خرید مواد اولیه، چالش اصلی صنعت پلیمر - پارسی زی
کاهش مصرف برق با استفاده از مهتابی ال ای دی

کاهش مصرف برق با استفاده از مهتابی ال ای دی

کاهش مصرف برق با استفاده از مهتابی ال ای دی امروزه با بروز هزینه‌های سرسام آور برق، به خصوص برق مصرفی محصولات روشنایی، در اماکن …

تولیدی مانتو فرم اداری جلال

تولیدی مانتو فرم اداری جلال

تولیدی مانتو فرم اداری جلال تولیدی مانتو پروسه زمان‌بر و سختی جهت طراحی و دوخت مانتو را طی می‌کند. به طوری‌که بتواند مانتو مناسب، زیبا …

راهنمایی خرید ساعت مچی مناسب هر فرد

راهنمایی خرید ساعت مچی مناسب هر فرد

ساعت مچی نوعی ساعت است که روی مچ بسته می شود که بعضی از آنها زمان، تاریخ (روز، ماه و سال) و سایر ویژگی هایی …

چکیده : در صورتی که در صنایع تحت پوشش صنایع پلیمری فعالیت داشته باشید می دانید که برای تامین مواد اولیه مورد نیاز بایستی وارد کننده های اصلی این مواد را بشناسید. در این بخش می خواهیم یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده مواد اولیه پلیمری را به شما معرفی کنیم. شما عزیزان برای دریافت قیمت و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره درج شده در زیر تماس بگیرید و یا برای مشاهده انواع مواد اولیه مورد نیاز در صنعت پلیمر به وب سایت درج شده در زیر مراجعه کنید.

 

صنعت پلیمر یکی از گسترده ترین صنایعی است که از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و کامل کننده ارزش صنعت پتروشیمی می باشد. اشتغال زایی در این صنعت نسبت به دیگر صنایع بیشتر است و به همین دلیل تامین مواد اولیه پلیمری نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

در صورتی که در صنایع تحت پوشش صنایع پلیمری فعالیت داشته باشید می دانید که برای تامین مواد اولیه مورد نیاز بایستی وارد کننده های اصلی این مواد را بشناسید. در این بخش می خواهیم یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده مواد اولیه پلیمری را به شما معرفی کنیم. شما عزیزان برای دریافت قیمت و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره درج شده در زیر تماس بگیرید و یا برای مشاهده انواع مواد اولیه مورد نیاز در صنعت پلیمر به وب سایت درج شده در زیر مراجعه کنید.

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۶۱۸۱۳۱

.وب سایت: www.ppjco.ir

images_1715356675_663e4403d199d.jpg

چالش تامین مواد اولیه پلیمری

صنعت پلیمر در ایران دارای سابقه حداقل ۸۰ ساله است. این صنعت در دنیا تغییرات بسیار زیادی داشته است و مواد اولیه آن در دسترس تمامی تولید کنندگان می باشد اما در ایران برای تامین این مواد با چالش هایی مواجه هستیم و گاها رقابت های نادرست در این بخش صدمات زیادی را به بخش پلیمری وارد کرده است.

شرکت پاکان پلیمر جم یکی از شرکت های برجسته در زمینه تامین مواد اولیه بسیاری از صنایع از جمله مواد اولیه پلیمری می باشد. این شرکت در حال حاضر به صورت گسترده در زمینه تامین تمامی مواد اولیه فعالیت می کند که به شرح زیر می باشد:

  • مواد اولیه کاشی و سرامیک
  • مواد اولیه ریخته گری و متالوژی
  • مواد اولیه رنگ و رزین
  • مواد اولیه صنعت پلیمر
  • مواد اولیه صنعت تصفیه آب

برای خرید و یا دریافت قیمت مواد اولیه هریک از صنایع درج شده در بخش پیشین می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید و یا به وب سایت پاکان پلیمر جم مراجعه کنید.

منبع: پاکان پلیمر جم

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 اردیبهشت 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.