ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی + دو روش ساده و جدید - پارسی زی
راهنمای انتخاب بهترین کیف پول های بیت کوین در سال ۲۰۲۲

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول های بیت کوین در سال ۲۰۲۲

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول های بیت کوین در سال ۲۰۲۲ ارز دیجیتال بیت کوین توسط کیف پول های زیادی پشتیبانی می‌شود که انتخاب را …

بررسی معرفی انواع صندلی اداری

بررسی معرفی انواع صندلی اداری

بررسی معرفی انواع صندلی اداری صندلی های اداری دارای تنوع بسیاری هستند که در این مطلب به تمامی آنها به صورت تخصصی می پردازیم با …

فرش 1500 شانه بخریم یا نخریم؟! + آخرین قیمت فرش 1500 شانه

فرش 1500 شانه بخریم یا نخریم؟! + آخرین قیمت فرش 1500 شانه

  فرش به جزء جدایی ناپذیر زندگی ما ایرانی ها مبدل شده است تا جایی که گاهی اوقات، به تنهای می تواند محوریت دکوراسیون منزل …

ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی + دو روش ساده و جدید

ثبت برند و علامت تجاری یکی از مهم‌ترین کارهایی است که می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما و جلوگیری از سوء استفاده رقبا کمک نماید. به همین دلیل شما باید سعی کنید تا در سریعترین زمان ممکن در کنار عملیات برندینگ در سطح کسب و کار خودتان به راحتی برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید تا بتوانید از امتیازهای آن استفاده نمایید.

برای اینکه برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید نیازمند ارائه مدارک خاصی هستید تا بتوانید از طریق ثبت کردن برند خود به صورت لاتین محصولات خود را به دیگر کشورها صادر کرده و در کشورهای دیگر محصولات و تولیدات شما با نام خاص برند شما به صورت کاملا قانونی به فروش برسند.

سامانه آنلاین پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند آنلاین در کشورمان در تمامی امور ثبتی شما را به صورت کاملا آنلاین و در سریعترین زمان ممکن برای ثبت برند و لوگو تجاری شما انجام می دهد. در صورتی که قصد دارید عملیات ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی را انجام دهید باید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان حقوقی این سامانه استفاده نموده و روش هایی که در ادامه گفته می‌شود را به راحتی برای این کار انجام دهید تا بدون نیاز به دریافت کارت بازرگانی به راحتی برند و لوگو تجاری خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید.

شرایط ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی

برای اینکه برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملا آنلاین و بدون کارت بازرگانی به ثبت برسانید لازم است بدانید که در شرایط و مدارکی که به صورت کامل آمده است برای ثبت کردن برند خود در کشورهای خارجی به صورت کامل لاتین باید حتماً از کارت بازرگانی معتبر استفاده نمایید.

با توجه به اینکه شرایط انتخاب نام و طراحی لوگو تجاری برای ثبت برند به صورت لاتین بسیار خاص می باشد با در نظر گرفتن این شرایط و انجام دادن برخی از راه ها به راحتی می توانید برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملا قانونی و به صورت لاتین به ثبت برسانید.

یکی از روش هایی که برای ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی در نظر گرفته می شود این است که شما ۷۰ درصد برند خود را به صورت کاملا فارسی انتخاب کرده و ۳۰ درصد آن را به صورت لاتین و انگلیسی در نظر بگیرید تا از این نظر و با توجه به شرایطی که برای ثبت برند لاتین به صورت بیش از ۵۰ درصد نام در نظر گرفته شده است بتوانید به راحتی از عبارت‌های لاتین در برند خود استفاده کرده و برند خود را به صورت کاملا لاتین به ثبت برسانید.

یکی از روش هایی که برای ثبت برند به صورت لاتین میتوانید از آن استفاده نمایید این است که در مراحل اولیه ثبت برند از کارت بازرگانی یک شخص مورد اعتماد استفاده کنید.  برای اینکه درصد ریسک کار خود را برای ثبت کردن برند و لوگوی تجاری به صورت لاتین با استفاده از کارت بازرگانی دیگران پایین بیاورید بهتر است تا ۹۰ درصد برند را به اسم خود زده و ۱۰ درصد بقیه را به اسم فرد دارای کارت بازرگانی بزنید.

