مزایای کرایه جرثقیل - پارسی زی
انجام انواع تست های کرونا

انجام انواع تست های کرونا

انجام انواع تست های کرونا با توجه به اهمیت موضوع کرونا لازم است درباره این ویروس اطلاعات زیادی کسب کنیم. زیرا هر چه بیشتر درباره …

معرفی 3 مدل از بهترین ایرپادها

معرفی 3 مدل از بهترین ایرپادها

یکی از محبوب ترین لوازم جانبی گوشی و تبلت موجود در بازار، ایرپاد و هندزفری بلوتوثی است که در انواع مختلف با برندهای گوناگون عرضه شده است. …

تولیدی مانتو فرم اداری جلال

تولیدی مانتو فرم اداری جلال

تولیدی مانتو فرم اداری جلال تولیدی مانتو پروسه زمان‌بر و سختی جهت طراحی و دوخت مانتو را طی می‌کند. به طوری‌که بتواند مانتو مناسب، زیبا …

مزایای کرایه جرثقیل

  • ایمنی

حفظ ایمنی خودرو یکی از اساسی‌ترین قسمت هر کسب و کاری چه برای صاحبان کسب و کار چه برای مشتریان می‌باشد که با در نظر داشتن نکات ایمنی، امکانات ایمن و پیشرفته، کادری مجرب و ماهر و دریافت گواهینامه‌های لازم بدست خواهد آمد. متخصصان در این زمینه با رعایت نمودن کلیۀ نکات لازم جهت حمل خودرو، خدمات لازم را به شما ارائه می‌دهد تا مرسوله مورد نظر با کمترین درصد خطای ممکن به مقصد ارسال شود.

  • حضور ناوگان در سراسر تهران

ناوگان‌ها جهت امداد سریع‌تر و ارائه خدماتی با کیفیت هر چه بیشتر در بیشتر مناطق تهران به فعالیت خود ادامه می‌دهد که تنها با یک تماس و مشاوره با متخصصان مربوطه جرثقیل مربوطه را جهت اجاره جرثقیل در تهران برگزینید و یا این که این امکان وجود دارد حمل و نقل خود را با خیال راحت به افراد واگذار کنید.

  • قیمت مناسب جرثقیل ( کرایه جرثقیل )

اجاره جرثقیل در تهران با قیمتی کم و مناسب حمل و جابه جایی کالای شما را در بالاترین کیفیت ممکن می‌سازد.

اجاره جرثقیل ۳۰ تن

  • پشتیبانی از مشتریان

پشتیبانی بر خلاف تصور به معنی فقط حمایت و پیگیری حین انجام کار نمی‌باشد. متخصصان در این زمینه پیش از انجام امور هم بایستی به افراد مشاوره و راهنمایی‌های مورد نیاز را ارائه نماید، بعلاوه پس از انجام کار نیز کارشناسان خدماتی دارند که با توجه به شرایط نسبت به ارائه آن اقدام می‌نمایند.

  • قیمت مناسب در کرایه جرثقیل

کرایه جرثقیل با هدف حمایت از مشتریان عزیز و حفظ رضایت مراجعه کنندگان از پایین‌ترین قیمت‌ها استفاده می‌نمایند و جهت اجاره جرثقیل، اجاره بالابر و اجاره خودرو بر لیست قیمت خود را باید در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

کرایه جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در تهران قادر است قیمت یک پروژه‌ را تا جایی که امکان دارد کاهش داده و همچنین از اتلاف وقت و انرژی بسیار افراد ممانعت نماید. معمولاً وجود امکانات و دستگاه‌های گوناگون در پروژه و عملیات‌های مختلف از مهمترین موضوعاتی می‌باشد که بایستی به آنها توجه زیادی داشته باشیم.

بعبارتی دیگر جهت این که بتوانیم أمور خود در بالاترین کیفیت ممکن صورت دهیم نیاز به بهره‌گیری از امکانات متفاوت خواهیم داشت. جرثقیل‌ها را می‌توانیم از مهمترین امکانات کارگاهی محسوب کنیم و به همین دلیل شما عزیزان می‌توانید با بهره‌گیری از جرثقیل اجاره‌ای ( جرثقیل کرایه‌ای ) در تهران از مزایای آن بهره‌مند شوید.

کرایه جرثقیل کفی 15 تن

اجاره انواع جرثقیل و اطلاع از کاربرد و مزایای هر یک از آنها

همانطور که گفتیم جرثقیل از مهم‌ترین امکاناتی می باشد که بهره‌مندی از آن در خیلی از پروژه‌ها، کارخانجات و کارگاه‌ها رایج است. جرثقیل‌‌ها انواع مختلفی دارند (جرثقیل کفی، جرثقیل سقفی، جرثقیل ۱۰ تن و …) که هریک از آنها مشخصات، ویژگی‌ها، مزایا و خصوصیات منحصرخود را دارا هستند و به همین دلیل می‌توان با استفاده از برترین مدل با توجه به صنف کسب و کار شما، باعث افزایش کارایی آن‌ها شده و کاربرد این تجهیزات بیش از پیش انجام شود.

