بهترین ترفند در کالاف دیوتی که شما را برنده می کند - پارسی زی
بادکنک آرایی طبق تم و طرحی مشخص انجام می شود و برای جذابیت و در مراسمات مختلف کاربرد دارد. موسسه خدماتی و تشریفاتی رابین با در اختیار داشتن کادری کارآزموده و مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد.

بادکنک آرایی طبق تم و طرحی مشخص انجام می شود و برای جذابیت و در مراسمات مختلف کاربرد دارد. موسسه خدماتی و تشریفاتی رابین با در اختیار داشتن کادری کارآزموده و مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد.

بادکنک آرایی طبق تم و طرحی مشخص انجام می شود و برای جذابیت و در مراسمات مختلف کاربرد دارد. موسسه خدماتی و تشریفاتی رابین با در …

آیا شیبا قاتل دوج کوین است؟

آیا شیبا قاتل دوج کوین است؟

آیا شیبا قاتل دوج کوین است؟ شیبا اینو (shiba inu) یک توکن غیرمتمرکز است که طی یک سال اخیر توانسته توجه سرمایه‌گذاران زیادی را به …

راه های شفاف سازی پوست قبل از عروسی (تاثیر سریع و بالا)

راه های شفاف سازی پوست قبل از عروسی (تاثیر سریع و بالا)

راه های شفاف سازی پوست قبل از عروسی (تاثیر سریع و بالا) رسیدگی به پوست قبل از عروسی دغدغه همه عروس خانم هایی است که …

بازیکن هایی در بازی های ویدیویی خصوصاً در بازی های تیراندازی و بتل رویال زودتر به موفقیت می رسند و برنده می شوند که به خوبی با ترفندها، قلق ها و راه های میانبر بازی آشنایی و تسلط داشته باشند. هر کدام از بازی های ویدیویی و موبایلی ترفندها و نکات منحصر به فردی دارند که می تواند کمک زیادی به بازیکنان در مسیر رشد و موفقیت آنها بکند. بازی کالاف دیوتی به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازی در تاریخ صنعت گیم و در سراسر جهان شناخته می شود که صدها میلیون گیمر از آن برای پر کردن اوقات فراغت خود و یا کسب درآمد استفاده می کنند. بازیکنان در این بازی نیز می توانند از ترفندهای مختلفی برای برنده شدن استفاده کنند. COD داری ترفندهای متعددی در بخش ها و مراحل مختلف است که در ادامه مطلب به بررسی آنها پرداخته خواهد شد.

کالاف دیوتی

چرا باید از ترفندها در COD استفاده کرد؟

فاکتورهای مختلفی برای برنده شدن یک بازیکن در یک بازی ویدیویی مانند کالاف دیوتی که هزاران گیمر حرفه ای از آن استفاده می کنند باید رعایت شود. از مهم ترین فاکتورها می توان به داشتن استعداد و علاقه به بازی، تمرین مداوم و مستمر، انتخاب یک پلتفرم مناسب، انتخاب سبک و ژانر مناسب بازی، کنترل احساسات و هیجانات در بازی، داشتن استراحت و آمادگی کافی، استفاده از جم و ارز رایج بازی ها، رقابت با بازیکنان حرفه ای و … اشاره کرد. هر کدام از این فاکتورها نقش ویژه ای در میزان موفقیت بازیکنان و برنده شدن آنها دارند اما در کنار تمامی این فاکتورها لازم است که بازیکنان با ترفندها و راهکارهای میانبر بازی به خوبی آشنایی داشته باشند. از مهم ترین ترفندهایی که می تواند به برنده شدن گیمر در بازی کالاف دیوتی کمک کند می توان موارد زیر را عنوان کرد:

آشنایی با نقشه های بازی و مکان فرود

به جرات می توان گفت که مهم ترین و اصلی ترین ترفند موفقیت در بازی COD داشتن شناخت کافی از نقشه های بازی است چرا که اولین مرحله از بازی است و بازیکن حتما باید زنده بماند که بتواند ترفندهای بعدی را به کار ببرد. هر کدام از نقشه های این بازی دارای قابلیت ها و ویژگی های خاص خود هستند و می توانند برای بازیکنان جذابیت و هیجان بالایی داشته باشند. لازم است که گیمرها به خوبی با گوشه و کنار نقشه ها آشنا شوند و جزئیات آنها را به خاطر بسپارند. تعیین محل و زمان مناسب برای فرود در نقشه ها می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد چرا که اگر بازیکن در محل مناسبی فرود نیاید ممکن است مورد حمله بازیکنان دیگر قرار بگیرد. محل مناسب فرود بازیکن می تواند هم نوع دسترسی او به سلاح ها را تعیین کند و هم از مورد حمله قرار گرفتن گیمر جلوگیری کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی

داشتن تحرک و تهاجمی بازی کردن

بکش تا کشته نشوی. این قانون اصلی بازی های تیراندازی و جنگی است. اگر در بازی کالاف دیوتی بازیکن در یک محل ساکن و منفعل باشد حکم مرگ و باخت خود را امضا کرده است. به هیچ عنوان نباید بازیکن در یک مکان ثابت باشد و باید همیشه در حال حرکت و تغییر محل خود بوده و به صورت تهاجمی بازی کند و به دیگر بازیکنان حمله کند تا بتواند آنها را از پا درآورده و از خود مراقبت کند. بازیکن در این بازی باید همیشه مسلح باشد چرا که هیچوقت نمی داند از کدام طرف و در چه زمانی مورد حمله قرار می گیرد. در هنگام تیراندازی نیز بازیکن باید تلاش کند که به سمت سر حریفان شلیک کند تا احتمال زنده ماندن او را به حداقل برساند. گیمر می تواند با خرید cp بازی کالاف دیوتی از همه سلاح های بازی استفاده کرده و آنها را مطابق میل خود شخصی سازی نماید.

