به دور مشعل به ما امید می‌دهد که این المپیک و نگاه‌های انرژی سبز NGPS بتواند فرکانسی آرام‌بخش را به همراه المپیک فرهنگی و هنری به دور جهان بکشد و آرامش را برای تمام مردم جهان به ارمغان بیاورد.

کره شیشه ای:

مدلی از کره زمین است که امیدواریم تمام کشورهای جهان به زودی با شفافیتى همانند این گوی شیشه ای و بدون ترس و جنگ در کنار هم آرامش داشته باشند.

مکعب شیشه ای:

نمادى است از شرکت NGPS ، پایه و بنیادی است برای اجرا و حمایت از تمام اهداف سبز در جهان در کنار سایر شرکتهایی که در این زمینه کار می‌کنند.

مزیت خاص مشعل با تکنولوژی NGPS:

با توجه به اینکه تکنولوژی NGPS یک تکنولوژی تولید انرژی از جاذبه به صورت نامحدود و ذخیره انرژی محسوب می‌شود. این تکنولوژی می‌تواند جایگزین تمام منابع انرژی الکتریکی و مکانیکی در تمام دستگاه هایی باشد که با این انرژیها کار می‌کنند .

مشعل المپیک نیز با توجه به اینکه دارای شعله می باشد و نیاز به سوخت دارد و با توجه به اینکه از تکنولوژی NGPS در آن استفاده شده است، این امتیاز خاص را دارد که می‌تواند به طور دائم و بدون نیاز به سوخت فسیلی و غیره با استفاده از این انرژی روشن بماند و هیچگاه خاموش نشود.

گفتنی است همکاری شرکت NGPS با پروژه بزرگ المپیک هنر در چین در زمینه‌های زیر خواهد بود.

  • در زمینه خودروهای الکتریکی
  • در زمینه موتورسیکلت های الکتریکی
  • تامین انرژی الکتریکی کل پروژه بزرگ المپیک هنر
  • سالم سازی مواد غذایی
  • تامین پروژه آبیاری
  • پاکسازی و نگهداری بهداشتی تمامی محیط ها با تکنولوژیهای جدید
  • اجرا و تامین مواد ارگانیک در زمینه‌های مختلف غذایی ،بهداشتی و….

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 20 دی 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.