وجود انواع گوناگون جرثقیل سبب گردیده است تا مزایای و امکانات این وسایل نقلیه بسیار گسترده و و کاربردی محسوب شود. به همین دلیل در زمان اجاره جرثقیل بایستی این نکته را مدنظر داشته باشید که استفاده چه نوع جرثقیلی جهت رسیدگی به خواسته شما کارایی بسشتری خواهد داشت.

جرثقیل سقفی و کاربرد آن

جرثقیل‌ سقفی بیشتر در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توانیم از وسایل در فضاهاییمسقف جهت جابجا نمودن اجسام سنگین بهره بگیریم و باعث بالا رفتن سرعت و کیفیت و همچنین افزایش راندمان کاری بشویم.

با بهره‌گیری از جرثقیل کارگاهی قادر خواهید بود تا در یازه زمانی معین و به دلخواه خود از این جرثقیل استفاده نمایید و بدون این که خرج بالایی جهت تعمیر و نگهداری آن انجام دهید، به‌ کلیه نقاط کارگاه یا کارخانه بصورت مستقل براحتی دسترسی پیدا کنید.

استفاده از جرثقیل کارگاهی سبب کاهش هدر رفتن انرژی خواهد شد و نیروی انسانی در این قسمت‌ها کمتر استفاده می‌شود. جرثقیل سقفی دارای دو نوع تک پل و دو پل می‌باشد که درباره هر یک توضیحات لازم را به شما می‌دهیم.

جرثقیل سقفی تک پل : جرثقیل سقفی تک پل این امکان را دارد تا در دو جهت طولی و عرضی حرکت کرده و کاربرد بالایی در محیط‌های مختلف داشته باشد. با بهره‌گیری از جرثقیل سقفی تک پل مزایای بسیاری را دریافت خواهید کرد که مثلاً می‌توانیم به ۲ مورد از آنها اشاره داشته باشیم.

۱. انتخاب جرثقیل سبک سقفیکه استفاده از این دستگاه بسیار کاربردی بوده چون وزن آن به نسبت مدل دیگر پایین‌تر خواهد بود.

۲. محدودیت‌هایی که حین بهره‌گیری از جرثقیل‌ دو پل موجود است، در این نوع جرثقیل وجود ندارد.

جرثقیل سقفی دو پل: این دستگاه سرعت و دقت بالاتری دارد و بشکل کلی نسبت به مدل تک پل قابلیت‌های بیشتری جهت باربرداری خواهد داشت. چنانچه جهت جابجا نمودن اجسام سنگین در کارگاه به جرثقیل سنگین سقفی احتیاج داشته باشید اجاره جرثقیل دو پل پیشنهادی مناسب برای شما خواهد بود.

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی غیر از این که مناسب برای باربرداری می‌باشد و کاربرد بسیار بالایی دارد، جهت جابه‌جایی اجسام سنگین هم کارایی خواهد داشت. بعبارتی دیگر با اجاره جرثقیل کفی قادر به استفاده چند منظوره از آن می‌باشید و با آن باربرداری و جابه‌جایی اجسام را صورت دهید. بشکل کلی جهت کرایه جرثقیل سنگین و بعلاوه جرثقیل سبک می‌توانید از مدل‌های کفی نیز استفاده کنید؛ چون با بهره‌گیری از اندازه‌های گوناگون آن می‌توان باربرداری در وزن‌های ۳ تا ۱۵ تن را براحتی انجام دهید.

جرثقیل‌ کفی دارای انواع گوناگونی می‌باشد که نسبت به مقدار باربرداری روی ماشین‌های سنگین انجام می‌شوند. به‌عنوان‌مثال جرثقیل خاور می‌تواند، باربرداری سبک‌‌تری را انجام دهد. به همین دلیل جرثقیل کفی دار با در نظر گرفتن کاربرد بسیار بالایی که دارا می‌باشد قادر خواهد بود و برای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی و سایر پروژه‌ها بسیار کاربردی خواهد بود.

کلام آخر

جرثقیل ، یکی از کاربردی‌ترین ماشین آلات در امور گوناگون عمرانی است. به همین دلیل اجاره جرثقیل گسترش بسیاری در صنعت‌های مختلف دارد. زمان تولید این ماشین آلات به هزاران سال پیش برمی‌گردد. مصری ها اولین مردمانی بودند که ابزاری ساختند تا بتوانند اجسام سنگین را به صورت عمودی به ارتفاعات بالاتر منتقل کنند. جرثقیل در حقیقت یک ماشین است که امکان باربرداری و جا به جایی بار را بشکل معلق در هوا آسان می‌سازد و درباره بالابرهای سیار قابلیت راهپیمایی و بارگیری و تخلیه هم وجود دارد.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 29 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.