مقایسه حضور بیمار در خانه با بیمارستان - پارسی زی
با اولین پروژه در هلدینگ شریفی تخفیف ویژه بگیرید + نمونه کار

با اولین پروژه در هلدینگ شریفی تخفیف ویژه بگیرید + نمونه کار

هلدینگ شریفی به صورت رسمی در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در شهر تبریز شروع کرد ولی فعالیت اصلی این مجموعه به ۳ دهه گذشته …

چند نکته مهم برای خرید ست ناهارخوری با کیفیت

چند نکته مهم برای خرید ست ناهارخوری با کیفیت

چند نکته مهم برای خرید ست ناهارخوری با کیفیت شاید شما که در حال مطالعه این مطلب هستید می‌خواهید برای خانه خود یک ست ناهارخوری …

معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره

معرفی سایت برتر فروش پنجره دوجداره

پنجره دوجداره رامی‌توان ابزاری کارآمد درزندگی ‌مدرن دانست؛ چراکه امروزه زندگی در شهرهای پرجمعیت، مارا با چالش‌های جدیدی روبه‌رو کرده ‌است. درواقع شکل جدیدی ازخطرات …

مقایسه حضور بیمار در خانه با بیمارستان

بیمار می تواند در بیمارستان حضور داشته باشد و مراقبت های مورد نیاز برای او انجام گردد یا میتوان با دستور پزشک و تحت نظر او بیمار را به محیط خانه انتقال داد و از خدمات پرستاری در منزل استفاده کرد؛ بسیاری از افراد قبل از اینکه خدمات پرستاری در منزل را برای بیمار خود استفاده کنند می خواهند بدانند که این روش نسبت به حضور بیمار در بیمارستان چه تفاوت هایی دارد و آیا مزیت های آن بیشتر است یا خیر؟

می توان گفت مراقبت از بیمار با استفاده از خدمات پرستاری در منزل کمک فراوانی به بیمار می کند چون محیطی بهتر و سالم تر برای نگهداری بیمار انتخاب می شود و امنیت در کنار احساس راحتی بیشتری قطعاً خواهد داشت.

برخی تمایل به مراقبت و پرستاری از بیمار در خانه دارند و برخی بیمارستان را ترجیح می‌دهند؛ در هر صورت بهتر است قبل از اینکه انتخابی صورت بگیرد وضعیت بیمار به صورت دقیق بررسی شود و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای نگهداری و مراقبت از بیمار مهیا گردد البته اجاره تجهیزات پزشکی به افرادی کمک می‌کند که می‌خواهند بیمار خود را در منزل نگهداری کند و در رابطه با این موضوع نگرانی وجود ندارد.

تفاوت استفاده از پرستار در منزل با بیمارستان

قبل از اینکه در مورد تفاوت ها صحبت شود بد نیست که بدانید اگر بیمار در شرایط حاد و ویژه ای قرار گرفته که امکان نگهداری از آن در محیط منزل مهیا نیست و توصیه پزشک نگهداری از بیمار در بیمارستان است باید به نظر پزشک دقت کنید و به صورت دقیق آن را رعایت کنید اما اگر شرایط بیمار به گونه ای است که امکان مراقبت در منزل وجود دارد حتماً از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید و به مراقبت و نگهداری از بیمار خود بپردازید. خصوصاً برای افرادی که اهمیت فراوانی به سلامت روانی و روحی بیماران خود می دهند و می خواهند آرامش بیشتری را برای بیمار محیا کنند این موضوع را جدی تر بگیرید.

نگهداری برخی از بیماران نیازمند اجاره تجهیزات پزشکی است و به روند بهبود بیماریشان کمک می کند و مجموعه های معتبری همچون آرین طب برای اینکه دغدغه ای در خصوص خرید تجهیزات پزشکی با توجه به قیمت بالای آن برای خانواده ها و بیماران وجود نداشته باشد خدمات متنوعی از جمله اجاره تجهیزات پزشکی را به افراد ارائه می کنند. شما می توانید برای دسترسی به خدمات پرستاری در منزل، مراقبت از سالمند در منزل، مراقبت از کودک در منزل، ویزیت پزشک متخصص در منزل و… از آرین طب استفاده نمایید. همچنین با مطالعه اخبار و مقالات پزشکی در وب سایت این مجموعه سطح آگاهی و دانش خود را تا حد زیادی افزایش بدهید.

هزینه استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل: یکی از نکاتی که باید در خصوص نگهداری در منزل و بیمارستان توجه داشته باشید هزینه پرستاری از بیمار است. پرستاری از بیمار به شرایط و تجهیزاتی وابسته است که برای مراقبت و نگهداری استفاده می شود البته اجاره تجهیزات پزشکی کمک میکند تا شما با هزینه های کمتری بیمارتان را به محیط خانه انتقال بدهید.

امکانات مورد نیاز برای بیمار در بیمارستان نیاز به منزل بیشتر است: امکاناتی که برای بیمار استفاده میشود قطعاً در محیط بیمارستان نسبت به محیط منزل بیشتر است و این موضوع به مشکل بیمار و وضعیت او بستگی دارد؛ اگر وضعیت بیمار بسیار وخیم باشد و پزشک دستور مراقبت از بیمار را در بیمارستان بدهد نباید او را به منزل انتقال داد اما اگر در این خصوص منعی وجود نداشته باشد میتوان از اجاره تجهیزات پزشکی استفاده نمود و تجهیزات مورد نیاز را فراهم کرد و از خدمات پرستاری در منزل استفاده شود.

نکته) نگهداری بیمار در خانه سبب میشود که امکان انتقال بیماری های ویروسی به بیمار به نسبت حضور در بیمارستان کاهش داشته باشد.

Hospital of Yesterday: The Biggest Changes in Health Care

آسایش و راحتی بیمار: قطعا زمانی که بیمار در منزل نگهداری می شود از آسایش و راحتی بیشتری برخوردار خواهد بود و حس بهتری خواهد داشت و در نهایت می‌توان گفت مراقبت از بیمار در خانه می‌تواند به تسریع روند بهبودی بیماری او نیز کمک کند. حتی برای خدمات دیگری نظیر مراقبت از سالمند در منزل هم این نکته ذکر می‌شود که محیط خانه به نسبت مراکز دیگر همچون خانه سالمندان برای مراقبت از سالمند بهتر خواهد بود؛ اگر به هر دلیلی خانواده نمی توانند از سالمند خود در محیط خانه مراقبت کنند استخدام پرستار در این شرایط گزینه بسیار عالی خواهد بود.

مرکز خدمات پزشکی در منزل آرین طب به شما این امکان را میدهد که از خدمات متنوعی نظیر ویزیت پزشک متخصص در منزل، مراقبت از کودک در منزل، مراقبت از سالمند در منزل، گفتار درمانی، سونوگرافی در منزل، نوار قلب در منزل، رادیولوژی در منزل، پانسمان، فروش تجهیزات پزشکی، مشاوره روانشناسی ، فیزیوتراپی، تزریق سرم، پرستاری آی سی یو در منزل، آزمایشگاه آنلاین، داروخانه آنلاین، اجاره تجهیزات پزشکی، پزشک عمومی، خدمات پرستاری، تست پی سی آر و آزمایشگاه آنتی بادی استفاده نمایید.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 2 آبان 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.