کدام مدل تلفن سانترال مخصوص شرکت شماست؟ + راهنمای کامل خرید - پارسی زی
شستشوی مبل و موکت در محل تهران

شستشوی مبل و موکت در محل تهران

شستشوی مبل و موکت در محل تهران   مبل شویی در منزل تهران خدمات مبل شویی در منزل تهران و شستشوی مبلمان در تهران از …

معرفی 8 غول دنیای متاورس

معرفی 8 غول دنیای متاورس

معرفی ۸ غول دنیای متاورس بازار متاورس ممکن است تا سال ۲۰۲۴ به ارزش حیرت انگیزی برسد. همچنین پلتفرم های بسیاری در متاورس به وجود …

ثبت برند فارسی و خارجی چگونه انجام می شود؟ مدارک و هزینه ها

ثبت برند فارسی و خارجی چگونه انجام می شود؟ مدارک و هزینه ها

ثبت برند فارسی و خارجی چگونه انجام می شود؟ مدارک و هزینه ها در عصر دیجیتال و تکنولوژی، کسب و کار های بزرگ و کوچک …

خرید تلفن سانترال

قطعا شما هم در کسب و کار و شرکت خود با این سوال روبرو هستید که چه تلفن سانترال برای بهینه سازی و مدیریت بهتر ارتباطات داخلی و خارجی شرکت ما مناسب می باشد؟  برای پاسخ به این سوال بهتر است راهنمای کاملی که در ادامه آماده کرده ایم را به صورت دقیق مطالعه کنید تا بتوانید یک تلفن مناسب با تمامی نیازهای شرکت و کسب و کار خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

تلفن آنالوگ مخصوص همه دستگاه های سانترال

تلفن های آنالوگ رومیزی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرند از امکانات اولیه برخوردار بوده و قابلیت انتقال بوق را دارند.  این تلفن ها از طریق یک زوج سیم راه اندازی می شوند و برای راه اندازی آن را حتما نیاز به کابل کشی مجزا دارید.  مدل های مختلف تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک را به راحتی می توانید برای تمامی دستگاه های سانترال و همچنین مرکز تلفن های غیر تجاری مانند ایزابل و الستیکس استفاده نمایید.

این مدل از تلفن سانترال پاناسونیک بیشتر برای قسمتهای استفاده می شوند که نیاز به امکانات بسیار زیاد برای بهینه سازی و مدیریت تماس های خود ندارند و فقط قصد دارند تا به بهترین شکل ممکن به تماس های وارد شده پاسخ داده یا در مدت زمان بسیار کمی بتوانند با خطوط داخلی شرکت خود و مشتریان خود از طریق خطوط شهری تماس برقرار نمایند.  در واقع می توانیم بگوییم اگر به دنبال امکانات بسیار زیاد هستید نباید به سراغ تلفن های بیسیم رومیزی پاناسونیک برای مرکز تلفن سانترال خود بروید و بهتر است از دیگر مدل هایی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم استفاده کنید.

تلفن سانترال بیسیم پاناسونیک

تلفن چند منظوره مخصوص سانترال

تلفنهای هایبرید یا چند منظوره که قابلیت انتقال بوق و دیتا را به صورت همزمان دارند این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از امکانات بسیار بیشتری بر روی مرکز تلفن خود استفاده نمایید.  انتقال دیتا به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق این تلفن ها به راحتی برخی از مرکز تلفن های کم ظرفیت پاناسونیک را برنامه ریزی کنیم که برای این کار کدهای مخصوص به آن دستگاه را باید حتماً در نظر داشته باشید.

این تلفن ها بر روی خود امکانات قابل توجه ای مانند ترانسفر کردن تماس یا مشاهده تماس های ورودی و خروجی کاربران و همچنین قابلیت های مانند تنظیم خطوط شهری بر روی شماره گیری های سریع این تلفن ها را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی از آنها برای مدیریت بهتر تماس های خود استفاده نمایید.

اگر از مرکز تلفن های قدیمی و آنالوگ پاناسونیک استفاده می کنید می توانید به راحتی و بدون نیاز به تجهیزات جانبی از تلفن های هایبرید استفاده کنید اما اگر از تلفن ها و مرکز تلفن جدید سانترال پاناسونیک استفاده می کنید برای راه اندازی تلفن های چند منظوره نیاز به نصب کارت و تجهیزات جانبی مخصوص به آن را دارید.

تلفن دیجیتال پاناسونیک مخصوص کدام دستگاه است؟

تلفن های دیجیتال در بستر دیتا راه‌اندازی می‌شوند و فقط به یک زوج سیم نیاز دارند و می‌توانند امکانات بسیار زیادی را بر روی خود به عنوان تلفن های مدیریتی پاناسونیک در اختیار شما قرار دهند.

