پنج‌شنبه , 4 مارس 2021

با توجه به گسترش باغ ها و کافه رستوران ها، فعالیت صنایع چوب نصر با تولید تخت های ساده (بدون شبکه های سی ان سی) در سال ۱۳۹۴ آغار گردید. در سال ۱۳۹۵ با تجهیز کارگاه به ماشین آلات سی ان سی (CNC) و الهام گرفتن از صنایع دستی اصفهان، زمینه برای تولید تخت های سنتی به شکل شبکه ای یا اصطلاحا گره چینی فراهم شد. پس از آن در سال ۱۳۹۶ به دلیل نیاز بازار و افزایش تمایل مشتری به استفاده از محصولات کلاسیک و سنتی در منزل، گروه محصول مبلمان سنتی خانگی و صندلی راک (مادربزرگ) را به سبد محصولات خود اضافه نمودیم. اکنون با افزایش ظرفیت تولید وگسترش زمین کارگاه به مساحت ۱۲۰۰ متر و ایجاد فروشگاه اینترنتی ، توانسته ایم محصولات خود را در سطح کشور ارائه دهیم.

برند نصر با بیش از ۵ سال تجربه درخشان در زمینه تولید مصنوعات چوبی، فروش اینترنتی محصولات خود را نیز در راستای حمایت از تولید و افزایش فرصت های شغلی مد نظر دارد. در این فروشگاه اینترنتی بیش از ۵۰ تنوع در طرح و ظاهر برای محصولات در نظر گرفته شده است.

  • تخت های سنتی برای راه اندازی یک کافه یا راحتی افراد در باغ و حیاط خانه، ایده بسیار جالبی به شمار می آید. انواع تخت های سنتی نصر در ۵ اندازه و ۴ رنگ مختلف روانه بازار می شوند.
  • صندلی راک یکی از زیباترین تولیدات مصنوعات چوبی نصر است. این نوع صندلی بخاطر راحتی و تحرک طرفداران زیادی دارد. شما می توانید این محصول را در ۵ رنگ مختلف خریداری کنید.
  • مصنوعات چوبی نصر گام بلندی در زمینه تولید مبلمان چوبی برداشته است. امروزه با توجه به قیمت بالای مبلمان کلاسیک، خرید یک ست مبلمان چوبی به همراه میز مقرون به صرفه خواهد بود.

اهداف بلند مدت برند نصر

هدف اصلی سرمایه‌گذاری nasrwood.com، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی محصولات منحصر به فرد و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است. تفاوتهای اصلی صنایع چوب نصر و سایر رقبا را می‌توان در قالب موارد زیر بیان نمود:

  •  رویکرد این مجموعه جهت تامین نیاز بازار ، بهره گیری از تجهیزات مدرن بوده و در تمامی ارکان سازمان رویکرد تولید صنعتی مورد نظر قرار گرفته است.
  • جلب رضایت مشتریان، افزایش میزان رضایت مندی آن ها با افزایش کیفیت محصول، همواره یکی از آرمان های صنایع چوب نصر بوده است.
  •  افزایش کیفیت و راحتی محصولات فعلی با بهره گیری از نظرات ارزشمند مشتریان و مشاورین زبده به عنوان یکی از فعالیت های اصلی واحد طراحی صنایع چوب نصر در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *