ارسال پیامک انبوه در ایتا | تبلیغات در ایتا - پارسی زی
ربات اینستاگرام چیست؟ بهترین ربات کدام است؟

ربات اینستاگرام چیست؟ بهترین ربات کدام است؟

کسب‌وکارها برای معرفی خدمات یا محصولات خود از انواع روش‌های تبلیغاتی از جمله تبلیغات در اینستاگرام استفاده می‌کنند. آنها در اینستاگرام پیجی را برای خود …

بخش اول | خدمات فروشگاه آ.اس.پ

بخش اول | خدمات فروشگاه آ.اس.پ

بخش اول | خدمات فروشگاه آ.اس.پ بررسی و عیب یابی دستگاه در اسرع وقت با پیک رایگان مشاوره تخصصی در تعمیرات و ارتقا توسط مهندسین مقیم …

جاذبه های باتومی و تفلیس در تور گرجستان

جاذبه های باتومی و تفلیس در تور گرجستان

جاذبه های باتومی و تفلیس در تور گرجستان بلوار باتومی بلوار باتومی محبوب ترین بلوار شهر باتومی میباشد که در امتداد دریای سیاه کشیده شده …

ارسال پیامک انبوه در ایتا | تبلیغات در ایتا

یکی از برنامه های ارسال پیامک در گوشی برنامه ی ایرانی ایتا است، که می توانید با ارسال پیام انبوه در ایتا تبلیغات در ایتا را انجام دهید.

بعد از محدودیت های برنامه های تلگرام، واتساپ، اینستاگرام برنامه ایتا محبوبیت زیادی برای ارسال پیامک گروهی در ایتا و تبلیغات در ایتا پیدا کرده است. با وجود فیلترینگ و این برنامه ایرانی ارسال پیامک انبوه در ایتا برای تبلیغات کسب و کارها ارزشمند ی بیشتری پیدا کرده است و موجب بیشتر دیده شدن کسب و کارها خواهد شد.

برای اینکه در بازار رقابتی تبلیغات ایتا بتوانید از ارسال پیامک انبوه در ایتا استفاده کنید، و با تبلیغات در ایتا برندسازی کسب و کار خود را تقویت کنید. این فضای مجازی را سکویی برای رسیدن به موفقیت خود کنید، تا اخر مقاله با ما همراه باشید.

انواع روش های تبلیغات در ایتا

برنامه ایتا همانند سایر برنامه های پیام رسان روش ها و امکاناتی را برای ارسال پیامک انبوه دارد، که با استفاده از آنها می توانید بیشتر از یک پیامک، ارسال پیامک انبوه انجام دهید. با این برنامه پیامکی بدون نیاز به فیلتر شکن می توانید برای فالوورها و مخاطبین خود ارسال پیامک گروهی در ایتا انجام دهید.

روشهایی که می توانید با ارسال پیامک انبوه، تبلیغات در ایتا برای کسب و کارهای مختلف انجام دهید را در این قسمت به شما معرفی می کنیم و توضیح مختصری از این ابزارها و روش ها می دهیم.

تبلیغات در ایتا با ایجاد کانال

شما با ایجاد کانال هایی با موضوع های مختلف می توانید کانال هایی بدون محدودیت در عضوگیری با تعداد مخاطب بالا ایجاد کنید و برای اعضا گروه ارسال پیامک گروهی در ایتا ارسال کنید. اعضا این کانال به این پست ها و پیامک ها دسترسی دارند و در ارسال پیامک به کانال محدودیت دارند.

تبلیغات در ایتا با ساخت گروه

ساخت گروه برای ارسال پیامک انبوه در ایتا دارای محدودیت است و بیشتر از ۵۰۰ عضو نمی توانند قبول کنند. برنامه ایتا برای ارسال پیامک گروهی در ایتا برای دوستان ، خانواده و آشنایان کاربرد دارد. در این برنامه همه اعضا گروه امکان ارسال پیام در گروه را دارند و محدودیتی در ارسال پیامک در گروه برای اعضا وجود ندارد.

تبلیغات در ایتا با ایجاد سوپر گروه

سوپر گروه همان ویژگی های ایجاد گروه را دارد و مزیت و برتری آن نسبت به ایجاد گروه این است که اعضا نامحدود را می توانید در سوپر گروه عضو کنید. همچنین امکان سنجاق کردن پیام در سوپر گروه باعث می شود پیام شما به عنوان تبلیغات در ایتا بیشتر توسط اعضا دیده شود و همیشه در دید اعضا باشد.

تبلیغات در ایتا با ایجاد کانال درختی

کانال درختی تفاوت هایی را با کانال معمولی برای ارسال پیامک انبوه در ایتا دارد؛ اینکه کانال درختی ویژگی های پیشرفته تری مانند ساخت منو و زیر منو ، دسته بندی موضوعات و ارسال پیامک زمانبندی شده و دوره ای و ارسال پیامک های چندرسانه ای را دارد. با امکان ارسال پیامک زمانبندی شده در هرزمان می توانید برای اعضا گروه ارسال پیامک انبوه در ایتا انجام دهید.