در صورتی که از مرکز تلفن سانترال پرظرفیت پاناسونیک استفاده کنید می توانید به راحتی با اتصال تلفن های دیجیتال که در ظرفیت پیش فرض و ظرفیت نهایی آنها با نصب کارت های مختلف امکان پذیر است قسمت های مختلف مانند منشی و اپراتور خود را به یک تلفن های مجهز کنید که به راحتی عملیات پخش کردن و مدیریت تماس های ورودی به تلفن های مختلف را انجام دهد.

امکانات مختلف مانند ترانسفر کردن و انتقال تماس و همچنین قابلیت استفاده از اسپیکر و مشاهده اطلاعات تماس های ورودی و تماس سریع با دیگر داخلی ها و خطوط شهری از جمله امکاناتی است که بر روی انواع مدل های مختلف تلفن های دیجیتال قرار داده شده است.

تلفن دیجیتال پاناسونیک

اگر از سانترال سری tde و tda و همچنین سانترال های پاناسونیک سری  Lms NS استفاده می کنید می توانید به راحتی مدل های های مختلف تلفن دیجیتال را روی آن ها نصب و استفاده نمایید.

برای راه اندازی این تلفن ها حتما نیاز به سیم کشی و کابل کشی مجزا دارید. البته یکی از امکانات جذاب تلفن های دیجیتال شرکت پاناسونیک این است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق یک زوج سیم دو تلفن دیجیتال را در فاصله کم از هم راه اندازی نمایید. این موضوع باعث کاهش هزینه کابل کشی و هزینه های شما برای نصب و راه اندازی انواع سانترال در محیط های کوچک و بزرگ می شود.

 تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک با امکانات فضایی

اگر از مرکز تلفن های سانترال تحت شبکه و یا مرکز تلفن های مانند ایزابل استفاده می کنید می توانید به راحتی با نصب و اتصال مدل های مختلف تلفن تحت شبکه پاناسونیک از امکانات ویژه و بی نظیری برای مرکز تلفن خود استفاده نمایید. امکانات بی نظیر مانند قابلیت برقراری تماس‌های ویدئویی و همچنین کیفیت صدای اچ دی که باعث کاهش نویز و همچنین کاهش قطعی در هنگام برقراری تماس می شود می تواند به شما کمک کند تا تماس های بسیار با کیفیتی را از طریق تلفن های تحت شبکه پاناسونیک داشته باشید.

تلفن های تحت شبکه پاناسونیک در سری های مختلف وارد بازار شدند و از هر کدام از آنها می توانید برای دستگاه‌های مختلف استفاده کنید که برخی از این تلفن ها با توجه به امکانات بسیار زیادی که برای خود دارند می توانند با من تلفن های مدیریتی و در بخش منشی آپارات نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

با توجه به تلفن های تحت شبکه از طریق کابل شبکه راه اندازی می شوند و نیاز به آبکشی مجزا ندارند، می توانیم به راحتی بگویم که با نصب و اتصال تلفن های تحت شبکه می توانید در هزینه های کابل کشی خود صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید و در صورت نیاز بدون هیچ گونه محدودیت تلفن را در بین بخش‌های مختلف خود جابجا کنید.

تلفن تحت شبکه پاناسونیک

خرید تلفن سانترال با ارزانترین قیمت

با توجه به نوسانات قیمتی که در بازار تلفن سانترال و مرکز تلفن سانترال پاناسونیک وجود دارد بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهایی که از این تجهیزات استفاده می‌کنند و بسیار زیادی برای خرید دستگاه خود با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار عالی دارند.

برای کاهش این دغدغه ها تیم فنی و تخصصی وب سایت فون سیستم تمام سعی کرده است تا قیمت به روز آپدیت شده را به صورت لیست قیمت تلفن سانترال در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از طریق این وب سایت به راحتی و در سریعترین زمان ممکن یک تلفن سانترال مناسب با کسب و کار خود را انتخاب کرده و آن را با ارزانترین قیمت با گارانتی و ضمانت نامه معتبر خریداری کنید.

تیم فنی و تخصصی فون سیستم علاوه بر این موضوع با مشاوره خرید رایگان و آنلاین به شما کمک می‌کند تا بتوانید با توجه به نیاز به کسب و کار خود و همچنین دستگاه سانترال راه اندازی شده در کسب و کار خود، یک تلفن سانترال مناسب را که بتواند تمامی نیازهای مدیریتی و ارتباطی شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد برای کسب و کار خود خریداری کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 5 مرداد 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.