بعد از اینکه عملیات ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی را با استفاده از کارت بازرگانی فرد معتبر انجام دادیم می توانید با مراجعه به دفترخانه های معتبر به راحتی شرایط را به نفع خود برگردانده و ۱۰ درصد فرد مورد نظر را نیز به نام خود بزنید تا از این طریق ۱۰۰% برند به نام شما صادر شود و بتوانید یک برند لاتین برای صادرات کالاهای خود به خارج از کشور داشته باشید.

البته برای استفاده از این روش حتماً باید از راهنمایی و مشاوره افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مانند کارشناسان حقوقی سامانه آنلاین پایدار ثبت استفاده نمایید تا هیچگونه مشکلی از نظر قانونی برای شما به وجود نیاید.

A picture containing text, computer, desk  Description automatically generated

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند لاتین

برای اینکه بتوانید برند خودرو صورت لاتین و خارجی به ثبت برسانید لازم است تا در کنار تمامی مدارکی که به آنها اشاره می‌کنیم کپی کارت بازرگانی معتبر خود را نیز ارائه نمایید.

اگر به مانند شرایطی که در بالا به آن اشاره شد توانایی گرفتن کارت بازرگانی رو ندارید می توانید در جایی که در بالا به آنها اشاره شد استفاده نمایید و ثبت برند خود را بدون کارت بازرگانی انجام دهید.

در کنار تمامی مدارک مورد نیاز برای تشخیص هویت افراد مانند کارت شناسایی و شناسنامه و کارت ملی لازم است تا شما کپی مجوز فعالیت و همچنین کپی آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت را به عنوان مدارک ثبت برند لاتین در اختیار مراجعه ثبت کننده مانند سامانه آنلاین پایدار ثبت قرار دهید.

مزیت های ثبت برند لاتین کدامند؟

در صورتی که قصد داشته باشید کالاهای خود را به خارج از کشور صادر نمایید می توانید از شرایطی که برای ثبت برند لاتین در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

ثبت کردن برند به صورت لاتین علاوه بر اینکه جلوی سوء استفاده رقبا در داخل کشور را می‌گیرد باعث می‌شود تا با ثبت برند بین المللی خود بتوانید به راحتی در کشورهای مقصد کالا و خدمات خود را ارائه نموده و برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید.

A person working on a computer  Description automatically generated with low confidence

مراحل ثبت برند به صورت لاتین و انگلیسی

برای اینکه بتوان به صورت لاتین و انگلیسی به ثبت برسانید باید تمامی مراحل ثبت برند را به درستی و با رعایت تمامی جزئیات انجام دهید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن را با ارزانترین هزینه از طریق سامانه آنلاین پایدار امور ثبتی خود را به پایان برسانید.  در نظر داشته باشید اگر از طریق این سامانه و با راهنمایی و مشاوره کارشناسان متخصص و حقوقی پایدار ثبت امور خود را انجام دهید می توانید با هزینه بسیار کمتر و در سریعترین زمان ممکن برند خود را به ثبت رسانده و از مزیت های قانونی آن در داخل و خارج از کشور استفاده نمایید.

اولین گامی که برای ثبت برند به صورت لاتین انگلیسی و در نظر داشته باشید این است که برند شما به صورت کاملا قانونی باید مورد استعلام قرار گیرد و استعلام های لازم در مورد نام برند ثبت شده را در کشورمان و در کشورهای مقصدی که قصد صادرات با آنها را دارید انجام دهید.

برای اینکه بدانید این استعلام تا چه حد ضروری است بهتر است بدانید که نام برند شما به هیچ عنوان نباید شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی داشته باشد و باید حتماً یک نام کاملا خلاقانه و جدید را برای برند خود در نظر بگیرید.

بعد از اینکه استعلام های مربوط به نام برند و لوگو تجاری خود را انجام دادید باید به سراغ ارائه مدارک لازم و انتخاب نوع ثبت شدن برند از بین برنده حقیقی لاتین و برند های حقوقی و شرکتی بروید.

در گام بعدی باید به سراغ پرداخت هزینه ها بروید و این را بدانید که برند حقوقی شما با هزینه بالاتری به ثبت خواهد رسید. از طریق سامانه آنلاین پایدار ثبت می تواند کمترین هزینه مربوط به خدمات ثبت برند و ثبت شرکت را در داخل کشور پرداخت نمایید.

 

 

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 30 تیر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.