ارسال پیامک گروهی در ایتا با ربات های هوشمند

در دنیای امروز ربات ها می توانند فعالیت های مشابه فعالیت انسان ها را انجام دهند. برای ایتا هم مانند سایر رسانه های اجتماعی ربات های هوشمندی طراحی شده که می توانند با هدف خدمات بازاریابی و فروش و تبلیغات در ایتا به گسترش تعامل و ارتباط در ایتا بپردازد. کسب و کارها با وجود این ربات ها می توانند تخفیف را در قالب هدیه برای مخاطبین خود ارسال کنند. همچنین تبلیغات در ایتا را می توانند به صورت ویدئو یا تصویر و صوت برای مخاطبین خود انجام دهند.

تبلیغات در ایتا با ارسال لینک در ایتا

در ایتا همانند سایر برنامه های پیام رسان می توانید با ارسال لینک برای مخاطبین خود به تبلیغات در ایتا بپردازید. با ارسال پیامک انبوه در ایتا به دعوت و عضوگیری کاربران بپردازید و افرادی را که در گروه و کانال های شما عضو نیستند را برای عضویت هدایت کنید. همچنین از فالوورهایی که در کانال یا گروه دارید نیز می توانید درخواست کنید تا لینک را برای دوستان و خانواده خود فوروارد کنند.

تبلیغات در ایتا با ساخت استیکر

استیکرها در برنامه های پیام رسان جذابیت خاصی به پیام ها می دهند. با استفاده از استیکرهای جذاب می توانید تبلیغات در ایتا برای کسب و کار خود را در کانال ها و گروه های مختلف با ارسال پیامک انبوه در ایتا انجام دهید.

تبلیغات در ایتا با پاپ آپ

پاپ آپ ها به دلیل اینکه به صورت ناگهانی برای کاربران باز می شوند یکی از روش های موثر برای تبلیغات در اینا است و تاثیر زیادی در تبلیغات در ایتا دارد. همچنین با این روش نیز می توانید به جمع آوری لید نیز بپردازید و در صورت نیاز از این اطلاعات برای راسال پیامک انبوه در ایتا استفاده کنید.

محدودیت تبلیغات در ایتا برای ارسال پیام انبوه در ایتا

ایتا با توجه به روش ها و ابزارهایی که برای تبلیغات در ایتا و ارسال پیامک انبوه در ایتا دارد محدودیت هایی دارد که شامل:

عدم ایجاد کانال هایی برای فعالیت در زمینه خرید اعضا. بنابر این اگر در حوزه ای فعالیت دارید که نیاز به وجود اعضا بیشتری هستید نمی توانید برای خرید اعضا در کانال ایتا فعالیت کنید.

در برنامه پیام رسان ایتا شما می توانید در یک بازه زمانی مشخص برای تعداد محدودی از افراد پیامک ارسال کنید، و ارسال پیامک انبوه در ایتا برای شما ممکن نمی باشد. البته وجود ربات ها این مشکل را حل کرده اند و ارسال پیامک گروهی در ایتا نیز ممکن شده است.

سایر روش های تبلیغات و ارسال پیامک انبوه

در کنار تبلیغات در ایتا و ارسال پیامک انبوه در ایتا روش های دیگری برای تبلیغات وجود دارد که با هزینه های گران و ارزانی می توانید به تبلیغات انبوه برای کسب و کار خود بپردازید. در این قسمت برخی از این روش های تبلیغاتی را برای شما مطرح می کنیم .

  • تبلیغات در سامانه پیامکی با ارسال پیامک انبوه در پنل اس ام اس
  • تبلیغات پیامکی
  • تبلیغات محیطی در بیلبوردها و پوستر و بنرها در سطح شهر
  • تبلیغات چاپی مانند تراکت و بروشور و …
  • ساخت تیزرهای ویدئویی
  • تبلیغات ایمیلی
  • تبلیغات در رسانه های اجتماعی و…

کلام آخر

ایتا نیز به عنوان یکی از برنامه های محبوب پیام رسان داخلی است که بدون نیاز به فیلتر شکن نیز می توانید با ارسال پیامک گروهی در ایتا به تبلیغات در ایتا بپردازید.

با استفاده از برنامه پیام رسان ایرانی ایتا همانند سایر برنامه های پیام رسان می توانید برای کسب و کار خود به تبلیغات در ایتا بپردازید، و برای اعضا کانال ، گروه ، سوپر گروه و…. ارسال پیامک انبوه در ایتا داشته باشید.

هر آنچه که به شما در تبلیغات در ایتا به شما کمک خواهد کرد را در این مقاله برای شما مطرح کردیم تا با انتخاب بهترین گزینه برای ارسال پیامک انبوه در ایتا به تبلغیات در ایتا برای برند و محصول و خدمات کسب و کار خود بپردازید.

همچنین اگر قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی و انبوه به سیم کارت مخاطبین را دارید با خرید سامانه پیامکی و تست سامانه پیامکی رایگان میتوایند اس ام اس مارکتینگ را شروع کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 4 مهر 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.