مدل ابرو دخترانه اسپرت ترکیه ای و جدید دبیرستانی - پارسی زی
مدل مو کوتاه زنانه بسیار زیبا برای خانم های شیک و با کلاس

مدل مو کوتاه زنانه بسیار زیبا برای خانم های شیک و با کلاس

مدل مو کوتاه مدل مو کوتاه زنانه بسیار زیبا برای خانم های شیک و با کلاس همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه …

تزیین پفیلا با ایده های بسیار جالب و زیبا

تزیین پفیلا با ایده های بسیار جالب و زیبا

تزیین پفیلا تزیین پفیلا با ایده های بسیار جالب و زیبا همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. برای …

مدل زنجیر طلا زنانه و جدیدترین مدل های زنجیر طلا ایتالیایی

مدل زنجیر طلا زنانه و جدیدترین مدل های زنجیر طلا ایتالیایی

مدل زنجیر طلا زنانه مدل زنجیر طلا زنانه و جدیدترین مدل های زنجیر طلا ایتالیایی همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما …

مدل ابرو دخترانه

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

مدل ابرو دخترانه اسپرت ترکیه ای و جدید دبیرستانی همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

برای دانستن قشنگترین مدل ابرو از مهمترین تفاوت‌های بین طرح ابرو دخترانه با زنانه سادگی و پهن بودن آن است.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

انتخاب یک مدل ابروی خوش حالت و مناسب با نوع چهره می‌تواند تغییرات مثبتی در جهت جذابیت و زیبایی چهره به وجود آورد و حتی تا حدودی می‌تواند عیب‌ها و نواقص صورت و به خصوص چشم‌ها را نیز پنهان کند.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

اگر به ترند ابرو ۲۰۲۲ نگاه کنید، به راحتی به یاد مدل ابروهای چند دهه گذشته خواهید افتاد. امسال دیگر کسی تلاش نمی‌کند طاق ابروهایش را بیش از اندازه پایین بیاورد یا بیش از اندازه بالا ببرد. بیشتر زنان و دختران و بخصوص سلبریتی‌ها با یک رویکرد جدید وارد عمل شدند. امسال بهترین انتخاب در مورد فرم طاق ابروها، حفظ شکل طبیعی آن‌هاست.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

در این تکنیک اصلاح و طراحی مدل ابرو جدید، ابروها تقریباً ظاهری زنانه دارند، اما در طبیعی‌ترین شکل ممکن هستند و هیچ اغراقی در مدل و بخصوص بخش طاق ابروها صورت نمی‌گیرد. نیاز نیست در این مدل ابرو برداشتن شما خیلی نگران چند تار موی اضافه زیر ابروها باشید، چراکه آن‌ها زیبایی این مدل را افزایش هم می‌دهند.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

این مدل ابرو تقریباً چیزی شبیه به ترند ابرو در دهه ۱۹۹۰ است. ابروها مدل یکنواخت، ساده و طبیعی دارند. حتی اگر دقت کنید می‌توانید نواقصی هم در دو ابرو ببینید که هیچ ایرادی ندارد و جذاب است. این مدل شکل تعریف شده‌ای ندارد و نوستالژیک است. در این مدل جدید خبری از زاویه‌های خیلی اغراق آمیز و دم خیلی تیز نیست.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

این مدل ابرو بهترین گزینه برای بانوان و دخترانی است که زیاد علاقه ندارند، ابروهایشان را از هم فاصله بدهند. آرایشگران به شما توصیه می‌کنند، اگر از قبل موهای ابروی طبیعی زیادی دارید، از این تکنیک استفاده کنید تا به این حالت دست پیدا کنید.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

ابتدا بافت درشت را با دست‌ از ابرو به سمت بالا دور کنید تا این موها در ناحیه وسیع‌تری از پوست دیده شود و ابروها پرتر به نظر برسند. همچنین با اینکار به ابروها کمک می‌کنید، که راحتتر بالا بروند. برای اینکار شما می‌توانید از ژل ابرو استفاده کنید.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

همه بانوان و دختران در مورد این موضوع که کمی پف‌دار کردن ابروها کادر بندی جالب توجهی برای چشم‌ها می‌سازد، اتفاق نظر دارند. این تکنیک نیز از مدل ابروهایی که در گذشته ترند بودند الهام می‌گیرد. ترندهای ابروی Runway که اخیراً باب شدند، در حقیقت ادامه مدل‌های مد روز و همچنین ترکیبی از مدل‌های گذشته هستند.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

هنوز هم داشتن ابرویی کرکی، طبیعی و اسپرت که مرتب شده، در مقایسه با ابروهای لمینت شده بهتر است. این مدل بافت و درخشندگی واقعی دارد. این مدل سبب می‌شود که فرد آراسته‌تر و شیک‌تر به نظر برسد. برای قاب‌بندی ابروها شما می‌توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. معمولاً پودر ابرو انتخاب آرایشگران برای قاب‌بندی ابروهاست. ولی شما می‌توانید از مداد ابرو نیز استفاده کنید.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

مدل ابروی دخترانه دیگری که امسال به شدت ترند شده، مدل پر مو با حجم ظریف و طبیعی است. یکی از آسان‌ترین مدل‌های ابرویی که تاکنون دیدید این مدل است. اگر بخواهید از ستاره‌هایی که تصویرشان روی جلد مجلات چاپ می‌شود، چیزی یاد بگیرید همین مورد خاص است. کنترل کردن فرم ابرو بدون اینکه به اصلاح زیادی نیاز داشته باشد!

