عمل زیبایی لابیاپلاستی 3 میلیون شد - پارسی زی
این خواهرها بهترین هستند (12 ویژگی خواهر خوب)

این خواهرها بهترین هستند (12 ویژگی خواهر خوب)

چکیده : خصوصیات یک خواهر خوب را اگر داشته باشید هم خودتان هم اعضای خانواده از این ارتباط سالم لذت می برید. خواهر خوب داشتن یعنی …

اقامت کاری در اروپا

اقامت کاری در اروپا

اقامت کاری در اروپا به طور کلی راه های مهاجرت به اروپا عبارتند از: مهاجرت به اروپا از طریق کار اقامت اروپا از روش تمکن …

از سیر تا پیاز تابلوسازی و انواع آن

از سیر تا پیاز تابلوسازی و انواع آن

تابلوسازی چیست ؟ از بهترین و موثر ترین روش هایی که صاحبان مشاغل و کسب و کار برای معرفی و جذب مشتری استفاده می ‌کنند …

عمل زیبایی لابیاپلاستی ۳ میلیون شد

تعریف عمل لابیاپلاستی

: لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی واژن است که سبب کاهش حجم لابیاها میشود و همچنین باعث کاهش سایز لابیاها در واژن میشود همچنین باعتث متقارن کردن شکل واژن میشود . در خصوص علل بزرگی لابیا باید ذکر کنم که ۴ مورد یکی ژنتیک . فعالیت جنسی . زایمان های متعدد یا پیری جز علل اصلی بزرگی لابیا هستند که به خاطر این لابیا بزرگ هستند . سوالات مختلفی هست که در باره تکنیک های مختلف لابیاپلاستی چی هست . این عمل جراحی علاوه بر کوچک کردن لابیا مینور ما به اهداف دیگری هم دست پیدا میکنیم . یکی اینکه این عمل لابیاپلاستی یک عمل جراحی بزرگ محصوب نمیشود . که احتیاج به اتاق عمل و یا بیهوشی داشته باشد . پرده بکارت دست خورده نمیشود و ورودی واژن تغییر شکل پیدا نمیکنه . رنگ واژن یک نواخت میشود .لابیاپلاستی به علت این مسائل تعدادش چشمگیر و رو به افزایش در سراسر دنیاست .

بعد از جراحی لابیاپلاستی، لابیا شما به مرحله ای رسیده است که با ان راحت ترید . ولی در این مرحله باید مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی را بدانید . تا دوره ریکاروی شما سریع تر و بدون درد تر طی شود . قبل از انکه عمل جراحی لابیاپلاستی انجام دهید . برخی مطالب است که باید به ان توجه کنید . ۱- شما می توانید از قرص های ضد التهاب مانند بروملین و ارنیکا استفاده کنید تا سوزش و التهاب عمل کمتر شود . و در نتیجه درد کمتری داشته باشد . ۲- بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی شما به چند روز استراحت و عدم ورزش و کارهای روتین نیاز دارید . اگر نمی توانید این مرحله استراحت را داشته باشید . بهتر است جراحی لابیاپلاستی خود را به زمانی موکول کنید استراحت بیشتری داشته باشید

هزینه جراحی لابیاپلاستی در تهران به شرح است : هزینه لابیاپلاستی بر پایه سه (۳) میلیون تومان هست . که این مبلغ صرفا شامل لابیاپلاستی تنها میباشد . مثلا اگر کسی سفید کردن واژن هم داشته باشد هزینه یک میلیون است که بعلاوه هزینه لابیاپلاستی از ان گرفته میشود که در مجموع میشود ۴ میلیون تومان . حال اگر کسی تنگی واژن داشته باشد هزینه تنگی واژن با لیزر میشود دو میلیون تومان که در مجموع هزینه لابیاپلاستی با تنگی واژن و سفیدی واژن میشود ۷ میلیون تومان .

دلایل انجام لابیاپلاستی ( را میتوان تقارن بین لابیاهای بیرونی دانست ، بهبود رابطه جنسی ، کاهش درد و فعالیت های جنسی همچنین لابیاپلاستی سبب جوان سازی واژن میشود . و بیماری های نظیر خشکی واژن را برطرف میکند . کاندید مناسب : افرادی که دارای واژن شل و کشادی هستند . افزایش سن داشته باشند .کسانی که بر اثر زایمان طبیعی واژن نامنظمی داشته باشند . کسانی که دارای کاهش وزن شدید هستند . کسانی که از عدم تقارن و افتادگی واژن رنج میبرند .

یکی از مهمترین مواردی که افراد پیگیر هستند این است که ایا این عمل برای افراد باکره هم قابل انجام است . باید گفت بله چون این جراحی بر قسمت بیرونی تماس دارد و با پرده بکارت که در ناحیه داخل هست هیچ کاری ندارد .