داشتن استراتژی مشخص و انتخاب هم تیمی های مناسب

از دیگر ترفندهای بازی COD که به بازیکنان کمک می کند به راحتی برنده بازی شوند انتخاب یک استراتژی خاص و منحصر به فرد توسط بازیکن است. بازیکنانی که هیچ برنامه و استراتژی خاصی برای بازی خود نداشته باشند به مرگ و باخت محکوم خواهند بود. بازیکن باید برنامه مناسبی برای شروع و فرود در بازی، برداشتن سلاح ها، استتار، فرار، سرعت، استفاده از تجهیزات و … داشته باشد. استراتژی مناسب خصوصاً در بخش بتل رویال بازی می تواند نقش ویژه ای برای بازیکنان داشته باشد. هرچند که کالاف دیوتی قابلیت بازی انفرادی نیز دارد اما بازیکنان می توانند به صورت گروهی نیز بازی کنند. انتخاب یک هم تیمی مناسب می تواند کمک زیادی به گیمرها بکند. همچنین بازیکنان باید به خوبی از همی تیمی خود محافظت کرده و در صورت نیاز و بعد از کشته شدن او را بازیابی کنند.

ترفندهای کالاف دیوتی

شخصی سازی تنظیمات و دکمه های بازی

هر بازیکنی تمایل دارد به گونه ای که تمایل دارد از بازی کالاف دیوتی استفاده کند. سازنده های بازی نیز امکان سفارشی و شخصی سازی بازی را برای بازیکنان فراهم کرده اند. گیمر می تواند تنظیمات بازی را آنگونه که می خواهد تغییر دهد و در حالت های مختلفی مانند حالت های Simple Mode و Advanced Mode بازی را انجام دهد. هر کدام از این حالت ها می توانند ویژگی های خاص خود را داشته باشند. به عنوان مثال یکی از مهم ترین ترفندهای بازی COD قفل کردن کاراکتر بازی در حالت دویدن است. برای گیمرها سخت است که همیشه یکی از انگشتان خود را به صورت دائمی روی صفحه قرار دهد تا بازیکن بدود به همین دلیل می تواند با قفل کردن کاراکتر در حالت دویدن تمرکز خود را بر روی حمله به دشمنان و تیراندازی معطوف کند.

انتخاب سلاح مناسب و دریافت جوایز

دومین کاری که بازیکنان بعد از فرود به نقشه بازی کالاف دیوتی باید انجام دهند به دست آوردن سلاح مناسب است. در این بازی سلاح های مختلفی در دسترس بازیکنان قرار گرفته است و بازیکن باید به خوبی سلاح مورد نظر خود را انتخاب کند. هر کدام از سلاح ها دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند که می توانند بازیکنان را با چالش های مختلفی مواجه کنند. از مهم ترین ترفندهای این بازی انتخاب سلاح های مناسب در موقعیت های مختلف است.

بازیکنان می توانند با خرید سی پی بازی کال اف دیوتی موبایل و نسخه های دیگر این بازی سلاح های مورد نظر خود را تهیه و شخصی سازی کنند. همچنین در این بازی جوایز مختلفی برای بازیکنان در مراحل مختلف در نظر گرفته شده است که به رویدادهای هفتگی و ماهانه‌ی اکتیویژن مربوط می ‌شود. بازیکن باید به خوبی این جوایز را جمع آوری کند و در ادامه و مراحل مختلف از آن استفاده کند.

نقشه کالاف دیوتی

تمرین با هوش مصنوعی و خرید سی پی COD

گیمرهای مبتدی باید به خوبی با قوانین بازی کالاف دیوتی آشنا شوند و درک کنند که کشته شدن و شکست خوردن در این بازی امری عادی است اما بازیکنان باید مهارت های خودشان را تقویت کنند تا از تعداد این شکست ها بکاهند. بازی با هوش مصنوعی می تواند کمک زیادی به تقویت مهارت های فردی گیمر بکند. همچنین خرید سی پی کالاف دیوتی می تواند در موقعیت های مختلف کمک زیادی به بازیکنان بکنند. گیمرها می توانند با خرید cp برای کالاف موبایل و دیگر نسخه های این بازی از حداکثر امکانات موجود در بازی استفاده کنند و آیتم های بازی را به روز و شخصی کنند.

جمع بندی نهایی

بازی کالاف دیوتی یکی از محبوب ترین بازی های دنیای گیمینگ است که صدها میلیون گیمر از سراسر جهان از آن استفاده می کنند. آشنایی با ترفندهای مختلف این بازی می تواند نقش ویژه ای در برنده شدن بازیکن داشته باشد. ترفندها و راه های میانبر متعددی در این بازی وجود دارد و بازیکنی که بتواند به خوبی با این ترفندها آشنا شود و از آنها استفاده کند می تواند به راحتی برنده شده و سطح خودش را ارتقا دهد. علاوه بر ترفندهای عنوان شده می توان به موارد دیگری همچون استفاده از کلید نشستن در حال دویدن برای لیز خوردن کاراکتر، تغییر محل کنترلرها، استفاده از هدفگیری ژیروسکوپی و … نیز اشاره کرد.

خرید سی پی می تواند کمک زیادی به بازیکنان در موفقیت، پیشرفت و رشد بازیکنان بکند. گیمرهای ایرانی می توانند CP مورد نیاز خود را از سایت معتبر و باسابقه ایران موجو خریداری کنند و از سایر خدمات آن مانند آموزش بازی ها، نقد و بررسی بازی ها و … نیز استفاده کنند.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 20 اسفند 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.