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

برس کشیدن ابروها به طرف بالا و فیکس کردن آن‌ها در جای خود، شیک‌ترین مدل ابرو جدید زنانه و دخترانه‌ای خواهد بود که تاکنون داشتید. این راحتترین روشی است که می‌توانید برای کنترل حجم ابروهایتان بکار ببرید. در این تکنیک آرایش ابرو دیگر نیاز به استفاده پماد یا کرم ابروی سنگین ندارید، که در چند سال اخیر ترند بود.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

امسال بیشتر بانوان و دختران ترجیح می‌دهند، ابروهایی با فرم پر مو داشته باشند، تا اینکه کل ابرو را با رنگ مداد یا پودر پر کنند. این مدل ابرو طبیعی‌تر و ملیح‌تر به نظر می‌رسد. برای ایجاد این حالت به روش زیر عمل کنید. از یک ژل ابرو استفاده کرده و مقداری از آن را روی اپلیکاتور تمیز بزنید. سپس آن را روی ابرو به سمت بالا بکشید. این کار حالتی شبیه به لیفت به ابرو می‌دهد. این تکنیک را می‌توانید خودتان در منزل جهت لمینت و لیفت ابرو بکار ببرید.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

اگر ابروهایتان کمرنگ است، از جوهر نیمه دائمی ابرو استفاده کنید. جوهر نیمه دائمی را می‌توانید با استفاده از یک قلم که نوک نیمه نمدی دارد، روی ابروهایتان قرار داده و راحت کنترل کنید. قلم‌های جوهر که نمدی هستند، به شما کمک می‌کنند که طرحی شبیه به تار موی طبیعی روی ابروها بکشید. این تکنیک برای افرادی که موی ابرو زیادی ندارند بسیار کاربردی خواهد بود. این تکنیک آرایشی به عنوان مدل هاشور نیز شناخته می‌شود.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

ترند ابرو ۲۰۲۲ به فکر بانوان و دخترانی که ابروهای ظریف دارند نیز هست. امسال دیگر ابروهای بزرگتر و پهن‌تر بهترین مدل نیستند. اگر ابروهایتان بلند و کشیده است به آن دست نزنید، فقط باید کمی آن را براق کنید. از نظر بافت نیز این مدل باید پر و بلند باشد. لازم است جهت دستیابی به این مدل ابرو جدید دم ابروهایتان تراشیده شده باشد. برای فرم دادن به دم ابرو می‌توانید از محصولات آرایشی همچون ژل ابرو، واکس ابرو و چسب ابرو استفاده کنید. سعی نکنید برای ایجاد این مدل ابرو بیش از حد از مداد ابرو استفاده کنید. بخصوص رنگ‌های تیره و خیلی سنگین را کنار بگذارید. دقت کنید که لازم نیست انتهای ابرو را تیغ بزنید، فقط کافیست موهای کرکی و کوچک انتهای دم ابرو را حذف کنید تا دم ابرو فرم بگیرد.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

برای صورت‌های گرد مدل‌های ابروی زاویه دار مانند ابروی هشتی و شیطونی مناسب‌تر است، چرا که به صورت حالت کشیده تری می‌دهند.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

صورت‌های لاغر، کشیده و استخوانی برای ایجاد یک تضاد جذاب در صورت خود بهتر است از ابرو‌های پهن و کوتاه و ابرو‌هایی که زاویه دار نیستند، استفاده کنند.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

ابروهای زیادی نازک قشنگ نیستند. در زمان ابرو برداشتن چند بار دست نگه دارید و چک کنید که زیادی پیش نرفته باشید. اگر ابرویتان را زیادی برداشتید صبر کنید تا تمامش دوباره در بیاید و از اول شروع کنید.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

اگر تمایل دارید ظاهری جوان و شاداب تر داشته باشید بهتر است از مدل ابروهای پهن برای برداشتن ابرو خود استفاده نمایید. ابروهای باریک و بلند باعث می شوند تا شما ظاهری زنانه تر داشته باشید و علاوه بر این خانم هایی که ابروهای کم پشت دارند مجبور هستند از مدل ابروهای نازک برای برداشتن ابروی خود استفاده نمایند که در این صورت بهتر است قد ابروها مقداری کوتاه شود تا پهن تر به نظر برسند. اگر ابروهای شما ناقص می باشد یا در قسمت هایی دچار ریزش شده است می توانید به کمک مداد یا ریمل ابرو جاهای خالی ابروی خود پر کنید تا زیبایی مدل ابروهایتان تکمیل شود.

مدل ابرو دخترانه جذاب و شیک

ممنونیم که از پیج اینستاگرام ما حمایت می کنید و عضو می شوید

آخرین بروز رسانی در : جمعه 25 فروردین 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.