امادگی قبل از عمل لابیاپلاستی

: انتخاب متخصص زنان که باید دقت مناسب را داشته باشیم باید توجه داشته باشیم که قبل از عمل لابیا باید با اب و صابود کاملا تمیز باشد . التهاب و تورم بعد از عمل لابیاپلاستی است . و حتی احتمال خونریزی کردن هم طبیعی است که بعد از مدت زمانی برطرف میشود .

نکته مهم در این پروسه آن است که هیچ دوره ریکاوری ندارد . این تکنیک می تواند روی پوست صورت یا کل بدن انجام شود و همچنین می تواند برای تغییر رنگ پوست و روشن سازی آن موثر میباشد .

یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود افراد به کلینیک زیبایی لابیاپلاستی مراجعه کنند را میتوان هزینه عمل لابیاپلاستی دانست . هزینه لابیاپلاستی نقش مهمی در انجام عمل لابیاپلاستی دارد .

اما دقیقا هزینه های این عمل چگونه است هزینه های لابیاپلاستی به چند عامل بستگی دارد که میتوان به مهمترین ان به شرح زیر اشاره کرد . تخصص و تجربه دکتر ،تجربه دکتر لابیاپلاستی خیلی مهم است چون میداند که لابیاپلاستی یک عمل حساسی است . درسته که عمل سرپایی هست ولی حساس است . و اگر دکتر زنان تجربه کافی نداشته باشد زندگی مریض به شدت دچار مشکل میشود . برخی از دکترها هستن هزینه گزافی میگیرند که میتوان به بالای ۲۰ میلیون تومان اشاره کرد. اما چرا این هزینه لابیاپلاستی اینقدر بالاست ؟؟ البته بعضی دکترها هم هستند که هزینه ۳ الی ۴ میلیون تومان میگیرند .

اما دقیقا چرا هزینه عمل لابیاپلاستی اینقدر فرق دارد ؟ و مریض باید کجا مراجعه کند ؟ و به چه جراح و دکتری باید اعتماد کند ؟؟ شاید نکته اینجاست که کسی که لابیاپلاستی میخواهد انجام دهد یک سری موارد را باید رعایت کند اول اینکه تخصص داشته باشد جراح زنانی که میخواد برود . و رزومه دکتر زنان لابیاپلاستی را از مراجع مختلف از جمله سایت های اینترنتی و سایت های پزشکی زنان دراورد . دوم اینکه ایا لابیاپلاستی در مطب انجام شود یا در بیمارستان ؟ اگر در بیمارستان انجام شود که هزینه ان ۲ الی ۳ میلیون تومان کمتر است .

سوم اینکه بجز لابیاپلاستی چه چیز دیگری لازم است ؟؟ ممکن است سفید کردن واژ بخواهد و یا لیفت واژن نیاز داشته باشد . یا عمل تنگی واژن بخواهد و یا بخواهد با لیزر واژینال انجام دهد . همه این موارد فوق در هزینه عمل لابیاپلاستی دخیل است .

ممکن است باعث تخفیف در عمل لابیاپلاستی شود . این تخفیف سبب میشود مراجعه افراد به مراکز لابیاپلاستی بیشتر شود . و البته کیفیت عمل نیز کاهش یابد . برخی از کلینیک های عمل لابیاپلاستی پکیج های ویژه ارائه میدهند مثل : لابیاپلاستی + سفیدی واژن با هزینه ۵ میلیون . پکیج دوم هزینه جراحی لابیاپلاستی ۶ میلیون تومان . پکیج سوم : عمل لابیا + تنگی واژن + سفیدی واژن ۸ میلیون تومان . این موارد به سلیقه افراد بستگی دارد . برخی مریض ها دوست دارند از این خدمات استفاده کنند . به طور معمول هزینه عمل لابیاپلاستی ۳ الی ۴ میلیون است .ولی کلینیک های شمال تهران بنا به شرایط محیطی کلینیک بیشتر میگیرند.

 

تعریف لیپوماتیک :

یک عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو است که با هدف استخراج چربی های جمع شده در ناحیه شکم ، باسن و پهلوها انجام میشود .

لیپوماتیک شکم و پهلو در واقع به معنی نابود کردن چربی های اضافی بدن است . به این شکل که از چربی های استخراج شده از شکم و پهلو میتوان در قسمت های دیگر بدن استفاده کرد. و تزریق به نواحی مثل باسن و گونه ، لب و یا هر جای دیگر در بدن کرد. بر اساس تجربه کسب شده میتوان گفت که لیپوماتیک جز بهترین روش های لاغری حساب اورد.

 

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 4 اسفند 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.